Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

jon

a twoje żródło jest informacji jak jest wiargodne?

jarek

no właśnie jak tam jest????też znalazłem w necie napisałem i zadzwonili.jechać????

?

też mam propozycję tam pojechać.znam dobrze włoski.powiedzcie panowie jak tam jest????bo tu różnie piszecie-jest sens jechać?

Z tego co ja wiem warunki mieszkalne na dobrym poziomie bloki albo dom, żadne baraki. Z kasą też nie powinno być problemów, na miejscu można dostać zaliczkę. Ale wszystko się okaże na miejscu :)

elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
?

zawdzwoncie do szefa i zapytajcie o wszystko

rekrut

ja tez czekam na jakies odpowiedzi

ELEKTRYK

mam propozycje wyjazdu do włoch z tej firmy czy dalej tak jest jak opisujecie czy coś się zmieniło prosze o odpowiedz ELEKTRYK

Świnia

Fachmanie podaj swoje nazwisko skoro nie otrzymałeś zapłaty.Wrócili elektrycy 4Voltowi z Niemiec i będą obrażać niewinnych ludzi.Skoro jesteście tacy dobrzy to dlaczego wyrzucili Was z Niemiec -statystyczni elektrycy?

fahman

szefu to [usunięte przez moderatora] jak nie wiem ,zero dobrego slowa. Jak przychodzilem po kase to patrzyli na mnie jak na zlodzieja.Srednia wieku w tej firmie to chyba z 60 lat, same lenie i obiboki nie majacy zielonego pojecia o elektryce.Do dzisiaj nie odzyskalem ostatniej wyplaty.A juz nie wspomne o tych norach w jakich sie mieszkalo w delegacji.Masakra!!!

dzika tyka

nie wiecie jak stoją teraz z robotą, czy ludzi przyjmują?c

poinformowany

W[usunięte przez moderatora] zastąpił też taki co NIC porabia. Chyba jeszcze większy leń od niego.Temu to wogóle się już nic nie chce.!!!

darek

Z tak tępymi i leniwymi pracownikami jak wasza trójka z Medigli to moja wycena powinna być o 100% wyższa i nie wiem czy to nie byłoby za mało [usunięte przez moderatora]. Kozy możecie paść na swoich wiochach a nie za elektrykę się brać o ile wam ktoś ją powierzy. A jeżeli chodzi o waszą odwagę to jestem pełen podziwu daliście mi popalić.

Przyjaciel pijanego węża

Nierobom już nic nie pomoże!!!!!!!

młody

pozdro dla chłopaków z medili [co zjechali i się[usunięte przez moderatora] nie bali]

wielbiciel

Teraz ptaki górą !!! wrony,wróble..... Powinni cesia zrobić kierownikiem .Prezes by zaoszczędził bo oni i tak nic nie robią tylko siedzą a wtedy byłoby więcej na wypłaty niż dla tych darmozjadów.

Nakręcony wariat

Krecony Wariat - 2011-11-02 20:56:42 [usunięte przez moderatora] ta cala firme juz nie robie w niej z 2 miesiace ale przez ten okres caly czas sie upominalem o pieniadze dzwonilem po kilka razy i ciagle zwlekal !! i jeszcze autobusem wysylaja !! Współczuję ci powinni cię wysłać samolotem królu

Krecony Wariat

S.N

ukrainiec - 2011-10-27 23:01:52 najwięksi lenie to szczury, które uciekają po miesiącu pracy. Ognisko tego znajduje się w centralnej Polsce i na Śląsku Ty [usunięte przez moderatora]Cię swędzi - zostałeś namierzony zacznij się bać!

Doradca

Podaj mi kolego wartościowych ludzi którzy piszą w necie.

Darek - 2011-10-27 23:30:36 [usunięte przez moderatora] nie macie odwagi przyznać się do swoich słów, dla mnie to jesteście anonimowe gnojki. To wy podskakujecie jak małe małpki bo wiecie że wasz czas skończył się już w tej firmie dlatego jesteście tacy cwani, ale jeszcze przyjdziecie do prezesa i będziecie prosić o robotę co wam odpowie? domyślcie się jak jesteście tacy inteligentni pozdrawiam wszystkich anonimowych cwaniaków. Tak naprawdę to dla wielu wartościowych i dobrych ludzi ten czas się skończył a wina to [usunięte przez moderatora] kierownicy w których prezes patrzy jak w obrazek.Błąd panie prezesie może warto się przyjrzeć właśnie kierownikom .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław