Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

kinia

Znajomy polecał mi staże studenckie w ITC SA i postanowiłam aplikować. Jeszcze jestem na etapie rekrutacji, która sprawia wrażenie mega złożonej. To chyba świadczy dobrze o firmie. Trzymajcie kciuki.

roksana
@kinia

dasz radę kinia, powodzenia! i tylko się nie stresuj za bardzo :)

dżejk

dostałem mailem ich test ime. nie do zrobienia. maja duże wymagania.

calineczka
@dżejk

no ok ale nawet nie zdany test nie wyklucza Cię z dalszego procesu rekrutacji a ze jest ciężki to wiemy :-)

tukitak

Od trzech lat ITC jest moim pracodawcą i bardzo sobie chwalę pracę tutaj. Poważnie podchodzą do sprawy, dbają o pracowników. No i mają fajne dodatki. Multisport dla aktywnych, platformy do nauki języków, prywatna opieka medyczna... Ja sobie chwalę.

trex
@tukitak

W ITC fajne jest to, że ciężka praca jest doceniana. Mam większą motywację kiedy wiem, że ktoś to zauważa. Atmosfera jest miła, biuro wypas i w dodatku spoko dojazd.

Michu

@bart nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś znów podszedł do rekrutacji. Faktycznie wydaje się ciężka, bo ma kilka etapów, ale pracując tu już jakiś czas widzę, że warto było się przyłożyć. sam przynajmniej nie żałuję przyjścia do itc.

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bodzio

Po czym poznaję porządną firmę? A no po szkoleniu pracowników. Chyba jeszcze nigdy nie czułem się tak przygotowany do pracy w konkretnym miejscu.

bart

Kurcze, byłem taki pewien, że dostanę tę pracę :< No nic, spróbuję raz jeszcze. Strasznie złożona ta rekrutacja... Znaczy że chyba warto się postarać.

pampam

Jak nie boicie się ciężkiej pracy to śmiało aplikujcie. A nóż się uda. Jestem w ITC od czterech miesięcy i bardzo sobie chwalę. Chciałabym zostać na dłużej. Możliwość awansu motywuje mnie do pracy :D

gumiber

Spoko wynagrodzenie, codziennie wyzwania i świetni ludzie. Ja nic więcej nie potrzebuję a i o to czasem trudno w innych firmach. ITC wymiata :D

terencjusz
@gumiber

no ba, wiadomo. dobra marka i tyle ;)

justyś

Pracowałam w wielu firmach, ale w ITC podoba mi się najbardziej. Prywatna opieka medyczna, karta Cityfit (albo Multisport), wysokie wynagrodzenie i co najważniejsze - dobre przygotowanie do pracy. Szkolenia dużo mi dały, a nie wszędzie są takie możliwości. Nic, tylko aplikować.

krecikkk

O pracy w ITC już było tu dużo napisane. Potwierdzam, super firma. Pracuję tam już rok i nie planuję zmieniać pracy. Wiecie, że umożliwiają naukę języków obcych? Fajna sprawa. Polecam.

król julian

Wszystkim, którzy mają możliwość i chęć aplikować do ITC SA to bardzo polecam. Rekrutacja to spore wyzwanie, ale na prawdę warto spróbować.

minia

Niedawno skończyłam staż w ITC i mam bardzo pozytywne odczucia :) Bez problemu pogodziłam staż z uczelnią dzięki elastycznym godzinom pracy. Polecam wszsystkim studentom.

ozon

Po kilku miesiącach w ITC w dziale HR mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych prac, jakie miałem. Karta multisport, prywatna opieka medyczna, codzienne wyzwania :) Czego chcieć więcej?

olka25

Pracuję w ITC od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Bywa ciężko, ale nie narzekam z tego powodu. Wręcz przeciwnie. Wiem, że robię coś, co mnie rozwija.

Michu

@żabek już 2 lata tu pracuję i jeśli jesteś zdecydowana i zmotywowana do poważnej pracy to miejsce dla ciebie:) mamy sporo obowiązków, ale i wynagrodzenie plus beneficiki to rekompensują. faktycznie mamy szkolenia, działa platforma iMe no i jezyki też możesz sobie podszkolić co zaprocentuje w pracy i poza nią. nie wiem, jak inni, ale ja nie żałuję że tu trafiłem:P

nobotak

Niedawno skończyłem staż w ITC w dziale IT. Nie parzyłem kawy, sporo się nauczyłem. Trudno się dostać, ale na prawdę warto wziąć udział w rekrutacji. Lepiej nie można trafić. :)

jagoda

Jestem jeszcze na studiach, ale niedawno robiłam staż w ITC w dziale HR. Podobało mi się. Może uda mi się dostać tam pracę pod studiach tak jak tobie:D :)

Remek

Jestem mega zadowolony z pracy w ITC. Jeśli ktoś poważnie podchodzi do pracy w branży IT, to na pewno odnajdzie się w ITC.

tinka

Wczoraj dostałam pracę w ITC w dziale HR! Łatwo nie było, bo rekrutacja tam to bardzo złożony proces ale dlatego czuję jeszcze większą satysfakcję. Nie mogę się doczekać pierwszego dnia :)

Karina

Robiłam staże w kilku firmach, ale w ITC było mi najlepiej :) Fajni ludzie, miła atmosfera. Dużo pracy, ale przez to zdobylam ciekawe doświadczenie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA