logo ZRE Katowice

ZRE Katowice

Jaworzno

Opinie o ZRE Katowice

kris-kce 2013-11-08 11:26:13
Jak wyglądają stawki w Centrum produkcyjnym na stanowisku technolog lub operator obrabiarki CNC? Jaka jest w ogóle atmosfera pracy w tych działach?
pracownik 2013-11-29 20:46:03
mam pytanie czy nie bedzie wyjazdu za granice bo tu w polsce to mozna zdechnac z glodu za ta pensje w zre to jest szok zeby zarobic takie grosze po 38 latach pracy ale ci w dyrekcji to mysla tylko o sobie oni zawsze dobrze maja na cieplych posadkach a robol niech robi za 2 tysiace jeszcze te wyjazdy troche trzymaly ludzi w zre a terza to juz szukaja gdzie indziej zeby lepiej zarobic
pracownik 2013-12-07 21:14:12
Popatrz kogo związki kryją: leserów, złodziei i alkoholików; żaden uczciwy pracownik nie życzy sobie być do nich porównywany. Następna sprawa to co właściwie związki robią oprócz organizowania wycieczek (dla wybranych) szary robol często nie jest w stanie skorzystać z wycieczki, ma rodzinę i albo nie ma miejsc albo go po prostu nie stać. A co z funduszem socjalnym? organizuje się wycieczki na które nagminnie jeżdżą jedni i ci sami związkowcy, w innych firmach z funduszu socjalnego pracownikowi przysługują talony świąteczne ale nie w ZRE. Tutaj cały czas opowiada się bajki o kryzysie i kopie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robola który wypracowuje zyski po czym z czystym sumieniem dzieli się profitami góra. To jest ciekawe my wypracowujemy zyski a premie biorą kierownicy. Na koniec za to, że nie ma zleceń albo umowy są skonstruowane tak jak to widać odpowiada chyba marketing a nie szary pracownik
anonim 2013-12-10 11:06:23
[usunięte przez moderatora] a ci młodzi kierownicy to im się w łbach poprzewracało oni myślą ze to oni PRACUJĄ NA NAS A NIE MY NA NICH .Dość często daje się odczuć presję wywołaną przez nich .Kiedyś był jeden kierownik na kilka budów i to chulało teraz jest 4 i każdy co innego wymyśla robią tylko w swoją stronę ,ciekawe czy prezes o takim postepowaniu wie ,i jestem ciekaw jak by zareagował
miki 2014-06-05 21:27:07
jakie tam zarobki macie? zarobie jako spawacz 141 na stykach 4tysiace na reke?
lynx 2014-06-23 23:04:53
Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora), nie warto.
pracownik 2014-06-25 00:09:40
Tak, brutto jak przerobisz 30 dni w miesiącu. A, jest jeszcze trzymiesięczny okres rozliczeniowy. Za soboty i niedziele, Większa kumulacja to większe składki i potrącenia. Nieźle jak na polskie warunki...
pracownik 2014-06-27 23:22:43
Jak chcesz 160 godzin tygodniowo to zdrowia Ci życzę bo na rozum nie masz co liczyć. A tak poważnie za około 300 godzin miesięcznie to niewiele, ciekawe na ile starczy Ci zdrowia. Niestety jeżeli sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie uszanuje a spędzać całe życie w robocie i iść do piachu po czterdziestce to nieciekawa perspektywa
mgrinz 2014-08-16 11:51:39
Dosłownie. Na wycieczki jeżdżą sami emeryci za nasze pieniądze. Ja pracuję w biurze. Wiadomo, że nie pojadę w ciągu roku szkolnego (takie są terminy), bo mam dzieci w szkole ... Więc z moich składek skorzysta ten co zarabia dużo lub już nie pracuje. Oprócz tego na siłownie się nie wybieram, więc z tego typu kart korzystają ludzie z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Prezesa ta działka w ogóle nie interesuje. Szkoda słów.
mgrinż. 2014-08-16 11:56:50
W ZRE tylko kontrakty zagraniczne utrzymują średnią i najniższą klasę pracowników przy jakiejkolwiek egzystencji.
Kontrakt pozwoli Ci na pokrycie długów jakie zrobiłeś podczas pracy w Polsce.
Mowa o podstawowych artykułach niezbędnych do życia, żadnych wczasów itp.
Gdy potrzebujesz kasy na naprawę auta, leczenie itp to leżysz ...
piter 2014-08-16 12:01:49
... pod warunkiem, że się ma duże plecy. Umiejętności tu raczej wiele nie znaczą.
kiełbik 2014-10-27 18:51:35
Nie jesteś kolego osamotniony, nie tylko w Autmatyce są tacy ludzie z dozoru ,
nie wiem skąd prezes takich bierze ,może jest teraz taka moda, żeby szef był wulgarny , chamski i nie szanował pracownika ,wydzierał się i stosował mobbing a na dodatek okradają ludzi z pieniędzy. Chłop przepracował 30 dni w miesiącu + kilka nadgodzin (po12) a on mu mówi że nie może mu tyle zapłacić ,bo na tym stanowisku nie przewidziana jest taka pensja( lub taka premia ), będziesz tu zdrowy , lepiej iść na piwo i mieć to wszystko w d...
kudłaty 2014-10-27 19:03:44
noooooo ja wim o kim mowa , pewnie o kierownikach z Jaworzna z nowej bazy, <<Trzej Muszkieterowie>> co trzesom obróbkom i spawalniom ,nawet Rzepka im sie nie przeciwstawi, przes....... som
Optymista 2014-11-08 00:26:34
Polak jest przecież za to zdegradowany do pionka...więc dostał za swoje.
joko-pasu-lala-voodoo 2014-11-09 20:58:24
a mi sie tam dobrze pracuje. Jestem bardzo zadowolony. Nadgodziny sobie robie i zarabiam fajne pieniadze. w poprzednich firmach zarabiałm polowe tego i bylem bardziej zmeczony. szkoda ze wypowiadają się tu tylko te same 3,4 osoby,nieroby co chcą pieniądze za darmo bez żadnych ambicji....
kiełbik 2014-11-14 18:49:10
tak ,można tę sytuację nazwać chorą ,ale to nie zmienia faktu że to kierownictwo decyduje ile możesz zrobić nadgodzin albo dostać premii ,są osoby którym wprost powiedziano,że nie mogą na tym stanowisku dostać tyle kasy,szczególnie młodzi są tak wykorzystywani a jak się odezwiesz to proste hasło "za bramą czeka 10-ciu na twoje miejsce",,, chcesz pracować więc się godzisz, oddajesz kilka godzin za frii
pracownik 2014-11-19 12:31:47
w zre dzieje sie coraz gorzej zarobki sa marne doslownie grosze zadnych kontraktow za granica bo tam czlowiek wiedzial za co pracuje a tu chodzisz do pracy i na zycie ledwie starcza a co dalej oplaty .ale tym sie w dyrekcji nikt nie przejmuje jak my zyjemy . zre niby oni sie szczyca co to nie za firma ale niech porozmawiaja z pracownikami co o tym mysla to sie dowiedza a zwiazki to o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozbic takie sa w zre
PRACOWNIK 2014-11-19 13:30:53
W ZRE ZAROBKI BARDZO SLABIE KONTRAKROW NIE MA PRAWIE WCALE BO ZRE TO KABINATORZY JAK MIELI KONTRAKTY TO OCZYWISCIE KRADLI I OSZUKIWALI ALHTROM JAK SIE WSZYSTKO WYDALO TO ICH KOPNELI W TYLEK I NIUE CHCA MIEC NIC WSPOLNEGO ZE ZRE KATOWICE CYGANSTWO MA KROTKIE NOGI NAWET OKRADALI LUDZI Z PIENIEDZY KTORE DOSTAWALI NA KWATERY CHYBA SIE DZIELILI BO TO BYLY DUZE PIENIADZE OKRADALI NA OKOLO 600 FUNTOW PRACOWNIKA A PREZES NIE WYCIAGNAL ZADNYCH KONSEKWENCJI
pracownik 2014-11-21 10:07:54
tak to prawda, ze okradali was na duze pieniadze w anglii i walii,
tyle co wy placiliscie za pokoj spokojnie by wam starczylo na wlasne mieszkanie do wynajecia.
