Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

ptyś

Mam pytanie Czy ktoś zna Mirka Hapkę, co możecie powiedzieć o nim. Mam się z nim spotkać i rozmawiać o współpracy. Czy jakieś sugestie, podpowiedzi? Jak trzeba się przygotować!

ptyś

Jak tam biedaki wasze premie świąteczne? W grupie Kęty niektórzy dostali nawet 2400 netto, latem niewiele mniej, a wy parę groszy. Naprawdę po co tam pracujecie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Serwisant rowerowy
Leoś

Izuniu Ch. nie siej fermentu, bo świat jest mały i wiemy co naopowiadałaś w dziale nowym osobom, że te się zwolniły. Znaleźliśmy też kilka z pozostawionych przez Ciebie kukułczych jaj (pewnie nie wszystkie). Pamiętaj, że ludzie nie zapominają a karma wraca...

Nie wiadomo co o tych wpisach sądzić, śmiać się czy płakać? Ale chyba nie jest tak tragicznie jeżeli pracują tam ludzie i widać uśmiechy na ich twarzach. Może ta Pani faktycznie jest chora.

Pracownik69

Jak dla mnie pisała to osoba, która nie umiała sobie poradzić w pracy w dziale sprzedaży i teraz obwinia wszystkich w koło. Trzepotanie wielkimi rzęsami i wredny uśmiech nie pomoże. Choroba niestety nie wybiera i może to spotkać każdego z nas. Jeśli ktoś był mobbingowany ma prawo a nawet obowiązek to zgłosić w firmie, a nie na tego typu portalu.

Rzesy
@Pracownik69

Nie mogę się niestety zgodzić. Wiele się w firmie działo i dzieje, jednak trzeba przyznać, że najbardziej kulawą nogę ma dział sprzedaży. Ludzie się zwalniają na potęgę przez jedną osobę, która niestety jest nie do ruszenia. Na próżno szukać pomocy w dziale personalny, który również udaje, że problemu nie widać. Ludzie faktycznie chodzą uśmiechnięci, jednak są to Ci, którzy obecnie przebywają na wypowiedzeniu lub mają ciepła posadke po znajomości.

Xy

Ale kiepska obrona. Ktoś się nie postarał. Chyba sam nie jest przekonany co do atmosfery i oceny sytuacji tego działu.

Były

Czy ktoś wie, dlaczego p. IG przebywa jak to się teraz ładnie nazywa na przedłużonym L4? Czyżby w końcu ktoś zauważył, jak ta pani mobbinguje swoich pracowników? Wielu dobrych pracowników, i fajnych ludzi się przez nią się zwolniło. Zastanawiam się, czy ta pani, może jeszcze patrzeć na siebie w lustrze, bo swoim dobrym kolegom, ludziom na poziomie, wbijała nóż w plecy z uśmiechem. Żal mi tej kobiety, bo z pewnością tylko mamona się dla niej liczy. W kontekście zblizających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim pracownikom, a w szczególności działu sprzedaży Refresco Wszystkiego najlepszego, obyście mogli się cieszyć normalnością podczas jej absencji jak najdłużej ✌️

Mamona
@Były

Za dużo popila na imprezie integracyjnej to L4 musi przedłużyć. Że też nikt nie widzi jaki poziom reprezentuje ta kobieta sobą. O mobingu się nie wypowiem ale ludzie się faktycznie u niej zwalniają na potęgę.

Taki sobie
@Mamona

No tak popiła że nas uczyła jak się maszyny naprawia niech się zabierze za sprzedawanie bo firma idzie na dno. Za starych właścicieli to był zakład potęga. Teraz pij@ i się wożą i nic więcej.

Janusz
@Taki sobie

W końcu ktoś zauważył gdzie idom nasze pieniądze! Na premie nie ma co liczyć jak trzeba opłacać drogie hotele i samochody. Pani derektor od sprzedaży nie pokazała się od dobrej strony na przyjęciu w Polonezie szkoda ze prezesi nie widzom tego. Coraz mniej produkujemy a oni tylko piją za nasze

Małgorzata

Zaciekawiła mnie praca w Refresco. Ale nie widzę żadnych ofert pracy od nich. Wiecie może, czy szukają nowych osób?

Farfocel
@Małgorzata

Tak,szukają, można się zgłosić bezpośrednio do kadr . Często ogłaszają się na pracuj.pl

Czy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) na ściśle ustalone godziny pracy?

Byly

Pracowalem kilka lat temu w Staff serwice od wiosny do grudnia miło wspominam liderzy i kierownik. Ok hoc praca nie była lekka

Kierowca

Kto w tej firmie odpowiada za załadunek samochodów ? 50 Tirow czeka za brama na załadunek a w godz. 5-6 , 9-10. 15-16 , 17-18 , 21-22 , 3-4 nikt nie ładuje samochodów. Jak by nie liczyć to 6 godzin w ciągu doby.Na bramie powiedzieli ze w tym czasie zmieniają się brygady , to ile tych brygad załadowczych jest? Czy nie można tego jakoś inaczej rozwiązać ?

Alan
@Kierowca

Pana Rajdy brakuje ewidentnie, przykre..

Rozsadny
@Alan

Może ktoś zauważy w czym problem i go ściągnie z powrotem...

@Kierowca

Nieroby muszą kawę wypić xD

Kamil

Poruszyliście temat przerw dla pracowników magazynowych, dlatego chciałbym dowiedzieć się, ile czasu przerwy w ciągu dnia przysługuje osobie, która jest zatrudniona na tym stanowisku? Przede wszystkim ciekawi mnie to, czy jest to jedna dłuższa przerwa, czy może kilka krótszych.

Złoty kłos
@Kamil

Nie wnikaj, poczytaj sobie kodeks pracy typie.

Jan

Kto jest obecnie Generalnym Dyrektorem zakladu Refresco w Ketach ?

@Jan

Krzysztof Wrona

Zorro

Kadra jest daremna od liderów po kirowników

Blake Carrington

Ja polecam pracę w tej firmie, mimo że są pewne rzeczy które mi się nie podobają, ale uważam że w każdej firmie tak jest. Jest co prawda kilku cwaniaków, chcących dorobić się na innych jednak pomijam ten temat. Nie pracuje na produkcji, jednak uważam że nie ma tam tak źle. Firma dba o ubranie pracownika, jego pranie. Na święta są premie, paczki dla dzieci, napoje. Jak większość firm obecnie boryka się z brakiem pracowników, a z racji sezonu jest ciężko, jednak dla ząchęty sa premie sezonowe(poza tymi normalnymi). Atmosfera wśród pracowników jest przyjazna, brygadziści produkcji i magazynu są w porządku. Często dochodzi do nieporozumień, jednak jest to bardziej wina góry aniżeli szeregowych pracowników. Da się zarobić, kokosów nie ma ale wg mnie lepsze to niż praca w biedronce. Na minus brak dodatku do 4-brygadówki, wolne 1-2 weekendy w miesiącu.

Gustavo
@Blake Carrington

Piękna agitacja! Ktoś kto tam pracował/pracuje nie nabierze się na te słowa. Firma ma problem z pracownikami bo odchodzą, rotacja jest ogromna i to na produkcji/magazynie/w biurach przez: atmosferę, złe traktowanie jak i zarobki.

@Blake Carrington

Albo jesteś opłacony by to napisać (usunięte przez administratora)Pracowałem tam i prawda jest zupełnie inna. Atmosfera do bani, zepsute maszyny, (usunięte przez administratora)i największa perełka praca po 7 dni bez dnia wolnego. O zarobkach nie wspomnę bo są żałosne, pracuje w innej firmie w okolicy i mam 1000 więcej na miesiąc Praca w refresco jest dla desperatów, stanowczo odradzam, chyba że ktoś jest pi...y to niech tam idzie

Jabłko
@Gustavo

Święta racja

gość
@Blake Carrington

Blake, a ty pracowałeś w Biedronce?, chyba nie bo tam zarobki są dwukrotnie wyższe niż w tym refresco. Co ty możesz powiedzieć o pracy w produkcji jak siedzisz w biurze i gryząc oscypki rysujesz tabelki, wykresy, kółeczka i wciskasz kit szefom jak to zakład hula, ale to tylko w twoim komputerze. Mam nadzieję że już niedługo prezes K.W. pozna się na twoich sztuczkach i cię wyautuje z tego zakładu.

Pajace z gowork Dlaczego z mojej wypowiedzi usuneliscie słowo (usunięte przez administratora) Wypowiedzi typu nic nie potrafisz, świadome dokładanie obowiązków przy tym samym czasie, mówienie jesteś do niczego to nie (usunięte przez administratora) Takie coś w tym zakładzie jest na porządku dziennym Kto wam kazał to słowo usunąć? Chcecie opinii o zakładzie a niewygodne usuwacie? Brawo jesteście bardzo wiarygodni

Jeżeli cię interesuje jeden weekend w miesiącu wolny, praca 7 dni ciągiem, zanik przyjaciół w wyniku takiego zrytego systemu pracy i utraty zdrowia pracując w takim systemie( wszystkie zmiany tj 1,2,3 w ciągu tych siedmiu dni, i przejścia z 3 zmiany na 1 wszą ) to jest praca dla ciebie. Ale licz się z tym iż gdy przepracujesz co najmniej rok zaczniesz częściej odwiedzać lekarza itp.

Zawiedziony i zły

Czy ktoś wreszcie wymieni tą osobę, która zajmuje się magazynem na kogoś kto umie to robić??? No szlag mnie trafia. Dezorganizacja. Dezinformacja. Nieład. (usunięte przez administratora)

refrescowiec

No coś się dzieje, pan (usunięte przez administratora)wyskoczył z zakładu jak z katapulty, a szkoda bo to jeden z niewielu fajnych ludzi w tym zakładzie. Ale to znów robota tego żywieckiego (usunięte przez administratora), na pewno myślał że dostanie za niego stanowisko (usunięte przez administratora) a tu..........zonk. Przyszedł ktoś inny.

Zawiedziony
@refrescowiec

Szkoda go. Fajny gość. Firma idzie w złym kierunku skoro go już nie ma.

Jonasz

Czy produkujecie Coca Cole lub Pepsi? Czy idzie cos do Schwepessa oprocz Oranginy?

ZNACHOR

Kiedy ten hujmiarek zacznie zarabiać na siebie i firme, awans samochód firmowy za ponad 100 tysięcy, a zyski i sprzedaż coraz gorsza,hujmiarek dobrze lasie ssie,hapce i reszcie.Teraz pewnie hapcke kopie bo prezes sie zmienił,hujmiarek to fałszywy człowiek

Jeszcze pracownik
@ZNACHOR

Może ten nowy prezes zaskoczy kto to jest ten owcopas ćwirćmiarek. Ale dokąd prezes J. Cocacola będzie w refresco to owcopas będzie nietykalny. Ten karierowicz z Żywca sprzedał już kolegę grubego który uniesiony ambicjami kierownikowania pieprznął pracą. I owcopas mu nie pomógł. Szkoda tych ludzi którzy poodchodzili z pracy a duży w tym wkład juhasa z Żywca.

Agata

Jaka firma ochrania placówkę w Kętach? Bo chciałabym aplikować na portiernie

Alan
@Agata

Sokół

Były pracownik magazynu

Tak a co

Tak znam Bogdana, równy facet i dobrze zrobił że je...ł tym pop........ym zakładem.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)