Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Darek

[usunięte przez moderatora]nie macie odwagi przyznać się do swoich słów, dla mnie to jesteście anonimowe gnojki. To wy podskakujecie jak małe małpki bo wiecie że wasz czas skończył się już w tej firmie dlatego jesteście tacy cwani, ale jeszcze przyjdziecie do prezesa i będziecie prosić o robotę co wam odpowie? domyślcie się jak jesteście tacy inteligentni pozdrawiam wszystkich anonimowych cwaniaków.

Luka - 2011-10-27 21:50:08 Popieram A w Mapello wcale nie lepiej słyszałem że tamten przez całe 11 godz. nawet nosa za tą swoją budę nie wystawi. Przesiedzi tam przez cały dzień i nawet nie wie jak ta budowa wygląda.

ukrainiec

najwięksi lenie to szczury, które uciekają po miesiącu pracy. Ognisko tego znajduje się w centralnej Polsce i na Śląsku

elm
@ukrainiec

(usunięte przez administratora)ludzie uciekają ,bo przyjeżdżają z własnym prowiantem i pieniędzmi po 200-300 km do Rzeszowa,stamtąd jadą do Włoch , i ile mogą przeżyć za par pożyczonych euro i kilkanaście konserw? (usunięte przez administratora)

przyjaciel węża

zatrudnij sobie jarka to nigdy pieniędzy nie zobaczysz, on sie nadaje na płaczkę żydowską

Elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Luka

Popieram

DFRDS

jarek był ok a ten palant daruś to jest brakujące ogniwo darwina nie dawno jeszcze skakałpo drzewach DANIEL PEŁEN PODZIW JEST OK PEŁNY SZACUN

Witam wszystkich , mam nadzieje ze ktos to przeczyta, nie polecam tej firmy nikomu, panuje tam okropny bałagan ,ludzie po 2 miesiacach pracy rezygnuja i nie chca słyszec o tej firmie. nastepne 2 miesiace czekaja na kase . a jeśli chodzi o kierowników :):) jeden drugiego przebija, idiota ,idiota i [usunięte przez moderatora], ludzie bez pojecia którymi ktos kiedyś w dzieciństwie pomiatał -TELEWIZOR- kupa smiechu .POZDRAWIAM

Khanibal

Popieram !!!

LCD

gdyby nie Daniel to budowe by [usunięte przez moderatora]strzelil.DANIEL na kierownika!!!

Jarząbek

Ten ZRYW to jakaś Ukraińska firma z Jarosławia - oni tam wszyscy mówią tak: ja widział, ja słyszał, ja nie wiedział a oni [usunięte przez moderatora] mnie ! Ludzie, ludzie kto tam się zatrudnia w takim syfie?

zbieracz złomu

Ale złomu to 500kg uzbierałem.Szkoda że mnie Dawid sprzedał. A teraz to będę musiał zęby w kamień włożyć

yt

d dawn też sie udziela jak nam miło

anonimowy

jesteście bandą leni, którzy chcieliby mieć płacone za stanie i nic nie robienie, jak tylko kierownik wymaga od któregoś roboty to biegniecie jak panienki do internetu i piszecie jak to jesteście pokrzywdzeni, moze lepiej weźcie się do roboty

łaski nie robisz, ze tam pracujesz, bez ciebie ta firma też bedzie istnieć, może lepiej sam sie zwolnij, po co tam pracujesz skoro jest tak źle? chyba prawdy do końca nie mówisz... jeśli jesteś takim fachowcem za jakiego się uwarzasz to bez problemu znajdziesz prace gdzieś indziej. jak się zwolnisz to zryw tylko na tym zyska, nie potrzebuje kolejnego alkoholika na budowie.

Jak nic nie robicie to za co chcecie pieniądze.

Tłumacz z Łodzi

Jak Ci się nie chce pracować ,to zjedż do domu.po co tam siedzisz

Cola

[usunięte przez moderatora] sprzedawczyk !! sprzedal polowe ludzi na budowie do prezesa i do [usunięte przez moderatora], teraz ogolny chaos pieniedzy nie ma a wymagaja pracy !!

to jest [usunięte przez moderatora] kute ogrodzenia sobie porobił za nasze pi eniądze a siedzi tylko na [usunięte przez moderatora] i żre nie długo w fotel się nie zmieści ale już nie długo

lk

za sierpień zapłacił?

beczka

Kiedy będzie kasa [usunięte przez moderatora]!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław