Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Przyszły Mistrz :)

cześć, Chciałbym aplikować na stanowisko Mistrza Produkcji. Czy praca jest w systemie jednozmianowym? Czy praca jest stabilna? Czy atmosfera jest ok?

Darek

Ale firma rekrutuje aktualnie? Czy trudno dostać się do was?

Darek

Chcialem aplikowac nastanowisko tapicera ponad 3 tys. Netto mozna zarobić? Prosze o szczere informację,

Były
@Darek

Spokojnie ponad 3500 zarobisz

T

Jakie są zmiany i jakie zarobki na produkcji ?

Jest jedna zmiana. Zarobki w granicach 4000 - 4500 netto na rękę bez nadgodzin

@T

Żadne ! Jest gorzej niż było !

Na produkcji?

Mala
@Miki

Tak potwierdzam w biurze się tak zarabia .

Mick
@T

W biurze jako kierownik :)

@Mick

No co ty? Przecież ludzie na produkcji też tyle zarabiają.

@Miki

Nie wiem .. nie zaglądam do cudzych kopert ;) ale pewnie (usunięte przez administratora)tak maja

@Bill

O nich właśnie mówię. Normalny pracownik tyle nie wycinanie.

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

T

Jak wygląda rozmowa sami proponują czy licytacja wynagrodzenia?

@T

Możesz się licytować wiadomo będą Ci oferować kwotę najniższą ale trzeba znać swoją wartość

Bill

Nasze forum na kafeterii już bez cenzury !! Przekazujcie sobie radosna nowinę !

Zapraszam do wypowiadania się na temat (usunięte przez administratora) Już można pisać

Jaki

Nie poleca.. Katastrofa

kl

Pozdrawiamy Kasie w lamarze najpiękniejszą;)

Magda_06

Cześć wszystkim, czy macie jakieś nowe wiadomości o firmie bo chciałabym aplikować?

Kolo
@Magda_06

Aplikuj to jest super firma lepszej chyba nie ma.

@Magda_06

Chyba sama sobie odpowiedziałaś na pytanie .. szkoda czasu i nerwów .(usunięte przez administratora)

@Kolo

Już wysyłam :) dzięki Kolo

Kamil
@Magda_06

Czy otrzymałaś już zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do firmy LAMAR? Inne osoby na pewno są zaciekawione, czy podzielasz opinie, której do pory ukazały się w tym wątku. Może rozmowa kwalifikacyjna rozwiązała twoje wątpliwości na temat niektórych aspektów w firmie. Zechcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami?

Weronika

Wiadomo coś o nowych rekrutacjach do firmy LAMAR? Na jakie stanowiska warto aplikować? Jak mają się kwestie dodatków socjalnych dla pracowników oraz co z warunkami pracy? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe wiadomości będą w tym wątku bardzo przydatne dla wielu osób!

Totoro
@Weronika

Dodatkow socjalnych brak. Paczka na swieta, 2 czekolady i owoce - koszt max 15 zl. Brak wczasów pod grusza- chociaz powinno byc. W Miliczu sami robilismy skrzynki na narzedzia bo nie bylo zapewnionych narzedzi pracy. Nie polecam.

Jeszcze aktualny
@Weronika

Po co się pytasz skoro sama wiesz że są i na jakie stanowiska. Może sama napisz to o co się pytasz masz najlepsze informacje na te tematy.

Prosze o informacje.

D.

Bądźmy dumni że możemy pracować w tak świetnej firmie z takimi tradycjami. Powinniśmy codziennie oddawać cześć ???? prezesowi że możemy mu pomagać się dorobić. Dziękujemy ci lamar.

Nick Carter

Nie będzie wigili

@Nick Carter

I bardzo dobrze . Powinni wyciagnac wnioski potnym jak nikt nie chciał przyjść na piknik rodzinny . Ja tam nie chce miec nic wspólnego z tymi wampirami . Niech oczu wodka nie mydla .

Nikos

Nie to nie jest dyrektor. To jest była asystentka zarządu a aktualnie zajmuje się iso i bhp.

Przyjaciolka

Bedzie w rym roku wigilia ?(usunięte przez administratora)

Weronika

@ja_Ja, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Na forum GoWork.pl nie oceniamy pracowników ani nie omawiamy ich spraw prywatnych. Czy w ostatnim czasie lepiej oceniasz poziom organizacyjny w firmie LAMAR? Może zaszły jakieś istotne i pozytywne zmiany w trakcie ostatnich dni?

Nick Carter
@Weronika

Pani Weroniko, rozumiem, że to Pani praca ale proszę dać wypowiedzieć się ludziom. Pytanie ciągle o to samo nie ma najmniejszego sensu. Nikt tu spraw prywatnych nie omawia, a informacje o nastrojach w firmie są bardzo cenne. Liczę, że tym razem moja wypowiedź.

Taki ja

Bo po 1: już nie jedna kontrola była i nic się nie dzieje, po 2: nie ma zagrania w firmie na "szczęście" dla Lamaru po 3: coraz więcej ludzi odchodzi więc nie długo może być tak że nie będzie miał kto dla nich pracować.

Kamil

Na forum GoWork.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu.

Weronika

@Bill, zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl Regulamin zabrania podawania danych osobowych pracowników firm. Forum nie jest miejscem na pozdrowienia. Rozmawiamy tutaj o warunkach pracy w firmie LAMAR. Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia w tej firmie?

ja_Ja

Optymista...minimum rok...z tym myśleniem ciężej niż ktokolwiek przypuszcza...nie będzie co zbierać...

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.