Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

paula

Kochana w Dino byś raczej nie chciała pracować...

@paula

Otóż to! W Dino to jest rygor wszystko jak w zegarku kierownik jak z jednym sie 5 minut spóźni to drugiego na czas nie zdąży zrobić,wiec cos za coś . Kierownik eko a kierownik Dino to kolosalna różnica i stąd też roznica w wypłatach:),kierownik eko go co ma zrobić dzis zrobi pojutrze...bedzie miał dwa dni wolnego ,taka prawda zresztą każdy moze sprobowac swoich sił jako kierownik w Dino

Beti

Co myślicie o naszych pensjach(kierowników)chyba o nas zapomnieli? W Dino kierownik ma 3tys. plus premia -netto.

misiojogi
@Beti

W którym Dino maja taką pensję? Bo pierwsze słyszę... Fakt ze zarobki są inne niż w ledi ale bez przesady znów...

Mela

Wszyscy macie rację Was trzeba nadzorować przez 24h po wyjściu kierowników macie ruchy jak lodowiec i jest zupełny luz.Wystarczy odrobinę pomyśleć(a to boli) ,że większość spraw kierownik załatwia rano.Jak ktoś ma pojęcie o pracy kierownika to wie o czym piszę.Miałam nadzieje ,że te opinie będą pomocne ale w większości to bzdury i żale.

brydzia
@Mela

brawo za prawidłowe spostrzeżenie :) tutaj szkoda się wypowiadać bo pracownicy ci co mało pracują zawsze mają dużo do powiedzenia chyba tylko z zazdrości że ktoś jest kierownikiem i ktoś zastępcą a one jak pracownikami którzy musza słuchać tego zastępce czy też kierownika :) niestety jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodziła:)

nowa

U nas kierownik pracuje tylko na rano zastępca na 2 zmiany .Grafik mamy ułożony tak jak chcemy .Oczywiście święta pracujemy po kolei.

ilona
@nowa

No właśnie tak powinno być Nowa a nie jak gdzie indziej oby dwie sa na rano .A jak potrzeba to na 2 zmianach nie ma nikoga z kierownictwa.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ilona

A u nas kierownictwo pracuje tylko na pierwsze zmiany mowie tez o zastępstwach kierownikow .A jak u was jest?

Moni

Nie da się grafików układać tak jak chcą dziewczyny bo każdy chciałby wolne soboty, niedziele,sylwestra itd...pracujemy tydzień 1 tydzień 2 ,kierownictwo także.

wkurzona
@Moni

haha kierownictwo na drugich zmianach?>...hihi ciekawe gdzie bo nie w naszym sklepie obydwie grzeją tyłki rano a po południu to nie ma z kim załatwić spraw klienci zdziwieni jeszcze takich rzeczy nie widzieli nas nawet to już nie dziwi bo odwalamy robotę za kierownictwo...po południu oczywiście:)

Aga
@wkurzona

A po co popołudniu kierownik w sklepie jak jesteś Ty i masz wszystko pod kontrolą!!! Zajmij się swoimi obowiązkami

Zyta

Dzieci w przedszkolu są rozsądniejsze!!! Jak sobie to wyobrażasz ?

Moni

U nas grafik rozpisuję na 3 miesiące do przodu bo przecież każdy ma jakieś życie oprócz pracy.czasami coś się zmienia, ale niewiele.Przeważnie dziewczyny same zamieniają się między sobą,dla mnie ważna obsada na zmianie.Karty urlopowe podpisują dzień przed urlopem i jadą do kadr zaraz w poniedziałkowej paczce.Ale to wszystko zależy od kierownictwa u Nas też jest nas mało, a wszystkie nadgodziny staramy oddawać w ciągu tygodnia jest ciężko no ale nikt za darmochę nie powinien pracować.Myślę, że u Nas dawno pracownice zgłosiłyby problem tam gdzie trzeba.

hela

Nie rozumie podpisujecie urlop choć i tak nie byłas na urlopie?

Róża

Chciałabym zapytać jak jest w innych sklepach EKO z grafikiem, dniami wolnymi i urlopem. W moim sklepie a pracuję w Jaworznie kierowniczka wiesza na początku miesiąca grafik. Grafik zrobiony w całości, ale często jest wystawiany na kilka dni i dopisywany co kilka dni. Listę obecności podpisujemy na początku miesiąca z górą dwa razy i potem lista jest niedostępna. W ten oto sposób pracujemy do końca miesiąca. Nadchodzi koniec miesiąca, kierowniczka wzywa po kolei pracowników i podpisujemy listę obecności niezgodną z grafikiem, w międzyczasie podsuwa nam do wypełnienia kartę urlopową którego urlopu wcale nie było na grafiku w zależności 1 dzień, 2 lub 3 dni nie ma to znaczenia że jest koniec miesiąca, podpisujemy te kary urlopowe z datą wcześniejszą o dwa dni przed urlopem "widmo". Czy u Was też tak jest? Czy jest to bardziej jawne i normalne???

Basia
@Róża

Proponuję Ci kochana PIP :) to jest niezgodne z prawem pracy (o ile to prawda co piszesz) Pozdrawiam

pip
@Róża

zgłosić nawet anonimowo do PIP...pewnie przyjrzą się reszcie sklepów i będzie spokój...wiem bo tak było w sklepie gdzie pracuje(nie eko) teraz to zupełnie inna praca aż sie chce przychodzić:)

halszka

eee- fakt brak ci kultury, jeśli nie odpowiada ci to forum to za przeproszeniem spadaj i się nie wypowiadaj. Każda ma prawo napisać co myśli a ty na pewno nie jesteś jedną z nas chyba że na jakimś końcowym etapie- czyż koniec umowy? Co do sprzątania naprawdę jest tak mało czasu ale się staramy i też myjemy sklep pod koniec dniówki kiedy nie ma klientów, zresztą nasi klienci są wtedy bardzo wyrozumiali jeśli ktoś przyjdzie, traktujemy ich z uśmiechem. Wracając do kierowniczki to NAPRAWDĘ SUPER KOBIETA zna się na swojej pracy i ma potencjał wiedzy na ten temat, a kierownik regionalny też spoko facet bywa różnie czasami reprymenda ale też i dobre słowa częściej. Pozdr.. dla KR P.S.

Beti

Ty eee bo tak masz na imię weź się do roboty bo za to Ci płacą i lepiej nie wypowiadaj się bo robi się przykro ,że takich ludzi mamy w firmie.

Ancia

Halszka BRAWO!!! Takie wypowiedzi aż miło czytać .

halszka

Narzekajcie narzekajcie:)cieszcie że macie prace , wypłaty na czas a czasami wcześniej. Obmawiacie swoich kierowników piszecie bzdury, nawet nie wiecie co robią w biurze. Nie zazdroszczę mojej kierowniczce nawet podziwiam ją, te grafiki żeby każdej pasowało, rozpiski 2 tyg wcześniej,faktury, a tak samo odpowiada za sklep jak przyjeżdża regionalny, to ona pierwsza zbiera za coś czego nie zdąży sie zrobić, no niestety potem musi nam przekazywać wszystko taka jej rola. Moja kierowniczka nie tylko siedzi w biurze jak trzeba to i lada mięsna nie jest jej obca, czy nawet sprzątanie. postawcie sie na ich miejscu, napewno są gorsze kierowniczki ale nasza jest oookkk!!!

paula

HALLO REWELKA -Ale na większości jest brudno-niedomyte podłogi-a na półkach tony kurzu

@paula

To złap za mopa i sprzątaj jak u Was jest brudno

Ancia
@paula

A może jest nas za mało ? Chętnie przyjmiemy pomoc a Ty na raczej nie pracujesz w Ledi

rewelka

Hallo nie wszystkie sklepy sa brudne !!!!

Gosia

W sklepach Eko perfekcyjna pani powinna być bo sklepy są brudne i śmierdzące .I na dodatek podłogi myje się między klientami a nie po zamknięciu.

@Gosia

co ty piszesz za głupoty przecież my pracujemy 8 godzin do dwudziestej pierwszej nam płacą a co mamy siedzieć charytatywnie do dwudziestej drugiej a może i dalej i dopiero sprzątać śmieszne

rewelka

Ha ha audyt będzie teraz robić za PERFEKCYJNĄ PANIA DOMU w białej rękawiczce :):):):)

nowa

Właśnie robić trzeba i każdy na pewno robi i uważa ze robi więcej niż druga osoba Wnioskuje to z wpisów na forum

paula

(odp,dla nowa) Wiesz ja pracuję już bardzo długo w ledi i uwierz,że nie masz racji-każdemu może się tylko tak WYDAWAĆ,ale robić trzeba a nie tylko myśleć,że się robi***

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.