Opinie o RSP Nowość w Jezuicka Struga

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RSP Nowość. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RSP Nowość o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSP Nowość w Jezuicka Struga

Uczciwa i sumienna

Widac ze Basia sie wstydzi tego z czestuje lakociami Wojtka a za plecami mu tylek obrabia i Michalowi tez tylek obrabia na przemian zależy z którym akurat rozmawia. Umie tylko uzysk brac za mruganie rzęsami do Wojtka a tylko bokami chodzi bo ją rączka boli . Ja sie pytam kogo nie boli na tasmie ?

@Uczciwa i sumienna

Co za bzdury

Sara
@Uczciwa i sumienna

A wlasnie ze nie bzdury tylko największa prawda !!!!!!

Zarobki są dobre. Ilość godzin lekka przesada , pracownicy są tacy że jeden pod drugim dołki kopie.Brygadziści porażka jeden kabel i bezdusznik , drugi ma swoich pupilków.

mila

Zgadzam się w stu procentach !!!!

@anonymous

Zgadzam się co do fałszywosci pracowników wobec siebie. Jeden drugiemu wszystkiego zazdrości i dołki kopie wystawiając falszywe opinie, a sami są nie lepsi.

Mikołaj

Się jakie (usunięte przez administratora) podszywają jechac z nimi

Filet

Wy jesteście buraki! Monika L. słabo się zna na swojej robocie, tak samo jak Jacek - "pulpet". Prezes i spółka dorabia się milionów, a oszczędza na pracownikach i na sprzęcie. A brygadzista z działu "pakowanie" niech nauczy się kultury osobistej! Jak również wsystkie czerwone czapki...

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Firma nie liczy się ze zdaniem pracowników tu liczą się tylko ci którzy dobrze strzelają z ucha. Pozdrowienia dla Pana dyrektora

ewa

o czym konkretnie piszesz?@rose według prawa pracy od takiej formy umowy powinny być odprowadzane właśnie składki, to od dzieła chyba nie są odprowadzane

Riki taki dwa tic taki

Witam. Chciałbym aplikować o pracę w owej firmie mam parę pytań do pracowników: 1. Mam szansę jakie kolwiek na przyjęcie jeżeli nie posiadam doświadczenia na podobnym stanowisku? 2. Jaką prace wykonują mężczyzni i ogólnie na czym polega praca w tym przedsiębiorstwie. 3. Oraz czy firma szuka wgl nowych pracowników żebym na marne się nie starał :d

Przemo

a gdzie sa pieniadze dla ludzi z byłego DROSEDU w Toruniu pracowali i CH--j dostali .Jak Pani Mucha potraktowała swoich byłych pracowników

thc33

Skoro tak jest pięknie to dlaczego pracownicy z kilkuletnim stażem odchodzą?odpowiedz jest prosta mają już dosyć.Szefostwo by chciało aby doba miała ze 72h w tedy można by było jeszcze bardziej dojeżdżać ludzi.

nany

Z informacji na stronie można wywnioskować, że firma jest profesjonalna. Ale jak to wygląda z pracą u nich? Czy też wszystko jest profesjonalne?? Np. umowy, zarobki, atmosfera, współpracownicy?? Czy cały czas jest wszystko tak jak napisał to "ktoś z RSP" powyżej? Szukam pracy i z racji mego doświadczenia wysłałem cv do RSP.

jcej

Hello jest tu ktoś ? ;) Jak logistyka w RSP? Bo zastanawiałam się nad aplikowaniem do nich. Jak zarobki i atmosfera pracy? Firma nie wygląda na taką co by ludziom kłody pod nogi kładła.

brygida

chce iść pracować do strugi i mam kilka pytań ile dostane na sam początek ? są tylko same nocki? a umowa na zlecenie?

ktoś z RSP

super firma nikt się nikogo nie czepia, dobre płace, super załoga, wspaniała atmosfera, kapitalne warunki pracy, najnowocześniejsza linia produkcji, kompetentna załoga i kierownicywo, dosłownie wszystko dopiete na maksa - cięzko sie załapać do pracy, ale jak już sie przyjmiesz to trzymasz sie rękami i nogami, myslę ze moim wpisem nikogo nie zraziłam do pracy w RSP, bo nie takie były moje intencje - pozdrawiam załogę i szefostwo firmy

Wasz Pan!!!

super firma, dobrze płaci i w ogóle jest świetnie, lepszej nie znajdziesz, sami fachowcy, kompetentni i - doskonale płacą, praca 8 godzin i do domu naprawde super wspaniała firma!!!! Pamiętałem, aby moj opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy mi na tym, by Wasi użytkownicy mogli - także dzięki mojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSP Nowość

gosia17
@Wasz Pan!!!

chyba pracowałeś na księżycu bo na produkcji napewno nie nie pisz głupot

Seweryn

Jaka firma prywatna? Chciałbym powiedzieć,że spółdzielnia to jednostka kilku podmiotów. Nowość jest zrzeszeniem członków i dla waszej wiedzy do tych członków nie należą tylko prezes i księgowa ale jeszcze kilku innych pracowników zakładu.

?

Pracownik RSP - 2013-08-06 16:52:47 Jak to jest normalny zakład i normalni ludzie, to jestem papież!!!! Prezes nie wie połowy co się tu dzieje, a rządzi ten, który wcześniej wstanie, pracuje tu nie długo (ponad 2 lata) bo niestety muszę, Ale jeden wniosek mi się nasuwa - czym wyższy "stołek" tym większy matołek. a niektórzy pozapominali jak pracowali na niższych stanowiskach, a teraz jak lekko awansowali to im się stołki przez siedzenie do mózgu wciskają.No i podstaw to koligacje rodzinne, czego wy chcecie jak tu całe rodziny pracują, i jeden drugiemu nie da krzywdy zrobić, nie wiadomo z kim gadasz bo na drugi dzień już RSP huczy!!!Głupota świata... Chodzi do pracy plotkować? Obgadywać? Puknijcie się w głowę... Jak byś był Prezesem tak dużego zakładu to ciekawe czy byś wszystko ogarniał? To po co Prezesowi całe biura i księgowości... Pomyśl jeden z drugim co piszecie. Jakoś mało mi się wydaje logiczne by na każdym wyższym stołku była coraz głupsza osoba... Awans jest po to by pracownika zmotywować-ukierunkować w pracy. Co do tych Twoich "koligacji rodzinnych", to jest firma prywatna a nie Państwówka... Nikt nie powiedział że rodziny nie zatrudni itd... Zastanów się nad sensem tekstów i pretensji, pomyśl jak ograniczony jesteś i jak GŁUPIE są wasze wypowiedzi. Wypowiedzi opierają się wyłącznie na pracownikach którym się nic nie chce i szukają dla siebie wymówki... Tak jak ktoś wyżej napisał, to nie zakład karny. Mamy XXI w. a zachowujecie się jak banda dzikusów z średniowiecza..

@

odpowiedź już była, ale ... nie będe jeszcze raz tlumaczył, bo moje odpwiedzi są GŁUPIE i w przeciwieństwie do was jestem ograniczony, wiec po co te wysiłki... pozdrawiam bardziej rozgarnietych

ja z rsp
@

"to firma prywatna, a nie państwowa" ????? - RSP, nie wiedziałam, że spółdzielnie są prywatne, cóż pewnie się myliłam, ta jest... . Biura są prezesowi bardzo potrzebne, a kto by tym wszystkim "mądrze zarządzał"? a już najlepiej jak ktoś zaufany, np. z rodziny, wtedy wszystko łatwiej kontrolować. a już najważniejsza jest księgowa, bez niej firma nie może istnieć!!! co do tych osób coraz wyżej to pewno chodzi o P.S. - ale te wypowiedzi poprzedników są głupie i bez sensu, bo pisali je pracownicy, którym nic się nie chce... teraz będzie audyt, to znowu panika, ale będzie super dobrze, bo tu w RSP wszystko jest O.K.

z-ca prezesa

dansie - 2011-01-11 22:37:43 A dlaczego nie macie odwagi przyjść do Zarządu czy Prezesa i to powiedzieć,tylko się ukrywać jako anonimowi,trochę odwagi.Najgorzej jak się \"sra \" we własne gniazdo,a samemu się sobą nic nie reprezentuje.Jak jesteście tu tacy odważni to proszę założyć swoje firmy i dać ludziom wysokie pensje ,talony.życzę powodzenia w podjęci odważnych decyzji i opuszczenie tego zlgo RSP,bez was ten zakład istniał i jak odejdziecie też będzie istniał.Ciekawe co ci mądrale tu piszący w swoim życiu osiągneli, Tylko brak ambicji i nic więcej.Ja też mam propozycję co do odwagi - siedźcie cicho - Ci co się odzywali już nie pracują, ale znajdzie się w końcu odważny, który dużo wie , i jak doniesie do sanepidu, czy inspekcji pracy to mogą być kłopoty, dansie -co do talonów, na święta pracownicy dostali po kurczaku, ale dla ochrony już kurczaka nie było - wstyd, a chodzi o sam fakt, niby nie majątek, a ludzie ci ciężko pracują dla RSP, ale nie są zatrudnieni w RSP , pewno Nowość by zbankrutowała...a co do ambicji, to popatrz na tych ambitnych, teściowa księgowa, ,synowa kierowniczka, kierownik transportu, teściowa kierowniczka itd, itp!!! więc o czym my szaraki mamy z Wami dyskutować???

Pracownik RSP

dansie - 2011-01-11 10:54:38 Ale to nie jest zakład karny i my nikogo nie zmuszamy tu do pracy,więc jak ci się nie podoba to do widzenia.Nic za karę ,szkoda twoich "umiejętności i wiedzy żeby się marnować w tym zakładzie,może gdzieś cię przyjmą w innym zakładzie za równie dobre wynagrodzenie i docenią wykształcenie,U nas pracują tylko ambitni ludzie ,którzy chcą coś w życiu osiągnąć i to się ceni.A takim nawiedzonym jak ty to odradzamy pracę w naszym zakładzie.Nikogo nie zmuszamy do pracy???? bardzo ciekawe,!!!! no to niech ktoś spróbuje iść do domy po 8 godzinach, mogę się założyć, ze nie będzie miał żadnych problemów... Ludzie wy nawet nie wiecie jakie pieniądze idą bokiem przez błędy ludzi na stanowiskach - chcecie przykład - ok: wysyłany jest samochód z towarem do klienta - po przejechaniu ponad 200 km okazuje się, że klient nie dokonał wpłaty, czy nie zrobił przelewu i co samochód z towarem wraca, Pytam nie ma telefonów, faksów, e-maili??? kto za to płaci? możecie spytać panów pracujących w transporcie, to jeszcze wielu takich ciekawostek się dowiecie..., ale pewno oni tez nie będą chcieli rozmawiać - wiem, ze jak jeden z nich się za głośno domagał normalności,( praca zgodnie z BHP itp) to y nie było dla niego tras. i jeszcze jedno - wielu ludzi zmuszanych jest do pracy chociaż nie posiadają oni uprawnień do jej wykonywania!!!

lola

A dlaczego większość prawdziwych komentarzy jest pokasowana? Ostatnio pojawiły się nowe i już skasowane?Podobno ma się tu wyrażać swoje opinie, a jak to robić jak kasuje się opinie ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o RSP Nowość - Jezuicka Struga

• Jak się pracuje w RSP Nowość?

Zobacz opinie na temat firmy RSP Nowość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSP Nowość?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RSP Nowość?

Kandydaci do pracy w RSP Nowość napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RSP Nowość