Opinie o Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo w Sątoczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo w Sątoczno

Siemka, czy jako pomocnik stolarza będę mógł robić jakieś nadgodziny czy raczej tylko ci doświadczeni mogą je sobie brać? Nie mam do końca pewności czy w ogóle występują, bo w ofercie o tym nie piszą, ale może tu ktoś wie?

A ten pomocnik stolarza o którym teraz pisaliście to ma jakiś okres próbny czy jednak od razu te umowę na czas nieokreślony tu dają? Nie mogę tego wywnioskować z oferty, którą mam przed sobą. Taka jej forma by mi się teraz przydała

29 Nowy wpis

Zacząłem pracę w karo jeszcze w stodole. Od pomocnika stolarza do obecnego stanowiska i nie że znam tylko chyba ktoś wierzył we mnie ze sobie poradzę. Przez te wszystkie lata można by powiedzieć że są plusy i minusy pracy w karo różne sytuacje pozytywne i negatywne ale nie o tym tu teraz. Chcę powiedzieć że przez te wszystkie x lata pracy w karo ani razu nie żałowałem (a miałem wtedy do wyboru 4 zakłady pracy) że zatrudniłem się w tym tartaku. Wykazujesz się to jesteś doceniany i tak jest wszędzie. Każdy ma wybór. Jeśli ktoś nie zna szefa i pracował no może rok to tak naprawdę nic o firmie i szefie nie wie i powinien się zastanowić co pisze. Prawdą jest że niektóre "rzeczy" się pogorszyły, w niektórych kwestiach ale jest jeszcze ok. No i miło jest sobie wspomnieć co było kiedyś a jest teraz, można podziwiać te dwie osoby no bo sam szef tego bez pomocy KK nie osiągnął. Byle tak dalej. Wszystkiego najlepszego. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ja zaryzykowałem i mogę powiedzieć że już kilka szamanów mam wypite. Najlepszego i pozdrawiam.

Czemu wycofali te podwójne? Jakieś nierentowne się zdawały czy po prostu mało chętnych się zgłaszało? Solo tez niby mogę, ale z kolegą chciałem jechać. A te zwyczajne trasy jak oceniacie? za dużo aktualnych opinii tu nie ma. jak finansowo się wyjdzie?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo kandydat na stanowisko Spedytor - Logistyk ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo poszukuje kandydatów na stanowiska Kierowca Międzynarodowy. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Nie wiedziałem, że podwójne też tu są. to jakie macie różnice w stawkach? Dopiero okolice przeglądam za robotą, z Lipnicy jestem. Auta dają pod dom czy na bazę muszę zwrócić?

Sebastian

Podwójne były już tera nie ma, ale zwyczaje zostały Auta z bazy bierzesz

O co chodziło kiedyś z tymi urlopami? Faktycznie ktoś miał cos nie wypłacone? Jeśli tak to czemu? i jak obecnie praca kobiet wygląda? w jednym z wątków widziałam co do niej szersze nawiązanie. Na których stanowiskach jest ich najwięcej i dlaczego? Na kogo teraz śmiało mogę aplikować?

Nona

Praca w Karo to jest ad Nie poważają pracowników i nie wypłatą pieniędzy za urlop i kiedy zostałyś zwolniony z pracy to w umowie zobaczysz dużo weekendów których nie brał

Czy pracownicy Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Krzysiu

Dobrze jest. Kobiety wracające z tej integracji po 9 miesiącach poszły na macierzyńskie.

Krystyna
@Krzysiu

Co sugerujesz? Aż musiałam zapytać, choć przyszłam tutaj po trochę inne informacje na temat pracy.

Dima

Przyjechalem z zona do Polski, pracowalem w Karo dwa misiace. Zaluje. Nie szanuju ludzi. Jestem z zona w Bytowie i pracuju w Drutexie tam tasma robota dobra. Uciekac z Karo.

Aneta
@Dima

To w jaki sposób firma traktuje pracowników, że piszesz, że ich nie szanuje?

Dima
@Aneta

Szef przychodzi i wyzywa ludzi a mlode dziewuszki za (usunięte przez administratora) lapiu

@Dima

To co piszesz jest dość skrajne. Zastanawiam się czy podpisałbyś się pod tym imieniem i nazwiskiem?

Ogłoszenie na Kierowca do Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Jurek

Ja bym tam nie robił na twoim miejscu. Oni to dużo gadaja że dadzą piniadze na urlop a jak bedziesz chcial wziac urlop to powiedza ze tera jestes potrzebny. Potem jak cos zepsujesz to kaza ci podwojnie zwrocic nawet jak nie ze swojej winy. Ja bym na twoim miejscu szedl do firmy PAULA w Glisnie tam je gut robota. Od tej firmy Karo to trzymał bym sie z daleka

@Jurek

Czyli robiłeś w tym PAULA skoro twierdzisz, że gut robota? A tamto o nich to skąd wiesz? Ktoś Ci mówił o tym urlopie czy jak?

Wlasciciel ma tera inna Tera garnki wyrzucily do kontenera Wiesniaki to wybrali i rano nie bylo

Piko

(usunięte przez administratora)i nic więcej. Właściciel to ostatni (usunięte przez administratora).

Czy jest to firma dla młodych osób ?

@Ania

mlodych wykorzystuja jak zginie jakas srobka to szef przychodzi i krzyczy tylko i zaraz obcina pensje

Ile jest zmian w Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo?

Jiry

jak ja pracowalem to byly dwie

Jiry

Witam, ja przyjechalem z Ukrainy. Ja robic dlugo, ale my nie tania sila robocza. my nie bedziemy pozwalac nas tak traktowac. teraz chcemy jechac na zachod. nie zatrudniajcie sie, krzycza tylko i malo placa

Janyn

Ja sie pomylil w Glisnie za 8 dostajesz tyle co w Karo za 12h

Janyn

Ja sie zwolnil i szedl do Glisna robic w innym zakladzie Robisz 12 godzin a zarabiasz za 5 Tam w Glisnie robisz 8 godzin i dostajesz to samo co w Karo za 8 Zastanuwta sie gdzie isc

Wiecie czy Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aras

Jedynie figurke Matki do domu hehe

Wiktoria
@Aras

Nie jest to zabawne. Bardzo proszę, żebyś podszedł do tego nieco poważniej - są tu przecież osoby, które realnie są zainteresowane Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowym Karo. Mnie jednak bardziej interesuje to, czy firma zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej? Jak to zatem jest?

Ktosiek

Jaka praca zdalna ?

Kierownictwo to jedna wielka szajka maja pracowników za zera. Brygadzisci gnoja ludzi. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

jaaaaa

To nie jest pracodawca tylko taki człowiek który ma zero sumienia(usunięte przez administratora) się we wszystko , zamiast zająć się swoim życiem które się rozpada, traktuje ludzi jak ostatnie szmaty, tylko jego (usunięte przez administratora) mają ma w głowie, swoich kapusiów głaszcze po (usunięte przez administratora) a resztę ma za śmieci. Wielki społecznik , mówicie?? Nie z tego co mi wiadomo on tylko wali po trupach do celu dla mnie to nie jest żaden człowiek, nie ma żadnego sumienia, zero kultury co do nie których i zero zrozumienia. Po prostu jego jedyne motto to - CHOLERNA PYCHA która mu mózg draszuje i tyle. Jeszcze chwile to z tą swoją strażą , orkiestrą, firmą gminą na której też ma więcej do powiedzenia jak wójt , swoim jackiem plackiem księżulkiem , który też jest bez jakiego kol wiek rozumu oraz z tą swoją właśnie PYCHĄ trafi prosto do piekła :-) Z resztą w piekle już dawno mają dla niego kocioł rozpalony . To jest postawa. Każdy się pomału i po trochu budzi kto choć parę razy miał z nim doczynienia i odwracają się od tego biznesmenka bo To jest człowiek o zerowym sumieniu a pomału jest głową kościoła , parafian, gminy , całego Bytowa , straży icholera wie gdzie jeszcze go zaciągnęła ta jego PYCHA. Obudźcie się trochę bo wierzycie w niego jak w Boga a jako człowiek jest wielkim ZEREM bez honory, i jakich kol wiek uczuć. Ale głosujcie i wchodźci mu dalej w (usunięte przez administratora) , żeby tylko was nie osrał !

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo - Sątoczno

• Jak się pracuje w Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo?

Wojciech Megier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Karo