Opinie o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UPM Raflatac Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Unknown

Witam wszystkich ciężko pracujących. Czy w podwrocławskich zakładach mocno odczuwacie skutki strajku Waszych kolegów w Finlandii ? Macie co konfekcjonować skoro na północy wszystko stoi ? Czy jacyś odbiorcy surowca są obecnie traktowani bardziej priorytetowo ? Kiedy to się skończy i o co w ogóle chodzi ? Pozdrawiam

@Unknown

Nic nie wiadomo o strajkach. Przynajmniej głośno się o tym nie mówi.

Jarek
@Unknown

Strajki odbijają się na firmach ; braki materiałowe, braki nadgodzin ,namawianie pracowników do brania urlopów.

@Unknown

Na tą chwilę nie jakiś specjalnych postoi. Produkcja odbywa się normalnie. Żaden zakład nie powinien uzależniać się zamawianiem surowca od jednego dostawcy. Są zaplanowane jakieś krótkie postoje gdzie faktycznie firma wysyła ludzi na zaległe urlopy, ale nie będzie to miało aż takie dużego wpływu na miesięczny wynik. Postoje też są tak planowane i wykorzystywane aby firma nie była stratna. Jeśli chodzi o klientów to nie spotkałem się z tym żeby ktoś był traktowany lepiej.

@Unknown

Już pojawiają się postoje przez braki surowców... Firma robi co może żeby produkować,ale postoje i tak są.

@Unknown

Finowie strajkują bo chcą wyższej odprawy emerytalnej - zamiast 3-miesięcznej chcą 12-to miesięcznej. Produkcja i tak długo szła ale braki materiałowe dają coraz bardziej znać o sobie a zamknięty rynek wschodni dodatkowo ogranicza zbyt. Poza tym nie tylko zatrzymane zakłady w Finlandii są powodem problemów produkcyjnych - zatrzymane łańcuchy dostaw (celowo) paraliżują każdą gałąź gospodarki.

Nie polecam nikomu. Pracodawca nie szanuje ludzi ani ze stażem pracy, ani bez stażu. Na ubrania robocze czeka się do 4 miesięcy przy czym niszczysz swoje własne. Atmosfera tragiczna - jeden na drugiego wilkiem patrzy. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo nie miła. Praca na niektórych działach monotonna. Brak dodatku za dojazdy na własny koszt. Na wstępie zatrudnienie przez agencje pracy na umowy tymczasowe co jest najbardziej chora rzeczą, taka duża korporacja a zatrudnia przez agencje i na takie umowy. Część osób tzw. "trenerów" uczy Cię z łaską, bo "nikt nam za to nie płaci". Na terenie zakładu dochodzi również do zachowań (usunięte przez administratora)takich jak wyśmiewanie, obgadywanie, podnoszenie głosu, stosowanie przemocy słownej jak i nawet fizycznej. Opisywane miejsce pracy - Biskupice Podgórne.

Ignac37

Też zakończyłem w tym miesiącu pracę w UPM po przeszło dwóch latach, ale powiem szczerze, że NIGDY (!!!!) nie słyszałem, ani tym bardziej nie widziałem jakiejkolwiek "przemocy fizycznej". Paweł

Nie wiem gdzie kolega lub koleżanka trafiła, ale chyba nie jest aż tak. Firma jak każda ma swoje minusy, ale jest również dużo plusów, a o przemocy fizycznej to pierwszy raz słyszę. Każdy normalny zgłosiłby to wyżej a nie żalił się na forum. Niektórych liderów faktycznie czasem ponosi ale bez przesady. Niektórzy po prostu nie potrafią zarządzać zespołem i tyle. Wiele osób to widzi, ale nikt nic głośno nie mówi. A jak jest ocena przełożonego to też śmiech na sali, jak lider mówi żeby dobrze oceniać bo później musi robić plan naprawy. Tak reasumując to paru liderów do wymiany i będzie lepiej.

@Ignac37

A Ty Pawełku dużo widziałeś i słyszałeś ;) Pozdrawiam

@pracownik

Pracowałem ponad dwa lata, to jednak trochę widziałem ????

@pracownik

Wymień mi te plusy albo coś czym firma wyróżnia się na tle konkurencji kolego.Jakby było tak świetnie i pięknie to nie byłoby tyle reklam dosłownie wszędzie. Na forum każdy ma prawo napisać swoją opinię a nie się żali.Wystatczy poczytać wpisu tutaj niżej i o NWW, które za wiele od mojej nie odbiegają. Pozdrawiam

Ignac37

No przecież przymusu żadnego nie ma, by tam pracować... Pokusiłbym się o twierdzenie, że jest tam, tak jak wszędzie. Wszędzie trzeba pracować. Minusem niewątpliwie jest odległość od miasta; no ale o tym każdy zatrudniający się w UPM wie ????. Wszędzie są plusy i minusy. Pozdrawiam p

''

jeszcze trochę będzie sam robił ten kierowniczej w tym syfie

Greg

Pani z agencji pracy z uśmiechem oferuje pracę w UPM Raflatec na okres 18 msc...Ludzie!!Czy wy szukacie pracowników czy (usunięte przez administratora)

Zibi
@Greg

To się nazywa fińska kultura pracy... Heh

Heh
@Greg

To i tak dobrze, bo ki pierwszą umowę proponowano na miesiąc...

Jeszcze pracuje w tej firmie, ale już nie długo. Kiedyś firma spoko i bardzo przyjazna dla pracownika. Teraz to robi sie tragedia. Niestety większość liderów nie posiada kompetencji do tego aby kierować zespołem. Po zmianie kierownictwa robią co chcą, najlepiej to na zmianie pana a.r. Gościu wszystko robi pod swoje dyktando. Jednago dnia zakazuje ludzia brać wolne bo nie ma ludzi a następnego nie przychodzi do roboty. Podobno jednemu chłopakowi cofną urlop dzień przed bo jego wolne jest ważniejsze, tylko kwestia czasu jak go o jakiś (usunięte przez administratora) ktoś oskarży. Dodatkowo wysyłane są maile o zakazie brania wolnego, ani uż, ani krew. Szczytem jest wymyślony jakiś wywiad pochorobowy. Wymuszaja na pracownikach aby na piśmie składali oświadczenie na co chorowali aby ich zastraszać i później mieć podstawy do zwolnienia. Osobiście jak dostanę taki druczek do PIP wysyłam. Niby dali teraz podwyżki, ale dla osób pracujących w 4-brygadach to słaba podwyżka. Kiedyś dużo ludzi przychodziło z polecenia a teraz to już ciężko o nowe twarze, polecenia po prostu się skończyły. Dojazdu firma nie zapewnia, a do autobusu to mam często problem się zmieścić. Temat od dawna zgłaszany i praktycznie nic sie nie dzieje w tym kierunku. Na tą chwilę, z tym kierownictwem nie polecam.

Szary
@pracownik

Muszę przyznać że z tym liderem ciężko. Jak robisz wszystko pod jego dyktando to jest ok. Gorzej jak myślisz inaczej. Co do firmy trudno się nie zgodzić. Metry i słupki sie liczą a nie ludzie.

Hej jak dojezdzaja osoby autobusem z nowej wsi wroclawskiej np po 2 zmianie do Wrocławia

No
@Kasia

To forum dotyczy Biskupic Podgórnych.

Aha

Atmosfera toksyczna. Dopóki robisz i się nie wychylasz jest ok. Ludzie bez kompetencji na wyższych stanowiskach. Stawka, którą oferuje firma ja na ten okres (pandemia, inflacja) jest zadowalająca, jednak patrząc na system pracy już mniej. Rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie. Skandaliczne jest to, że firma nie zapewnia dojazdu, a brak prawa jazdy i informacja, że dojeżdżasz autobusem automatycznie Cię dyskwalifikuje.

No
@Aha

Dlatego taka rotacja. Nie dość, że nowy traktowany jak śmieć przez panią, która zasuwała w innej firmie na produkcji a teraz wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma bo awansowała to jeszcze musisz liczyć na dojazd autobusem do LG. Oczywiście teraz wszystko można sprawdzić w internecie. Ale jedziesz na rozmowę i musisz wrócić uberem za 35 zł to już zniechęca. Żeby w takiej firmie nie było zapewnionego dojazdu, przecież wystarczyło przez tyle lat zrobić przystanek przy zakładzie i puścić jeszcze jeden autobus... No ale widocznie pracodawca zatrudnia tylko tych, którzy mają auta bo tyle zarabiają, że ich stać. Na szczęście nie robię ma produkcji bo bym zwariował, ale to co mówią mi moi znajomi co tam się dzieje to masakra.

Olo

Hej, czy są osoby chętne żeby złożyć pozew zbiorowy przeciw pracodawcy i indywidualnie przeciw każdej osobie która nakazuje zasłaniania ust i nosa? Już kilka wyroków padło po stronie pracowników gdyż polskie prawo nie uregulowało tej kwestii. A jeśli chcemy wywalczyć podwyżki i zniesienie nakazu masek to zatrzymajmy maszyny na każdej ze zmian na 2 godziny lub spotkajmy się wszystkimi zmianami w jeden wyznaczony przez nas dzień. PAMIĘTJCIE ŻE BEZ NAS NIE MA FIRMY, MY JESTEŚMY GŁOWNYM OGNIWEM JEŻELI RAZEM SIĘ ZJEDNOCZYMY TO WYGRAMY WSZYSTKO. NASJ EST WIĘCEJ!!!!

kolo
@Olo

W naszej firmie to nie przejdzie, chociaż można próbować. Na coatingu czasem powietrza brakuje przez te maski. Panowie z biura tego nie zrozumią, przejdą się chwilę po hali i uciekają. Niech sobie porobią trochę w maseczkach na produkcji to zobaczą co to znaczy... i to nie na finischingu gdzie jest chłodno. Na coating zapraszamy. Każda pomoc przy czyszczeniu piecy się przyda ;)

Upm
@Olo

To po co się męczysz człowieku. Obok mnóstwo firm szuka ludzi i tam na pewno wszyscy będą Cię witać jak króla. Maseczka jest po to aby Ciebie i innych chronić. Masz inne zdanie to wydaje się droga wolna.

@Upm

Masz prawo myśleć, że maska ratuje Twoje czy innych zdrowie, życie. Ale nie masz prawa innych do tego zmuszać, gdy tego nie chcą, nie mogą czy po prostu inaczej to "widzą".

Yhm
@Olo

Miejsce takich szurów powinno być w zakładzie zamkniętym. Skoro kawałek szmatki na twarzy zabiera Ci wolność to dam idź z tym do sądu! W czasie pandemii pracodawca ma zapewnić innym bezpieczne warunki pracy. Aktualnie obowiązek zakrywania ust i nosa realizuje się wyłącznie za pomocą maseczki (§ 25 ust. 1 Rozporządzenia: "Do dnia 28 marca 2021 r. nakazuje się zakrywanie, przy pomocy maseczki, ust i nosa: 2) w miejscach ogólnodostępnych, w tym: c) w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż 1 osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej [...]")

@Yhm

Obawiam się, że jak już się obudzisz to będzie za późno.

Następny kandydat do komisji "choroby i śmierci" :D

Lolek

Powie ktoś jakie warunki finansowe na początek oferują? Finishing.

Lil
@Lolek

Takie że lepiej iść gdzieś indziej. Chyba że w masce 8 godziny lubisz pracować.

@Lolek

Od stycznia powinno być cztery siedemset brutto chyba...

@pracownik

A w kwietniu koleja transza podwyżek bo słyszałem że podzielili je na dwie tury.

tolo
@Bart

Na dziesięć transzy podzielili TAKIE GŁUPOTY GADASZ. Po nowym roku to będzie Cię stać na dojazd do pracy jedynie. Ceny rosną a kasa zero 3500 na rękę to można było 3 lata temu zarabiać teraz po opłaceniu mieszkania i rachunków nic Ci nie zostaje a żyć trzeba.

Ktoś
@Bart

Co ty za głupoty gadasz. Kolejna podwyżka w kwietniu 2023. Był mail na ten temat.

Czy UPM Raflatac Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak. 7-15, 15-23, 23-7

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Ignac37

Co masz konkretnie na myśli?

Ludzkie.

PRACOWNIK

Zobaczymy jaki będzie nowy kierownik z coatingu.... wiadomo, że każdy nowy chce się wykazać...

@PRACOWNIK

Też jestem ciekawy.....

Ktoś z upm

Tego wyżej słaby szukają wszystkiego by robić obserwacje itd by się słupki zgadzały. Natomiast na zmianie zależy do kogo trafisz na zmianę a jak chcesz awansować to musisz mocno wchodzić tam gdzie słońce nie dochodzi

kandydat

czy ktoś może napisać jakie warunki zatrudnienia oferuje UPM?? dużo reklam wszędzie i wszystko pięknie mówią i chętnych nie ma??

@kandydat

Praca 4 brygadowa. Pracujesz 7 dni z rzędu potem masz dwa lub trzy dni wolnego. Weź to pod uwagę bo nie każdemu taki system pasuje i dużo osób zwalnia się po krótkim czasie.

@kandydat

Zależy na jaki dział się zatrudnisz bo np. na finishingu soboty/niedziele z reguły wolne ale na coatingu masz tak jak wyżej no i dojazd lepiej mieć własny.

Niki
@kandydat

Rosnące ceny a zarobki stoją w miejscu plus zero szacunku do pracownikow. I zwiekszony nawal pracy. Ludzie ida tam gdzie stać ich na godne zycie a tutaj nie stac cie nawet na opłaty.

Ktoś z upm
@kandydat

Kasa średnio co roku podnoszą i z tym bywa różnie ostatnio coraz mniej. Praca jak się nauczysz jest łatwa i nie jest monotonna jak zmieniasz maszyny. Kierownicy zależy na jaką zmianę trafisz i czy na couting czy finishing. Czepiają się mocno do BHP maski trzeba nosić teraz niby w częściach wspólnych tylko. No i okulary obowiązek rękawiczki też no i zarekawki by się nie pociąć. Kolejna rzecz na minus to brak dojazdów z Wrocławia 602 jeździ ale na LG kawałek trzeba przejść jeśli masz z kim jeździć to jeszcze spoko lub autobus ci nie przeszkadza. Jak jeździsz sam autem to odpuść paliwo rośnie a 300 - 400 zł to minimum dojazd miesięcznie

doby mick

Cześć, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, poinformowano mnie o systemie pracy czerobrygadowym w układzie 2+2+3 i dwa dni wolnego. Wynika z tego, że przepracowuje się w miesiącu więcej dni, niż to wynika z 5 dniowego tygodnia pracy, powiedzmy, że w miesiącu są 22 dni pracujące wg kalendarza, a przepracowujecie 24, bo tak wynika z grafiku. Jak w takim razie opłacane są te extra dni? Czy dodatek za 4 brygady (500) ma to pokryć? Bo jeśli tak, to słabo - uważam, że powinno być tak, że dodatek z 4 brygady jest płatny za sam fakt pracy w 4 brygadach, czyli m.in w weekendy no i za to, że pracujecie przez 7 dni, co jest wyczerpujące, a nie płatny jako zapłata za przepracowane extra dni w miesiącu, bo to są normalne nadgodziny. Jak ktoś się orientuje jak to wygląda, to dajcie proszę znać..

@doby mick

Myślisz, że w każdym miesiącu wypadnie Ci więcej dni pracy, musiałbyś sprawdzić grafik, ale według prawa pracy nie powinno być ich więcej. Prócz dodatku za czterobrygadówkę zaproponowano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej także inne benefity i dodatki? Mam na myśli premie lub atrakcyjne szkolenia. Napisz proszę o tym.

@doby mick

Za dni ponad wymiar czasu pracy masz płatne extra 100% czyli jak miesiąc ma 19dni roboczych a z grafiku wypada np. 22 to masz 24h 100%

Albo nawet 36 h 100% jeżeli zmiana ma 12h a nie 8h

doby mick
@Michał

Tak, zdarza się więcej dni pracującuch niż wynikałoby to z trybu pracy pn-pt. Jedynym dodatkiem oprócz tego za 4brygady ma być premia kwartalna do 500 zł netto. Zaznaczam, że to przy pracy przez agencję. Przy przejściu na firmę dochodzi socjal typu multisport, opieka medyczna itp.

Ela
@doby mick

Cześć. Aplikowałeś bezpośrednio w firmie czy przez podfirme?

...........................
@Michał

AN PSEUDO 4 BRYGADACH ZAWSZE SIĘ ROBI WIĘCEJ NIZ PN PT W PARWDZIWYCH 4 BRYGADACH ROBI SIĘ MNIEJ NIŻ W SYSTEMIE PN -PT CZYLI ŚREDNIO 18-19 DNI JA TEK PRACOWAŁEM SAMA NAZWA 4 BRYGADY GŁĄBY CZYLI 4 ZMIANY PRACUJĄ 3ZM ROBIĄ 1 ZM MA WOLNE POLICZCIE U SIEBIE I WINNYCH PSEUDO FIRMACH PRACUJĄ TYLKO 3ZM NA 4 BRYGADY LUDZI ŁATWO OSZUKAĆ KRETYNÓW NIE BRAKUJE NORMA TO 118-176 GODZ RESZTA TO NADGODZINY 100% PŁATNE CZYLI JAK ROBISZ 4 DNI WIĘCEJ DNIÓWKA ŚREDNIO 125 ZŁ CZYLI 900 ZŁ ROBIĄ CIE W KONIA

Nik

Nadgodziny na setkach są płacone 50%

@...........................

głąbem to jest chyba autor tego tekstu, który nigdy nie pracował w 4-brygadach, powinni zakazać pisania takich farmazonów bo tylko zamieszanie wprowadza

Twoja tata
@...........................

Naucz się (usunięte przez administratora)CapsLocka nieużywać, i w pisaniu też powinieneś się podszkolić ????

Łucja
@Twoja tata

Oj, ale takie obrażanie innych osób jest mega słabe. Poza tym - lepiej byłoby zacząć dyskutować o aktualnych warunkach pracy w UPM Raflatac. Firma ta - jak się dowiedziałam - ma obiecującą wizję przyszłości i jest wiodącym światowym producentem samoprzylepnych materiałów etykietowych w jednym. Praca tam musi być ciekawa. Wiesz, czy zatrudniają tam osoby bez żadnego doświadczenia?

@Łucja

Też przyszedłem bez doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczą. Polecam.

Robol
@Łucja

Teraz przyjmują bez doświadczenia. Jest coraz większy (usunięte przez administratora) przez co coraz większa rotacja.

ignac37
@doby mick

Dodatkowe godziny liczone są jako setki, ale przeważnie mamy te dni do odbioru w ustalonym terminie. Źle nie jest.

@ignac37

Nie do końca tak jest. Ja mam płacone 100-tki chyba że chcę wolne a jak w Twoim dziale nie wiem.

Upm

Płatne jako nadgodziny 100%

Riki
@Nik

Nie prawda. Zawsze nadgodziny nocne czy też sb,nd płacone są 100% w Upm. Nie pisz farmazonów.

BiL

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność – między nami pracownikami. Tworzymy – wspólnie z pracodawcą przyjazne i dobre warunki pracy oraz płacy. Bronimy – przed niesłusznymi karami, brakiem docenienia w pracy. Kształcimy – aby opracowywać i wdrażać dobre rozwiązania w zgodzie z obowiązującym prawem. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. Dołącz do Nas: drz@wroc.solidarnosc.org.pl FB Solidarność Dolny Śląsk http://solidarnosc.wroc.pl/ tel. 71/ 78-10-150

Jacek

To jakaś kpina totalna, znowu wrzucają nam jakiegoś karłowatego niedorozwoja z nowej wioski na inżynierka zamiast brać ludzi, którzy już tu troche pracują.

Bard
@Jacek

Może po prostu w Waszej fabryce nie ma zbyt wielu ogarniętych pracowników nadających się na to stanowisko? Staż pracy to nie wszystko. :)

Jacek
@Bard

przyjdziesz tu to się przekonasz czy są

Bard
@Jacek

Nie mam żadnego powodu, żeby do was przychodzić. I żeby było jasne nie jestem tym inżynierkiem. Wiem natomiast, że nie ogarniacie więc skończ płakać

Jaki dress code obowiązuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

TA

Przecież masz po prawej stronie w stopce adresowej.

AGAWA

Dalej rządzi pań KM? Leser totalny

..............................

LUDZIE TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z 4 BRYGADÓWKĄ W PRAWDZIWEJ 4 BRYGADZIE MASZ WIĘCEJ WOLNEGO NIŻ W PRACY OD PON DO PIĄTKU SAMA NAZWA 4 BRYGADY W CZASIE GDY 3 BRYGADY ROBIĄ 4 MA WOLNE A UWAS ROBIĄ 3 BRYGADY TAKI KANT W POLSCE PRZEZ (usunięte przez administratora) CO NIE UMIEJĄ NAWET DO PIPU ZADZWONIĆ BO NA PAPIERZE WSPRAWOZDANIA JEST INACZEJ TAM PRACUJECIE ALBO W SYSTEMIE RÓWNOWAŻNYM I NALEŻY SIE WAM 2 DNI WOLNE W TYG ALBO 40 GODZ TYG

@..............................

System pracy w UPM nie jest tajemnicą. Godzisz się na to lub szukasz innej pracy. Proste.

@..............................

Nie chcesz to nie pracuj w UPM, ja pracuję od półtora roku i nie narzekam. Płaca trochę powyżej przeciętnej.

olo
@Ignac37

Płacą powyżej przeciętnej? rozejrzyj się dookoła. Albo jesteś takim prymitywem albo mieszkasz pod mostem i dla ciebie to kasa marzeń. Ledwo na benzynę starczy a wymagają własny dojazd. Ta firma z dnia na dzień się pogrąża nie mówiąc o podwyżkach jakie dali i premii rocznej.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Ignac37

Całe wynagrodzenie trafia na konto, więc jak masz komornika to lipa.

Całe.

Qwerty

Dalej rządzi mintaj? Kolesi swoich ciągnie w górę.

Jak wygląda system czterozmianowy?

@Anonim

Siedem dni pracy i potem dwa lub trzy dni wolne.

System jest 3 zmianowy 4-brygadowy. Obecnie 1122333WW1122233WW1112233WWW

@Anonim

Czterozmianowy czy 4-ro brygadowy? To zasadnicze różnice.

Ale podobno są też działy które pracują od poniedziałku do piątku. Czy nowy pracownik ma możliwość pracy na trzy zmiany jeśli nie chce w czterobrygadówce?

@Anonim

Zależy od zapotrzebowania na tych działach.

Op
@TA

Na coatingu system jest jednocześnie 3-zmianowy i 4 brygadowy. Wyżej ktoś Ci rozpisał jak to wygląda. Na finishingu praca od poniedzialku do piatku na 3 zmiany.

@Anonim

a zatrudniają w ogóle kogoś teraz??

@Gość

Pytaj w kadrach.

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Raflatac Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPM Raflatac Sp. z o. o.