Opinie o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPL Power Elektro Sp. z o.o. w Gliwice

Gonzales

Do Robert... Dobrze zrobiłeś kolego, że po dwóch dniach zrezygnowałeś z pracy. Ja "przeorałem" miesiąc. Pracuję w branży ponad 10 lat, w handlu ponad 15. Nigdy w żadnej firmie nie spotkałem się z określeniem handlowca "oracz" który "obsikuje" firmy czy też potencjalnych klientów. Co więcej, znam bardzo dużo firm, właścicieli tych firm i handlowców osobiście. Nikt z MPL nie zna tych ludzi a nazywają tych porządnych przedsiębiorców b(usunięte przez administratora). Dla taka sytuacja jest chora i woła o pomstę. Takim postępowaniem MPL, niby potężna i dobrze rozwijająca się firma, szybko skończy. Szanujące się firmy przestały i już przestają współpracować z MPL. Owszem niewielkie firemki, których interesuje tylko niska cena będą współpracować z MPL. Rok 2013 jest bardzo trudnym rokiem w branży alarmowej. Jeżeli chodzi o mnie to zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) nie wypłacili mi wynagrodzenia za kilka dni pracy a panie z kadr już bardzo długo sprawdzają ile i czy mi się należy. (usunięte przez administratora) Całe szczęście nie udało im się. Mam własną godność i szacunek do samego siebie. Nie mam zamiaru pracować za(usunięte przez administratora) netto na rękę a warunki premiowe są niejasne i niezrozumiałe.

Były pracownik MPL-a

Ja powiem tak ja pracowałem na produkcji kiedy to produkcja należała do grupy MPL Power to powiem że było całkiem znośnie sama praca ok,co do ludzi pracujących w tedy na produkcji a było ich tam aż 4-ry to dwie w porządku a pozostałe dwie to tylko jak hieny patrzyły na zegarek czemu tak długo robisz,że zawolno,10-razy szybciej itp.teksty w tym byli nieźli i czekając kiedy ci się nóżka podwinie,ty zasuwaj a oni przeglądali sobie gazetki z promocjami w marketach albo umilali sobie czas grając w gierki typu The Settlers on-line,a kiedy to do spółki podłączył się nowy udziałowiec nie jaki pan(usunięte przez administratora) to się co poniektórym wogóle we główce poprzewracało na produkcji.Powiem tak MPL Tronik bo teraz tak się zwie produkcja ,to taka w cudzysłowu oczywiście produkcja która zmierza w tą stronę mi się wydaje że ludzie tam pracującym na produkcji mają pracować jak w Hinach chyba za przysłowiową miskę ryżu,co do handlowców to szkoda gadać zgadzam się z moimi przedmówcami wyżej bo niestety mówią prawde!!!

Gonzales

Witam widzę, że masz kolego podobne opinie do moich tylko, że ja przepracowałem w MPL Power półtora miesiąca chetnie nawiążę prywatną konwersację

baby

Proszę nie podszywać się pod nick baby.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MPL Power Elektro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / KONSTRUKCYJNEGO
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xxxyyy

do "handlowca" co z tego ze sa handlowcy z "lepszym" wyksztalceniem jak myla prad z moca co to oznacza ze kiedys w szkole mieli taki przedmiot jak fizyka i cos tam mowili o pradzie ale maja papierek na ktorym pisze magister lub inzynier ale nie elektryk czy elektronik Na produkcji znajda sie ludzie ktorzy maja wieksza wiedze i doswiadczenie w dziedzinie elektroniki od niejednego handlowca i pewnie sprawdziliby sie jako handlowcy ... tylko pytanie czy handlowcy daliby rade przepracowac tydzien na produkcji? watpie sa tylko wygadani i mocni w gebie ... po tygodniu 70% handlowcow wylecialoby z produkcji na "zbity pysk" jako malo efektywni a reszta zrezygnowalaby sama jakby dowiedziala sie za jakie pieniadze pracuje ... przydaloby sie to "szefowi dzialu sprzedazy" bo po tygodniu na produkcji schudlby o 5 kg pod warunkiem ze kregoslup wytrzymalby i nie mialby zawalu dodatkowo nie byloby samochodu sluzbowego i musialby zaplacic za dojazd a to wszystko z 1600 brutto na miesiac ... ech szmaty handlowe bez honoru ze macie odwage cos tu pisac ...

Do szanownego "handlowca" z wpisu powyżej - czytaj "bąbelek". Jak napisał kolega wyżej - jakbyś zarabiał "najniższą krajową" na rękę i miał utrzymywać rodzinę z dziećmi za te pieniądze, to wtedy szanowny kolego przejrzałbyś na "oczy" jak to jest pracować na produkcji...za taką kasę. Fajnie się gada i "handluje", jak się siedzi za biurkiem i pizza do ciebie sama przyjeżdża, a ty tylko za nią płacisz a na dodatek jeszcze inni na ciebie harują jak woły...I nie pisz mi o wykształceniu, bo sam jestem wykształconym człowiekiem na poziomie i wiem, że samemu też trzeba się szanować, a nie tylko być "gnojonym" za obecnie - 1600 brutto, że o braku jakiejkolwiek premii nie wspomnę...

baby

Kochaniutki jak byś zarabiał 1100 zł na rękę i miał utrzemać żonę z dwójką dzieci to też byś był taki kozak?nikt nie mówi że chce zarabiać tyle co szanowny handlowiec w waszej firemce,tylko chodzi o to żeby też uszanować pracę na produkcji,wcale nie jest tak lekko jak się innym wydaje.

bąbelek

ciekawe że wszyscy tak psioczą, a zatrudnionych jest co raz więcej, firma się rozwija ma nowe produkty itd. jak się nie podoba to nikt tam nikogo na na siłę nie trzyma. pokażcie mi jedną firmę handlową, w której robotnik z linii produkcyjnej, na okresie próbnym pracujący od tygodnia, zarabia tyle samo co handlowiec. nie chciało się do szkoły chodzić to nie można oczekiwać że będą kokosy, takie życie. każdy ze szkołą dostał szansę i z niej skorzystał... nie ma zmiłuj, jak ani me ani be w języku obcym, zdania z podmiotem i orzeczeniem złożyć składnie nie potrafi to się na handlowca nie nadaje i zarabiać jak handlowiec nie będzie, sorry ale widać dokładnie że narzekają tylko ludzie prości i bez pokory na sobą i swoimi możliwościami czy "osiągnięciami". Jesteś gieroj za komputerem ale jak przyszło co do czego to prosta praca na produkcji Cię przerosła...

baby

ogólnie to tam jest (usunięte przez administratora) zgrzybnią ,jeśli tak dalej tam będzie to zamkną tą bude.Pierdolnik niesamowity,he.he;)

Robert

Bez przesady w tym samym dniu na przestrzeni godziny pisza dwie niby różne panie ... w rzeczywistości pewnie jedna z zarządu firmy MPL ... poziom przedszkola i jeszcze śmiecie innym zarzucać że pisze ta sama osoba ... gdyby mój imiennik mógł dać 500zł na miesiąc to by dał i oczekiwał że jeszcze w rączkę go należy pocałować ... typowy kapitalizm polegajacy na wyzysku robotnika ... w piramidzie finansowej jest podobnie zawsze wierzchołek zarabia grube pieniądze a Ci na dole tylko dostają ochłapy

klientka Mpl

Witam . oczekiwales ze szef w ciagu 48 h zapropomuje ci mercedeszasu kokosy co miesiac? Dobre. I jak smial nie podziekowac ze chciales sie zatrudnic. Czlowieku ile ty masz lat?MPL to duza firma i przyjazny pracodawca. Mam nadzieje .ze inni cie nie zatrudnia. Czysta stratana opini i czasu ni i koszty uczenia.

anonimka

Właczę się do syskusji- jak się domyślam opinie pisze jedna i ta sam a osoba. Pracuję w MPL trochę dłużej niż Ty pracowałeś. Ludzie są zadowoleni i i chwalą pracodawcę.Problem,że czasem pracodawca trafi na takiego... jak ty.I potem prawie taki ... pisze opinie.Może nadajesz się do innej pracy skoro MPL Cię przerósł. Ale żeby odrazu jadem chlapać?Było Ci żal ,że po 2 dniach nie dostałeś tyle co inni?Litości.Geniuszu.

Anonimowy

Witam.Powiem tak - sama robota w MPL Power Elektro jest wciągająca i fajna, jeżeli ktoś jest elektronikiem i lubi elektronikę - montaż. Z jednym małym wyjątkiem - dział produkcji to pionki robocze, a zarabiają \\\"prawdziwe pieniądze\\\" tylko handlowcy; wiem, bo troszkę czasu tam przepracowałem. Atmosfera niby ok, ale zależy to wszystko od dnia i humoru \\\"ludzi z góry\\\". Straciłem dużo nerwów, pracując za najniższą krajową a premie to były znikome, jeszcze jak wiatrem zawiało...jak mam być szczery do bólu, to NIE Polecam...nikomu, chyba, że się zmieniło na lepsze, ale jak znam ludzi tam zarządzających to nie, bo firma nastawiona typowo na zysk kosztem pracownika. Dają tylko tyle, ile muszą a na więcej nie masz co liczyć, o premiach to zapomnij w ogóle. Popieram wszystkie opinie moich przedmówców powyżej, bo piszą niestety samą prawdę...

Dandro

Nie polecam tej firmy. Praca słabo płatna, płaca nie jest adekwatna do wysiłku wkładanego w pracę.(Wynagrodzenie + premia minimalnie powyżej minimalnego wynagrodzenia ) Rozmowy na temat wynagrodzenia rozpoczynają się w czasie oddania wypowiedzenia :) Nierówne traktowanie pracowników. Brak możliwości rozwoju. Słaba organizacja, brak jednej osoby powoduje straszne zamieszanie.

abcdef...

To są opinie o pracodawcach, więc prosimy pracodawców oraz ich \\\"lizo (usunięte przez administratora) ów\\\" - lizusów o nie wystawianie opinii, tym bardziej na życzenie szefów...

gość

Widać byłes niezłym zerem skoro pracowałeś tam 2 dni. tam teraz pracuje ponad 50 osób i szczerze mówiąc z tego co wiem rotacje żadne. Twoja wiedza na temat spółek jest tak jak psa na temat karmy dla psów. Po prostu jestes czystem nieukiem - leserem, który do kibli może by się jeszcze nadał, ale do podłogi w korytarzu bym cie już nie puścił, bo zepsujesz - ale zresztą co tam, po Turkach też ktoś sprzątać musi...... niech będzie. Tego typu wypowiedzi świadczą o tym jaką krzywdę Ci rodzice wyrządzili. Wybacz im Panie !!!

mentor

heheh dobre / widocznie jesteś matołem to się nie utrzymałeś - MPL to jedna z najbardziej rozwojowych firm w kraju. Ja pracuje już w niej 5 lat i za (usunięte przez administratora) nie dostaje tyle co twój turas x 3 wiec idź do szkoły albo sprzątać kible gdzie twoje miejsce.

Robert

Mogę tylko polecić MPL Power Elektro czy też FDS System bo w zasadzie to to samo a róznica polega na pieczątkach bo ludzie ci sami Przepracowałem tam aż dwa dni i w tym czasie rozmawiałem o zatrudnieniu tylko z kierownikiem i od czasu do czasu pojawił się jakiś pionek który mnie wypytywał o moją kariere zawodową zNie licz na to że porozmawiasz z jakimś szefem a tym barzdiej o pieniądzach Pracownicy są nawet ok pracujesz za najmniejszą krajową 1000zł na miesiąc a robisz jak w akordzie gdzie normalny pracownik w normalnej firmie dostaje za swoją prace 3000zł Podsumowując przez 8 godzin zapierdalasz za grosze jak turek w niemczech chociaż tam turek za tą pracę by dostał 1000 euro na miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o MPL Power Elektro Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPL Power Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPL Power Elektro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPL Power Elektro Sp. z o.o.

MPL Power Elektro Sp. z o.o.