Opinie o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UPM Raflatac Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Pracownik UPM w Biskupicach

Zalety: normalne podejscie do pracowników, wysoka kultura BHP, przyzwoita atmosfera, dobre zarobki w porownaniu do okolicznych firm Wady: wlasny dojazd Ja polecam a pracuje juz kilka lat.

Witam wszystkich czytających.Oracowałem UPM w Biskupicach Podgórnych i w Nowej Wsi.1 zakład 2 oddziały.Wszystko pięknie warunki pracy niepodważalne...atmosfera to już inny temat...ktoś wcześniej wspomniał za wyrażanie swojego zdania i bycie sobą...czapa.Instrukcje...pomyłka...zresztą sam je pisałem.Dalej...ktoś napisał o kompetencjach...Jan się trafi na normalną osobę i zmianę jest znośnie...jak nie...współczuję....w dupowłażenie....oj tak...na potęgę...mógłbym tu operować konkretnymi nazwiskami ale mam swoją godność...Zwolniłem się z tego zakładu bo akurat pracowałem z niekompetentnym zupełnie menadżerem...trochę szkoda pracy...jego nie...Pozdrawiam Mill Serwice z Biskupic w szczególności Jacka P. To jest wartościowy człowiek...

Rozumiem, że niezbyt dobra atmosfera w pracy może być dużą niedogodnością. Czy nie było możliwości poprawy tych relacji na bardziej koleżeńskie? Jak oceniasz inne aspekty zatrudnienia? Myślę tu o wynagrodzeniu i umowach o pracę. Dodaj proszę więcej szczegółów.

Taktaktak

Zacząłem pracę w tym miesiącu, atmosfera zdecydowanie na plus , ludzie uśmiechnięci i z poczuciem humoru, nie jest to żaden kołhoz w stylu LG. Sama praca nie jest ciężka, pod warunkiem że ma się chęci do pracy i nauki , Polecam z czystym sumieniem

Art
@Taktaktak

Powodzenia. Będziesz zadowolony.

@Taktaktak

To świetnie że jesteś zadowolony, oby więcej takich pracowników w Polsce. Co konkretnie przypadło Ci do gustu po tym miesiącu pracy oprócz atmosfery? Jakie stanowisko zajmujesz, miałeś już wcześniej jakieś doświadczenie? Firma proponuje kursy dla nowych pracowników? Jestem ciekaw tych kwestii, napisz proszę co możesz powiedzieć na ten temat.

Ivan

Brak odpowiedzi od storny firmy po rozmowie kwalifikacyjnej. Marnowanie czyjegoś czasu

@Ivan

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie UPM Raflatac? Jeżeli brałeś udział w procesie rekrutacyjnym, to na pewno masz jakieś wrażenia z samego przebiegu całej rozmowy. Chciałbym, abyś podzielił się z nami, jak ona wyglądała oraz czy były jakieś trudne specjalistyczne zadania do rozwiązania. Zachęcam, abyś opisał, jak to wyglądało.

Kroasss

Co na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania?

Izadrz

Ile zarabiają operatorzy wózków widłowych? Jakie są dodatki i system premiowy? Proszę o odpowiedź.

Dfghj

Dalej rządzi pan dajrektor km? Arcy nieprzyjemna persona....

Laminut
@Dfghj

Teraz jest znowu arcymiłą osobą bo się troche ludzi pozwalniało, wprowadzili 4 brygady na cm3 i brak obsad.

Automatyk

Warto złożyć cv do działu utrzymania ruchu?

nick

Czesc, czy to prawda co tu piszecie o pokazywaniu CV aplikujących na produkcji przez liderów i o traktowaniu nowych osób? Takie zachowanie jest skandaliczne. Rozważam wysłanie tam aplikacji, ale chyba tego nie zrobię, skoro kadry tej firmy dopuszczają to takiego łamania prawa. Nie chcę żeby jakieś buractwo komentowało moją kandydaturę. Osoby odpowiedzialne za to powinny zostać ukarane dyscyplinarnie, nie tylko dlatego, że naruszają prawa aplikujących, ale też psują wizerunek firmy... Piszcie jak najwięcej na forach o takich rzeczach, uchronicie nowe osoby przed wdepnięciem w (usunięte przez administratora)

ffffffffffffffffffffffff
@nick

ŁOSIU TAKie TRAKTOWANIE LUDZI jest nakazane od góry a liderki robią co im karzą stare przysłowie albo kraczesz jak oni albo nara dziś nie wybiera się ludzi kompetętnych na stanowisko tylko przydupasów tak jest prawie wszędzie przykład amazon firma chce żeby ludzie co chwile się zwalniali bo ma ich za nic każdy normalny prezes by coś z tym zrobił ale po co jak Polacy się nie szanują ,inspekcja pracy mówi że praca jest nie ludzka to czemu firmy nie zamkną ,przykład lg lider mobingował pracowników pod względem wyglądu i nie tylko i co pozbyli się liderka udając że nie mają pojęcia o tych sytuacjach

OdSdoidoW

Ogólnie pracodawca zapewnia ci wszystko na dość wysokim poziomie od ciuchów po sprzęt na, którym się pracuje nie można narzekać. Niestety im dłużej tam pracujesz tym bardziej ci się odechciewa. Niby są jakieś awanse więc się starasz robisz nadgodziny itp, a później patrzysz jak osoby, które mają gdzieś pracę, ale potrafią przy przełożonym dobrze się podlizac te awanse dostaja. Automatycznie odechciewa się wszystkiego. Generalnie widzisz jacy idioci stają się twoimi liderami itp. Zastanawiasz się jak to wgl możliwe że osoba, która kompletnie nie nadają się na to stanowisko nagle staje się twoim liderem czy przełożonym i właśnie wtedy zaczyna się jazda typu - pomysły nie z tej planety robienie prostych rzeczy na ''około" dziwne teorię zaczynasz wykańczać się psychicznie. Starzy wyjadacze mogą bez żadnych konsekwencji wyzywać młodych jeszcze nie doświadczonych na danym stanowisku pracowników robią to nawet przy bezpośrednim głównym przełożonym, który jak zwykły dzban śmieje się razem z nimi. Nowy pracownik ma tam dobrze jeśli trafi na zmianę z normalnymi ludźmi, a takich niestety tam brakuje. Aczkolwiek są tam ludzie z którymi praca idzie tak jak powinna iść (każdy wie co ma robić) lecz tacy długo tam nie wytrzymują. Do tego dochodzi dział BHP, który wprowadził tam chyba wszystkie zabezpieczenia jakie się da, ale nadal się nie poddaje i wprowadza ciągle jakieś udziwnienia, które dość mocno komplikują pracę. Oczywiście na każdą czynność jaka tam wykonujesz podpisujesz instrukcje i w razie jak się coś stanie fimra elegancko umywa ręce i tłumaczy ci że to przez to że nie dokonca dostosowales się do instrukcji, która przecież podpisałeś. W większości przypadków ludzie się do tych dziwnych instrukcji nie stosują bo niektóre są tak bezpieczne że najzwyczajniej uniemożliwiają ci normalna pracę i do czasu jak nic sobie nie zrobisz nikt na to większej uwagi nie zwraca. Oczywiście nagany czy jakieś inne kary dostają stosunkowo nowi pracownicy starzy są objęci ochrona środowiska ???? i mogą robić praktycznie co chcąc. Pamiętam tylko jedna konkretną akcje co do starego pracownika, który już naprawdę mocno przeginał (mobbing w najczystszej postaci), dostał plan poprawy ???????? gdzie gość po wyjściu przełożonego do domu, ściągał buty i wykładał swoje śmierdzące syry na krzesło i mówł że dziś będziesz robił to co musisz plus jescze to co on musi bo on zwyczaje dziś nie będzie robił nic ???? Zdarzają się sytuacje gdzie trzeba wykonać jakaś czynność na którą nie ma instrukcji i można ją wykonywać nawet przy głównym przełożonym. Oczywiście do momentu gdy nic się nie dzieje bo jak sie coś stanie czeka cię wysoki Sąd i wtedy automatycznie twoj przełożony chowa swoje mutkie jajeczka do tyłka. I zgadza się z każdym "wyrokiem'', aby tylko to już się skończyło bo jeszcze przecież jemu się dobiorą do tyłka i coś powychodzi cos nie powinno wyjść ????. Pracowałem tam dość długo dużo się nauczyłem tak jak i w ten pozytywny sposób tak i w negatywny. Dziś nie przynoszę już zmartwień z pracy do domu i żyje mi się dużo lepiej.

fan upm

Jest sens tam iśc na wózek widłowy jeżeli sie nie ma tam zanajomego? czy ta rotacja jest tylko wśród nowych pracowników?

qwerty

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Atmosfera by\la kiedys spoko jak byli kierownicy teraz same kierownice trzeba szukac firmyz atmosferą bo tylko ludzi szkoda a kasa wszedzie ta sama.

zainteresowany pracą

Hej. Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest dojazd z Wrocławia na ranną zmianę, na 6.45? Wiem, że autobus dojeżdżać na 6.30 ale trzeba się tam przespacerować około kilometra ;( Jak ktoś coś wie, proszę pisać.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

ick

Dalej rzadzi twardo pan km?

Kołting
@ick

Trochę odpuścił bo zaczęli ludzie o związkach zawodowych mówić. ????

Kriss
@Kołting

czyli lipa tam jest?

Qwerty

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niezrozumiałe decyzje kadr - teraz bedzie kołchoz na 3 zmianach.

warto

hq

Siema są dojazdy z ząbkowic do tej firmy jeżeli są to dajcie namiary

@hq

Nie ma dojazdów. Tylko na własna ręke. Specyfika pracy wymaga od pracowników mobilności.

pracuje tu od 1,5 roku. Polecam. Moje sugestie dla UPM Raflatac Sp. z o. o.: Rozwijać się i otwierać nowe oddziały. Lubię atmosferę w UPM Raflatac Sp. z o. o. za: Szacunek dla pracownika.

Mery

Na czym polega system czterobrygadowy? Jak to idzie dwa dni pierwsze zmiany?dwa dni drugie zmiany?dwa dni nocka?i tak w kółko?

hart
@Mery

Mniej więcej tak jak napisałeś.

Pw

Witam czy możecie podać nr tel. do kierownika szefa produkcji na główne tel. nikt nie odbiera chciał bym nawiązać kontakt bez pośrednio pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Raflatac Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPM Raflatac Sp. z o. o.