Opinie o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

zdziwiona

Terminowe wypłaty System bonusowy to jedna z zachety do pracy jako ankieter tel. nie dajcie sie nabrac, wyplata do 15 dnia msca, a dostajecie 20 lub po 20. system bonusowy czyli od zrobionej ankiety kasa. zaczynacie dzwonic od 2 zł. buhahahahahaahahhahhahahahahaaha, firma dla dzieci. a koordynatorki fałszywe

ddd

" w tym naszym nadwiślanym państwie od lat nie da się godnie żyć" bo jesteście dziady do kwadratu. Żadne państwo nie dostało takiej kasy na rozwój , z żadnego państwa tak wiele osób w wieku produkcyjnym nie wyjechało i już nie wróciło. A tu dalej bezrobocie, różni mobbingerzy się śmieją(szczególnie jest sporo w branży farma),odbierają nagrody pracodwaców roku i umowa śmieciowa dla najlepszych . Koszmar .Chyba kraina jest przeklęta.

emerytowana

"Lolku" w dzisiejszych czasach każda i duża i mała firma robi wszystko by jak najmniej dopłacać do pracownika, takie niestety mamy czasy ( aż płakać się chce) i to nie jest wina CEGEDIM. W CSD(bo o nim mowa w ostatnich wiadomościach) możliwość zmiany umowy na etat jest tylko podczas awansu,przynajmniej kiedyś tak było,a awansu nie otrzyma NIGDZIE osoba która nie walczy o to swoim zachowaniem,pracą,osoba która nie udowadnia na każdym kroku, że na awans zasługuje.W listopadzie odeszłam z tego miejsca i jeśli koordynatorki wciąż są te same to zgodzę się z "szablą" może ja nie użyłabym słowa urocze,bo urocze to chyba nie są,są normalne,pomocne,nie warczące,z którymi można podzielić się swoimi prywatnymi problemami i pośmiać się,gdy mają na to czas,ale urocze?eee nie.Wynagrodzenie to temat ciężki w tym dziale,bo jak ktoś mocno się stara i słucha uwag to jest w stanie spokojnie się otrzymać i zarobić więcej niż minimalna płaca,ale praca ta nie jest łatwa.Odczytanie pytań , czy kilku zdań to pikuś,ale umiejętność przekonania lekarza do rozmowy to coś innego i nie każdy to ma,a pracując w CSD napatrzyłam się na puste lale które miały żal do lekarzy, że czasu dla nich nie mają na gadkę o niczym w godzinach pracy, a później do szefowej , że wynagrodzenie jest za niskie, a szare myszki siedzące w rogu,potrafiły sobie poradzić z zapracowanym lekarzem,wszystko zależy od podejścia człowieka i nastawienia do pracy.Świecącą gwiazdą można być na dyskotece i tam wystarczy się wystroić, żeby drugą osobę zainteresować , w pracy na słuchawce trzeba użyć czegoś więcej niż "dzień dobry, nazywam się".Jak jesteś obrotny to dasz tam sobie radę, jak jesteś ciapą to szukaj miejsca gdzie indziej,bo nie zarobisz, a na koniec tylko dodam, że w tym naszym nadwiślanym państwie od lat nie da się godnie żyć, bo z godności Państwo dawno Nas oskubało.. i to nie wina firmy,a Państwa, że czujemy się tak jak się czujemy... Dziękuję za uwagę, cześć i czołem :D

heh

"I MOŻNA TAM ZAROBIĆ I GODNIE ŻYĆ!!!!!!"no.. rzeczywiście godne jest życie na umowie śmieciowej : nie mając urlopów , prawa do chorowania, a w przyszłosci emerytury .American Dream

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
szabla

obecnie przyjąłem się do CSD, POZNAŁEM ZASADY PRACY, CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ, NARAZIE NIE NARZEKAM ANI NA PRACE ANI NA PERSONEL, KOORDYNATORKI SĄ OK, ROZMAWIAJĄ, TŁUMACZĄ, POMAGAJĄ UŚMIECHNIĘTE, CZARUJĄCE I UWAŻAM ŻE DOSKONALE ROBIĄ SWOJĄ ROBOTĘ, ZA TO IM PŁACĄ, JEŚLI KTOŚ MA 2 LEWE RĘCE DO PRACY TO NIC NIE PORADZI ŻEBY PRZEKONAĆ SŁOWNIE ROZMÓWCĘ DO SIEBIE, W TEJ PRACY TYLKO POZYTYWNE PODEJŚCIE I MOŻNA TAM ZAROBIĆ I GODNIE ŻYĆ!!!!!!

M.K

Odradzam wszystkim. To że w CSD wpływ na wynagrodzenie ma tylko efektywna praca jest kłamstwem. jeśli kordynatorzy uznają że torchę za dużo zarabiacie, bez problemu wasz dochód mogą obniżyć dając dużo trudniejszy projekt, bądź starą baze do dzwonienia. W studiu plotki, i ploteczki na każdym kroku czego mistrzynią jest irytująca kordynatorka z czarnymi włosami, racząca wiele osób swoimi niesmacznymi żartami. Managerka blondynka, zimna, nieprzyjemna i mocno humorzasta. Wysoka kordynatorka w kącie, w porządku, bez zarzutu. Bez rewelacji ale chyba jedyna profesjonalna. Szczerze odradzam pracę w tym kołchozie,

goloneczka

Polecam, zalecam ciężką praca tylko ludzie sie bogacą

przez to niewolnicze myślenie
@goloneczka

będziesz robić i robić, aż ci garb wyrośnie, a się nie dorobisz

lil

Myślę,że "pusiaczek" celowo napisał, że nie wie co oznacza "supervizor", bo takiego słowa w słowniku angielskim, ani polskim nie ma;) Pracowałam w CSD dwa lata i gdyby nie propozycja pracy jako przedstawiciel medyczny, wciąż bym tam pracowała, bo praca nie jest zła. Nie ma stawki godz.ale jak się człowiek stara to jest w stanie zarobić sporo, ale trzeba chcieć. W dziale CallCenter jedyne czego wymagają to umiejętności czytania, nawet myśleć nie musisz, bo leki znajduje Ci koordynator gdy sama sobie nie poradzisz.Przez dwa lata pracy w tym miejscu tylko 3 osoby zostały wyrzucone i wszystkie za robienie przekrętów z ankietami. Pracuje się 8 h dziennie,a weekend zawsze jest wolny. Nikt nie stoi nad Tobą z batem,nikt Ci nie obraża, Szefostwo jest OK, największy problem to chyba brak solidarności,ale chyba wina dużej rotacji, kolejny minus to umowa "smieciowa", ale gdzie dziś dają umowę o pracę? !. Na pewno nie jest to miejsce dla lenia, bo za samo przyjście nikt tam nikomu nie zapłaci. A koleżankę która została wyrzucona po 5 dniach pytam:za co Cię wyrzucono? Bo tym się nie pochwaliła, a może to być ciekawa historia;) pozdrawiam wszystkich którzy otarli się kiedykolwiek o miejsce;)

Pusiaczek

Nie wiem co superviziorka, niemniej chyba musialas się bardzo postarać skoro wyrzucili cie z csd. Co do kordynatorek - są uprzejme i pomocne.

........

jest tam okropnie, dziś byłam 5 dzień i już mnie zwolniły!!! Do tego kłamała jedna supervizorka

Ala

Hej :) Mam pytanie.Jaka jest stawka za godzine? Bo jutro mam rozmowe kwalifikacyjną i nie wiem czy wgl warto jechać :P Czytam te opinie tutaj i trochę nieciekawie to wygląda :/

gość

Moim osobistym zdaniem nie dają zarobić, człowiek się stara a dostaje marne 1000 zł a siedzi po 8h dziennie codziennie. Jednym słowem nie polecam, nie szanują człowieka który jest niżej i chciałby zarobić !!!

REP

Szkoda czasu... porażka ... lecą w kulki, szpiegostwo na każdym kroku... umowa o dzieło (śmieciówka) nie masz, urlopu (tylko 12 dni w roku) nie masz L4 złamiesz nogę.... papa nie dostajesz pensji !!! Nie liczy się staż pracy (do niczego) zaliczki wydane na działania "promocyjne" zwlekają jak się da z zwrotem, pensja wypłacana 10 dniu roboczym czyli minus weekendy, święta raz masz 15 a następnym razem 20 jak płacić kredyt !!! MASAKRA

karolccia17

Hej! mam zamiar zmienić pracę i akurat trafiła się oferta ankietera w Cegedim. Może mi ktoś powiedzieć na czym ta praca dokładnie polega i jakie jest wynagrodzenie?

Jovi

W biurze? Zależy w którym dziale. W księgowości z tą wiecznie (usunięte przez administratora) na pewno nie jest dobrze

aaa

Pracuje tu niecały miesiąc i niestety ale muszę odradzić tę pracę każdemu kto musi się z niej utrzymywać. Obecnie pracuje się po 7 h, na żadną z koordynatorek nie mogę powiedzieć złego słowa, bo wszystkie są w porządku i sympatyczne. co do ankiet, co chwile są jakieś nowe projekty, ale przyzwoitych pieniędzy się na tym zarobić nie da. być może to zależy od projektu ale nie liczyłabym na więcej niż 800 zł. stawki godzinowej nie ma, jest płacone od wypełnionej ankiety. jeśli ktoś chce sobie dorobić, nie wiszą nad nim rachunki i czynsz do opłacenia to śmiało może tu robić.

Stach
@aaa

jeżeli masz autko służbowe to czego się burzysz; kup sobie własne i jeździj ile dusza zapragnie a nie okradaj firmy w której pracujesz !!!

xxx

Anonim a o jakie stanowisko chcesz się ubiegać?

gall

to nie jest zawiść i nieżyczliwość tylko moje zdanie na ten temat, żyjemy w wolnym kraju i każdy może mieć inne odmienne zdanie na wybrany temat a tak się składa że pracowałem w kilku call center w swoim życiu i coś na ten temat wiem, przeważnie jest tak że trenerzy, kierownicy projektu, koordynatorzy są to ludzie ciepli i mili, wymagający ale zawsze służący dobrą radą. Atmosfera w tego typu pracy to podstawa gdyż wszyscy pracujemy na wynik w totalu. Tutaj to porażka koordynatorki miny jakby im ktoś w du...e kołka wsadził, nieuprzejme i opryskliwe co da się zauważyć już w pierwszym dniu pracy. To jest moje zdanie, nie oceniam Was i Wy nie oceniajcie mnie, takie jest moje zdanie - nie polecam, ale jak ktoś ma ochote proszę samemu się przekonać ...

zainteresowana......

Witam właśnie się zastanawiam czy warto tam starać się o pracę,wiem że teraz są przyjęcia,ale interesuje mnie to czy ja tam się nadam mam 30 lat,i staram się o jakąś pracę w call center,przeważnie to w takich biurach to sami studenci a jak tu jest.Będę wdzięczna za odpowiedz.

true story

wydaje mi sie ze pracowalem w tej firmie dosc dlugo i jak czytam te komentarze to nie moge sie ze wszystkim zgodzic nie wydaje mi sie ze "gruba koordynatorka" w jakis zly sposob zwrocila Ci uwage bo mi zwracala wielokrotnie ale zawsze tak jak nalezalo to robic ( spokojnie milo bez zadnych epitetow obrazliwych slow czy nie wiem o co chodzilo wandzi ) poza tym pracuje na takim stanowisku ze ma prawo a nawet obowiazek to robic jezeli cos w jej mniemaniu jest nie tak co do pracownikow co wyzej ..itd moge ich zliczyc na palcach jednej reki a pracuje tam dosc duzo ludzi i wydaje mi sie ze wrecz nie mozliwe jest zeby w tak licznej grupie wszyscy byli "ok" ( nie dam powiedziec zlego slowa na ludzi ktorzy tam pracuja po prostu na to nie zasluzyli takie jest moje zdanie ) co do bonow sodexo ... hmm "CO SIE DZIEJE Z BONAMI SODEXO KTORYCH PRZYJECIA ODMAWIAJA LEKARZE " czy ja dobrze rozumiem ze odmawiaja lekarze a nie pracownicy call center ? co mnie obchodzi co sie dzieje z bonami ktorych nie przyjmuja lekarze ludzie mamy takie czasy ze kazdy kombinuje jak moze a w tym przypadku jest mi totalnie obojetne co sie dzieje z tymi bonami bo nie jestem LEKARZEM ... metr190 chcialbym zobaczyc jak Ty rozdajesz te bony pracownikom ... co do obcinania stawek itd nie wiem nie znam tematu nie wypowiadam sie moze tak jest moze nie jezeli to prawda to fakt jest to niezbyt mile wynagordzenie NIE jest ok i tylko to jest w tej formie jest odrzucajace niestety ale to prawda wyplata raczej zniecheca do dalszej pracy i tylko dlatego zakonczylem "kariere" w tej firmie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cegedim Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cegedim Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cegedim Group Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cegedim Group Poland Sp. z o.o.