Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

nowa

Słychac u Was coś o redukcji etatów .

ziom

Co do aktywnej, oczywiście,że jesteśmy dzień w dzień straszone rozmowami, dlaczego tak malo sprzedałyśmy jakiegoś g*wna. Mało tego same musimy kupować,żeby podnieść sprzedaż... U was jest tak samo? Czy pan Długosz również napada Was w kółko i gnoi na każdym kroku? Miarka się przebiera, to się nadaje do telewizji. Człowiek chce pracować, bo robota jak każda, nie najgorsza, ale jak z takimi DEBILAMI??!!!! Wydaje mi się, że powinno złożyć się wniosek do PIP

halszka

Pracuję w Ledi i jakoś nie narzekam kierowniczka super, żadnego mobingu, jak trzeba zapieprza na sklepie równo z pracownicami. a co do audytu to wpada że nawet nie zauważy się kiedy nie ma szans chować niczego bo raz się uda drugi raz nie, więc lepiej nie ryzykować. Co do aktywnej sprzedaży to jak wiem nie są to produkty po terminie TYLKO PRODUKTY WYTYPOWANE dla wszystkich sklepów.We wszystkich marketach typu biedronka, żabka rosman polecają produkty na aktywną. Jak komuś źle to niech się zwolni i idzie do konkurencji i na pewno nie będzie słodko.

karolina

Ale na ten mobbing pozwalają sami pracownicy; Każdy gada poza plecy. Ogólnie fałsz i obłuda;

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
***

Wszędzie tak samo !!Mobbing -krętactwo!!

PRACOWNIK EKO

A ja zapytam się was o aktywną czy jak sprzedacie odpowiednią ilosć danego produktu to macie za to zapłacone ,czy tylko obiecanki cacanki jak u nas i czy też jestescie straszone rozmowa z regionalnym przez kierownictwo ,dlaczego nie sprzedajecie aktywnie.

***

Tu nie chodzi o całą lodówkę---miejsce w nabiale jest przeznaczone na terminy krótsze ( no i po )i na kasie masz AktyWną sprzedaż,więc ...do kosza myk i nie ma

nowa

To ale musicie się uwijać żeby całą lodowkę przeglądnąć i jeszcze mięsny a na półkach też może coś by się znalazło .

***

Moja droga Audyt ?Wszystko można schować...

nowa

Zastanawiam się czy te wszystkoe krytyczne uwagi na temat sklepu w Ilowej nie pisze były urażony zwolnieniem pracownik .Druga sprawa jeżeli kierownik każe sprzedawać po terminach to jak wychodzi audyt.

ledi iłowa
@nowa

W iłowej nikt nie został zwolniony ,dziewczyny same odeszły i po co pisać te głupie teksty najpierw się dowiedz a później wypowiadaj

***

A uwierzcie,że u nas kierownik sam karze takie rzeczy robić...a potem my obrywamy od klientów

ktos

towar po terminie nie ma prawa byc na sklepie!!!!!!!!!!!!gdzie jest kierownik sklepu ktory na takie cos pozwala,ks moze sam ruszyl dupe i sprawdzil daty!!zapewnie dziewczyny na sklepie maja tyle pracy ze nienadazaja....

@ktos

kierowniczki z regionalna kręcą jak tylko się da, straszą, ogólnie bardzo źle się dzieje, poszło pismo do inspekcji pracy oraz do innych instytucji, brak szacunku dla ludzi pracujacych. Znajomości i znajomości - tylko to się liczy w tej firmie-w tych sklepach.

Anita Mazurkiewicz

Heh,widzę tutaj,że Iłowa jest sławna -ja sama robię tu zakupy przeciętnie 2 razy w tygodniu jak jestem u babci-też dałam się nabrać przy kasie razy kilka,że niby promocja-taniej - śmietana-chleb tostowy itp.a po przyjściu do domu okazało się że towar sporo po terminie był-i co miałam dać babci stary chleb !Poszedł w kosz jak i śmietana-powaga=do sklepu nie idziesz sprawdzać terminów wazności tylko na zakupy-ktoś ma za to płacone to niech tego pilnuje-bez urazy ale w Biedronce takie rzeczy nie mają miejsca !!W Dino towar ma niższą cenę jak mu się zbliża termin a nie jest miesiąc po jak ten tostowy co kupiłam w LEdi.Może w końcu ktoś się za to weżmie !!!

klient

czy w innych sklepach też sprzedajecie nabiał i całą resztę po terminie???Dużo-dużo???po terminie----czy tylko w Iłowej???????Idąc do sklepu to nie ja mam sprawdzać daty tylko biorę co chcę,kupuję i wychodzę--no ale nie wpierw musisz sobie wszystkie daty posprawdzać bo okaże sie w domu,że kupiłeś zapleśniały jogurt,którego data ważności minęła już kilka dni wstecz..To już lekka przesada---panie wezcie się do roboty i pilnujcie takich rzeczy co !!!!!!!!

nowa

Kierownik może zamówić mało to i tak towar jest dopisany . Nie wierzę ,że tego u was nie ma.

xxx

zamyka sie sklepy ktore przynosza duze starty,a dlaczego sa straty?sa nieudolni kierownicy ktorzy nie potrafia zrobic zamowien!Proponuje kontrolowac kierownikow sklepu co robia przez 8h i jak!!!

Kacha

A ten region to jakiś nieopłacalny jest czy moze jakieś inne powody ? Wie ktoś może??

Ancia
@Kacha

Zastanówmy się czy region może być nieopłacalny a może raczej sklep.Przecież zamyka się sklepy!!!

lola

Jak tak dalej pójdzie to cały region R1 zamkną zaczęli od Gorzowa a ciekawe na kim skończą ?

obserwator

Czy w Bytomiu Odrzańskim kierownika nie obowiązuje strój służbowy a jesli wchodzi na masarnie masarniczy a nie brudnymi łapami bez rękawicy podaje towar albo miesza w ladzie co to za polityka .

lol

ponoc nastepny ma byc Miedzychod

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.