Opinie o Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elsen-Logistyka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elsen-Logistyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Angi

Bardzo dobra firma, wynagrodzenie na czas- warunki przejrzyste. Super Team, bardzo polecam. Firma bardzo rozwojowa, inwestująca w pracowników. Bezpieczne miejsce pracy. Bardzo polecam chętnych na rozwój i stabilne zatrudnienie !

@Lidia

Hej, szkolenia sa rowniez w cigau calej kariery, dwa razy w roku rozmowa co bys chaial ulepszyc, w czym czujesz sie dobrze a w czym slabiej i czy potrzebujesz wsparcia itp, fajowe podejscie, szefostwo ma swietne podejscie, dbanie o pracownika a pracownik zadba o ciebie :-)

W firmie Elsen-Logistyka Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Spedytor. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5500 ?

Agent Tomek

Progi budżetów do realizacji przez zespół na każdy poszczególny miesiąc są ustalane na początku roku przez zarząd spółki raz w roku.Omawianie na forum publicznym szczegółów kwot premii oraz reszty szczegółów jest nie możliwe z racji tajemnicy przedsiębiorstwa oraz ogólnie pojętego know how firmy. Takie sprawy są omawianie indywidualnie.

Czy to dlatego szukają Team Leadera teraz z zewnątrz przez ogłoszenie bo wymaga się minimum 2 lat doświadczenie na stanowisku lidera, więc nikt z zespołu nie ma w pewnym sensie szans na awans? jeśli tak to ciekawi mnie ile płacą na tym stanowisku zwłaszcza ze w opisie wskazują na system premiowy. Jest on powiązany z wynikami zespołu?

Czy w tym roku warto starać się o pracę przy spedycji? Możecie ją polecić? Jak na razie przeglądam stronę firmowa i zbieram się do podesłania CV, ostatnio o spedycji pisano tu w zeszłym roku, czy na przełomie doszło do jakichś zmian w warunkach, na przykład w wynagrodzeniu?

Kierowca ce Nowy wpis

Czy firma Elsen zatrudnia kierowców? Jeśli tak to na jaki system i warunki wynagrodzenia?

Polecam Elsena jako pracodawcę. Stabilne warunku. W każdym aspekcie pracy można się dogadać i znaleźć wspólne rozwiązanie. Dzięki innowacyjnemu systemowi wynagradzania pracowników nie ma rywalizacji pomiędzy ludźmi i wszyscy mogą pracować jako jeden team. Polecam polecam.

Ooo. Zradzisz więcej, jak tu to robią, że scalają ludzi, zamiast dzielić? Na czym polega system wynagradzania?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elsen-Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Starszy Specjalista ds. Rozliczeń i Księgowości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Witam, jest tutaj oferta dla kierowcy na zastępstwo, dlatego jest na zlecenie? Normalnie partner byłby na umowie o prace? a gdyby się teraz podjął tego zatrudnienia to możliwe, że uda mu się potem przejść na stale czy niestety nie ma miejsc?

Agent Tomek

Zarobki sa zalezne od wielu czynnikow ; doswiadczenia, efektywnosci. Oczywiscie mozna osiagnac takie zarobki.

Hanna
@Agent Tomek

Czyli pierwsza negocjacja wynagrodzenia odbywa się już na rozmowie? Jak ocenia się tutaj efektywność? Jest nagradzana premia?

@Hanna

Premia nagradzana jest na podstawie wynikow oraz realizacji budzetow,Negocjacja wynagrodzenia odbywa sie w czasie rozmowy rekrutacyjnej

@Agent Tomek

Ale jest jakiś stały system, wzór naliczania kasy za osiągnięcie wyników? Czy to jest uznaniowo ile szef da, to tyle jest? Czy jest w umowie dokładnie podane, jak liczone sa te premie?

Agent Tomek

Premie przyznawane są na podstawie planów do realizacji.Nie ma zadnych wzorow do naliczania premii.Budzet zrobiony to i premia jest.

@Agent Tomek

Jakie są progi budżetów i jakie poszczególne kwoty premii za nie? I w jakim zakresie można negocjować podstawę wynagrodzenia?

