ITC SA

Opinie o ITC SA

bart 2016-05-06 08:26:57
czyli zmiany poszły w dobrą stronę, fajnie wiedzieć bo zastanawiałem się nad aplikowaniem do nich.
mirko 2016-05-06 08:39:11
potwierdzam, firma idzie w dobrym kierunku, obowiązków full, i nie ma leniuchowania ale dobre warunki więc jest ok bardzo
nikos 2016-05-09 08:34:25
przyjęli mnie na początku roku, a już dwa razy podchodziłem do rekrutacji. trochę mnie tam przemaglowali ale koniec końców udało się dostać. fajna, rozwojowa firma. nie spodziewałem się aż tylu bonusów dla pracowników. napracować się trzeba ale przy takich warunkach jest bardzo spoko.
Tamis 2016-05-09 08:43:00
praca ok; biuro w fajnym punkcie, no i chyba najlepsze w jakim miałam okazję dotąd pracować.
maniek 2016-05-09 09:13:29
ja tu pracuję już od 2015 roku i widziałem że firma się na parę zmian zdecydowała, ale efekt jak najbardziej na plus wiec nic mi do tego :)
Lary 2016-05-10 08:30:00
pracy full, ale atmosfera świetna i warunki też spoko
Dano 2016-05-10 08:41:20
a był tu ktoś na stażu? jak oceniacie? kończę studia i chciałbym spróbować swoich sił, ale nie wiem czy warto.
katja 2016-05-10 09:57:52
ja od stażu zaczynałam i udało mi się również zostać na stały etat po tym czasie. Jak najbardziej możesz startować na praktyki. Ja ze swoich wiele wyniosłam, nawet gdybym dalej miała pracować gdzie indziej to sporo się tu nauczyłam w tamtym początkowym etapie :)
mirecki 2016-05-11 08:21:28
staż? @ Dano, no ja tu robiłem, dużo się działo, sporo rzeczy miałem do roboty na równi prawie z resztą stałego zespołu. nie było czasu na obijanie się ale przez to zdobyłem fajną wiedzę z branży. na start polecam;)
Dano 2016-05-11 08:36:50
serio? dzięki, brzmi sensownie.
pluto 2016-05-12 08:52:12
no raczej. w fajnej firmie, dobrze i praktykanci mają :P
ewelina 2016-05-12 09:27:25
na nudę w itc nie można narzekać, zadań na każdy dzień jest masa, ale lepiej się do tego podchodzi jak się ze zgraną ekipą pracuje, to samo na stażu jest.
formacik 2016-05-12 10:01:47
pracując tu już z 2 lata widzę, że praca do łatwych nei należy, ale opłaca się wysilić, zysk i uznanie są tego warte^^
robert 2016-05-13 10:02:16
a jak u nich wygląda rozmowa rekrutacyjna? był ktoś może, bo nie wiem na co się nastawić. Boję się że to jakieś mega skomplikowane będzie.
miszcz 2016-05-13 13:14:52
duża firma, dobre warunki ale wiadomo, że obowiązków nakładają na ciebie full.
jurek 2016-05-13 13:16:46
czyli na staż się sprawdzają?
olga 2016-05-13 15:02:54
rekrutacja jest złożona z kilku etapów, masz na początek test kompetencji, potem screening telefoniczny, rozmowę z HR i przełożonym, a potem już same dni testowe.
robert 2016-05-16 08:37:50
brzmi groźnie, tyle rzeczy do przejścia.
niki 2016-05-16 08:40:56
no trudna rekrutacja bo szukają dobrych ambitnych ludzi do pracy po prostu
pogodny 2016-05-16 10:27:17
obecnie wiele dużych firm ma takie złożone rekrutacje, sam byłem na kilku podobnych i już mnie to nie zaskakuje nawet.
olga 2016-05-17 09:16:02
rekrutacje mają mega trudne ale warto próbować bo warunki potem fajne i można sie wiele nauczyć w takiej big firmie :)
forman 2016-05-17 09:41:52
jak ktoś jest ambitny to i z taką rekrutacją chętnie się zmierzy.
pracownik 2016-05-17 18:09:26
Doceniam ITC za srodowisko i rozwoj w dziale it, ale nie wiem kto pisze te komentarze. Jezeli chcesz uop, to zapomnij bo tutaj daja tylko smieciowki. Praca fajna dopoki nie musisz wspolpracowac z zarządem - który jest tragiczny. Jest za to kilku bardzo doświadczonych i fajnych Project Managerow, ktorzy wydaja sie ważniejsi w tej firmie niz ktokolwiek z zarządu. Polecam współpracę w it z takimi PM jak Piotr Majdan i Piotr Dalba, bo to jedyni od ktorych mozesz sie wiele nauczyc i ktorzy zawsze postaraja Ci sie pomoc. Pracujac z nimi zawsze chce sie pracowac.
korpo 2016-05-18 08:39:39
aplikować to trzeba świadomie, wiedząc ze to nie najłatwiejsza firma i sporo wymagan stawia, a ludzie wiadomo różni są, nie zawsze uda się od razu zgrać w zespole. z jedynymi prościej z innymi dogadać się trudniej, norma.
ago 2016-05-18 08:46:48
no jak sie chce w renomowanej dużej firmie pracować, to oni też byle kogo nie wezmą więc muszą kandydatów trochę przemaglować.
maxymilian 2016-05-18 08:58:33
jak się nie chcesz trochę na początku wysilić i pokazać że warto cię wybrać do pracy, to co firma sobie może pomysleć, nie będą chcieli ludzi bez motywacji ani ambicji zatrudniać, bo im się nie opłaci.
natalia 2016-05-19 09:09:02
no tak, wymagający są ale i warunki dostaje sie fajne, zacyznając od prestiżu pracy w świetnym miejscu z dobrym zespołem, a na benefitach kończąc
komandos 2016-05-19 09:24:34
dobrze że są osoby w firmie od których można się zawsze czegoś nauczyć, w wielu firmach brakuje takich mentorów albo może nawet liderów
Błażej 2016-05-19 09:26:50
od lutego jak tu pracuję to wszystko mi się zgadza. najbardziej jestem happy że poza tym natłokiem pracy, sama atmosfera jest dobra i warunki i dodatki tak ogólnie są bardzo spoko. elastyczny grafik też bardzo zacząłem doceniać.
ala 2016-05-19 09:35:27
parę etapów rekrutacji to dzisiaj przecież norma, nie przesadzajcie że takie trudne :P
ogi 2016-05-19 09:55:19
fajne biuro mają, no i lokalizacja generalnie mega, wszędzie blisko. byłem kiedyś odwiedzając znajomego. firma robi wrażenie
Marika 2016-05-19 11:19:46
nic dziwnego, że robi wrażenie. renomowana firma musi się dobrze prezentować. ja bardziej docniam pracę jaką robią. ogarniają wiele rzeczy i są mega ambitni, duże cele mogą prowadzić w fajnym kierunku. stąd pewnie te trudne rekrutacje, by zebrac jak najbardziej ogarnięty zespół ;)
olivka 2016-05-30 18:49:25
nie wiem kto wypisuje te bzdury - hr albo zarząd. Niestety pracowałam dla nich 4 miesiące i nawet klienci doradzają, żeby uciekać z tej firmy. Brak profesjonalizmu. Niestety.
edex 2016-06-13 17:57:08
no to fakt :) wiarygodnie to nie brzmi :)
Andrzej 2016-08-05 00:18:18
Firma widmo tam ludzie nie pracują tylko formularze i telefony potworzyli dziesiątki stron na jedną modłę z których nic nie wynika
Anna 2016-08-05 00:22:23
znaczy to firma w której pracujesz za darmo dziwne i podejrzane
Summer 2016-08-22 10:29:44
NIE POLECAM pracy w tej firmie
- bardzo duża rotacja pracowników, ludzie wytrzymują max 2-3 miesiące i sie zwalniają
- kadra kierownicza- osoby żenujaco aroganckie
- to nie jest praca 8 h- robisz dopóki nie padniesz na ryj
- forma współpracy- ŚMIECIÓWKA w angielskiej spółce (bez ubezpieczenia w Polsce, etc.)
Byly 2016-09-06 09:27:19
Ta firma to jest jedna wielka ściema. Pracowałem tam ponad rok i nie polecam nikomu. No chyba ze ktos chce sie nauczyc pracowac pod cisnieniem na umowie zleceniu.
Taka prawda 2016-09-06 13:31:25
Szczerze odradzam pracę w tej firmie.
Zespoły są niestabilne, przełożeni są bardzo chamscy. Firma jest nastawiona na zysk, ale nie robi nic aby ten zysk osiągnąć. Jeśli chodzi o ich nową usługę to korzystają z niej tylko znajomi kierownictwa.
Nigdy jeszcze nie spotkałem tak chamskiego kierownictwa, absolutnie nigdy. Szczególne chamstwo panuje w Lublinie. Kierownikami są osoby niekompetentne zarówno w kwestii zarządzania zespołem jak i merytorycznie w dziedzinie IT. Firma potrafi nie zapłacić za przepracowane godziny.
Ponadto nie można liczyć na żadne szkolenia i rozwój. Jeśli na czymś się nie znasz, nie jest to kompetencja odpowiednia dla Twojego stanowiska - nie ważne. Musisz to zrobić.
Jeśli coś Ci się w firmie nie podoba, będziesz słyszał/słyszała teksty typu: "Jak Ci się nie podoba to dlaczego się nie zwolnisz?". I wcale nie jest to rzadkość. W tej firmie to absolutna norma. Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej z uwagi na słabnące wyniki finansowe firmy, za które winę ponosi kadra zarządzająca.
Ja 2016-09-13 10:27:25
Niestety takie komentarze jak powyższy wystawiane są przez osoby, których kompetencje = 0. Osoby, które opuściły naszą firmę , ponieważ znalazły "coś lepszego" lub po prostu nie nadawały się i ich ego nie pozwala odejść z podniesioną głową tylko trzeba wszystkim publicznie wytknąć co się nie podobało. Szkoda tylko, że nie zrobili tego osobiście jak jeszcze z nami pracowali. Niestety takie osoby jak ta, która wystawiła ten komentarz nie są na poziomie aby z nami pracować.
P.S. Pozdrowienia dla CHAMSKIEGO kierownictwa z Lublina :)
rozbawionyokrutnie 2016-09-14 14:11:03
hahahahahaha :) a to dobre! nikt sie nie zwalnia bo juz tam prawie nikogo nie ma z tego co wiem. Te osoby na pewno nie sa na tych stanowiskach bez powodu- to fakt :P szkoda czasu :)
Nick 2016-09-15 11:15:29
Mało wiesz niestety :-) :-) :-) Każdy może sam sprawdzić jaka jest prawda.
rozbawionyokrutnie 2016-09-19 10:38:40
hahahaah właśnie wiem bardzo dużo, bo sprawdziłem to na własnej skórze :P i baaaaaaaaaardzo dokładnie wiem, o czym piszę i niestety wiem też, skąd się biorą te pozytywne komentarze :P
To Masz 2016-09-21 10:13:37
Pracowałem w tej firmie przez prawie 4 lata. I niestety nie wygląda to wszystko tak idealnie jak jest przedstawione w komentarzach, zresztą pisanych przez 'dziewczyny' z działu HR. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie na umowy zlecenie, a co najgorsze nie płacą wcale składek za ubezpieczenie. Dostałem zawiadomienie od ZUS o odprowadzonych składkach przez ostatni rok przez pracodawcę a tam 0 zł! Co do pracy jest jej bardzo dużo, aż za dużo, siedzenie po godzinach to norma. Nie daj Boże choroba czy inny wypadek losowy i chciałbyś dzień wolny! Jak nie masz kontaktu z zarządem to wszystko jest jeszcze do zniesienia. Ale to prawda co piszą moi poprzednicy, jak już dojdzie do rozmowy z nimi - czujesz się jak śmieć! Zostaniesz zrównany z błotem. Jeśli ktoś jest ze stali na start i zdobycie doświadczenia jak najbardziej ok, ale po pół roku polecam szukanie już pracy w bardziej wykwalifikowanych firmach. Oni uważają się za korporacyjną firmę z najwyższej półki, ale niestety jest to mała firma żerująca przedewszystkim na niewiedzy ludzi i na biednych studentach.
ITC S.A. 2016-09-22 11:30:50
Drogi To Masz,

Nie prawdą jest to o czym piszesz. Dużo się zmieniło w ostatnim okresie. Forma zatrudnienia jest ustalana indywidualnie i zapewniam Cię, że jest bardzo elastyczna i dobrana do potrzeb pracowników. Przeszliśmy kontrolę z PIP oraz ZUS - bez zastrzeżeń. Twoje uwagi nie są niczym poparte, to tylko przypuszczenia lub plotki. Podobnie ma się sprawa z "siedzeniem po godzinach". Owszem, zdarzają się takie sytuacje, ale nikt nikomu niczego nie narzuca. Chcesz i możesz - super. Nie możesz - ok. Każdy pracownik ma do wykorzystania dni wolne. Wystarczy się zapytać kolegów wewnątrz. Chłopaki biorą urlopy 1-2 tygodniowe i nikt nie ma z tym problemu. Urlopy na żądanie - owszem, są. Mamy rodziny i każdemu może się przytrafić wypadek losowy. Nie bardzo rozumiem, jakie masz zastrzeżenia do Zarządu, skoro się zmienił i nie dotknąłeś nowej polityki. Powielasz stereotypy z dawnych lat. Przykro mi natomiast, że masz o sobie niskie mniemanie i źle się z tym czujesz. Ponownie odsyłam do opinii pracowników - ich zdanie, pomysły i uwagi - są zawsze wysłuchiwane - czy podczas spotkań czy na imprezach i wyjazdach służbowych. Nie masz również rozeznania jak widzę co do stryktury zatrudnienia. Nasi "studenci" już dawno pokończyli studia i dalej z Nami są :) Owszem rekrutujemy młode osoby, studiujące, z otwartymi umysłami i motywacją do pracy. Ale oni z nami zostają :)

Szkoda, że piszesz bzdury, które mają się nijak do rzeczywistości. Pozdrawiam :)
leszek 2016-09-22 11:35:48
Na pewno wypłata jest terminowa, co oznacza, że o stabilne zatrudnienie wcale nie jest tak trudno. Umowa jest w pełni respektowana, więc stabilność jest.
Maliiiina 2016-10-28 11:58:37
Umrę ze śmiechu. Jak zadzwoniła Pani z ZUS-u poinformować o kontroli to cała firma się chodziła na rzęsach i załatwiane było wszystko aby nie dostać kary.

Po drugie nie przeszliście kontroli tylko zapłaciliście dużo za papier, że wszystko jest ok.

Przestańcie w końcu oszukiwać....
ja 2016-11-02 11:39:53
Śmieszne rzeczy piszesz, to chyba konkurencja:) Haha, dobre, czyli nie przeszli kontroli tylko zapłacili? Chyba poniosła Cię wyobraźnia albo za dużo filmów si-fi ;))))
Truskawka :) 2016-11-02 15:03:38
Hehe dobre ciekawa jestem jaki urzędnik ZUS-u weźmie pod stołem i podpisze że kontrola jest ok, jak oni maja systemy i niejasności są ewidencjonowane w systemach, a kontrola jest 3 poziomowa...

Dość odważne oskarżać Bogu ducha winnego pracownika urzędu o łapówkarstwo...
vie 2016-11-30 13:35:38
Dział HR porażka. Kompletna ignorancja, brak profesjonalizmu w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków. Przyszłego kandydata niestety traktują bez jakiegokolwiek szacunku. Wielki minus.
Zostaw swoją opinię o ITC SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC SA