Opinie o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ziomeczek Nowy wpis

Praca w firmie IQVIA nie polecam. Pracownicy są podzieleni na tych którzy są zatrudnieni przez firmę, jak i na tych którzy pracują przez agencję pośrednictwa pracy. Ludzie zatrudnieni przez agencję pośrednictwa maja stała stawkę godzinowa która się nie zmniejsza ani nie zwiększa ze względu na efektywność, bądź jej brak. Natomiast ludzie zatrudnieni przez firmę muszą wyrobić jakąś chora normę aby mieć 18zl brutto w innym wypadku stawka wynosi około 15zl brutto. Wszyscy zatrudnieni na umowach zlecenie, z tym że ludzie zatrudnieni przez agencję pośrednictwa pracy maja umowy na miesiąc. Po przepracowanym miesiącu dostajesz kolejna umowę również na miesiąc. Przerwa wynosi 40 minut, po przekroczeniu przerwy masz obcinany czas pracy np zamiast 8h pracy płacą ci za 8,45 w zależności ile przekroczysz przerwę. Przerwę możesz monitorowac tylko iwylacznie według swojego zegarka nie na systemie bo nigdzie nie zaznaczasz tego że idziesz na przerwe. Na stanowisku pracy na twoim biurku nie może być telefonu komórkowego. Musi być on schowany do kieszeni, torebki. Również chcąc skorzystać z telefonu musisz odejść od stanowiska. A na dokładke dość chumorzasta Pani koordynator na którą trzeba uważać jaki w danym dniu ma nastrój. Jak może powiedzieć do pracownika osoba na stanowisku koordynatora "co mnie to obchodzi gdy pytasz o rzeczy służbowe"

Karolina Nowy wpis

Czy ktoś posiada informacje co aktualnie dzieje się w firmie IQVIA? Co uległo zmianie wraz z nazwą? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy? Zachęcam do wypowiedzi obecnych pracowników firmy. Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad pracą w tej firmie.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Cegedim Group Poland Sp. z o.o.? Taka informacja będzie pomocna.

firma krzak Nowy wpis

Firma została kupiona przez IMS Health, który z kolei połączył się z firmą Quintiles i w ten sposób powstał QuintilesIMS. Obie firmy zdecydowały się ostatecznie na nowy brand: IQVIA i pod tą nazwą w tej chwili działają.

Myślę, że dobrze jest być pracownikiem firmy. Pewnie fajnie się pracuje?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

@Kariera frajera czyli zakończyła się Twoja współpraca z firmą Cegedim Group Poland? Czy ktoś próbował Cie powstrzymać przed zakończeniem pracy? Czy kiedykolwiek zdarzyła się taka sytuacja?

@Karolina

Ja nie słyszałem o takiej sytuacji.

@Kariera frajera a wiesz czym mogą być spowodowane te zmiany raz na jakiś czas nazwy? Po co firma Cegedim Group Poland to robi? Jesteś w stanie uwierzyć, a jakie Ty masz opinie? Jaki masz związek z firmą?

Kariera frajera
@Karolina

Właśnie kończę współpracę, wstyd mi, że pracuję z takimi ludźmi - dno i metr mułu.

Kariera frajera

Firma 2 razy już zmieniła nazwę, na IMS a aktualnie IQVIA. Niestety tylko nazwa nowa, reszta bez zmian. Jestem w stanie uwierzyć we wszystkie niepochlebne opinie o pracy przy ankietach telefonicznych. Odradzam.

Nie za często są dyskusje na temat Cegedim Group Poland Sp. z o.o. Czy może jednak ktoś chciałby się wypowiedzieć co się dzieje teraz w firmie? Czy może jest jakaś rekrutacja?

lek

wydaje mi się, że od takich rzeczy też jest ktoś zarządzający czy regionalny. Skoro firma szuka nadal przedstawicieli, to widocznie jest ich za mało.

Katarzyna Zalewska

Witajcie. Miałam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Niestety. Nigdy więcej i nikomu bym nie poleciła. Nie wiem czemu dałam się nakłonić do pracy. Może dlatego, że projekt był dla dużej firmy farma. Już na wstępie - przy rozmowie kwalifikacyjnej Pni Koordynatorka tak na mnie naciskała, że musze szybko, koniecznie - najlepiej w ciągu dwóch dni zrezygnować z obecnej pracy - bo ja k nie to oferta mi przepadnie - tonem nie cierpiącym zwłoki. Człowiek jak ten niewolnik - pracę chciał mieć więc poszedł. Mam 18 letnie doświadczenie w tej branży a dałam się nabrać. Najpierw praca na własną działalność. Wieczny kłopot z wypłatą wynagrodzenia za pracę czasami po kilka tygodni. Za każde najmniejsze zadraśnięcie na samochodzie 500 zł. A że samochody zmieniali nam co chwilę - mała nieuwaga i 500 z pensji szło. Doszło do tego, że z koleżanką poszłyśmy po poradę prawną, bo aż nam się niemożliwe wydawało, że za każdy odprysk na służbowym samochodzie rzeczoznawca potrącał nam z pensji ciężkie tysiące. Polegało to na tym, że Pan podchodził do samochodu i co mu się podobało uznawał za szkodę. Pętla się coraz mocniej zaciskała. W ciągu roku samochody zmieniano nam 5 razy. Za którymś razem - jeszcze na początku dostałam brudny samochód. Kazałam go Panu przetrzeć chociaż szmatką. Okazało się, że pod spodem jest rysa wzdłuż drzwi pasażera. Jeśli nie zauważyłabym jej nie zostałaby wprowadzona do protokołu przy przekazaniu samochodu. Oznacza to, że kiedy zdawałabym samochód rysa ta uznana by była za moją szkodę. Oszustwa takie miały miejsce notorycznie. Mobbing. Brak szacunku. Człowiek jest traktowany nie jako pracownik tylko jako najemnik. Justyna - jedyna porządna osoba w tej fimie.

habśgdyrygdyby

madzix dokladnie.. sama prawda.. beznadziejna firma, gdy chcialam sie zwolnic bo znalazlam NORMALNA i dobrze platna prace nie chcieli mnie zwolnic, bo obowiazywal mnie okres wypowiedzenia, ale pracuje sie na na zleceniu wiec moglam sobie wziac wolne i tyle.

nowy

gdzie można znaleźć oferty pracy tej firmy?

madzix

Nikomu nie polecam. Firma oszukuje z wypłatami,pomijając że nawet podstawy nie ma... Koordynatorki strasznie humorzaste, trzeba uważać co się mówi. Na początku przemiłe a później po podpisaniu umowy wszystko się zmienia. Niby możesz pracować ile chcesz ale w momencie kiedy powiesz że chcesz 6 godz to i tak odbije się na Tobie bo Koordynująca da Ci obdzwonioną bazę (tak miałam przez tydz.) Zwolniłam się i nie żałuję. A jeśli mówisz to co myślisz i nie dasz po sobie jeździć też masz przewalone... Jeśli ktoś chce charytatywnie pracować to polecam :D

habśgdyrygdyby

@mietek wiesz potrafię liczyc i liczyłam łącznie z odprowadzanymi składkami i zapisywałam sobie na kartce kazda zrobioną ankiete czy czytanke, zostałam oszukana, bo dziwna plotkujaca na prawo i lewo SV czy jakas inna - Daria nie potrafiła chyba przeliczyc w systemie. zero perspektyw ma ta firma, zenada szkoda czasu na cokolwiek

habśgdyrygdyby

ale mi tam pieniadze, to jest rzeczywiscie jalmuzna, jeszcze oszukuja przy wyplacie.. wystarczy spisywac sobie na kartce ilosc zrobionych ankiet i czytanek razem z "cena" ich i wyjdzie wam o wiele wiecej niz rzeczywista wypłata. firma krzak, teraz sie nazywa ims cos tam, jedno wielkie dziadostwo

Awa

nie wiem jak ktoś może tam w ogóle chcieć pracować??? pieniądze niczym jałmużna, zero perspektyw na rozwój, poza tym zajęcie samo w sobie jest mega nudne. szkoda czasu na wysyłania CV a co dopiero na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeprowadza znudzona brunetka.

Celestyna Ka

Ta firma to szajs. Nie polecam

habśgdyrygdyby

Oferujemy: Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego Dogodne godziny pracy (poniedziałek - piątek 8-16) Ciągłość pracy Umowę zlecenie Terminowe wypłaty System bonusowy - moze w koncu pojawi sie u was podstawa? bo robic za marne grosze to wstyd, ankieta za 2 zł buhahahaha zenada moze zmiana tej paskudnej kaski? hahahahahhaah zalosne

Bibbbs

nudna praca, zarobki koszmarne, zero perspektyw na cokolwiek w tym miejscu.

Inka

Call center jak inne z tą różnicą, że płacą zdecydowanie mniej niż w innych miejscach. Premia 2zł za każdą ankietę rzeczywiście robi wrażenie haha. szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cegedim Group Poland Sp. z o.o.