naszczesie bylo paru madrych i wiedzialalo co ma zrobic.
chlopkaki nie dajcie sie nastepnym razem, ZRE was okrada na kazdym kroku.
nowy 2014-11-24 09:10:14
Witam. Panowie są jakieś szanse na dostanie się w chwili obecnej do pracy w ZRE w Jaworznie? CV zostawić na ewentualnie na bramie przy Martyniaków czy raczej starać się dostarczyć osobiście do biura ?
prorok 2014-12-05 15:10:59
Jak jestes z Chrzanowa, to robote na pewno dostaniesz.
anonim 2014-12-08 15:39:05
tylko omijaj szerokim łukiem halę nr.4 ;)
nowy 2014-12-10 09:30:19
no wlasnie nie jestem z Chrzanowa oddalem cv i list motywacyjny i 2 tydzien echo niestety
kudłaty 2014-12-23 21:54:21
no tak...w tym roku kierownictwo się wypieło na roboli i zorganizowali sobie wigilie osobno ,poza firmą ,pewnie mieli lepszą wyżerke niż to co myśmy dostali.... oj nie szanuje się robotnika w naszej firmie (od kąt panuje FABLOK)
zdegustowany 2014-12-25 22:34:03
Nie odkąd panuje FABLOK a głupota i zawiść pracowników! Są wydziały gdzie zarabia się dobrze i kierownictwo dogaduje się z pracownikami i takie gdzie kierownicy wykorzystują cechy o których pisałem na wstępie. Sami jesteśmy sobie winni a góra stosuje starą zasadę "rządź i dziel". Daliśmy się zgnoić, nie umiemy się zmobilizować i trzymać razem za to bardzo dobrze dajemy sobą manipulować co kierownictwo wykorzystuje bez żadnych skrupułów. Swoje sprawy załatwiajmy bez udziału brygadzistów, mistrzów i kierownika to może coś się zmieni bo jak na razie to potraficie panowie tylko pyszczyć jak stare przekupki a za plecami podlizujecie mistrzom i kierownikom... Przynajmniej mają darmowy kabaret z nas...
pokąsany 2014-12-31 00:44:59
jakiś ty jest mądry facet...w żadnej firmie tak nie jest żeby się wszyscy trzymali razem,zawsze się znajdzie kila osób "donosicieli" a jeśli chodzi o zaufanie, to jeszcze jakie takie do brygadzisty ,ale do wyższego szczebla to już żadne...a przekonałem się nie raz na własnej skórze,szczególnie obecne kierownictwo "fablokowcy" ,widzą i dają awansy tylko swoim...Rzepka jest zaślepiony lub nie chce widzieć...ile osób ostatnio awansowało z poza Fabloku??
nawet ludzie Archanioła dostali podwyżki a na produkcji poza "fablokowcami" to już nie ma fachowców ,tak. Jeżeli na każdym kroku jestem obrażany,oszukiwany i nie doceniany to ja nie widzę współpracy z tymi ludźmi. Robie tyle co musze i basta.
welder 2015-01-19 14:21:28
Panowie spawacze ile zarobi spawacz w argonie pod ZRE są nadgodziny???
bak 2015-02-04 12:47:07
Wal
sie od emerytow przepracowalem w ZRE ponad 23 lata od 14 jestem na emeryturze i ani razu nie korzystalem z zadnej wycieczki biletu i.t.d.
pracownik zre 2015-02-08 11:39:29
Witam chciałem się podzielić informacjami z oddzialu w Warszawie odnośnie mistrza który jest po zawodówce a panoszy się jakby był panem magistrem po szkole wyższej i traktuje ludzi jak zwierzęta, zwykły cham i prostak a na stronie zre wymagania do pracy na stanowisko mistrza są dla ludzi po szkole wyższej i ze znajomoscią języków obcych a nie dla człowieka po szkole zawodowej i w dodatku bez kultury... Nie rozumiem tych wymagan w stosunku do ludzi którzy tam pracują na wyższych stanowiskach. Czy w innych oddziałach są podobne sytuacje?
pracownik 2015-02-10 10:14:37
Nie matura a chęć szczera zrobi z chama donosiciela. Niestety tak jest wszędzie, nie ważne co umiesz ważne kogo znasz... To obowiązuje w Polsce od zawsze.
kudłaty 2015-03-02 12:12:33
w zre to się staje normalką, nie potrzebne wykształcenie i lata praktyki ale wystarczą dobre plecy,głowa pełna pomysłów jak upierdylić robolowi pensje,dołożyć obowiązków i za wszystko jesteś odpowiedzialny,krótko mówiąc jesteś karany prawie za wszystko,śmieci za dużo w koszu,pety na podłodze a nawet za zbyt dokładnie wykonaną robote bo zajęło ci za duzo czasu
przestraszony 2015-03-02 12:38:15
jeżeli kierownik jest po technikum to dobrał sobie ludzi z niższym wykształceniem aby móc nimi rzadzić a Wielki Pies tylko w pysku jest mocny bo tak to nawet odczyt rysunku mu sprawia kłopot jak go nie naprowadzisz i nie pokażesz oco chodzi. Dobrali się fachowcy z jednej wioski. Podobno robili razem jakieś przekręty w fabloku , może trzeba im patrzeć na ręce, coś w tych układach musi być,dział technologiczny rospiepszony,Obiała przeniesiony .....pytanie? Kto następny do golenia????
gosc 2015-03-14 21:46:58
zre to jakis cyrk lidzie po 40 latach pracy maja na reke 1,800 zl to zart ciekawe ile zarabia dozor
Bolo 2015-03-20 20:58:06
Przyjdzie do Doosan Babcock Energy Polska w Rybniku :)
przerażony 2015-05-10 16:45:39
(usunięte przez administratora)precz ze ZRE.
To co wyprawia ten facet (oszust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obłudnik) nie da się określić jednym słowem a jego dwa pieski jeszcze mu wtórują w jego poczynaniach.
Czy ktoś musi stracić zdrowie lub może nawet życie aby kierownictwo zre przejrzało na oczy? Panowie ,ja proponuję bojkot tej osoby.
Od poniedziałku nie podaję ręki temu panu, na szacunek trzeba sobie zasłużyć lub zapracować a jego postępowanie w stosunku do pdwładnych jest hamskie.
To jest psychol bez kultury i jakichkolwiek zachamowań.
(usunięte przez administratora)PRECZ ZE ZRE!!!!!!
anonim 2015-05-22 10:57:21
szkoda że nie napisałeś dokładnie o kogo chodzi?
Spawacz. 2015-06-04 15:34:56
Masz rację. Nie dba się o pracownika, tylko o 5S. Pani B. lata wszędzie, karze za pojedynczego peta, za skórkę od banana w koszu na śmieci, grzebie w koszach i szuka dowodów winy. Z tego zakładu powoli robi się obóz pracy. Trzeba będzie szukać innej pracy. Dobrze że porobiłem wszystkie uprawnienia spawalnicze. Będzie łatwiej znaleźć pracę. Pani B. zapomniała że pracuje w dziale BHP. Nie widzi spawaczy bez szelek na konstrukcjach czy kanałach (w narzędziowni jest tylko para, jeszcze bez atestu i jakieś poniszczone). Nie widzi rozwalonych i starych już podestów ruchomych. Nie widzi braku szacunku i mobbingu na każdym kroku ze strony majstrów i kierowników. Nikt się nie skarżył ?. Bo ludzie się boją!, są zastraszani !. Do tego premia jest przyznawana swoim, a na innych to jest jak kolczuga na psa. Odezwiesz się, to weekend masz wolny i premię malutką. A jak już przerobisz weekendy, to zapłacą Ci za trzy miesiące. Ja rachunki muszę płacić co miesiąc !. Spłacam kredyt i bank nie będzie czekał na moją łaskę. Tak, że podsumowując źle się dzieje w ZRE Jaworzno. Odkąd z upadłego Fabloku z Chrzanowa przyszła "kadra" ludzi mających innych za nic, tak nie można wróżyć ZRE świetlanej przyszłości. A szkoda, bo zakład nowoczesny i ma potencjał. Brak mu tylko fachowców w kadrze zarządzającej i większej płacy dla załogi, która na pewno by zwiększyła swoją wydajność będąc lepiej opłacana, zarządzana i traktowana. A tak, zasada jest prosta. Idzie majster czy kierownik, udawaj że pracujesz. Spowalniaj jak najbardziej możesz swoją pracę, zmniejszaj wydajność, szukaj sposobów na odejście od stanowiska pracy, powodów znajdziesz bez liku. Sprzęt też jest zawodny, więc zgłaszaj każdą, nawet najdrobniejszą usterkę. W końcu płacą Ci za godzinę pracy. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę miłej i bardzo spokojnej pracy.
związkowiecbizz 2015-06-12 08:52:03
A należysz do Związku ? czego narzekasz !Tacy jak ty powodują że Zw.Zawodowe są słabe.
anonim 2015-06-12 10:33:38
Pani B. nigdy nie była w Dziale BHP
- proponuję pisać sprawdzone i potwierdzone fakty :)
kudłaty 2015-06-27 18:00:12
jeszcze mam ciebie bawole opłacać a sam co robisz żeby ludziom w tej firmie lepiej się pracowało???????
l 2015-08-23 12:03:09
A cóż takiego robią związki zawodowe, żeby zmobilizować ludzi do wstąpienia do związku? Jakie działania dla poprawy warunków pracy, poprawienie sytuacji finansowej pracowników. Organizują wycieczki dla związkowców, mogliście się wykazać i zadbać o wodę dla pracownika w upały, mogliście negocjować z zarządem nietrafione wymysły dyrekcji typu praca w kaskach czy cały dzień w okularach po których niedługo zaczniemy ślepnąć. Ale co wymagać od cwaniaczków ze związku którzy są na usługach zarządu i pilnują swoich interesów.
rekrut 2015-09-09 11:53:48
A na jakie zarobki można liczyć?Spawam w 135
RAMBO 72 2016-02-11 15:24:38
PRYWATNY FOLWARK !!!
Kto pyta nie błądzi 2016-06-02 10:23:20
Witam
Zamierzam aplikować na stanowisko referent ds. administracji. W związku z tym mam pytanie: czy szefostwo tzn. prezesi , dyrektorzy z którymi pewnie będę miała do czynienia jest w porządku?
ja 2016-06-02 11:21:30
czy są w porządku? dla siebie jak najbardziej tak a dla innych jak liżesz to będziesz miał dobrze jak masz plecy to będziesz miał przyzwoicie a jak nic nie robisz i nie masz pleców to nie pchają sie
P III 2016-06-03 20:44:32
Atakuj śmiało. Sadząc po poziomie już tu pracujących każdy da radę :)) A co do prezesów, to oni żyją w swoim świecie...
andy 2016-09-17 20:27:46
potwiedzam to co pisze @losiu i rowniez nie polecam tego stanowiska
na spawalnika nie ma co tam sie fatygowac, beznadzieja !!
rekrutacja trwa caly rok chocby na praktyki buahehehaass..
byyllyy pracownikk 2016-09-24 15:34:52
Ijuz wyjasniam 90% ludzi pracujacych pod ZRE (monterzy,spawacze itp) jest bardzo slaba ,dlatego pracuja za takie pieniadze.Zyja w swoim swiecie w innej firmie sa bez szans.ZRE bazuje glownie na pracownikach wynajetych z podfirm,a co sie tyczy nalemnikow to ZRE ma robote to okjak niema to zwalniaja. Nadzor czyli kierownik i mistrzowie nadaja sie do piekarni spawalnicy razem z nimi
lynx 2016-10-18 21:24:14
Słabi pracownicy? masz chyba siebie na myśli. Większość z nich znajdzie prace wszędzie a to że dalej są w ZRE wynika z faktu iż po 45 roku życia ciężko jest zdecydować się na zmiany.
Haha 2016-10-19 16:48:41
Ha ha miałem okazję pracować w tej poj.... Firmie załoga zre to prawdziwi fachowcy,ale nie w robocie tylko w donoszeniu na innych!!! Tak w tym są wyjątkowo dobrzy i tylko w tym.Tak po 45 latach podpierd.. Ciężko zmienić firmę mało już takich zakładów w których można by było robić karierę podpierd... Ogólnie to syf
Zostaw swoją opinię o ZRE Katowice - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRE Katowice