Opinie o ZRE Katowice w Jaworzno

<p align="justify">ZRE Katowice S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Przez sześć dekad działalności nasza Spółka zdobyła ogromną praktykę oraz wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Wykonywaliśmy zadania dla Klientów na terenie całej Europy między innymi: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie, Serbii. Firma oferuje kompleksowe usługi, realizując zadania „pod klucz” - od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę podwykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. </p>

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Jaworzno

albinos

a jak sytuacja z zarobkami...ile tam sie wyciagnie...jaka stawka godzinowa....

Właśnie jednego zwolnili, popatrz sobie na park maszynowy i będziesz wszystko wiedział...

albinos

witam ja dostalem oferte prace na warsztacie na frezarce...powiedzialem na rozmowie ze za mniej jak 2300 neto nie bede pracowal,,,myslicie ze to jest realna suma jak na poczatek do trgo podobno nadgodziny platne...ale z tego forum wychodzi ze tam jest jedna wielka h..nia...dajcie znac co myslicie

Do ZRE lepiej się nie pchaj, szkoda nerwów i zdrowia a stawki do 14zł brutto i traktują cię jak szmatę. Lepiej dłużej szukaj a czegoś porządnego niż masz później żałować.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRE Katowice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

piter

... pod warunkiem, że się ma duże plecy. Umiejętności tu raczej wiele nie znaczą.

Płacą adekwatnie do umiejętności...różnie to bywa. Ale płacą i to regularnie.

erektor

broń w dłoń

ble,ble

Może czas się zabrać za (usunięte przez administratora) kierowników. Na każdej hali jeden kierownik to są dopiero koszta utrzymania! Roboty nie ma a trzeba płacić darmozjadom, a oni nawet za grosz szacunku nie mają do pracowników!

redek

Każda Partia, każde ugrupowanie, każdy ruch społeczny, który opowiada się za POKOJOWYM i DEMOKRATYCZNYM przejęciem władzy w Polsce, JEST ZDRAJCĄ NARODU! Zgoda, na wprowadzanie „demokratycznych, zgodnych z obowiązującym prawem” zmian, jest niczym innym, jak zgoda, na UTRZYMANIE DOTYCHCZASOWEJ POLITYKI i UKŁADÓW OKRĄGŁOSTOŁOWYCH! Ludzie, przejrzyjcie na oczy! Oni ( każda frakcja polityczna) podpiszą cyrograf z samym diabłem, żeby tylko nie dopuścić do WOLNOŚCI POLSKI i do WOLNOŚCI NARODU! To są masońskie układy, w których jesteśmy zwyczajnymi pionkami w grze. Chodzi im o to, byśmy się nie złączyli, do wspólnego OBYWATELSKIEGO NIEPOSŁUSZEŃSTWA. Nie możemy czekać ani do jesieni, ani też do wyborów, bo stracimy kolejny rok oraz NBP i naszą ostatnią nadzieję, jaką jest własna WALUTA! Jeśli nam ją odbiorą, będzie za późno, gdyż zostaniemy prawdziwymi NIEWOLNIKAMI! Termin Wiosny Ludów, nie przypadkowo ustalamy na wiosnę, gdyż Tusk, musi zdążyć z wprowadzeniem €, zanim straci władzę ( a straci ją na pewno ). Teraz na szczytach władzy, odbywają się wspólne działania, aby dezinformować ludzi i wprowadzać ile się da ugrupowań pseudo pro wolnościowych. Zrozumcie – TAM WSZYSCY SĄ UMOCZENI W TAK NIEWYOBRAŻALNYM STOPNIU, ŻE GDYBY WYSZŁY ICH KNOWANIA I ZŁODZIEJSTWO, CAŁA WARSZAWA, MUSIAŁA BY ZAMIENIĆ SIĘ W JEDNĄ WIELKĄ SZUBIENICĘ! ONI NIE MOGĄ POZWOLIĆ NAM NA ODKRYCIE PRAWDY! BÓG HONOR OJCZYZNA! Jest takie powiedzenie – „...gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta”. Oni właśnie tego chcą, aby ludzie kłócili się o to, jaka ma być nowa konstytucja, kto będzie w rządzie itp. - ale olej to i skup się na tym, co przeczytasz dalej. Jeśli masz znajomych, niech się przygotowują do wiosennego wyjazdu do Wa-wy, lub jeśli nie mogą, niech informują o wielkim ruszeniu do Wa-wy, lecz tym razem, zgromadzenie, nie zostanie zgłoszone i zarejestrowane w UM! Trzeba, aby nie można było ukarać konkretnych osób za to, że są WOLNI i tym samym wypowiadają OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO, rządowi Tuska! Nastąpi ogromny chaos wśród służb ( straż miejska, policja), gdyż nie będą mogli pacyfikować ludzi, bo wiele grup, po tysiąc ludzi, będzie pikietowało w kilku miejscach naraz, a następnie przejdą pod SEJM! Konkrety podam na necie na kilka dni przed Wiosną Ludu!

qwerty

A co powiecie o nowym kierowniku PM?

jak możesz tak nas obrażać,my nie musimy się znać na tych wszystkich urządzeniach, dostaję detal, rysunek i zakres czynności do wykonania a jak to poskładacie do kupy, gdzie to pracuje i z czym to się je ,to mnie to wali, ważne aby było zrobione wg.dokumentacji, a wyczerpujących informacji na ten temat może ci udzielić np. pan Kawałek z turbinowego. Pilnuj swojej działki ....wszystkowiedzący

x

Ludzie wytlumaczcie mi bo nie wiem czemu tak jest, chodzi o papier toaletowy. Nie ma go na 1i2 hali a w biurowcu, na estakadziei na nowych halach jest, to czy mamy inne (usunięte przez administratora) y?

kandydat

Witam pracowników ZRE Jaworzno. Czy mógł by ktoś napisać ile zarabia technolog ? Mam zamiar składać aplikacje proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. :D

LuLi

Chyba żartujesz... jak można obwiniać osoby nienależące do związków o taką sytuację? Przecież związki (jak ktoś już słusznie zauważył) są od jeżdżenia na wycieczki po bardzo atrakcyjnych cenach i korzystania z wszelkiej maści biletów i karnetów. Co również jest ciekawe - zazwyczaj osoby niezrzeszone dowiadują się o nich, kiedy zostaną nierozdysponowane resztki, albo miejsce na dostawce w hotelu po rezygnacji. Dla pracowników nie robią absolutnie nic! Im zwyczajnie odpowiada takie status quo...

@LuLi

Popatrz kogo związki kryją: leserów, złodziei i alkoholików; żaden uczciwy pracownik nie życzy sobie być do nich porównywany. Następna sprawa to co właściwie związki robią oprócz organizowania wycieczek (dla wybranych) szary robol często nie jest w stanie skorzystać z wycieczki, ma rodzinę i albo nie ma miejsc albo go po prostu nie stać. A co z funduszem socjalnym? organizuje się wycieczki na które nagminnie jeżdżą jedni i ci sami związkowcy, w innych firmach z funduszu socjalnego pracownikowi przysługują talony świąteczne ale nie w ZRE. Tutaj cały czas opowiada się bajki o kryzysie i kopie w (usunięte przez administratora) robola który wypracowuje zyski po czym z czystym sumieniem dzieli się profitami góra. To jest ciekawe my wypracowujemy zyski a premie biorą kierownicy. Na koniec za to, że nie ma zleceń albo umowy są skonstruowane tak jak to widać odpowiada chyba marketing a nie szary pracownik

mgrinż.
@pracownik

W ZRE tylko kontrakty zagraniczne utrzymują średnią i najniższą klasę pracowników przy jakiejkolwiek egzystencji. Kontrakt pozwoli Ci na pokrycie długów jakie zrobiłeś podczas pracy w Polsce. Mowa o podstawowych artykułach niezbędnych do życia, żadnych wczasów itp. Gdy potrzebujesz kasy na naprawę auta, leczenie itp to leżysz ...

bak
@mgrinż.

Wal sie od emerytow przepracowalem w ZRE ponad 23 lata od 14 jestem na emeryturze i ani razu nie korzystalem z zadnej wycieczki biletu i.t.d.

związkowiec

Obwiniaj się sam i tych wszystkich co nie należą do związków zawodowych.

Prawdomowny

anonim - 2010-12-26 19:55:44 Niektóre wasze wypowiedzi sa trafne.Kierownictwo zmienia się co trochę ,firma bardzo dobrze stoi ,ale ludzie wykonujący tę czarna pracę mimo że są bardzo dobrymi fachowcami to traktowani są jak zło konieczne .To oni wypracowują cały zysk tej firmy.Ile firma straciła kasy przez złe decyzje kierownictwa to się nigdy nie dowiemy. Technolodzy sa zapracowani po uszy,tyle jest ofert,tylko dlaczego maszyny stoją czasem po tygodniu,gdzie jest ta robota,najlepiej jest zgonić na nieudolność robola .Ztego co wiem to najwięcej stacili ci co pracowali w 4-brygadówce.Zpowodu kryzysu nikt od prezesa po sprzątaczke nie stracił na zarobku,tylko tych 40 ludzi pracujących w systemie,a jakby było mało to kierownik wstrzymał jeszcze dodatek inflacyjny za zeszły rok.Czy w innych oddziałach ZRE jest podobnie? Wielu pracowników wyjeżdża na kontrakty,a ludzie pracujący na produkcji nie dostaja takiej szansy,czy są gorsi,mniej doświadczeni? Dlaczego prezes i zarząd pozwalają na taką dyskryminacje, poróżnienie ludzi?Bo ludzie z produkcji nie maja zielonego bladego i zadnego pojecia o kotlach i turbinach ich remontach czy tez montazach!!! Znam Was i wiec co potraficie(NIC)

...

no name - 2012-02-19 19:47:55 internet jest anonimowy i tu jego siłą a ty przy (usunięte przez administratora) as jesteś głupi ale nie mam do ciebie żalu bo zakład akurat gra taką muzykę a ty poprostu do niej tańczysz dbając o własną (usunięte przez administratora) ę. musisz jednak wiedzieć że to krótkowzroczne i jesteś tylko jednostką i szarakiem którego prędzej czy później zakład kopnie w (usunięte przez administratora) ala.jak nie wywalczymy czegoś dla wszystkich to będzie jeszcze większe (usunięte przez administratora) .Bardzo ciekawa teza odnośnie internetu :))) , ale żyj dalej w swojej nieświadomości bo bezsensownym jest ci tłumaczyć teorię adresowania IP i pochodne :) - poza tym tu chyba nie jest forum pracowników jakiejś tam firemki ale nazwijmy to portal gdzie przedstawia się pod ocenę konkretnych pracodawców ... ale jak widać do "klasy" robotniczej to nie dociera :) (..."okularnik"...ha ha ha widać macie robole kompleksy na punkcie wykształcenia :))) , a może rzeczony okularnik ma po prostu wrodzoną wadę wzroku polskie matoły ? :))...

...

Beduin - 2010-09-17 18:20:54 sytuacja na ZRE na dzień dzisiejszy jest opłakana tam po prostu się nie da pracować... majstrowie są niedorozwinięci a do tego ich odpowiedziom na każde zadane pytanie na temat pracy jest "NIE WIEM NIE UMIEM I NIE MAM POJĘCIA"!!!! dyrektor zachowuje się jak dziecko, kierownik kiepski jest beznadziejnym służbistom a jeśli chodzi o zarobki to gorzej niż dno ...!!!!!! bo przerobicie 180 godzin przy stawce 10 zł to dostaniecie 1300zł parodia i śmiech na hali za takom charówe w pyle kurzu i nadmiernym hałasie to są śmieszne pieniądze... ludzie jeśli macie rozum to nie pchajcie się tam... ja popełniłem ten błąd i niemego sie zwolnić... pamiętajcie zakład ZRE cie ZEZRE przeżuje i wypluje!!!!!!!!!!!!acy "pracownicy" taka firemka - naucz się smarkaczu najpierw pisać , a potem komentuj [usunięte przez moderatora]:))) - oczywiście to było do tego dekla :))

alek

Wesołych Świąt dla całej załogi!!!! Szkoda tylko że nie dało się dać wypłaty przed świętami, byłoby bardziej wesoło.

martez

Poradze wam co zrobic-kupcie opakowanie dmuchanych balonikow i poscie je na bramie ZRE..

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice