logo Mad Mobil spółka jawna

Mad Mobil spółka jawna

Rybnik

Opinie o Mad Mobil spółka jawna

Jurek 2016-01-05 15:37
Antek. Ta Firma aktualnie poszukuje sprzątaczki do Gliwic.
Nie polecam 2016-05-08 11:37
W tej firmie rotacja jest ogromna. Kazdy kto pracowal a zmienil prace na inny salon czy to Renault, hyundai, Skoda... jest o wiele bardziej zadowolony niz w madmobilu. Atmosfera w pracy byla ok.. ale jezeli chodzi o zarzad 3 osob... chamstwo prostactwo...
wukid 2016-05-16 17:44
Taka duża rotacja to nie jest, czasem może do Magazynu coś się zwolni @Nie polecam, ale spróbować jest warto, zarobki na tym stanowisku, na magazynie w granicach 2000
Nie polecam 2016-11-04 13:59
Partacze niby wkłdaja czesci orginalne za szalone pieniadze a to tylko zamieniki z hurtowni człowiek płaci za orginał a ma załozony bubel
Minior 2017-01-19 18:53
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli kogoś nie interesuje praca w tej firmie może pracować w innej, tylko myślę że to też kwestia czasu. Jak się pracuje w normalnej firmie szuka się wyzwań . Ja nie narzekam!!!!!!!!!!
Weronika 2017-02-28 10:31
Co myślicie o Mad Mobil spółka jawna? Jaka panuje atmosfera? :)
Nick 2017-05-11 11:03
Co rusz szukają kogoś na różne stanowiska. Może ktoś napisać skąd ta rotacja? Czy warto tam aplikować?
Weronika 2017-05-11 11:11
@Nick, a pracę na jakim stanowisku rozważasz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się nieco od siebie w zależności od piastowanego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Mad Mobil spółka jawna - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mad Mobil spółka jawna