logo ITC SA

ITC SA

Opinie o ITC SA

olga 2016-05-13 15:02
rekrutacja jest złożona z kilku etapów, masz na początek test kompetencji, potem screening telefoniczny, rozmowę z HR i przełożonym, a potem już same dni testowe.
robert 2016-05-16 08:37
brzmi groźnie, tyle rzeczy do przejścia.
niki 2016-05-16 08:40
no trudna rekrutacja bo szukają dobrych ambitnych ludzi do pracy po prostu
pogodny 2016-05-16 10:27
obecnie wiele dużych firm ma takie złożone rekrutacje, sam byłem na kilku podobnych i już mnie to nie zaskakuje nawet.
olga 2016-05-17 09:16
rekrutacje mają mega trudne ale warto próbować bo warunki potem fajne i można sie wiele nauczyć w takiej big firmie :)
forman 2016-05-17 09:41
jak ktoś jest ambitny to i z taką rekrutacją chętnie się zmierzy.
kamil 2016-05-17 14:18
no nie wiem, coś dużo zachodu to kosztować będzie, a co to za warunki że warto się tak przemęczyć?
pracownik 2016-05-17 18:09
Doceniam ITC za srodowisko i rozwoj w dziale it, ale nie wiem kto pisze te komentarze. Jezeli chcesz uop, to zapomnij bo tutaj daja tylko smieciowki. Praca fajna dopoki nie musisz wspolpracowac z zarządem - który jest tragiczny. Jest za to kilku bardzo doświadczonych i fajnych Project Managerow, ktorzy wydaja sie ważniejsi w tej firmie niz ktokolwiek z zarządu. Polecam współpracę w it z takimi PM jak Piotr Majdan i Piotr Dalba, bo to jedyni od ktorych mozesz sie wiele nauczyc i ktorzy zawsze postaraja Ci sie pomoc. Pracujac z nimi zawsze chce sie pracowac.
korpo 2016-05-18 08:39
aplikować to trzeba świadomie, wiedząc ze to nie najłatwiejsza firma i sporo wymagan stawia, a ludzie wiadomo różni są, nie zawsze uda się od razu zgrać w zespole. z jedynymi prościej z innymi dogadać się trudniej, norma.
ago 2016-05-18 08:46
no jak sie chce w renomowanej dużej firmie pracować, to oni też byle kogo nie wezmą więc muszą kandydatów trochę przemaglować.
maxymilian 2016-05-18 08:58
jak się nie chcesz trochę na początku wysilić i pokazać że warto cię wybrać do pracy, to co firma sobie może pomysleć, nie będą chcieli ludzi bez motywacji ani ambicji zatrudniać, bo im się nie opłaci.
natalia 2016-05-19 09:09
no tak, wymagający są ale i warunki dostaje sie fajne, zacyznając od prestiżu pracy w świetnym miejscu z dobrym zespołem, a na benefitach kończąc
komandos 2016-05-19 09:24
dobrze że są osoby w firmie od których można się zawsze czegoś nauczyć, w wielu firmach brakuje takich mentorów albo może nawet liderów
Błażej 2016-05-19 09:26
od lutego jak tu pracuję to wszystko mi się zgadza. najbardziej jestem happy że poza tym natłokiem pracy, sama atmosfera jest dobra i warunki i dodatki tak ogólnie są bardzo spoko. elastyczny grafik też bardzo zacząłem doceniać.
ala 2016-05-19 09:35
parę etapów rekrutacji to dzisiaj przecież norma, nie przesadzajcie że takie trudne :P
ogi 2016-05-19 09:55
fajne biuro mają, no i lokalizacja generalnie mega, wszędzie blisko. byłem kiedyś odwiedzając znajomego. firma robi wrażenie
Marika 2016-05-19 11:19
nic dziwnego, że robi wrażenie. renomowana firma musi się dobrze prezentować. ja bardziej docniam pracę jaką robią. ogarniają wiele rzeczy i są mega ambitni, duże cele mogą prowadzić w fajnym kierunku. stąd pewnie te trudne rekrutacje, by zebrac jak najbardziej ogarnięty zespół ;)
olivka 2016-05-30 18:49
nie wiem kto wypisuje te bzdury - hr albo zarząd. Niestety pracowałam dla nich 4 miesiące i nawet klienci doradzają, żeby uciekać z tej firmy. Brak profesjonalizmu. Niestety.
edex 2016-06-13 17:57
no to fakt :) wiarygodnie to nie brzmi :)
Andrzej 2016-08-05 00:18
Firma widmo tam ludzie nie pracują tylko formularze i telefony potworzyli dziesiątki stron na jedną modłę z których nic nie wynika
Anna 2016-08-05 00:22
znaczy to firma w której pracujesz za darmo dziwne i podejrzane
Summer 2016-08-22 10:29
NIE POLECAM pracy w tej firmie
- bardzo duża rotacja pracowników, ludzie wytrzymują max 2-3 miesiące i sie zwalniają
- kadra kierownicza- osoby żenujaco aroganckie
- to nie jest praca 8 h- robisz dopóki nie padniesz na ryj
- forma współpracy- ŚMIECIÓWKA w angielskiej spółce (bez ubezpieczenia w Polsce, etc.)
Byly 2016-09-06 09:27
Ta firma to jest jedna wielka ściema. Pracowałem tam ponad rok i nie polecam nikomu. No chyba ze ktos chce sie nauczyc pracowac pod cisnieniem na umowie zleceniu.
Taka prawda 2016-09-06 13:31
Szczerze odradzam pracę w tej firmie.
Zespoły są niestabilne, przełożeni są bardzo chamscy. Firma jest nastawiona na zysk, ale nie robi nic aby ten zysk osiągnąć. Jeśli chodzi o ich nową usługę to korzystają z niej tylko znajomi kierownictwa.
Nigdy jeszcze nie spotkałem tak chamskiego kierownictwa, absolutnie nigdy. Szczególne chamstwo panuje w Lublinie. Kierownikami są osoby niekompetentne zarówno w kwestii zarządzania zespołem jak i merytorycznie w dziedzinie IT. Firma potrafi nie zapłacić za przepracowane godziny.
Ponadto nie można liczyć na żadne szkolenia i rozwój. Jeśli na czymś się nie znasz, nie jest to kompetencja odpowiednia dla Twojego stanowiska - nie ważne. Musisz to zrobić.
Jeśli coś Ci się w firmie nie podoba, będziesz słyszał/słyszała teksty typu: "Jak Ci się nie podoba to dlaczego się nie zwolnisz?". I wcale nie jest to rzadkość. W tej firmie to absolutna norma. Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej z uwagi na słabnące wyniki finansowe firmy, za które winę ponosi kadra zarządzająca.
Ja 2016-09-13 10:27
Niestety takie komentarze jak powyższy wystawiane są przez osoby, których kompetencje = 0. Osoby, które opuściły naszą firmę , ponieważ znalazły "coś lepszego" lub po prostu nie nadawały się i ich ego nie pozwala odejść z podniesioną głową tylko trzeba wszystkim publicznie wytknąć co się nie podobało. Szkoda tylko, że nie zrobili tego osobiście jak jeszcze z nami pracowali. Niestety takie osoby jak ta, która wystawiła ten komentarz nie są na poziomie aby z nami pracować.
P.S. Pozdrowienia dla CHAMSKIEGO kierownictwa z Lublina :)
rozbawionyokrutnie 2016-09-14 14:11
hahahahahaha :) a to dobre! nikt sie nie zwalnia bo juz tam prawie nikogo nie ma z tego co wiem. Te osoby na pewno nie sa na tych stanowiskach bez powodu- to fakt :P szkoda czasu :)
Nick 2016-09-15 11:15
Mało wiesz niestety :-) :-) :-) Każdy może sam sprawdzić jaka jest prawda.
rozbawionyokrutnie 2016-09-19 10:38
hahahaah właśnie wiem bardzo dużo, bo sprawdziłem to na własnej skórze :P i baaaaaaaaaardzo dokładnie wiem, o czym piszę i niestety wiem też, skąd się biorą te pozytywne komentarze :P
To Masz 2016-09-21 10:13
Pracowałem w tej firmie przez prawie 4 lata. I niestety nie wygląda to wszystko tak idealnie jak jest przedstawione w komentarzach, zresztą pisanych przez 'dziewczyny' z działu HR. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie na umowy zlecenie, a co najgorsze nie płacą wcale składek za ubezpieczenie. Dostałem zawiadomienie od ZUS o odprowadzonych składkach przez ostatni rok przez pracodawcę a tam 0 zł! Co do pracy jest jej bardzo dużo, aż za dużo, siedzenie po godzinach to norma. Nie daj Boże choroba czy inny wypadek losowy i chciałbyś dzień wolny! Jak nie masz kontaktu z zarządem to wszystko jest jeszcze do zniesienia. Ale to prawda co piszą moi poprzednicy, jak już dojdzie do rozmowy z nimi - czujesz się jak śmieć! Zostaniesz zrównany z błotem. Jeśli ktoś jest ze stali na start i zdobycie doświadczenia jak najbardziej ok, ale po pół roku polecam szukanie już pracy w bardziej wykwalifikowanych firmach. Oni uważają się za korporacyjną firmę z najwyższej półki, ale niestety jest to mała firma żerująca przedewszystkim na niewiedzy ludzi i na biednych studentach.
ITC S.A. 2016-09-22 11:30
Drogi To Masz,

Nie prawdą jest to o czym piszesz. Dużo się zmieniło w ostatnim okresie. Forma zatrudnienia jest ustalana indywidualnie i zapewniam Cię, że jest bardzo elastyczna i dobrana do potrzeb pracowników. Przeszliśmy kontrolę z PIP oraz ZUS - bez zastrzeżeń. Twoje uwagi nie są niczym poparte, to tylko przypuszczenia lub plotki. Podobnie ma się sprawa z "siedzeniem po godzinach". Owszem, zdarzają się takie sytuacje, ale nikt nikomu niczego nie narzuca. Chcesz i możesz - super. Nie możesz - ok. Każdy pracownik ma do wykorzystania dni wolne. Wystarczy się zapytać kolegów wewnątrz. Chłopaki biorą urlopy 1-2 tygodniowe i nikt nie ma z tym problemu. Urlopy na żądanie - owszem, są. Mamy rodziny i każdemu może się przytrafić wypadek losowy. Nie bardzo rozumiem, jakie masz zastrzeżenia do Zarządu, skoro się zmienił i nie dotknąłeś nowej polityki. Powielasz stereotypy z dawnych lat. Przykro mi natomiast, że masz o sobie niskie mniemanie i źle się z tym czujesz. Ponownie odsyłam do opinii pracowników - ich zdanie, pomysły i uwagi - są zawsze wysłuchiwane - czy podczas spotkań czy na imprezach i wyjazdach służbowych. Nie masz również rozeznania jak widzę co do stryktury zatrudnienia. Nasi "studenci" już dawno pokończyli studia i dalej z Nami są :) Owszem rekrutujemy młode osoby, studiujące, z otwartymi umysłami i motywacją do pracy. Ale oni z nami zostają :)

Szkoda, że piszesz bzdury, które mają się nijak do rzeczywistości. Pozdrawiam :)
leszek 2016-09-22 11:35
Na pewno wypłata jest terminowa, co oznacza, że o stabilne zatrudnienie wcale nie jest tak trudno. Umowa jest w pełni respektowana, więc stabilność jest.
Maliiiina 2016-10-28 11:58
Umrę ze śmiechu. Jak zadzwoniła Pani z ZUS-u poinformować o kontroli to cała firma się chodziła na rzęsach i załatwiane było wszystko aby nie dostać kary.

Po drugie nie przeszliście kontroli tylko zapłaciliście dużo za papier, że wszystko jest ok.

Przestańcie w końcu oszukiwać....
ja 2016-11-02 11:39
Śmieszne rzeczy piszesz, to chyba konkurencja:) Haha, dobre, czyli nie przeszli kontroli tylko zapłacili? Chyba poniosła Cię wyobraźnia albo za dużo filmów si-fi ;))))
Truskawka :) 2016-11-02 15:03
Hehe dobre ciekawa jestem jaki urzędnik ZUS-u weźmie pod stołem i podpisze że kontrola jest ok, jak oni maja systemy i niejasności są ewidencjonowane w systemach, a kontrola jest 3 poziomowa...

Dość odważne oskarżać Bogu ducha winnego pracownika urzędu o łapówkarstwo...
vie 2016-11-30 13:35
Dział HR porażka. Kompletna ignorancja, brak profesjonalizmu w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków. Przyszłego kandydata niestety traktują bez jakiegokolwiek szacunku. Wielki minus.
świat biznesu 2016-12-12 14:47
Sytuacja z kontrolą z Urzędu jest prawdą - wszyscy chodzili jak na rzęsach i chowali dokumenty, po drugie kilka dni później sprawa ucichła. W końcu była Pani Prezes ma swoje narzędzia na załatwienie tego typu spraw.
Pytanie jest jedno - jak osoba karana za fałszowanie dokumentów może kierować spółką? Biorąc pod uwagę, że uciekła z firmy otwierając nową spółkę w centrum Warszawy.
Kilkakrotnie osoby spotkały się z brakiem wynagrodzenia za pracę, nie mówiąc już o podwykonawcach z działu marketingu.

Świat biznesu jest mały a karma wraca.
ITC 2016-12-16 11:57
Osoba, którą anonimowy (szkoda) autor ma na myśli nigdy nie była "Prezesem" i nie kierowała spółką. Dalsze losy tej osoby nie mają żadnego związku z naszą firmą. Pomówienia o chowaniu dokumentów podczas audytów organów państwowych to absurd - albo wybujała fantazja albo zła interpretacja działań, w których się nie uczestniczy. Podobnie jak brak wynagrodzenia za pracę. Jeżeli praca jest zrobiona - to zapłata jest. Jeżeli ktoś przez cały miesiąc przemyka z kąta w kąt i de facto zupełnie niczego nie zrobił - to trudno za to płacić :-) A podwykonawcy z marketingu - to już dzieci z podstawówki potrafią fajniejsze rzeczy robić na domowych komputerach, niż te pseudo agencje. jeżeli materiał nie jest przygotowany zgodnie z oczekiwaniami i nie jest zaakceptowany to trudno za niego zapłacić. Życzymy sukcesów z takim podejściem ;) Najłatwiej mieć żal do innych nie widząc swoich niedociągnięć. U nas są tylko najlepsi.
kandydat 2017-01-30 17:09
o firmie można poczytać na blogu pracuję w polsce, tutaj negatywne komentarze są kasowane, firma jest tragiczna
M 2017-01-30 18:47
Nic nie jest kasowane. Nie wiemy co to za mini pseudo blog, o którym Pan/Pani pisze, ale ludzie na blogach różne bzdury wypisują, a szczególnie już Ci, którzy "nie doświadczyli, ale wiedzą najlepiej" jak odrzuceni kandydaci, którym wydaje się, że wiedzą jaką jesteśmy firmą, chociaż odpadli na starcie.... Absurdalne. Pozdrawiamy serdecznie :-)
B.pracow. 2017-03-06 09:49
Skoro podobno ta firma tak dobrze i prężnie działa, dlaczego nie dostarczyli byłym pracownikom PITów na czas?

Nie polecam pracować w tej firmie... To jest jedna wielka ściema, nawet mówienie, że ta firma jest duża to kłamstwo przez wielkie K, może max 40 osób tam robi, wszyscy na zleceniu.

Btw, wszystkie pochlebne komentarze są wysłane tego samego dnia i w podobnej porze, 19.05.2016, mega słaba akcja ;>
ja 2017-03-06 11:21
Były pracowniku, PITy zostały wysłane pocztą - na czas. Wszystko zgodnie z rozporządzeniem. Nie wypowiadaj się na temat, o którym masz małe pojęcie. Pretensje możesz mieć do urzędu pocztowego, aczkolwiek zapewne lada moment PIT dostaniesz. Liczba pracowników to 65 osób + partnerzy. Kolejny temat, w którym się nie bardzo orientujesz :)
Byly pracownik itc 2017-05-06 12:52
Ciekawe... pitu nie dostalam rowniez wiec zglosilam sprawe na droge sadowa... skonczcie klamac bo robi sie to nudne...
HR ITC 2017-05-06 14:14
Kolejny kłamliwy anonim konkurencji. Od kiedy to brak PIT zgłasza się na gowork zamiast do HR :-) Co za nonsens! Wszyscy pracownicy PITy otrzymali. Pozdrawiamy serdecznie, HR ITC.
Byly pracownik itc 2017-05-06 15:02
Wysylacie tak samo jak swiadectwa pracy i placicie skladki. Jestescie zwyklymi oszustami..
Byly pracownik itc 2017-05-06 15:06
Cudowny HR sam sobie wystawia te komentarze. Z kazdym coraz bardziej sie pograza.
HR, ITC 2017-05-06 15:16
W przypadku umowy zlecenia pracownik nie otrzymuje świadectwa pracy, jedynie rekomendację. Proszę się dokształcić zamiast wypisywać bzdury. Pomówienia o niepłacenie składek to kolejna bujna fantazja. Firma przeszła kontrolę ZUS i dysponuje potwierdzeniami o braku jakichkolwiek zaległości. Życzymy powodzenia wszystkim anonimowym hejterom, "którzy wiedzą lepiej".
Były pracownik itc 2017-05-07 11:44
Bardzo ciekawe.... w momencie jak składałam PIT miałam możliwość sprawdzenia w Urzędzie opłaconych składek. Ani jedna składka nie została przez Was opłacone, co można potwierdzić dokumentacją, którą otrzymałam. Też będziecie dalej wymyślać, że Urzędnik się pomylił tak jak Poczta Polska w przypadku wysłania PIT-ów? Ośmieszacie się tylko...
Konkurencja 2017-05-07 13:19
A świstak siedzi i zawija w te sreberka ;)
Iza 2017-07-20 19:07
@Były pracownik itc - czy sytuacja ze składkami wyjaśniła się? Dział HR firmy ITC SA zapewniał o wszelkich prawidłowościach.
AM 2017-08-20 10:20
ITC, IT Culture czy IME worlwide to marki za którymi zamieszani są Ci sami nieuczciwi ludzie. ITC zostało niedawno przyłapane na wręczaniu łapówek, kiedyś IT Culture było również zamieszane w fałszowanie dokumentów w celu wygrania przetargów,a prezes firmy została skazana prawomocnym wyrokiem. Firma defraduje pieniądze i oszukuje urząd skarbowy poprzez zatrudnianie przez spółke znajdującą się na Cyprze. ITC to sztucznie pompowana spółka, jak z resztą wiele innych które stworzyli Ci sami ludzie.
Zostaw swoją opinię o ITC SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC SA