Eliza

Pracuje w Elsenie od ponad 5 lat, to, że moja firma płaci w terminie - to standard, teraz wszyscy płacą, ale nam nigdy nawet o 1 dzień nie spóźniły sie wypłaty :-). Myślę, że jest mało takich firm jak Elsen, gdzie można przyjść do pracy z własnym psem, który puszcza bąki pod biurkiem i ma własne posłanie. Mam to przyjaciół, swoje miejsce, dobrą atmosfere, mam wpływ na to jak sie rozwijamy, czuję, ze ode mnie też dużo zależy - a to jest ważne. Atmosfera oczywiście super. Po dosyć długim chorobowym wróciłam do pracy z przyjemnościa a koleżanki i koledzy przywitali mnie kwiatami - to było mega super! Polecam moja Firme :-)

Olga
@Eliza

Czy po takim właśnie długim chorobowym pracownik ma na start jakieś wdrożenie? Ktoś zajmuje się nim aby nadrobił zaległości i wszedł z powrotem w aktualną sytuację firmy?

@Olga

Pracownik po dlugim chorobowym ma czas na spokojnie aby na spokojnie sie wdrozyc w swoj zakres obowiazkow na nowo z pelnym wspraciem zespolu.

Mańka
@Agent Tomek

A to superowo. A ile ten czas trwa? Ile ma na to spokojne wdrożenie się? Dni? Tygodnie? I czy pensję w tym czasie dostaje normalną??

@Mańka

Dlaczego ma nie dostawac normalnej pensji skoro kazdy pracownik w grupie Elsen jest zatrudniony na umowie o prace.

@Mańka

Pracownik ma tyle czasu ile potrzebuje aby uporzadkowac bieżżce sprawy .

Angi

Lidia
@Angi

No brzmi dobrze a powiesz mi jak tu konkretnie w nich inwestują? I na jakim stanowisku tu jesteś tak właściwie?

Nat
@Lidia

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne w zależności od zajmowanego stanowiska. Meetingi z odzialami z De, Lux, co pozwala na ciągłą prace z językiem obcym.

Lidia
@Nat

Dużo tego się wydaje, że jest. A te szkolenia to częste czy raczej na początku jako wdrożenie po prostu? I czy można czegoś więcej na temat tych meetingów się dowiedzieć?

Ika

W Gorzowie nie ma za bardzo mozliwosci rozwoju, firma Elsen daje ci taka mozliwosc, team jest bardzo fajny, doswiadczenie w temacie transportu bardzo wysokie, warunki pracy fajne, pracodawcy wyrozumiali, naprawde jestem zadowolona ze dolaczylam do grupy Elsen.

Jadzia

Polecam firmę Elsen. Bardzo miła atmosfera szefostwo i ludzie którzy tam pracują. Serdecznie polecam!

Łuki

Dobra atmosfera w pracy, wynagrodzenie na czas, dobra wspolpraca.

Alicja

Był ktoś na rozmowie o pracę na stanowisku specjalista ds. Rozliczeń i księgowości? Widzę po ogłoszeniu, że wymagają doświadczenia, ale nie jest napisane, ile. A jaki to poziom? Junior, mid, senior?

Stały klient

Polecam współpracę z Elsen Logistyka. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Nie martwię się że mój towar dotrze na czas.

Mo

Fajni ludzie, fajne miejsce pracy, focus na rozwój, polecam ????

Rafal

Bardzo fajna atmosfera pracy, firma na poziomie!

Pracownik Admin

Dobra atmosfera, dobre i stabilne zarobki, polecam!! Niewiele jest takich miejsc w Gorzowie

Aga

Cześć!! Jeśli szukasz stabilnej, dobrze płatnej pracy gwarancji wynagrodzenia na czas, poszanowania jako Pracownika i miejsca gdzie możesz się rozwijać i mieć „wlasne zdanie wdrażając w tym swoje pomysły” bardzo polecam !!:)

Klient- długoletnia współpraca

Elsen Logistyka, jako podwykonawca i partner biznesowy świadczy swoje usługi na jak najwyższym poziomie, zawsze zagwarantowany serwis, obsługa na najwyższym poziomie. Pomimo mocnej konkurencji na rynku, wiodą prym od lat!! Bardzo polecam Wszystkim, chcącym oddać swój towar w dobre ręce! Dziękuje

klient

Witam polecam firmę Elsen. Dyspozytorzy, spedytorzy naprawdę na wysokim poziomie. Auta zawsze dopilnowane, informacja o rozładunku i załadunku otrzymałem za każdym razem. Szczerze polecam współpracę.

Worker

Polecam firme. Stabilne warunki zatrudnienia, kasa zawsze na czas, wiesz za co pracujesz, jakie sa cele i zadania. Super atmosfera.

Julia
@Worker

Stabilne warunki zatrudnienia mówisz, czyli można tu mieć umowę na czas nieokreślony? Zarobki w ogóle na dobrym poziomie poza tym że zawsze na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Elsen-Logistyka Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elsen-Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsen-Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsen-Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elsen-Logistyka Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 38 ocen.

Elsen-Logistyka Sp. z o.o.