Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. w Włocławek

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Kacper Nowy wpis

Czesc Zastanawiam sie na rozpoczeciem pracy w iglo mark jako Kierowca mam 19 lat (rocznikowo) i zalezy mi na waszej opini poniewaz taka jest najwazniejsza a nie jakies smieszne banery mowiace ze jest idealnie. Jest jakis kierowca ktory wypowie sie na temat pracy,godzin i zarobkow ?

Dano Nowy wpis
@Kacper

Pracowalem w tej firmie jako kierowca. Przed świętami jak i w sezonie letnim (usunięte przez administratora) idziesz na godz 8 a przychodzisz 18. Pieniądze są wypłacone w kopercie . Fajna ekipa Landryn Gruby reszta to konfitury. Szef dziaduje auta niesprawne wypłaty jak w Pitagorasie nigdy się nie zgadza. Wypłaty 160h z podatkiem pozostałe koperta na czarno. Chłopacy latem robią po ponad 300 h. Uważaj na Szymona bo to (usunięte przez administratora).

Ktoa Nowy wpis

Jak stoi firma z wynagrodzeniami

Stary pracownik

W kwestii pracy w tym zakładzie wszystko jest miłe i fajne. Jeśli chodzi natomiast o p. Kierownika Damiana W. to w sposób chamski,arogancki, wulgarny odnosi się do pracownika . Tylko w tym tygodniu zrezygnowały przez niego 2 osoby oby tak dalej to p. Kierownik sam jak wielbłąd będzie pracował. Wspomnę tylko tyle że Pan kierownik nadaje się tylko do zamiatania ulic lub obierania cebuli

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
Jam

Patrząc z perspektywy bycia wielu razy świadkiem sytuacji takiej iż "Kierownik" w stosunku do pracowników jest mało to że chamski i wulgarny ale okazuje totalny brak szacunku wprost do każdego pracownika. Nieodpowiednia osoba tego stanowiska.

Andrzej 45

Powiem wszystkim szczera prawde (usunięte przez administratora) firma ,nikomu nie polecam !!!!

Dobry człowiek
@Andrzej 45

Zgadzam się z Tobą. Nie polecam. Dużo godzin za marne pieniądze na początku tylko dla pozorów jako tako kasa później coraz gorzej. Flota samochody z przebiegami po ponad 400 tys i jeśli coś się psuje to najlepiej samemu napraw na swój koszt i jeździsz zastanawiając się czy dojedziesz i wrócisz. O książeczkę sanepidowska nikt nie pyta mimo że masz kontakt z żywnością. Jeśli chcesz pracować cały miesiąc po 12 godzin w tym soboty za 1500 to Twoja decyzja

Ona
@Andrzej 45

Totalna bzdura Wszystko jest jak najbardziej ok A Taka opinie wystawia ktoś kto do niczego się nie nadaje i uważa se za nic nie robienie należy się zapłata

Małgorzata
@Ona

Czyli rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywną opinią o pracy w Igloo. A co Tobie się podoba w firmie? Jakie są jej plusy?

Ona
@Małgorzata

Nie zgadzam się z opinią Andrzeja. Wszyscy pracownicy mają umowy Od samego początku szefostwo mówi jak wygląda praca jakie są godziny pracy Plusem jest to np atmosfera w pracy, nie idziesz do pracy z duszą na ramieniu i nie zastanawiasz się do czego szef się dzisiaj dopierdzieli.Wypłata w terminie.

Młody
@Dobry człowiek

Przecież dostajesz umowę a na umowie najnizsza krajowa 2800 brutto to skąd wyrwaleste 1500 zł.

Dobry człowiek

Nie polecam

GCek

Masz rację

@Dobry człowiek

Pracowałem w tej firmie prawie dwa lata jako magazynier i kierowca. Tyle co się osób przewinęło to nie da się przeliczyć, Omijajcie szerokim łukiem ta firmę. Tu przyszłości nie ma. Stawka cały czas ta sama 200 h przerobisz nawet nie masz 2800 netto, latem zapier... Proszenie się o pieniądze przychodzi 10 przykładowo w sobotę wypłaci dopiero poniedziałek. W 4 literach ma czy masz opłaty czy nie. Samochody tragedia sypia się, zastępuje zamiennymi częściami używanymi. Coś się spieprzy przy samochodzie obwinia ciebie. (usunięte przez administratora) Ol to nawet nie porzyjdzie jak jest mniej roboty to przychodzi że nic nie robicie itp. Tu jest tylko dobrze przyjść zaczepić się i szukać czegoś innego. Ja pracując w firmie we Włocławku fakt 3 zmiany ale 160 h tygodniowo i 3500 jest. Chodzi w oryginalnych ciuchach rozbija się luksusowymi samochodami za ponad 200 tys. Pokazuje że dużo ma a Żydzi podnieść stawkę chłopaką gdzie naprawdę wylewają z siebie poty i tego nie docenia. Szczerze zwykły (usunięte przez administratora) żyd dziad na pieniądze. Atmosfera w pracy ok magazyn kierowcy i biuro ryszta na wyszcza.. e . Przyjmując się tam trzeba być kompetentnym słowa szefa, a dla niego tu nikt nie jest kompetentny ale i tak każdy ma wyjumane na niego. (usunięte przez administratora) Tylko tyle że admosfera w pracy jest ok i ciężko odejść. Nie kopetetni żądzą :)

Antos

Bardziej się troszczy o Antka niż o pracowników. W końcu tak się stanie że wszyscy mu dadzą wypowiedzenie bo każdy tego dziada ma już dość, dobrze zrobiłeś bo ja też niebawem sypnę mu wypowiedzenie, bo nawet urlopu nie chce dać, bo wiecznie placze

Mechanik

Ja tu byłem w tej firmie 3 dni, i za dużo. Przyjmowałem się nie powiedział o stawce, chłopaki powiedzieli jaka stawka, poszedłem do niego do Marcusia powiedział mi że da 14.5 a jak sprawdzę się z zapoznaniem towaru to po okresie próbnym przyjmie mnie na stanowisko kierownika. Powiedział mi że,, chłopacy są jego słowo nie kometetni a ja potrzebuje kogoś sprawdzonego czyli ciebie,, powiedziałem o wszystkim chlopaką, wziolem manatki i poszedłem z tej firmy teraz zadowolony 4000 4500 tys jako mechanik 10 h i bez stresów. Nie polecam

Pracownica

Skoro bylo tak źle czemu pracowałeś 2 lata? Przeciez nikt nikogo na siłę tam nie trzymał

Endo
@Antos

Rzucaj chlopie rzucaj to wypowiedzenie myślę że tylko ułatwisz sprawę pracodawcy bo czuje ze z Ciebie to nie pracownik

Sławomir
@Endo

Przypuszczam po Waszych wpisach, że macie dosyć dużą wiedzę na temat tego miejsca pracy, dlatego też pozwolę sobie zapytać, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane w tej firmie? Jak dla mnie to bardzo ważna kwestia, więc może ktoś zechce się wypowiedzieć? Z góry dziękuję.

Tomasz

@Andrzej 45 Zastanawiam się czy wpis pracownika czy przypadkowego gościa? Firma ok choć może nie idealna.

mani

Witam. Czy ktoś może wyrazić opinię o firmie igloo? Jak wyglądają zarobki, czas pracy, i ogólne warunki oraz atmosfera w firmie.

Pracownica
@mani

Pracuje w Igloo Marku kilka lat i to chyba najlepszy dowód na to że jest wszystko ok

Konstanty

A może trzeba dobrze robić swoją robotę i nie mielibyście powodu do narzekania? Dla mnie firma jest dobra!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. - Włocławek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska sp.j.?

2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Łęgska 6
    87-800 Włocławek