Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

Katarina

ja tu byłam na stażu w zeszłym roku; świetne miejsce, dobra atmosfera choć obowiązków multum no i niełatwe zadania przed nami stawiali ale dobrze to wspominam, bo dzięki nim wiele się nauczyłam. dziś trudno o firmę, która powaznie podchodzi do kwestii szkoleń i zdobywania przez pracowników nowych doświadczeń. super :)

dżejkob

dobra firma musi się jakoś zabezpieczyć żeby ich pracownicy byli dobrze wykwalifikowani i mogli się dobrze przysłużyć, stąd takie trudne rekrutacje. sam bym wolał mieć dobrych pracowników więc akurat rozumiem taką politykę ;)

moni

nutka ma rację, jak już się ktoś do itc dostanie to jest z czego być dumnym, bo to dobra praca choć wiadomo wymagająca bardzo. Kto się zastanawia nad spróbowaniem swoich sił niech się nie waha tylko niech się dobrze do rekrutacji przygotuje; sama miałam niełatwą rozmowę, ale na szczęście poznali się na mnie i na moim doświadczeniu, więc jestem zadowolonym członkiem ekipy od ponad roku :)

puchacz

@bajgiel, myślę, że tak jak już ktoś wyżej radził napisz do nich albo się skontaktuj telefonicznie; taka firma na pewno ma kogoś odpowiedzialnego za rekrutacje i tam dostaniesz info :)

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
iksik

faktycznie itc w fajnym punkcie miasta się znajduje, i to poza ciekawymi benefitami też im znacząco renomę podnosi; nie ma to jak dobra praca w dobrym miejscu ;)

doberek

kojarzę, że dobra firma i to w fajnym punkcie miasta, kiedyś odwiedzałem znajomego kiedy tam pracował. jeśli interesuje was tam praca to moze po prostu zadzwońcie lub do nich maila napiszcie. Ja zwykle tak robiłem szukając pracy. firmy tak z reguły działają :)

bajgiel

faktycznie dobre opinie mają, też się zastanawiam, bo sam szukam akurat pracy; w it już trochę doświadczenia zdobyłem, może warto spróbować? ponawiam pytanie, wie ktoś czy teraz rekrutują?

miki

tyle fajnych rzeczy o tej firmie slyszałem że chyba w końcu zlożę do nich papiery, ktoś z was się orientuje czy nie szukają nadal do IT?

Maryśka

Mój chłopak tam pracuje, i widze po jego zachowaniu i z tego co mówi, że jest bardzo zadowolony. Pamiętam jak się starał, żeby się tam dostać, ale jak widac gra była warta świeczki :)

nutka

ja już dawno pisałam, że to praca bardzo dobra i mimo wielu obowiązków, to szczęśliwy ten komu udało się tu trafić, więc dołączam się do przedmówcow:P

knopers

jeśli chodzi o te dodatki do pracy, to tak jak brajan wspominał sporo tego i jest w czym wybierać, można wybrac się na silkę podreperować kondycje a mozna jak ja podszlifować języki obce ;)

brajan

jasne że masz benefity i to całkiem sporo: masz platformę do nauki języków, platformę informatyczną iMe, są karty na siłownie, opieka medyczna, szkolenia etc.

krejzanka
@brajan

To prawda, benefitów jest bardzo dużo. Cieżko się dostać, ale jak juz tam jesteś to firma robi wiele dla pracowników, inwestuje w rozwój osobisty i zapewnia możliwośc awansu i zrobienia porządnej kariery- pod warunkiem że się bardzo starasz i tego chcesz !:)

xanary

no tak to można pracować faktycznie^^ a poza samą kasą jakieś benefity dają w itc?

daria

jest, bo z jednej strony natłok pracy ale masz za to adekwatne wynagrodzenie :)

xanary

obowiązki obowiązkami wiadomo, i praca na tym polega żeby mieć zajęcie i pracować, ale pytanie czy jest za to dobra kasa..

daria

konkretna praca, sporo obowiązków i duże tempo jak to w dużych firmach bywa. zdążyłam się do tego przyzwyczaić a może nawet polubić ten rodzaj pracy;)

michał

Trafienie do tej firmy gwarantuje początkowo niezłą przeprawę :P trzeba się przyzwyczaić do tego tempa, o którym już ktoś wspomniał, bo inaczej się nie przetrwa, nie ma szans

nina

fakt, u mnie było pod górkę na starcie, trudna rozmowa i kilkuetapowa a potem już jakoś poszło. i kawę to parzyłam sobie tylko, tak tak;) a generalnie mimo natłoku zajęć dobra atmosfera panuje więc cieszę się że do tej firmy się dostałam.

tumtum

w tej firmie jest tempo i to dość duże. Na stażu na pewno nie będziecie kserować dokumentów ani parzyć kawy, chyba że dla siebie;)

ranissa

@anita, to spora firma i pewnie mają swoje reguły i procedury, więc chwilę to może potrwać, ale na pewno się odezwą, jak to zwykle bywa więc cierpliwości i daj znać jak poszło :)

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA