Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Tajniak

Na jakiej budowie takie cyrki? W sumie wiedząc że sie pracuje za darmo wszelka motywacja znika. Mnie rozszmieszają ludzie ktorym wisi (usunięte przez administratora)zł a nadal u niego pracują, podchodza do tego problemu ze smiechem i sie przebijaja kto ma więcej :D Taka zrywowska "dyscyplina sportowa" hahahaha

gościu

Ja Was nie rozumie.Jest tyle ofert pracy za granicę .W tej firmie tylko pracują alkoholicy i to jest firma dla nich bo w domu ich nie chcą a nie dla normalnych ludzi . Nie pracujcie tam i nikt was nie będzie (usunięte przez administratora)

Trygław

Na początku jest zwodzenie ofiary,czyli telefoniczne obiecywanie przez prezesa narzędzi,zaliczek,transportu czy dziennych diet. W rezultacie do Włoch jedzie się w skrajnych warunkach,nie ma narzędzi(chyba że sobie ktoś weźmie swoją skrzynkę)NIE MA ŻADNYCH ZALICZEK!!!ŻADNYCH DIET DZIENNYCH !!! jak ci się skończy kasa to albo żebranie albo powrót do Polski,ale po powrocie niestety kaski jak nie było , tak nie ma,tylko sąd pracy,pozew zbiorowy i walka do końca,choćby do trybunału europejskiego,inaczej to (usunięte przez administratora) są pracownicy,ale i Państwo Polskie.

elm

Nie polecam nikomu(nawet desperatom) pracy w tej firmie,ponieważ z kłopotów finansowych dzięki tej firmie oraz jej prezesowi,popada się w jeszcze większe kłopoty finansowe,stratę czasu i nierzadko zdrowia,NIE POLECAM i szukam osób pokrzywdzonych przez firmę "zryw" , gotowych i chętnych przystąpić do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie oraz niejakiemu(usunięte przez administratora) sprawa pilna tel (usunięte przez administratora) o godz 20-tej.

elektromonter

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
marian

witam i popieram kolege wyzej swiader to (usunięte przez administratora) bez szkoly bierze na nas minimum 15 eur na godz bo takie sa stawki we wloszech na pracownika czyli okolo 3000 eur miesiecznie wiec jesli komus wyplaci 2000 lub 3000 albo 4000 tys to ile mu zostaje???? i teraz juz wiecie dlaczego taka rotacja. okolo 30 pracownikow miesiecznie jest to praca za jedzenie i picie zaliczki po 10 , 20 , 50 eur czyli niema zamiaru wyplacac pensji itd...

nie polecam zrywu
@marian

Zapomniałeś jeszcze kolego dodać, że nie ma też urlopów. Tyramy od godziny 7 do 18, do tego jeszcze w soboty. Jak to jest możliwe żeby przy takiej ilosci godzin pracy nie było urlopów ? (usunięte przez administratora)

Monter

Nie polecam nikomu tej złodziejskiej firmy,nie ma narzędzi,nie ma diety,nie ma ubrań zimowych w zimie,nie ma żadnych ubezpieczeń czy też zapłaconych składek,nie ma zaliczki,nic niema oprócz tyrania od rana do wieczora,a wszelkie próby upominania się o swoje kończą się agresją prezesa,proponuję spotkanie wszystkich poszkodowanych przez tego osobnika w Jarosławiu, w siedzibie firmy i rozliczenie się z tym żłobem.

Igor
@Monter

Popieram,skrzyknąć się trzeba,zjechać z całej Polski,bo poszkodowanych jest dużo osób z różnych części kraju,i rozliczyć żłoba.

wiemjakjest

Czekacie na wyjazd miesiącami bo jesteście na liście "rezerwowych", zmieniacie tych którzy rezygnują z powodu opóźnień w wypłatach. Zalega ludziom po 4 miesiące wstecz, rzuci tylko na przeżycie. Rotacja jest ogromna i dlatego jest dużo ogłoszeń.

zzz

też czekam wrzesnia na wyjazd i jak sie dzwoni to cały czas mówią ze terminy sie przesówają ,raz ze nie nają mieszkań dla pracownikwó.Sam nie wiem o co chodzi.

miis
@zzz

bylem tam od sierpnia do 31-01-2014. nie polecam zero zaliczek o wszystko trza prosic wszystko muszisz miec w narzedziówce .o kase trza dzwonic po 5 razy i to dostaniesz 2000 zl .nic nic nie wie kiedy kasa czy bedzie dalej robota .zapiepszasz po 12 h od pon do piatku a w sobote 10h .nie polecam dopiero nie dawno wrucilem. pozdrawiam

Monter
@miis

umowa o pracę na czas określony,ale odradzam pracę w tym obozie pracy,chyba że masz dużo kasy i lubisz survival,ja nie dostałem wypłaty od września,ale takich jak ja jest dużo osób.Nie polecam.

ELEKTRYK

co z tym wyjazdem do wloch co mial sie odbyc we wrzesniu czy ktos tam pojechal i jak tam jest jezeli pojechaliscie napiszcie

kamil
@ELEKTRYK

my założyliśmy sprawę w sądzie za wypłatę zaległych wynagrodzeń ktoś chce dołaczyć??

kamil
@kamil

ja z chęcią kamilszulga@interia.pl proszę o szybki kontakt tel (usunięte przez administratora)

?

O narzedziach od firmy zapomnij. Trzeba miec nawet wlasne wiertla i koronki do regipsu. Zapewnieja tylko elektronarzedzia i tarcze do flexa. A gdy zapytasz o narzedzia to ci odpowiedza w stylu "co ty [usunięte przez moderatora] na budowe bez narzedzi przyjechales".

?

może wiecie, zapewniają skrzynkę z narzędziami, czy trzeba mieć własną?

?

Bogdan - 2013-09-10 18:17:51 Witam Pracowałem w tej firmie kilka lat temu przez ok 2 lata. W tamtym okresie firma była ok i nie bylo żadnych problemów. Pracowałem też przez 6 miesiecy we Włoszech kolo Mediolanu na pierwszym projekcie miałem 6 euro na h , było to chyba w 2007 lub 2008. Pracowałem na kilku projektach w Polsce( Słupsk, Pruszcz Gdański, Opole,Dąbrowa Górnicza) Niestety atmosfera psuła z projektu na projekt. Szef dorobił sie kasy i zaczął nas czyli pracowników traktować jak sam kiedyś to powiedział jak "hołotę" która na niego pracowała. Wtedy ja odszedłem wraz z kolegą bo stwierdziliśmy że to sie zaczyna sypać i to był bardzo dobry pomysł. Zostało tam wielu kolegów dobrych elektryków. Obecnie Zaden z nich już nie pracuje bo tam sie juz nie dało pracować. [usunięte przez moderatora] Tak że panowie jeżeli chcecie być traktowani jak bydło i pomiatani, czekając na kasę po 2 miesiące to polecam ale NIE WARTO. Witam kolego i pozdrawiam Wszystko co napisałeś to prawda ,myślę że jest nawet gorzej, ,szkoda gadać!!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY ,[usunięte przez moderatora]

?

[usunięte przez moderatora] chodzi mi o firmy polskie z których można wyjechać, oprucz firmy GC Rzeszów

Bogdan

Witam ponownie Ja wyjechałem przez Adecco do Norwegii i jestem tu już prawie dwa lata. Obecnie pracuje w norweskiej firmie, mam tu żone i syna chce tu zostać. Podstawą do wyjazdy przez Adecco jest znajomość języka angielskiego tak jak w moim przypadku a najlepiej Norweskiego, oraz posiadać uprawnienia DSB. Kilku znajomych jest w Niemczech i pracuje w Elektromontaż Tylko nie wiem dokładnie przez który albo Wrocław albo Warszawa. Poszukajcie tez na stronie SEP-u tam są też ogłoszenia dla elektryków. Pozdrawiam

Elm

w ogóle żadnego terminu nie proponowali,coś tu śmierdzi...

aaaaa

moze polecicie jakies firmy

?

[usunięte przez moderatora]-może podpowiesz z jakiej firmy można wyjechać za granice.

Bogdan

witam Koledzy jak sie pozwalniali to także prawie każdy czekał na kase ok 2 miesięcy. Gdy próbowali interweniować i dzwonić do szefa to ten ich spławiał, i tak tez było jak jeszcze pracowali u niego.

jaki termin wyjazdu do włoch zaproponowali?

Elm

Witam,dostałem propozycję wyjazdu do Włoch z firmy ZRYW,czy wiecie jak to wszystko się odbywa?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław