Memling Security Sp.Zo.o

Gdańsk

Opinie o Memling Security Sp.Zo.o

TOMYK 2015-11-26 10:49
HELOO KTO TAK PISZE O TYM PANU .SKAD TAKIE NIUSY .JAN PYTA KTO TO BYŁ TEN NIBY SUPER GOSC BO JAKOS NIE LAPIE.JA SIE MOZE DOMYSLAM,PLIS NAPISZ
bolo 2015-11-29 22:32
Ja jestem zadowolony. Kasa trochę mała ale na czas.
rambo 2015-11-29 22:36
FIRMA JEST OK Oby tak dalej
pawlo1984 2015-12-02 18:40
No nie przesadzaj że kasą trochę mała. Pracodawca dosyć uczciwą pensję płaci a zresztą co roku jest podwyżka 50zl.
Stefan 2015-12-05 10:29
Tak jest, popieram - pensja zawsze na czas, urlopu tyle ile trzeba, godzin przepracowanych również. ktoś napisał że kobiet nie zatrudniają - Jk nie jak tak. Żadnej dyskryminacji. Firma konkretna. Jestem bardzo zadowolony że pracuję w tej firmie.
ochroniarz 2015-12-18 22:04
Tak ale wczesniej inaczej się Firma nazywała prezesik bardzodobrze o tym wie bo sam go w sadzie koło mnie prawie siedział za nie wypłacone wypłaty dla mnie smieszna firma
miś 2015-12-18 22:07
Od tej podwyszki to już chyba zostałes bogaczemzestawki 3.50złoty na 3.55 złoty nie zła kasa warta żeby zostać w takej Firmie
pawlo1984 2015-12-19 14:54
Jakie 3,50zl podwyżki co ty pierniczysz za bzdury . tak się składa że każdy w tej firmie dostaje co roku ok 60zl netto podwyżki. Wiem co piszę bo pracuję w tej firmę prawie 4 lata i zawsze jest wszystko oki.
Plastyk 2015-12-26 10:40
Prawda jest taka płacili na ostatnią chwilę,lub za mojej kadencji z opóżnieniem 2 dniowym.Płaca adekwatna do godzin pracy,przynajmniej na naszym obiekcie godzin nie było dużo a płaca ta sama.Mam obecnie problem z nie rozliczonym urlopem.Czekam jak to będzie załatwione?
tabasco 2015-12-26 17:39
to nie jest zasluga firmy ze podnosza ci pensje,oni to musza robic bo wzrasta najnizsza krajowa za ktora my pracujemy wiec nie maja wyjscia...ostatnio pewnie byles na tym smiesznym szkoleniu co organizowala'firma'wiec pewnie widziales jaki byl ton rozmowy?! wszystko co zle to wina pracownikow bo zle pracuja, bo sie obijaja, bo za duzo chodza na zwolnienia...
powracajac jeszcze do podwyzki,to mialem wrazenie ze p.Klaudia i p.Wojtek ktorzy prowadzili owe'szkolenie'byli cali zrozpaczeni ze beda musili nam wiecej pracic...
podsumowujac to kasa na czas, zarobki niskie(ale w sumie to jaka praca taka placa, nie placilbym sobie za siedzenie i nic nie robienie 4000zl...),biuro i tzw monitoring zarzadzane bardzo slabiutko, zazwyczaj nikt nic nie wie i jest tzw spychologia(zadzwoni pan do tego, a tamtem powie ze do tamtego i tak sie kreci).mam wrazenie ze ja jako laik nie majacy doswiadczenia pracy w biurze byl bym bardziej asertywny i ogarniety pracujac w tej firmie za tzw biurkiem.
Pozdowienia i powodzenia panie Pawle, bo podejzewam ze tak pewnie masz na imie!
ciec24 2016-01-06 18:32
a jaka jest stawka godzinowa
tabasco 2016-01-07 05:35
przy grupie niepelnosprawnosci masz najnizsza krajowa za wyrobienie calego etatu czyli za +/- 160-168 godzin (3miesieczny okres rozliczenia).Z tym ze na umowie masz okolo 5-5,50 zeta/godzine brutto(!!!),a reszte doplaca PFRON, wiec wszelkie nadgodziny nie maja wiekszego sensu bo dostaniesz jak juz siano bez tej doplaty z PFRON, czyli jakies 3,50-max 4zl za godzine...(!!)
tabasco 2016-01-07 18:34
z tego co sie orientuje to srednia krajowa to okolo 4000-5000 brutto, a tu mowa o NAJNIZSZEJ(1750,od nowego roku 1850 brutto...)
karol 2016-01-30 08:05
PREZES ,PROKURENT ŚMIECH NA SALI OD 6 M-CY ADRESU NIE MOGĄ ZMIENI\ NA STRONIE.GDZIE KONTROLE NA OBIEKTACH NA MIEJSCU , GDZIE NA DALSZYCH OBIEKTACH ? PIC NA WODĘ .POZDRAWIAM .
lechu 2016-02-06 21:39
ja jestem zadowolony. Jak chcesz więcej zarabiać to na budowę gn........
pawlo1984 2016-02-21 12:43
Ty Karol weś nie pisz takich bzdetów bo to co piszesz to jedne wielkie kłamstwo.
tabasco 2016-02-23 12:48
klamstwo? nie wiem jak w przypadku Twojego obiektu pawlo1984, ale u mnie kontrole są raz na 2-3 miesiace(bo odbior listy obecnosci to raczej nie kontrola jak dla mnie)... na stronie adresu nie zmienili, wiec nie wiem gdzie Karol tu klamie... ?!
pawlo1984 2016-02-23 16:11
Dobra ja wiem swoje i tak wogule to kończe z tym tematem bo to co karol wypisuje to istny śmiech na sali. A jeśli chodzi o kontrole to na moim obiekcie są i przeważnie w miesiącu tych kontrol mamy tak od 3 nawet do 4 razy. A jeśli chodzi o zmianę adresu na stronie www.memling.pl to w tej kwesti Karol ma rację a reszta to zwykłe brednie.
pawlo1984 2016-03-09 21:27
No właśnie firma Memling Security nie ma żadnych wad. Ta firma jest godna zaufania to firma rzetelna i uczciwą. Ja w tej firmię pracuję już 4 lata I zamieżam u nich pracować do emerytury.
LUCYNA 2016-04-23 15:06
FIRMA OKI. ABY TAK DALEJ.W KOŃCU MAM ETAT.
PANOWIE NIE PISZCIE BZDUR.WEŚCIE SIĘ DO ROBOTY A NIE PRZYCHODZICIE DO OCHRONY ZATRUWAĆ POWIETRZE.GDYBYM MIAŁA TAKIEGO CHŁOPA W DOMU TO POGNAŁABYM GO NATYCHMIAST.WSTYD NORMALNIE.OSTATNIO DALI MI TAKIEGO JEDNEGO NA ZMIANĘ. MIAŁ CHYBA PEŁNE GACIE.FUJ.
CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE MAM TAKIEGO SZEFA.POGNAŁ GO NATYCHMIAST.PEWNIE BIEGNIE DO TEJ PORY HA HA HA HA
preppers 2016-06-17 20:48
Pracuję w tej Firmie od maja. Przyjąłem tą propozycję pracy z dwóch powodów; po pierwsze - obiecano mi pełny etat, po drugie - posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności i częściej niż inni muszę być u lekarza, więc pracując 24h/72h mogę pracę i lekarza "pogodzić". Na razie umowę(100% etatu) dostałem na okres 3-ech m-cy. W związku z tym mam jedno pytanie - czy to prawda, że w Memlingu praktykują coś takiego, że po tym okresie próbnym, dają pracę na Umowę-zlecenie na 1 m-c i po tym m-cu znowu dają umowę na okres 3-ech m-cy ?! Czy TO prawda że tak robią i w jakim celu????
enriqe 2016-06-19 20:20
Ja jestem zadowolony.Z tego co wiem to firma idzie bardzo do przodu.Weszli do Warszawy , Poznania , Białegostoku itd. Wiem że coś kombinują.Szkolą dużo ludzi. Coraz więcej ludzi ma wpis na listę pracowników kwalifikowanych. Chcą mocno podnieść jakość usługi. Pijaczki i brudasy nie mają szans.Jak jesteś lumpem to uciekaj z tej firmy jak najszybciej!!!Zostaniesz szybko złapany i wyeliminowany.
tabasco 2016-06-26 12:45
ja pracuje od 1,5 roku i po 3 miesiacach proby na umowie o prace dostalem umowe o prace na 2 lata wiec chyba to nie prawda, chyba ze teraz cos sie zmienilo
ksawery 2016-06-26 12:47
hahahaha dawno sie tak nie usmialem...
preppers 2016-07-01 22:37
Dzięki....., za opinię!! Po prostu chcę wiedzieć.... i tyle. A pijaczkiem a tym bardziej brudasem - NIE JESTEM !!!!!! Jak się przyjmowałem, to koleś uświadamiał mnie, że trzeba m.in. dbać o czystość i porządek - dbam o to pieczołowicie....., ON i jeszcze jeden, pozostawiają po sobie syf !!! ;-D
preppers 2016-07-01 22:41
Dzięki za wpis! Widocznie ktoś lubi "mieszać"....??!
Pozdrawiam !!!!
preppers 2016-07-01 22:48
Sorki "enriqe", pierwszy wpis miał nie być do Ciebie !!!
Pozdrawiam !!
wkurw 2016-08-05 01:06
okej wyplata jest na czas ale groszowa zero profesjonalizmu mundury za duze ,proszenie sie o wszystko na legemitacje ochrony czekalem dobre 3 tyg na umowe 4 tyg smieciowa to ma byc dobry pracodawca nie sadze przeszkolenie do obiektu domysl sie sam bo niema osoby ktora by ci pokazala poprostu zal prezes to porazka wielki bajkopisarz obiecuje wielkie gory nie dotrzymuje slowa nie polecam pracy tym zakladzie bo syf i mogila za 215 godz przerobionych 1268,00 sami ocencie pracodawce
preppers 2016-08-21 14:06
Potwierdzam! Prezes w końcu się doigra i dostanie w "ciemnym kącie" po ryju i tyle..... !
preppers 2016-08-21 14:15
Memling TO dno. Prezes - bajkopisarz i oszust !!!!!!!!! W biurze "sami swoi" - "lizaki"!
Jak najdalej od tego syfu!
janek 2016-08-26 21:57
Firma jest ok.To przykre co piszą. Ja tutaj pracuję od początku. Nie należy się tymi wpisami kierować . Wystarczy zobaczyć jakim językiem są pisane. Dobrze że gonią takich................Piszesz preppers czy tam pampers że dostałeś 1268 pln. Zapytam Cię. Ile chciałbyś dostać? 7000? , 8000 pln? Dlaczego nie pójdziesz na budowę?
johhn 2016-09-04 18:10
Za ponad 200h troche ponad tysiac to bardzo slabo... placa dla desperata. Jezeli ktos mysli ze to ok to jak ma byc normalnie w tym kraju???
zby$zek 2016-09-16 16:49
Widziałem ochronę Memlinga na Helu. Nie ma nic do zarzucenia. Pracownicy dobrze ubrani, odpowiedzialni i pracowici. To że z Gdańska pracownicy dojeżdżali przez kilka lat, to najlepiej świadczy, że to dobra firma.
tabasco 2016-09-19 16:23
pojdz do biura lub zadzwon, to na pewnoe Cie zatrudnia,jesli tylko masz grupe inwalidzka... obecnie w firmie jest deficyt pracownikow. pozdrawiam!
Pani Marta 2016-09-28 17:09
Jestem naprawdę zadowolona z pracy w tej firmie. Panowie. Już same pseudonimy poddają wątpliwość
waszych opinii jakie tutaj wypisujecie. Mimo że jest to anonimowe to i tak się boicie. W waszych majteczkach już jest pewnie kleksik. Znowu Wasze zmęczone życiem z Wami żony będą was musiały przeprać Co tak naprawdę robiliście w tej firmie.? Pewnie piwko było co? A może na budowie troszeczkę popracowalibyście co? Wstyd. Prawda jest taka że pewnie jesteście nurkami którym podziękowano. W poprzedniej firmie jak pracowałam to pracownik ochrony zjadał pieskowi jedzenie. Wy też tak robicie?
Barbapapa 555 2016-10-25 20:12
Pracuje od lipca 2016 w Lesznie na Szpitalu.Obiecywano nam prace bez żadnych szczególnych utrudnień.W chwili obecnej po "rozruchu" obiektu pan prezes (celowo z małej,bo z dużej to byłoby przewartościowaniem osoby) wymienia ludzi na obiekcie.Dla niego im większy stopień upośledzenia tym większa dopłata z PEFRON-u i lepszy pracownik. Cały pan prezes to kłamca i oszukaniec.Jest powiedzenie "nie podcieraj dupy szkłem bo się skaleczysz" czego ze względu na potraktowanie wielu na tym konkretnym obiekcie mu życzę. Jak najdalej od tej "firmy".
Barbapapa 555 2016-10-25 20:14
wkurw 2016-11-23 03:19
hm pracuje teraz innej firmie ochroniarskiej Huntersie za sama podstawe mam 1400zł nagodziny osobno powiedz czy za 215 godzin hehe 1260 zł jest duzo zapierdal po 48 h bez jedzenia i picia bo kazdy odchodził praca na obiekcie o powiechni 3tys m2 jakim jest szpital lesznie sprawdzanie alarmów , zamykanie drzwi wszystkich , bronienie na sorze przed pijakami , nie sadze ze 1260zl jest duzo to jest smieszne wynagrodzenie ci kazdy powie
wkurw 2016-11-23 03:34
hehe ciekawe czy obracasz prezesowi lodziki ze taka jestes zadowolona jak by to było złoto jak lubisz byc oszukiwana prosze bardzo ja pierwszy dzien jak zaczynałem huntersie prace dostałem umowe o prace nie jakaś smieciowke nawet twoje imie kojarze pracowała kadrach taka Marta co na niczym sie nie znała hehe
agata 2017-01-09 22:26
Witam. Ja jestem zadowolona. Firma jest oki.
Piszecie Panowie bzdety.
Pewnie podpadliście w pracy i już Was nie ma. Nadchodzi Was koniec.
Przy nowych stawkach będą większe wymagania od ochrony. Będziecie musieli się na przykład myć.
Doświadczyłam tego smrodu osobiście. Mężczyżni. Ha ha ha. Nadchodzi Was koniec. Panowie z czerwonymi noskami odpadną.Nie martwcie się.
Zawsze pozostanie zbieranie puszeczek.
GOSC 2017-01-10 17:59
Kolejny raz nawalaja z pensja.Ciekawe co wymysla tym razem.
TERESA 2017-01-10 22:13
Jutro pewnie będą. Ja dzisiaj dostałam Jest dzisiaj 10.01 także jeszcze czas . Pewnie masz inny bank. Mają obowiązek wysłać 10 także nie przesadzaj.
Pewnie pali rura co?
Chciałoby się już do monopolowego co? Jutro się nachlejesz. Zostaw coś dla tych biednych dzieci. Kup coś żonie. W biedronce bukiet pięknych róż jest za 7.00 pln. Jak się postarasz to będzie kolejne 500+ Nie będziesz musiał pracować. POMYŚŁ
GOSC 2017-01-11 10:53
Tak sie sklada,ze pieniadze powinny byc wyplacane do 10-go kazdego miesiaca,a co do palacej rury to tak sie sklada,ze nie pije alkoholu i nie pale papierosow wiec mnie nie obrazaj.Kontroluj to co piszesz bo moje dzieci nie sa biedne,a 500+ dostaje i wcale nie zamierzam przestac pracowac,a wrecz przeciwnie,bede pracowal nadal wlasnie po to zeby dac im jeszcze wiecej,a i zona tez zawsze cos dostaje.I wiesz co,mysle ze jestes zwyklym trolem,ktory dostaje jakies ochlapy za takie wpisy.Zegnam ozieble.
Riese 2017-01-11 13:44
Ksiegowa do recyklingu ma powazne problemy z naliczaniem. Tak sie sklada ze moja siostra jest ksiegowa i wiem ile powinienem dostac lacznie z dodatkami za nocki trzeba cos z tym zrobic i to powaznie.Opoznienie z platnoscia to juz chyba standart.
wkurw 2017-01-25 09:12
hm pracodawca jest ułomny dobrze ze tu nie pracuje pensje słabe o wszystko się trzeba było prosić wole pracować z firmami co maja coś poukładane ja pracuje dla huntersa nigdy wypłata mi się nie spóźniła zawsze kasa jest 10 o godz 8 :20 nie jak memlingu ze musiałem czekac za 215 godzin dostałem hehe 1260zł biedni ludzie co muszą pracować dla tych ułomow jeszcze bronic ich jak by nie żona prezesa firma by jadła juz asfalt
Baal 2017-01-26 17:33
Podam Ci przykład inna firma za ponad 200 godzin 2200.Jak najdalej od tej firmy tak jak ktoś pisze prezes bajkopisarz koszulek opłatek to przy nim Pikuś.Jak kolega chciał się zatrudnić trzy razy zmieniał godzinę i miejsce.Zadawal koledze pytania czy ma rodzinę itd podwazal kwalifikacje zawodowe oby tak dalej firma w końcu padnie na pysk.W środowisku ochrony sie rozniesie i sam będzie za psow pieniądze siedział na obiektach.
adalbert 2017-01-26 18:00
Wpisy jak wszędzie. Takie i takie. Wcale nie jestem zdziwiony. Sam fakt że komuś się chce usiąść do kompa jednak świadczy o chęci wyrażenia swego zdania. Bardzo dobrze. Ja chodzę do tej pracy nie dlatego że podoba mi się lub nie ktoś tam, ani co bredzi. Traktuję to jako normalną pracę gdzie trzeba być i już. Swoje zdanie o kierownictwie i kolegach z pracy mam. Dopóki ani jedni ani drudzy nie robią mi pod górkę jest O.K. O kierownictwo w tym względzie się nie obawiam. Natomiast koledzy bywają nieobliczalni. Może sobie mieć czerwony nos, ćpać, spóźniać się notorycznie. Wali mnie to. Najgorsza jest głupota, która doprowadza mnie nieraz do szewskiej pasji. Uczulony jestem. Niestety mam z zarażonymi kontakt.
uczciwy 2017-01-27 20:01
Czlowiek uczciwie pracuje ponad norme ,zarabia grosze,poswieca sie dla nich a oni nawet nie potrafia powiadomic pracownikow ze wyplata sie spozni a jak sie dzwoni do biura to szanowna pani Z.... wielce oburzona ze czlowiek sie upomina o swoje smieszne ciezko zapracowane pieniadze, to juz jest chamstwo,one napewno maja wyplaty na czas a czlowiek czeka tydzien i nic , trzeba to zglosic do PIP
uczciwy 2017-01-27 20:23
Male sprostowanie do wyzej napisanej opinii, chodzilo ze czekam tydzien od dnia kiedy wyplata powinna byc na koncie ,dzwonilem w poniedz powiedziano mi ze do konca tyg beda tylko ktorego,to juz niejest smieszne za co zyc, za co zrobic oplaty i ktos mi powie ze oni sa uczciwi.
Ania 2017-02-06 21:25
Firma jest ok. Pracuję tutaj.Oby tak dalej
Zostaw swoją opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o