Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

krecikkk

już trochę tu pracuję, więc tym którzy się zastanawiają czy aplikować, powiem: TAK :P

jupik

dużo pracy i obowiązków, ale potrafią docenić twoją pracę, dają sporo benefitów, zapewniają opiekę medyczną na której mi zależało i fajnie że dają multisporta, lepsza motywacja by trzymać formę ;)

mamplan

Test kompetencji był mega trudny, ale zyski z dostania się do zespołu są duże. Cały czas proponują nam nowe szkolenia, więc szans do nauki jest naprawdę sporo.

jan

porządna firma, sporo obowiązków, ale za to konkretne zarobki. tyle ode mnie.

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ferdi

moja rekrutacja była dość dawno, ale faktycznie super prosta nie była. po takim czasie jednak jak tu pracuję już mogę stwierdzić, że świetnie że się udało dostać. szczególnie że kasa dobra i dużo możliwości rozwoju przede mną.

ignacy

spoko ludzie, dużo pracy, dobra muza w tle i tak można spędzać dni. nie może tego nie lubić, kto raz spróbował, hah :P

sumek

mnie tam rekrutacja odpowiadała, konkretne pytania i oczekiwania mają bo szukają specjalistów i ludzi ambitnych, a że taki jestem ( wiem, skromny też ;) to się dostałem ^^

zadowolona

dostać łatwo się nie było, fakt więc nie będę twierdzić inaczej, ale jak już parę osób zauważyło, naprawdę warto się postarać, bo taka dobra praca to dziś rzadkość.

donkichot

aż taka mega trudna ta rekrutacja nie jest, przynajmniej dla mnie. choć faktycznie złożona z kilku etapów i trzeba być cierpliwym :)

rudy
@donkichot

@donkichot ja też ćwiczyłem cierpliwość, bo rekrutacja chwilę trwała, ale cieszę się, bo all się udało i warto było startować do itc^^

mops

faktycznie dobrzy są i dlatego taka rozbudowana i niełatwa rekrutacja, ani na stażu ani tym bardziej na etacie nudzić się nie będziecie. sporo zachodu ale doświadczenie zdobyte u nich bardzo sobie cenię. szkoda że tak mało firm tak porządnie podchodzi do tematu i daje możliwość nauczenia się czegoś przydtnego.

pikacz

Dostanie się do nich na praktyki lub staz graniczy z cudem, ale naprawdę warto. Pierwsze dni były bardzo trudne, potem się dało przyzwyczaić. Obecnie pracuję już u nich jako junior ;) jeśli zastanawiacie się nad aplikowaniem to musicie wiedzieć, że w ITC nie ma taryfy ulgowej - albo chce ci się pracować, albo szukajcie gdzie indziej ;)

cedek

Powodzenia w procesie rekrutacji. Też przez to przechodziłem, ale było warto. Dla mnie ogromną zaletą jest wsparcie informatyczne dla sprzętu domowego pracownika. Nieraz już z niego korzystałem.

dla wytrwałych

W tej firmie na stażu na pewno nie będziecie kserować dokumentów, więc jeśli liczycie na łatwe zdobycie kolejnej pozycji do doświadczenia zawodowego to lepiej od razu odpuśćcie ITC. Od pierwszego dnia dostaje się stertę rzeczy do zrobienia i jest sie traktowanym na równi z "normalnymi" pracownikami.

łukasz

no tak, bo dobra atmosfera w pracy pomaga się lepiej zmotywować i lepiej działać. też się spotykamy po pracy, multisport to świetna sprawa by wyjść trochę się odstresować ze znajomymi po dlugim dniu :P

nastka

Przed pójściem na staż wydawało mi się, że praca w biurze to dramat, 8h dziennie w ciszy, ewentualnie słuchając uderzeń w klawiaturę. Muszę przyznac, że byłam w błędzie. Cały czas leci w tle muzyka, zespół jest zgrany i nawet zdarza się, że ludzie spotykają się po godzinach pracy. Jak dla mnie to ogromny plus.

james dean

No ja nie dostałem się na staż, ale nie mam złych wrażeń z przebiegu rekrutacji. Ludzie, z którymi rozmawiałem to specjaliści, pewnie wzięli kogoś z wyższymi kwalifikacjami ostatecznie. Może spróbuję jeszcze raz za jakiś czas

xavier

Dostanie się do nich to prawie jak aplikowanie do Google... no, ale profity są warte wysiłku. Proponują kartę Multisport, ale jak się nie jest zainteresowanym regularnym ćwiczeniem, to lepiej nie brać. Ja korzystam i sobie chwale.

rosa

rekrutacja faktycznie nie należy do prostych, jak kandydowałam na staz to w pierwszym etapie moja rozmowa trwała jakąs godzine... nagadałam się nieźle, ale chyba im się spodobało to moje wygadanie, bo staż ostatecznie dostałam. Konkurencja duża.

linda

Tak jak czytam wasze opinie to jeszcze bardziej się nakręcam na dostanie do nich!!! Będę już aplikować trzeci raz, może wreszcie się uda. Na tyłku nie siedzę w każdym razie, jedne praktyki za drugimi zaliczam, by tam się wkręcić ;P

cedek

bart, u mnie była podobna historia na starcie, ale się nie poddałem i teraz praca jak się patrzy ^^

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA