Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

nick

oczywiscie brutto:-) egzamin sklada sie z pytan dotyczacych parametrow soczewek , skladnikow (tych najbardziej chwytliwych) plynow,

mimi

Witam :-) Czy ciężko jest zdać egzamin po szkoleniu we Wrocławiu? Jak w ogóle wygląda to szkolenie? na spotkaniu otrzymałam informację, że zapewniają nocleg i wyżywienie. Chciałam jeszcze zapytać o wynagrodzenie, to 2000zł to jest netto czy brutto?

Właściwie wiedzy nie potrzeba żadnej, wyuczyć się na pamięć parametrów soczewek, to żadna wiedza, to sklep z soczewkami/ okularami. A optyków tam ani widu ani słychu

cr

Ja tam nie narzekam - faktycznie trzeba posiadać wiedzę - ale w końcu to nie warzywniak czy sklep z butami, w sieci TwojeSoczewki sprzedaje się asortyment medyczny - więc wiedza jest niezbędna. Na plus: Umowa o pracę, Całkiem niezłe zarobki + premie, Bogaty social, POLECAM!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
BreeVanDeK.

Dokladnie,jesli ktos lubi miec nad sobą siedmiu lub wiecej szefow,to jest to wymarzona praca.Calosc,czyli kilkadziesiat salonow rozsianych po calym kraju nadzoruja z centrali we Wroclawiu za pomoca komunikatora GG.Oczywiscie jest to z gory skazane na porazke.Ale jesli cos tylko idzie nie tak,to wszelkie pretensje i zazalenia laduja na glowach pracownikow.A nieznajomosc sztywnych regulek jak najbardziej moze przyczynic sie do utraty czesci pensji.

Pytanie podczas rozmowy: \\\"czy stosuje Pani obecnie dietę\\\"- szczupla sylwetka to klucz do sukcesu \\\"czy potrafi Pani uczyc sie na pamiec?\\\"- inteligentnych ludzi nie potrzebujemy \\\"czy dobrze znosi Pani krytyke?\\\"- obrazanie pracownikow mamy we krwi

ada

Witam...i jak poszla rozmowa???jakie pytania ??pozdrawiam

lola

hej jak wyglada rozmowa rekrutacyjna? jakie sa zarobki i ile mozna wynegocjowac po okresie probnym?

Hej, jutro mam rozmowe na stanowisko konsultanta czy ktos może napisac o co mniej wiecej beda pytać? z góry dziekuje

Jeśli ktoś nie pracował u szefa złego, Nie będzie mógł poznać kiedy wpadnie na dobrego. Więc jeśli ktoś jeszcze nie pracował to tutaj na pewno można sobie wyrobić pogląd na tą sprawę. Pracownicy muszą klepać regułki ułożone przez "specjalistów", którzy są nimi jedynie z nazwy. Jeśli nie znasz regułki- nie dostajesz premii, nie ważne jak obsługujesz klienta i czy jest on zadowolony- masz klepać tekst i tyle. Szef szczyci się, że zatrudnia ludzi z wykształceniem wyższym, tylko prawie nikt nie ma wykształcenia optycznego. Specjalistą od szkoleń jest Pani, która z optyką nie miała nic nigdy wspólnego, a swą głęboką wiedzę zawdzięcza bogatym zasobom internetu oraz ulotkom.Więc kto chce poznać system pracy, jaki obowiązywał w hipermarketach przed laty- to warto aplikować.

na czas nieokreślony jest po 15 miesiącach, zarobki do około 2000 tys., zalezy ile sobie wynegocjujesz. Na reszte nie masz wplywu

i jak po rozmowei .czego sie dowiedzialas?

Cooki

czy moglabys podac mi wiecej szczegółów o tej firmie. Jutro mam iśc na rozmowe.Wolę byc przygotowana na najgorsze,jakie są tam zarobki, czy jest możliwośc awansu lub jakichkolwiek perspektyw i co z umową? jest szansa na umowę na czas nieokreślony? Bardzo proszę o odpowiedz

ppp

Jeśli ktoś lubi mieć 7 szefów nad sobą, z czego każdy ma co innego do powiedzenia to polecam. Trza być ładnym zgrabnym i powabnym, nie koniecznie mądrym. Szczególnie umilają życie panie szefowe, które albo spędzają czas na pudelku, albo węszą kolejną awanturę. Ogólnie rewelacja.

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)