Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

moim zdaniem słuchając tych bredni o złym traktowaniu można zmarnować szansę na pracę w dobrej firmie. W firmie jest prawie 100 pracowników, a rotacja jest naprawdę bardzo mała, co świadczy o tym, że ludzie jak już się tu zatrudnią to się tej firmy trzymają bo jest naprawdę w porządku.

Lidia

Witam, a co to zmienia w warunkach zatrudnienia pozostałych osób? Mąż jest elektrykiem, widziałam, że na takiej stronie z ofertami kiedyś było wystawione ogłoszenie od firmy. kiedyś pisano o opóźnieniach w wypłacie. To już zażegnane?

Elektryk

Pracowałem tam półtora miesiąca w Polsce jako elektryk. Oczywiście na początku przy rekrutacji wszystko w kolorowych barwach i obiecywane gruszki na wierzbie. Przychodzi 10 czas wypłaty a tu oczywiście problem. 12,15,20,25 a wynagrodzenia dalej brak. Prezes wychodzi z założenia że nie ma pośpiechu z pensją. Po niezliczonej liczbie telefonów do niego wysłał część pieniędzy, później po następnych tel dosłał kolejną brakującą cześć. Zgodnie z art 85 par 2 k.p. wynagrodzenie wypłacane jest niezwłocznie po ustaleniu jego wysokości nie później niż w pierwszych 10 dniach miesiąca.. niestety nie tu.. odzież robocza mimo zapewnień że jest zapewniana nie była.. półtora miesiąca i ani widu ani słychu o ubraniach od firmy. Podstawowe narzędzia ręczne też swoje.. DRAMAT.. STANOWCZO ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

Były prac.
@Elektryk

Czekałem pół roku na wypłacenie zaległych wypłat i dopiero po interwencji PIP po tygodniu miałem pieniądze na koncie. Nie polecam tej firmy nikomu.

Bożena
@Andrzej

Czyli rozumiem, że po prostu nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami o Zryw. Ale nie podajesz żadnego argumentu, poza tym, że ludzie rzadko się zwalniają. Co Twoim zdaniem trzyma ich w firmie? Powiedz, jakie są jej plusy.

@Andrzej

dobra stawka, mieszkania, atmosfera - jest git. napewno warto spróbować a nie czytać brednie od zwolnionych pracowników, bo tylko tacy zaglądają na gowork.

KMP
@Andrzej

Pić na wodę, monopolista samozwańczy, zapłaci... Może za pół roku

@Bożena

Pani Bożenko zapraszam na rozmowę. Pozdrawiam.

Maja
@KMP

Naprawdę? A czemu tak? Macie w ogólę umowę?

Jj
@Andrzej

Brednie, pracodawca to kret, nie polecam

@Jj

A to takiego określenia o pracodawcy to nigdy jeszcze nie widziałam. w jakim kontekście tak uważasz? Niby jak odnieść się do ilości osób to serio rotacja przy nich mogłaby się zdawać niska. Na pewno jest ich ok 100? Stale przybywają kolejne?

@Andrzej

Kłamstwa ludzi co piszą że to porządna firma że szef jest ok . Boicie się tchórze gościa.

@Marek

boją się? samo to nie powinno brzmieć niepokojąco? czego mieliby się tutaj niby bać?

Nick Nowy wpis
@Andrzej

Rotacja jest nie wielka, gdyż zatrudniają ludzi zza wschodniej granicy.

Lidia Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda sprawa wypłat? Ktoś pisał o PIPie więc chcę się zorientować co do aktualnych warunków. czy do dziś ktoś miał jeszcze jakieś problemy czy raczej praca była sprawdzona? Widziałem oferty od pracodawcy dla operatorów, może bym aplikował

Elżbieta
@Elektryk

Czy z tymi pensjami to jednorazowy incydent czy reguła? Czy te ubrania robocze będą przydzielone czy firma jakoś się tłumaczy? Mąż się zastanawiał czy nie próbować tam się zatrudnić ale teraz to już sama nie wiem...

@Elżbieta

Z pensjami to jest standard. Mimo iż tam nie pracuję jakiś czas do tej pory czekam na pensję. Co do ubrań może czekać i czekać to jest tak jak z tą pensją

@Elektryk

aha a wiadomo coś więcej odnośnie tego czekania? chodzi mi o to czy to pewniak, że wszystko wleci po czasie, ktoś już tak miał? co się dzieje z finansami w firmie, że są problemy z płynnością, skoro wypłat brak?

Były prac. Nowy wpis

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Baffo

26.10.2023 05:10

Baffoikona wywiad

Byłem brygadzistą. W swojej pracy przede wszystkim przekazywałem innym pracownikom, co mają robić, oraz wykonywałem własne zadania.

Baffoikona wywiad

Zostałem zwolniony bez wypowiedzenia (na zagranicznym zwolnieniu lekarskim). Obecnie nadal przebywam zagranicą i kontynuuję leczenie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

6 lat.

Baffoikona wywiad

Mogę wymienić jeden plus tej pracy - zdarzali się tam dobrzy współpracownicy i osoby w życiu codziennym.

Baffoikona wywiad

Minusem jest, że osób, o których wspomniałem wyżej, już nie ma w firmie. Zostały zwolnione lub same odeszły z pracy. Firma nie dobiera pracowników odpowiednio, zatrudnia nawet osoby chore. Zdarzyło mi się dwa lata temu w tej firmie, że pracownik zmarł w pierwszy dzień swojej pracy - przy mnie, na moich oczach. Do dziś mam koszmary z tym związane.

Baffoikona wywiad

Oczywiście, że firma nie oferuje żadnych szkoleń. Zastępuje je przybicie pieczątki. Sam zakończyłem pracę kilku pracowników, kiedy zobaczyłem ich umiejętności - byli po prostu zagrożeniem dla pozostałych osób.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Baffoikona wywiad

Skład, który pracował w tej firmie niegdyś, był zgrany, rozumieliśmy się bez słów, zarówno podczas pracy, jak i prywatnie. Obecnie każdy dba tylko o siebie i pracownicy "podkopują się" wzajemnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Baffoikona wywiad

Szef podnosi głos, a pozostali pracownicy się go boją. Osoby zatrudnione w kadrach również boją się szefa, ale przynajmniej nie zachowują się nieuprzejmie.

Ryszardzik

Jeśli ktoś ma coś na sumieniu to nie dziwne że się boi a szczególnie Baffo ,który nie rozliczył się z bardzo dużych zaliczek i robi z siebie ofiarę losu. Stwierdzenie, że osoby zatrudnione w kadrach boją się Szefa jest wręcz śmieszne i nie wiem skąd taki pomysł Baffo wpadł Ci do głowy tym bardziej ,że w biurze byłeś może raz na rok! Ogarnij się chłopie, weź się za robotę bo widać że masz za dużo wolnego czasu - no w sumie pół roku nieobecności nieusprawiedliwionej mówi samo za siebie!

Baffoikona wywiad

Zaznaczam, że oceniam atmosferę w zespole, który dawniej pracował w firmie. Dobra atmosfera wynikała z wzajemnego zaufania, żartów i wiedzy osób pracujących. Każdy robił to, co potrafił najlepiej.

Baffoikona wywiad

Niestety nie, wszystko okazywało się obietnicami bez pokrycia.

elektromonter

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jagoda

Witam. nie widzę opinii z tego roku a w sieci wciąż pojawiają się oferty pracy dla elektromonterów. W jednym z komentarzy widziałam wzmiankę o tym, że ktoś czekał na swoja pensje. Czy do dziś wszystko jest już rozliczone skoro dalej poszukiwani są ludzie na robotę? jaki występuje bieżący standard pracy? partner jeszcze nie był w Belgii, jak tam jest?

Baffo
@Jagoda

Jestem byłym pracownikiem, po 6 latach pracy w tej firmie, zostałem zwolniony (w czasie pobytu za granicą na zwolnieniu lekarskim włoskim) za nieprzychodzenie do pracy nieusprawiedliwione. Dowiedziałem się dopiero w ten poniedziałek. Więc jaka mogę dać opinie? I tak będzie wykasowana z internetu.

xxx
@Baffo

6 lat współpracy i takie okoliczności związane z jej zerwaniem? Pan nie ma jeszcze szansy żeby moc to wyjaśnić? Z kim po takim okresie jest nawiązywany najlepszy kontakt? Występuje stały koordynator? I nie rozumiem sytuacji tych zwolnień, to one są ważne czy nie?

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Elektryk w firmie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW? Jak oceniacie jego przebieg?

Prezes

Elektryk dlaczego nie zadzwonisz do księgowości jak nie otrzymałeś pieniędzy?????

Wiecie, czy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bez dziewczyn?

@Prezes

Dlaczego bez? ;) Chyba, że chodziło o udostępnianie dziewczyn to cofam uśmieszek...w biurze hybryda by mogła być?

Jack

Pracowałem we Włoszech trochę ponad dwa miesiące. Była to moja pierwsza praca w delegacji za granicą. Niezła lekcja. Oczywiście umowa była jednak na minimum plus premia. Byłem tym szczęśliwcem który otrzymał wszystkie umówione pieniądze. Jednak trzeba było wydzwaniać do Prezesa ze dwa miesiące albo i dłużej. Wiem od kolegów ze nie wszyscy otrzymali pełną zapłatę. Otrzymali tylko podstawę. Jeśli ktoś zaczyna przygodę z wyjazdami zagranicznymi i nie ma naglących zobowiązań to można zaryzykować. Dzięki tej pracy poznajemy nowych ludzi, nowe kontakty. Tak było w moim przypadku. Następną pracę miałem już w Niemczech następnie Skandynawia(Szwecja, Dania, Norwegia), obecnie pracuję w Szwajcarii. A zaczęło się od pracy w Przedsiębiorstwie Robót Elektrycznych Zryw. Z perspektywy czasu to źle nie wspominam tej pracy, jednak na pewno bym tam nie wrócił ":-)

Pytam

Mógłby ktoś powiedzieć jak to wyglada we Włoszech w tej firmie bo rozmowa kwalifikacyjna mnie przeraziła. Żadnych konkretów tylko pytanie czy chce pracować i odrazu wysyłają skierowanie na badania a jak dopytałem o szczegóły Pan nie potrafił udzielić żadnych odpowiedzi.

Paulito

NIE

MAREK
@Paulito

Kurczak tak się przepracował ,że o rentę się stara a ma aż 34 lata . Liczy mu się do renty bo u trepa pracuje. Tam nie cwaniaczy tylko lampy skręca.

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW? Oddzwaniają zawsze?

Paulito

NIE

Krzysztof

JAk widzą pismo kandydata nie piśmiennego to nie oddzwonią .

Dobry człowiek

Witam. Potrzebuje konkretnej wypowiedzi. Czy jeżeli jestem gościem który pracuje i nie ściemnia, Czy będą mnie spotykać problemy na porządku dziennym? Chodzi mi o pracodawcę czy jest fair play czy bez względu na wszystko będzie mnie próbował wykiwac na chajs. Czy jednak jest w porządku do tych którzy są w porządku i nie ma co się stresować. Proszę o merytoryczna odpowiedź.

tadeusz
@Dobry człowiek

śmiało możesz się zatrudnić, konkretni goście są tam doceniani.

Elo

Jest ok

Przemysław

Kurczak pracuje u Lisa to mu Lis piorka wyskubie bo to pałkownik.

bodo

ja bym nie przywiązywał wagi do opinii jednego człowieka, który został zwolniony za pijaństwo. firma w ten sposób jest krzywdzona, a z czystym sumieniem mogę polecić tam pracę.

Zbysio W

Jest super . Była jedna kanalia w 2020 r. nazywa się Lech Piotr z Walawy. Został zwolniony w listopadzie 2020 r. Pisze pod pseodonimem KURCZAK.

Współpraca z firmą jak najbardziej ok. Zarówno w Polsce jak i za granicą. Stawki są rynkowe, mieszkania w porządku.

Edzio

Super atmosfera . Bardzo ładne laski pracują. Nogi mają do podłogi.

EMIL

Bartoszu z Bożej łaski weź się do roboty bo na razie jesteś na poziomie Fafałka D. A ty masz być inżynierem???????????? Wielki strach

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław