Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

oszukany

tak , trzęsą du...., wreście powinien się ktoś wziąć za takich przedsiębiorców- złodziei

m..k
@oszukany

złodziejeeeeeeeeeeeeeeeeee

Windykacja sądowa

Bardzo prosimy o kontakt z naszą kancelarią numer telefonu został wysłany na skrzynkę dziękuję za wysłanie do nas video rozmowę z tym panem S

Solomon
@Windykacja sądowa

Ile kosztuje u Państwa pozew?

qazxc

nie polecam tej firmy pan prezes szuka po całej polsce pracowników bo na podkarpaciu nie ma juz co szukać ludzie nabierają się na wypłaty najpierw kredyty póżniej resztki dla pracowników była sytuacja we turin przyjechaliśmy i nie było mieszkania czekaliśmy to cud że byli inni pracownicy i mieli lokum i nas przenocowali bo chyba byśmy w busie spali uważajcie a jeszcze jedna pan prezes nie widział jak go nagrałem na wideo jak doszło do wypłaty ze mną czarno na białym jak mnie potraktował i jego pani madzia ale widać na wideo twarz i słuchać głos jego jakbyście robili proces chętnie oddam nagranie do prokuratury

qazxc
@qazxc

mój @ to aneta.bar@o2.pl zgłaszać sie pozdrawiam

Solomon z Krakowa
@qazxc

Leniom nie chce się pracować to szukają adwokatów .Ja Solomon Wam to mówię. Papugi mają konkurencję to kasy szukają.Niech kabla pociągną to "nagrywać" im się nie zechce.Mecenasie podaj swoją komórkę to się zgłoszę.

były

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu która jest krętem i naciągaczem pracowników, WŁOCH za jedyne 1500 PLN

elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
AJO

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektryk Region: Wielka Brytania Wymagania: ◾biegła znajomość języka niemieckiego, ◾wykształcenie elektryczne, elektroniczne bądź pokrewne, ◾mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka, ◾dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania. Oferujemy: ◾atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, ◾niezbędne narzędzia pracy, ◾zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku, ◾bezpłatne zakwaterowanie, ◾bezpłatny dojazd na budowę i powrót. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. lub kontakt pod nr Tel: 507 174 375 Więcej o nas na http://www.zryw.com.pl/ NAJLEPSZE JEST TO Region: Wielka Brytania ◾biegła znajomość języka niemieckiego,

N3T
@AJO

Elektryk z biegłą znajomością niemieckiego zarobi nawet 20 euro na godzinę (nie w zrywie oczywiście). Więc ten biedaczek na pewno nikogo nie znajdzie, a jak już jakimś cudem znajdzie to ucieknie gdy posłucha opini. To nie włochy.

Amon

Daj sobie spokój i poszukaj normalnej pracy,tam jest kierat ale za darmo,dziwię się Polakom że jeszcze się dają temu banderowcowi oszukiwać! Masz Problem z dłużnikiem? Pomożemy Ci!! Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Specjalizujemy się w windykowaniu firm transportowych!!!! Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 lok. 304 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: kontakt@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

JW

jak poczytasz to powinieneś zdecydować, nie polecam.

bąbel

Oglasza się na Polske,Wrocław pracuje tam ktoś w tej chwili?nie wiem czy aplikować po tych opiniach.

majster
@bąbel

Jak chcesz po pieniądze jeździć do Jarosławia i stać po 5h w kolejce dla 1000zł to wysyłaj CV.

Jarek z Krakowa

HAHAHA-------- akórat jak piszesz o Padwie to ja byłem nowy i jeszcze dwóch reszta to zienić Krzysiek,tłumacz i dwóch starych wszycy byli po elektrycznej tyko nie zięć w tym wypatku nie masz racji.PIP nic nie poradził jak nie płaci mi to niepłaci i wiem że nie zapłaci po dobroci bo mi nie odprowadził ani składek ZUS-u ani podatku będzie mi chciał chyba udowodnić że niepracowałem u niego,bo skłatki się płaci gdy wypłaca się wynagrodzenie,a mi wykazał że ma zerowe,ale własinie składam sprawe do Sądu Pracy i nie będe się cyckał z nim tacy są KRAKOWIANIE: UPARCI,ZAWZIĘCI,CENTUSIE a jak chodzi o kase to nie popuszczom.Panowie zobaczcie czy ZUS wam płacił bo to będzie się liczyło do emerytury.Nie oddałmi nawet za badania na które mam fakture taki bidny lub chytry połakomił się na 70 zł.No cuż ze ZRYWEM spotkam się Sadzie !!!!!!! Panowie nie bujcie się podawać imion bo ja się nieboje. Bórok z Krakowa prezes mnie tak nazwał.Ja się szczyce że mieszkam w tak pięknym miesicie a nie w Jarosławiu gdzie psy (usunięte przez administratora) szczekają.

czerwona twarz
@Jarek z Krakowa

O co ja widze to nic sie nie zmienilo pracowałem tam we włoszech 3 lata temu kase odzyskalem uwaloną o kilka stów pln po 3 miesiacach i kilkudziesieciu tel i dlatego ze jestem z podkarpacia i mógłbum przyjechac do firmy po swoje!

Prezes
@Jarek z Krakowa

Kolego z Krakowa Twoja godność to "SOLOMON"?

Jarek z Padwy

Co ma pisanie do pracy ja nie jestem Miodkiem ani polonistom tylko zwykłym elektrykiem i pojechałem tam pracować i zarobić a nie na wycieczke badyl ty jesteś przydupasem pana {prezesa} ale już oddałem sprawe do PIP-u w Krakowie i nadal nie dostałem miał już kontrole zaniedugo kontrola ZUS potem Skarbówka ktoś mi wyjasinił na jakiej zasadzie on działa a potem spotkamy się w sonidzie pracy naważne jak się pisze tyko jaka jest prawda ale som i inne istancje wysze bo za złodzieji i oszustów przydało by się wziąść a ZRYW to taka firma. Panie {Prezesie to od bburaka z KRAKOWA.

aldo moro

...niezłe jaja !!! , masakra !!! i epitety jakie tylko chcecie!!! jednak przerażający jest fakt, że forum od 2 lat(jak nie dłużej) opisuje dramatyczną sytuację, każdy (lub prawie) jawnie narzeka , a proceder trwa. :/ pozdrowienia dla wytrwałych chłopaków !!! (Konia (Mamci):),Fragoli,Żwirka i Muchomorka :)i sorrka dla reszty świetnych chłopaków których nie wymieniłem . Mam nadzieję że omijacie zryw szerokim łukiem.

Cała prawda

Oszustwa i przekręty, nie wypłaca pieniędzy. Rynek pracy jest taki, ze trudno o zatrudnienie, a tu obiecuje się wiele. Masz umowę o pracę , a nie masz wypłaty za pracę. Czy ktoś to może zrozumieć? Ludzie zatrudnieni są z róznych części kraju, gra nie warta świeczki by zawracać sobie głowę i tracić czas na jazdy do jarosławia. Zb świ....a i kręt . NIe zatrudniajcie się w tej firmie!!!!

Jarek z Padwy

Uważajcie bo niewypłaca wynagrodzenia,ja nie dostałem jej do dzisiaj.A nażędzia czeba mieć własne.

HAHAHA

Zbyszek, bo ty chyba ty to pisałeś, Kiedy wyrównasz mi za miesiąc maj ? Najlepsi twoi pracownicy składają wymówienia, ludzie za prace bezpośrednio od włochów dostają referencje, a ty im dyscyplinarki chcesz wręczać bo nie są głupi i nie chcą jechać na hotel i robić za frajer. Brak słów. "Realizacji przybywa" No jak wysłałeś mega dobrą ekipę na Padwe z łapanki tych twoich "stałych" pracowników zatrudnionych na miejsce tych co uciekli, to wyrzucili cie z budowy. Został tylko ten przeklęty hotel gdzie ludziom ucinają po 40h a ty z tym nic nie robisz. Rób tak dalej to możesz już zwijać interes.

Jarek z Padwy

Janusz z Padwy chce się z tobom skontaktować otym co żesimy rozmawiali to jest taka możliwość może tu kiedyś wejdziesz i to przeczytaż muj mail:jarek02@0net.eu niemam możliwości jak się inaczej skontaktować to jest chyba dla ciebie ważne.

incognito

Akurat wiem jak wyglądała jedna ze spraw w sądzie o wypłatę, premii nikt nie dostaje, reszta jest jako RODZAJ diety. w papierach tez tak to wygląda a to chyba ważniejsze. Najlepiej zadzwonić, udać chętnego do pracy i się dokładnie wypytać.

Krzysiek

ja mam własinie złżyć do pip-u skarge już rozmawiłem z prawniliem i bardo ale to bardzo mnie namawial takie odnosze wrażenie że firma odbija sobie na pracownikach i niewypłaca im [bo mi też nie wypłacono]mieszkanie i przejazdy musi czymś sobie rekomprensować te wydatki tak że wczasów darmowych też nie ma benzyna do samochodu opłaty bramek na przejazdach musi sobie czymś firma rekoprensować to oszukuje i okrada pracownika a podobno ma obroty 2 miljonowe ale w euro chyba w mażeniach,chyba że okradnie pracownika i urzęd podatkowy.

Krzysiek

Zła opina i to bardzo zła.

JON

A z płaceniem szybszym to trzeba do PIP, ale zapłaci tyle co na umowie około 3,700 zł BO resztę jest aneksie jako premia tylko nie określona. Czyli nie zapłaci za PREMIe oprócz to co jest na umowie, bo mu trzeba będzie udowodnić ustne ustalenia czyli 6,75 eur/godz. PRZEPRACUJESZ OKOŁO 220 GODZIN MIESIĘCZNIE i dostaniesz 3700 bo tyle jest na umowie a resztę w premii Szkoda czasu i straty Pieniędzy które trzeba zainwestować w wyjazd, bo zaliczki od firmy to 5, 20,50 euro i przeżyj o większych sumach nie słyszałem chyba że, koledzy. Róbcie zdjęcia godzin pracy , bo może kiedyś się przydać do Sądu

incognito
@JON

Nie do końca reszta jest jako premia. Jest to raczej rodzaj diety, 170 zł dziennie chyba. Podpisywałem te papierki w biurze i coś takiego było, w każdym razie w papierach wszystko u niego gra, nic na boku nie płaci tylko omija podatki, nadgodziny są rozliczane w systemie rocznym(podziekowac tuskowi).

jon
@incognito

To ciekawe co piszesz? i NASZA brygada co była we Włoszech ANEKS DO UMOWY OKOŁO 3750ZŁ A RESZTA W PREMII (WIDZIAŁEM TAKŻE KOLEGÓW UMOWY O PRACE I NIE BYŁO WYJĄTKU). I ANEKSIE NIE MA DIET- CHYBA ŻE TO NOWOŚĆ. NIECH SIĘ WYPOWIEDZĄ INNI KOLEDZY NA TEMAT UMÓW KOLEGO POPRACUJESZ TO I POROZMAWIASZ Z PRACOWNIKAMI TO ZOBACZYSZ NA CZYM TO WSZYSTKO POLEGA

marek

Pół roku najkrótszy czas oczekiwania !

Global Inkaso

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław