Opinie o Contact Pharm w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Contact Pharm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Contact Pharm o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Pharm w Łódź

Renata

Ktoś pisał kilka lat temu, że wypłata to najniższa, a premie są niskie. Jak teraz to wygląda? Może ktoś przybliżyć temat? Najlepiej konkretnymi kwotami! :)

@Renata

Tak, zgadza się najniższą krajowa, premia zależy od firmy którą masz. Możesz dostać 800/1000 zł premii, ale możesz też dostać 100zł czy nawet 20 :p Wszystko zależy od tego czy sprzedajesz produkty, które apteka chce potrzebuje, czy im ten produkt idzie czy jest beznadziejny

Emilia Nowy wpis
@.

Ok, rozumiem :) A powiedz mi średnio ile wychodzi taka premia miesiącznie? :D To raczej kwoty bliżej 20, czy 1000? :P

. Nowy wpis
@Emilia

W zależności od tego co sprzedajesz 200/300 wydaje mi się takim minimum ale jak masz sezon na asortyment, to dużo więcej

Ewa Nowy wpis
@.

No tysiąca faktycznie to nie dotyka... A sezon to kiedy jest i jak długo trwa? Czy asortyment jest zróżnicowany jednak?

. Nowy wpis
@Ewa

asortyment jest zróżniicowany Przyjdź na rozmowę, a dowiesz się wszystkiego

Ile jest zmian w Contact Pharm?

jedna

Zofia
@.

A czy w Contact Pharmie zdarza się by pracownik musiał zostać dłużej niż przewidują to godziny pracy? Jeśli tak to jak kwestia nadgodzin jest rozwiązywana? Czy odbiera się te godziny w inne dni pracujące czy wyższa stawka?

@Zofia

Nie, nie ma nadgodzin

@Zofia

8-16.15. Nikt nie zostaje dłużej

Czy Contact Pharm oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

umowa o prace po 3 mies

D

Pracuję tu już dwa miesiące i złego słowa nie powiem. Nie ma tu wyścigu szczurów, nie zrobiłeś celu? Trudno. W kolejnym miesiącu się uda. Szefowe bardzo ok. Da się pogadać, nie patrzą z góry. Nie ma stresu. Kasa jak kasa. Najniższa krajowa, ale czasem wpadnie parę groszy dodatkowe. Idealna praca dla studenta/ emeryta

Firma Contact Pharm szukała nowego pracownika na stanowisko Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Contact Pharm?

brak, jest jedno stanowisko

Jaka atmosfera jest między działami w Contact Pharm?

wiadomo jak wszędzie z jednymi lepiej z innymi trochę gorzej :)

Maja
@.

A jaką podstawę mają w Contact Pharm stacjonarni przedstawiciele? Jeśli pracujesz akurat na tym właśnie stanowisku, to powiesz też, ile udaje Ci się razem z premią zarobić w ciągu miesiąca? Myślę, czy by nie wybrać się na rozmowę.

@Maja

Wybierz się na rozmowę,a dowiesz się szczegółów

Remek

@Uberer Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca, firma jest ok i atmosfera również.

Uberer

Firma totalna porażka, płacą jedna z najniższych, podwyżki groszowe, wypłata premii za realizację brak lub niska i brak możliwości weryfikacji zrealizowanych zamówień, wszystko na gębę, bo się nie zrealizowało, brak dowodów na to. Tzw "koordynator ds. Rozwoju" bez kwalifikacji, wybrany wewnętrznie, konflikt interesów, donosicielstwo na papierosku, wszyscy na wszystkich donoszą do tej tzw "koordynator" A ona do szefowej, wymagane bezwzględne posłuszeństwo, praca bez rozwoju, dla głąbów, tzw "koordynatorka" tylko pilnuje porządku i gani, zero pochwał od niej czy od właścicielki. Niejasne zasady zatrudnienia, totalnie nie polecam, jedli ktoś chce być oszukiwany na kasę i pomijany w pracy to jest to idealne miejsce.

@Uberer

Dobrze że nie zostałaś zwolniona dyscyplinarnie, koleżanko która żle wyraziła się do osoby będącej po drugiej stronie słuchawki :)

Magda

Jakie trzeba mieć ukończone studia ?

Grzegorz

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i płace?

ONa ona
@Grzegorz

potrzebuje

Jasiek

Więcej samodzielności w pracy to możliwość rozwijania się!!

Pika buu..

Hmmm... Na rozmowie cudownie... WsYtsko pięknie ładnie... Później wychodzi.. Brak szkoleń(dla nowych pracowników), jeśli sobie sam nie znajdziesz pomocnych narzędzi nie licz na wiele, premia? ???? Tylko cudowne towarzystwo.. Nie polecam;)

Złożyć CV możesz, w tym momencie nie mam pojęcia czy potrzebujemy pracowników, ale przynieść możesz nie zaszkodzi :) Na pierwszy rzut idzie umowa zlecenie później po3 albo więcej miesiącach dostajesz umowę o pracę

She

To firma w ktorej rzadzi kobieta ! I to jaka! Konkretna , wsluchana w pracownikow . Da sie zarobic , ale najpierw czlowieku wykaz sie . Badz lojalny i oddany .

Buttefly
@She

Za mocno się leki wkręciły???

zbyszt
@Buttefly

te pochlebne opinie pisze wszędzie mąż właścicielki,biega po necie i pisze tym swoim poetyckim językiem jak nawiedzony

Agata

@Janusz, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać warunki pracy w firmie Contact Pharm? Jakie zajmujesz stanowisko w firmie? Co mógłbyś napisać dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy? Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które szukają informacji na temat pracy w firmie Contact Pharm. @She, dziękuję za wyrażenie opinii w wątku o firmie Contact Pharm, w swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż w firmie "rządzi" konkretna osoba, mógłbyś coś więcej napisać o atmosferze pracy panującej w tej firmie? Proszę rozwiń swoją wypowiedź.

Słyszałam, że firma ma opinie dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Janusz

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze będzie marudził. Contact Pharm ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Ktoś

Każda firma ma plusy i minusy , tutaj się to raczej równoważy. Dyrektorem tej firmy jest Kobieta która włożyła cała siebie w jej istnienie . Włożyła cała swoją energię w to miejsce i jest to człowiek z którym można zawsze porozmawiać i zawsze wszystko załatwić . Sa rzeczy które mogą sie nie podobać jak wszedzie ale sa rownież takie które powodują ze czuje sie tam dobrze i czuje ze moge isc powiedziec ze cos mnie boli i napewno zostanę wysłuchana i zostanie zrobione tak żebym była zadowolona . Zawsze było mówione odkąd pamietam aby mowić co nas boli z czym jest problem i one bedą rozawiazywane. Tak sie zastanawiam czy kiedykolwiek ktoś postawił sie na miejscu Pani Dyrektor która codziennie musi stawiać czoła wymaganiom nie tylkopracownikow ale rownież producentów . Musi wywiązywać sie z kontraktów na które przystawala Ona i firmy które sa reprezentowane . To ona budowała to małe imperium latami . Tylko ONA I PRETENSJE CZY TAKIE OPINIE SA WYNIERZANE W NIA BEZPOŚREDNIO A NA FIRMĘ NIE SKŁADA SIE TYLKO DYREKTOR , pamietajmy o tym!

Zbijanie majątku żerując na biednych ludziach tyrających w callcenter za najniższą krajową wypłacaną z opóźnieniem i jeszcze bez premii " bo się nie zrealizowało" Pogarda do pracujących.To są "janusze byznesu" a nie poważni ludzie

Rumcajs

no cóż... to bardzo zakłamane miejsce. Na rozmowie czarna Pani obiecuje nam złote góry... dobrą stawkę, godzi sie na nasze sugestie zarobkowe. mowi o premiach ktore w rzeczywistości rozpływaja się jak mydło w wodzie....zostawiajac tylko nieprzyjemny osad i poczucie ze zostalismy oszukani. Kiedy pytamy co z nasza premia odpowiedz jest jedna: WIELE SIE NIEPOREALIZOWAŁO -wiec nie wyrobiłeś premii. o wszystko musisz sie prosic jak swi*... jak zwierze... zero herbaty od firmy ,cukru kawy no kompletne zero. nie dbaja.nie płacą.. pięknie umieja nawijać makaron na uszy .OcH wielka kariera...

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Pharm - Łódź

• Jak się pracuje w Contact Pharm?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Pharm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Pharm?

Contact Pharm
2.5/5 Na podstawie 25 ocen.
  • żeligowskiego 8/10
    90-753 Łódź