Opinie o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

hmm

Śledze to forum juz jakis czas.. zaczelam pracejakis czas temu i musze wam powiedziec ze od tamtego czasu zagladam na to forum i zastanawiam sie skad w was tyle zawisci i nieżyczliwości kurde wiele opini juz slyszalam, choc wcale nie potrzebowalam tej wiedzy...ale ostatnio sama sie przekonalam jakie sa Koordynatorki naprawde... mialam ogromny problem a One powinny miec to w dupie ale nie mialy i wlasnie pani (usunięte przez administratora)jak ja nazywacie wysluchala moich zali,(zreszta zawsze wysluchuje) doradzila co zrobic i nie krytykowala (usunięte przez administratora) tez podeszla do mnie jak do czlowieka nie odeslala do stanowiska a starala sie mi pomoc dobra radą...kurde nie zgadzam sie z niektorymi ze Kasia jest taka czy taka, jest normalna i zyczliwa ale pod warunkiem ze ktos traktuje ja normalnie i jest chociaz wporzadku w stosunku do Niej, inna sprawa ze ja zakladam z gory ze kazdy czlowiek jest dobry i w Jej przypadku sie nie pomylilam...co do (usunięte przez administratora) to tez uwazam ze jest najnormalniejsza w swiecie ciepla osoba...owszem(usunięte przez administratora)podchodzi czasem po kilka razy dziennie i do mnie rowniez ale przy okazji tego ze zwraca mi uwage ze cos zrobie zle mowi mi tez co robie dobrze albo zapyta jak mi idzie a nie kazdego na to stac!! kazda z nich wykonuje swoja prace i musi przybierac odpowiednia poze bo inaczej by zwariowaly użerając sie z co 10 pracownikiem z uposledzeniem w stopniu lekkim!! wiecie co chcialabym zobaczyc jak kazdy z was zachowywalby sie na takim stanowisku sadze ze bylibyscie jeszcze gorsi!! a swoja droga jak wam tam tak zle to moze czas poszukac innej pracy...nie pomysleliscie ze One prowadza rekrutacje po to zeby miec wkoncu zadowolonych pracownikow!! takich ktorzy nie zrzędzą po kontach!! Chcialabym zobaczyc wasze miny jakby Kasia dalaby wam wszystkim zbiorowe wypowiedzenie hehe Ludzie TROCHE POKORY w dobie obecnego kryzysu osoby szukajace pracy a mimo wszystko pracujace w SD powinny byc wdzieczne za to co maja i dopuki nie znajda lepszej satysfakcjonujacej ich pracy szanuja osoby ktore umozliwiaja im prace w obecnym miejscu bo ku...wa latwo jest obrazac ludzi nie podpisujac sie pod tym imieniem i nazwiskiem a swoja drogą !!!podpisalabym sie ale boje sie posadzenia o wazeliniarstwo pozdrawiam was cieplo

koleś który pracował

czytając te wszytskie komenatarze na temat Callcenter śmiać mi się chce! pracowałem tam 2 lata i jakoś sobie radziłem a co do koordynatorek to dla osób które nie wiedzą (usunięte przez administratora)jest managerem czyli szefem wydaje polecenia jednej i drugiej koordynatorce wiec jak wam sie wydaja ze skacza jak malpki w cyrku,macie racje bo sa na niższej pozycji i nie maja nic do gadania,tylko wykonuja powierzone im zadania. a co najabrdziej mnie smieszy to ankieterzy bo sami wykonujecie polecenia trzech pań a dlaczego? dlatego ze jestescie najniżej i nie macie prawa glosu. a jezeli wam to przeszkadza to ogarnijcie się i poszukajcie innej pracy- gwarantuje ze to bedzie wygladalo doslownie tak samo! czyli szef rozkazuje twojemu szefowi ktory rozkazuje osobie nad toba a ona rozkazuje Tobie! norma! a dla osób którym sie nie podoba radze zapierdzielac ostro moze dojedziecie do pozycji kiedy to wy komus wydacie polecenie ale jak narazie, wylewajcie żale na forum jak wam źle i jacy jestescie szykanowani! żal.pl

...

Do jednej nowej osoby której nie podoba się nowa koordynatorka! EWA - 1.Osoba która z każdym ma dobry kontakt , 2. która znajdzie lek nawet jak od lekarza usłyszycie ' alsfjgnhefghb ' 3. która tłymaczy po 500 razy jedną kwestię ponieważ ankieter nie rozumie 4.która wysłuchuje wasze smutki i niepowodzenia i pociesza chociaż powinno ją to g...o obchodzić . Ale i tak bedą mówić "włazi w (usunięte przez administratora) br /> pozdrawiam

aniekterka

Wypowiadacie w tak krytyczny sposób a czy ktoś z was przepracował tam chociaż dłużej niż pół roku. Jeśli Ty jesteś wporządku to inny też będą w stosunku do Ciebie wporządku. Jak się chodzi i gada na kogoś za plecami to nie dziwne że później taka osoba na Ciebie krytycznie patrzy. W takim dziale jak call center zawsze coś takiego wyjdzie. A jeśli chcesz zarobić pieniądze to tam zarobissz no ale jeśli niektórzy szukają pracy takiej żeby siedzieć i nic nie robić a żeby kasa wpływała na konto to nie ma się czemu dziwić że tak narzekają. A to że jest stała rekrutacja to norma w każdym call center proponuje przeczytać artykuł z najnowszej polityki albo wprost. Jeśli ktoś szuka pracy lżejsze od leżenia to zawsze będzie bezrobotny. Zawsze możecie pójść sobie do call center sprzedażowe i namawiać biedną babcie która nie ma komputera na telewizje z internetem. Powiem tak wasze wypowiedzi są na dość niskim poziomie. Bo każdy szef zareaguje w przypadku kiedy pracownika nie ma notorycznie w pracy w piątki i poniedziałki. Żałośni jesteście w tym co piszecie że ktoś zwraca wam uwagę. Zwraca uwagę więc pewnie źle coś robicie, podchodzi poprawia was żebyście robili to lepiej no ale tak mają ludzie którzy pozjadali wszystkie rozumy i wydaje im się że wiedzą wszystko najlepiej. Koordynatorki nie robią tego na złość tylko żeby doskonalić waszą pracę. No ale widać jaki macie poziom intelektualny skoro tego nie rozumiecie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
lol

No i ja również podpisuje się do wcześniejszych opinii, bo wszystko to jest prawdą, dzieje się tam coraz gorzej. Stanowiska koordynatorek pozostawiają wiele do życzenia, każda dba o własny tyłek i tyle, dlatego dla pani(usunięte przez administratora).są tak uprzejme i włażą w (usunięte przez administratora)A obiecanki na temat ciągłej pracy i mnóstwa projektów trwają już od dłuższego czasu i to wcale nie kwestia dni czy nawet tygodni, ale od paru lat słyszy się w kółko to samo, żeby tylko pani (usunięte przez administratora)chroniła swój tyłek i posadę, tylko nie nadaje się ona na takie stanowisko... przykre ale prawdziwe.

obserwator

Metr 190- bardzo dobrze i prawdziwie napisane. Stawki obcinane jak tylko można z każdej strony, oby tylko za dużo nie dać Ankieterowi zarobić, Pani (usunięte przez administratora)tylko patrzy, żeby na kimś sie wyrzyć, kogoś (usunięte przez administratora) w ten sposób poprawia swoją samoocenę i odreagowuje prywatne niepowodzenia, może za młodu była w szkole popychadlem i teraz w stolicy pokazuje na co ją stać. Co do dwóch pozostałych koordynatorek, to tańczą jak im główna zagra (usunięte przez administratora) Rekrutacja jest cały czas, nowych pracowników przyjmują, szkolenie trwa około 2óch godzin, gdzie połowa Nowych odchodzi w trakcie trwania szkolenia, czasami na drugi dzień może dwie osoby przyjdą chociaż nie zawsze, wiec strata czasu szkolącego, a przeciez mozna by było dać zarobić starym pracownikom i nie inwestować w rekrutacje.

Metr 190

Wandziu jak sama mowisz jestes "smark" w tej firmie wiec guzik wiesz. Jakbys wiedziala, jak BARDZO UCINANE I PRZEZ KOGO SA STAWKI Z NASZYCH PROJEKTOW I CO SIE DZIEJE Z NASZYMI PIENIEDZMI, ORAZ CO SIE DZIEJE Z BONAMI SODEXO KTORYCH PRZYJECIA ODMAWIAJA LEKARZE to by cie wielkie zdziwko wzielo, jakie zlodziejstwo jest rozpowszechniane w tej firmie a przede wszystkim w studio call center i przez kogo ;-) dziwisz sie(usunięte przez administratora)?? popracuj tam dluzej to samej ci sie bedzie chcialo(usunięte przez administratora) na wszystko, a przede wszystkim na srodkowe biurko.

Wandzia

Hehe pracuje tam od kilku tygodni i chyba troche przesadzacie projekty są i pracy tez sporo jak dla mnie przynajmniej...jedyne co mnie razi to ta gruba koordynatorka co wlazi w (usunięte przez administratora) kierowniczce i tej drugie dziewczynie.. jednego dnia to 7 razy u mnie byla z glupotami no i to ze inni pracownicy wyzej (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) maja przynajmniej co niektorzy zapytalam sie o cos w kuchni to o odburknela cos paniusia i poszla

Ona

Nie polecam firmy CEGEDIM ! Nie dbają o pracowników, wszyscy mają cię gdzieś, najlepiej siedzieć i dzwonić jak robot i nic nie mówić/o nic nie pytać. Projektów na ten moment dalej nie ma (ok. są z bazą przedawnioną i z samymi odmowami) TRAGEDIA ! Firma pod koniec kwietnia przenosi się na Mokotów i.... zamiast przytrzymać pracowników z call center nie starają się i w maju stracą starych pracowników, bo każdy odebrał to tak: wreszcie będzie mobilizacja do zmiany pracy na inna. I nie ma się czemu dziwić, bo za pełną frekwencje w miesiącu od 8-15 lub 9-16 wynagrodzenie to ok. 800-1600 zł (1600 jak są projekty czyli 3 razy w roku !!!) Nie polecam, a tym bardziej, że koordynatorki są żałosne...

kk

przyjmują

SH

Jakiś miesiąc temu wysłałem do nich aplikację. Nie dostałem żadnego zaproszenia, choć spełniam wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu. Dziś patrzę i znów jest ogłoszenie na 16 województw. O co im chodzi? Przyjmują wogóle?

życzliwy

Podpisuje się pod tym, co wyżej. Generalnie to jakaś masakra i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie zawracajcie sobie z tym głowy. Starzy pracownicy nawet uciekają, a koordynatorzy nie potrafią w zaden sposób zachęcić do pracy, wrecz przeciwnie od niej odpychają.

----minus----

Ja bym nie rekomendował tej firmy (bo na pewno nie korporacji - nie dorośli do tego) bo i nie ma za co...generalnie nowych klientów nie ma, a starzy uciekają, przy czym utrzymuje się ze starych bo nawet sprzedać tego nie można. Potwierdzam, że szef do (usunięte przez administratora) jest, tak więc współczuje jak tam mimo wszystko trafisz.

doda

Ja pracowałam w dendrite ale (usunięte przez administratora) To niezbyt fajny koordynator zwłaszcza ze pracowałam w okresie kiedy awansowała... Ale atmosfera fajna zarobki jak ktoś się stara to też nie najgorsze.

zainteresowana

Witam. Od czerwca mam zacząć pracę w Cegedim na Jerozolimskich. Jak tam jest?

Zależy w jakim dziale lądujesz. Są sympatyczne a są i takie co gapią się na ręce a szef to dupek co to nawali Ci roboty a potem \'nie przysługuje Ci odebranie godzin bo się nie wyrabiasz z robotą\". Ja pracowałem i w lipnym i dobrym dziale. Ten dobry jest zaiste zajebisty. A co do płac to różnie :P

Praca ankietera w Cegedim obdywa się na takich samych zasach jak w innych Call Center. Może faktycznie jest monotonna, ale tragedii nie ma. Zarobki jak się ktoś postara mogą być nawet większe. Ja chyba nie należe do \"wybrańców\" i jakoś nie narzekam. Zwolnienie lekarskie nie jest akceptowane, ale to wynika z przepisów - propnuję zajrzeć do nich a później pisać na ten temat.

teleankieterka

Pracowałam w dziale call center, umowa zlecenie (choć jak najbardziej zachodzi stosunek pracy i powinna być umowa o pracę, a nie zabawa w wyzysk), odprowadzane składki chorobowe, ale L4 z dziwnych przyczyn nie jest uznawane przez koordynatorki, a co za tym idzie, jeżeli jest się chorym to się nie zarabia. Nastawienie szefostwa jest przykre, strach podejść i poprosić o wolne, wieczne przepytywania "a po co?" (nie sądzę, abym musiała się tłumaczyć pracodawcy, że muszę iść na badania albo do urzędu, a już na pewno nie przy umowie cywilno-prawnej). Jeżeli chodzi o zarobki (zakładając, że przychodzi się do pracy codziennie) to nie ma tragedii, "wybrańcy" mogą zarabiać sporo pieniędzy. Niestety owych nominowanych do tego szczęścia za wielu nie ma i nie potrafię wyjaśnić na jakiej zasadzie są takowe zaszczyty przydzielane, bo ani o staż, ani o zachowanie tu nie chodzi. Nieprzyjemne są też tzw. rozliczenia z przerw, przysługuje 5 min. na każdą godzinę (przypominam, że cały czas mówimy o zleceniu, pracujemy "na akord" także takie liczenie przerw jest wg. mnie nie na miejscu, bo nikt nie płaci za czas spędzony w studiu, tylko za efektywność w realizowaniu ankiet. Co do samej pracy jest ona banalnie prosta, wystarczy umieć czytać i pisać, ale niestety jest męcząca psychicznie, ciągłe odrywanie lekarzy od pracy, pretensje recepcjonistek w przychodniach, większość respondentów w ogóle nie bierze udziału w ankietach prowadzonych przez tę firmę, czasami siedzi się na tzw. "przemielonej bazie" i męczy kilkunastu respondentów non stop, ciągle zajęte, pomyłki, nieodebrane, bo niestety nikt tych baz nie aktualizuje, mimo adnotacji jakie dajemy. Jedyne co w tej firmie jest naprawdę dobre to atmosfera jaką tworzą wszyscy ankieterzy, bardzo mili i ciepli ludzie, poznałam tam dużo wartościowych osób. Reasumując, jeżeli macie prawdziwą odporność na stres i zarobki w granicach 1200-1700 netto Was interesują to nie widzę przeciwwskazań, ja (nie)stety mam już dość.

Od razu widać, że to kryptoreklama. A zapłacili ci za ten bełkot???

tuturutu

niestety to prawda. 8h tylko na papierze. kiepska atmosfera i za duzo polityki wewnatrz

Zostaw merytoryczną opinię o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cegedim Group Poland Sp. z o.o.