Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Nick1

No masz racje widzisz Bolka tez ze stolarza zrobil sie nagle wszechwiedzacym mechanikiem,prawdaa?

bolek
@Nick1

Nie muszę być wszechwiedzącym mechanikiem, po prostu wystarczy mieć trochę oleju w głowie, czego Tobie brakuje.

Bolek

Huraaaa,ludzie cieszcie bedzie gruntowna restrukturyzacja i modernizacja Firmy.

Bolek W.

Jaka fantazja,naogladales sie filmow fantastycznych i chcesz fantazjowac? Lepiej bys przylozyl reke do restrùkturyzacji.

Johny

Może właśnie to jest ta restrukturyzacja? :D

@Bolek W.

To raczej Ty fantazjujesz w sprawie restrukturyzacji. Ja mam przyłożyć rękę? Chyba jesteś śmieszny z pewnością tego nie zrobię.Niech lepiej zarząd się przyłożył.

@The_Final_Countdown

ludzie kogo to interesuje...jeszcze chwilka i to wszystko będzie przebrzmiałą historią...słusznie zapomnianą...

Johny

Bo był i jest źle zarządzany. To tak w skrócie.

Johny

Hahaha dobre sobie. Pozamiatasz? Nie strasz nie strasz bo się....... Już nie jeden był taki który chciał tą firmę "zrekstrukuryzowac" no i co?(usunięte przez administratora) nie udało się. Więc jak coś to" życzę powodzenia" Setka ludzi, a tyle jeszcze tu pracuje? A co do wiktu to teraz roboty jest tyle że nie ma obawy.

@Johny

No to zostala setka ludzi,jak zrestrukturyzuje ta setke to zostanie ile? 0 . No wiec wikt panstwowy bedzie pewny. Taki ktos z Was pewny ze roboty duzo? Nie powiedzisloby sie tego.

@Lamarowiec

Może to nie byłoby złe. Jak by poleciały wszystkie (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś się nie boi prawdziwej pracy to z całą pewnością coś sobie znajdzie. No gorzej to z tymi co siedzą w Lamarze bo tam się nie narobia więc jest im tu dobrze. Tacy to faktycznie mogą mieć problemy ze znalezieniem jakiejś pracy.

A

Żaden magik nie pomoże bo (usunięte przez administratora) nie lubią jak im coś się każe zrobić i nie wazne czy masz to być na korzyść firmy czy. Jeżeli im się to nie podoba to go zwolnij i tyle.(usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Leszno
Santa Claus

Co się dzieje nowego w firmie LAMAR ? Odpowiedź jest prosta: "Sytuacja jest dynamiczna i rozwojowa" :)

@Santa Claus

No co moze byc nowego. Nic . Firma rozwija sie preznie juz 2 dni jest nowy restrukturyzator ktory naprawia firme od fundamentow pod sam dach. Pracy duzo,teraz szukaja aplikantow na 3cia zmiane i druga. Aplikujcie kto moze.

@Lamarowiec

No tak ilość miejsc ograniczona. Więc nie ma co czekać już wysyłam CV. Ale chwila na jakie stanowisko? Może sprzątaczki?

ja_Ja

jaki restrukturyzator ??

@ja_Ja

No jest jakis czlowiek podobno odpowiedni na odpowiednim stanowisku co ma zautomatyzowac zaklad spawanie automatyczne plandekowanie tez ma byc zautomatyzowane i czesciowa linia automatyczna do zabudow ma powstac. I juz 75 etatow mniej. Jest wikt panstwowy? Jest!!

@ja_Ja

A no taki restrukturyzator co nie bedzie patrzyl jal 2 godziny szukasz wkretarki tylko zakupi nowy sprzet i bedziesz zapierdalal 9 godzin non stop . Wszystkie sprzety dostaniesz na blaszki i bedziesz musial sie rozliczyc z tego nie bedzie tak,ze 3 godziny szukales wkretarki,teraz basia albo gosie wlozy ci do reki zebys 9 godzin stal na stanowisku i robil zabudowy a nie walil konia tylko na widok basi albo gosi

Lamarowiec

No to wracaj jak bedzie nowa rekrutacja po restrukturyzacji bedzie budowa nowej hali pod produkcje zautomatyzowana jsk to sie zakonczy to aplikuj.

Kazik

A po co karty magnetyczne na wejściu ? Co Ci biedni ochroniarze wówczas będą robić ? A tak to przynajmniej piszą w tych zeszytach codziennie rano kto wchodzi i o numerek pytają :) To są prawdziwi strażnicy Teksasu, przy nich Chuck Norris to dzieciak. A ochroniarze ? Nawet mysz się nie prześlizgnie, no chyba że do biura zarządu żeby narobiła pisku :)

Sałatka ziemniaczana
@Kazik

Warto dodać, że ochroniarze wpisują tylko czas wejścia, a wyjścia już nie (nie ma liczonych nadgodzin). Kolejna sprawa, że każdy dział powinien mieć godzinówkę na miejscu wypisywaną osobiście przez pracowników(usunięte przez administratora)

@Kazik

Ale po co dziadki z prostata maja wypisywac wejscis wyjscia jsk moze system to zarejestrowac dziadkow (usunięte przez administratora) na zbity pysk zalozyc karty magnetyczne i bedzie git.

Joker

LAMAR ? świetna firma, polecam !

Santa Claus

LAMAR ? A co to jest za firma ? Lubię firmy gdzie jest dynamiczny rozwój i sytuacja ! LAMAR już wysyłam do was CV !

Nie pracuje w LAMAR

Oj!!! jak się czyta opinie na Gowork to wychodzi na to, że każdy pracodawca to "dziad" a kadra zarządzając to ludzie, którzy znaleźli się tam tylko dlatego, że kogoś znali lub komuś włazili w du...e. Ktoś się sugeruje takimi opiniami w ogóle? To przecież wypociny jakiś frustratów, którym w życiu nie wychodzi i obwiniają o to pozostałych, którym się powodzi trochę lepiej...takie to polskie. I darujcie sobie odpowiedzi bo pewnie już tu nie zajrzę.

Pracowałam tam
@Nie pracuje w LAMAR

Ja też tak myślałam, póki się tam nie zatrudniłam. Potem sobie uświadomiłam, że stosunek ilości pracowników do ilości opinii jest dosyć istotny. Tutaj wychodzi na to, że każdy pracownik ma złą opinię o firmie, bo komentarzy jest mniej więcej tyle, co zatrudnionych, jak nie więcej, biorąc pod uwagę, że firma więcej ludzi zwalnia, niż zatrudnia. Niestety również nie polecam tej firmy.

@Pracowałam tam

A kiedy tam pracowalas jak masz imie? Moze podasz namiary skontaktuje sie z Toba.

Pracowałam tam
@Lamarowiec

Poczekaj chwilę, wrzucę Ci świadectwo pracy... Ah, nie można dodawać załączników... Ojej. Nie sądzę, żeby ktokolwiek godny zaufania, o czystych intencjach pytał o takie rzeczy w tym miejscu, co nakazuje mi odebrać tą wypowiedź jako groźbę. Osoba, która chce zasięgnąć języka u źródła, po prostu pyta u źródła (nie muszę chyba przypominać terminu MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE?). Osobiście nie czuję potrzeby nic nikomu udowadniać, więc jeżeli ktoś nie wierzy w informacje, które się tu udostępnia, proszę się zatrudnić, droga wolna :)

@Pracowałam tam

Ja chce tylko skontaktowac sie z Toba i pogadac o warunkach dlatego prosze o kontakt do Ciebie . Rozmumiesz mila?

@Lamarowiec

Może sam podaj swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy i pogadamy nt warunków.

Zostań Kierownikiem

Cześć, widzę, że wielu z Was ma wspaniałe pomysły, wielu z Was wydaje się, że praca związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest taka łatwa. I to jest ten moment, w którym TY możesz zmienić wszystko, możesz być zalążkiem czegoś zupełnie nowego,nowa era zarządzania jest na wyciągniecie ręki - Właśnie pojawiło się ogłoszenie na Kierownika Produkcji !!! To jest TWOJA szansa, by zmienić to co według CIEBIE jest złe i wymaga natychmiastowej reakcji! Powodzenia ! (usunięte przez administratora)

Hymn... słowa
@Zostań Kierownikiem

tak, tak będziesz słyszał hymn z odali...Lamar ścieżką rozwoju Lamar zawsze do przodu Lamar znów fakira ma(usunięte przez administratora)

ufo

ktos zapytal czy trzeba aplikowac na stanowisko mistrz. Taka aplikacja jest zbedna gdyz mistrzem zostaja osoby ktore byly fazkowymi a teraz rzadza nie majac pojecia co to jest wkretarka ale tak moze byc tylko w lamarze. (usunięte przez administratora) Jak ktos chce aplikowac na modelarza to spoko moze wkoncu znajdzie sie ktos kto zrobi forme ktora nie wyladuje pod smietnikiem jak do tej pory. Dobrze ze juz mnie tam nie ma uciekajta ludzie bo sami was wykopia

Damian
@ufo

Zapraszam do kontaktu prywatnego porozmawiam o tym czy ty masz ból (usunięte przez administratora) że tu nie pracujesz sądzę że musiałeś być słabym pracownikiem albo co lepsze dużo gadałeś A mało robiłeś

@ufo

No cóż jaka firma tacy mistrzowie.

@Damian

Heh.... Z kąd ja to znam "byłeś słaby" stara lamarowska spiewka nt byłych pracowników którzy nie bali się odzywać i postanowili sami odejść. W lamarze dużo robić?.... Ciekawe co jak za wiele roboty nie ma. Więcej się siedzi niż robi ????

Abcde

W firmie z założenia pracuje się od 7 do 15 natomiast jest samowola pracownicza każdy chodzi jak chce część od 6 część od 7 zostają po godzinach nikt tego nie kontroluje po co ,co w tym czasie pracownicy robią mistrzowie kierownik nie mają z tym problemu(usunięte przez administratora)

Dawid
@Abcde

Z tego co piszesz niektórzy pracownicy mają elastyczny czas pracy. Czy takie sprawy trzeba wcześniej uzgadniać z przełożonym?

@Dawid

Nie ma potrzeby wcześniejszego uzgodnienia z przełożonym. Jedynie to się tylko czasami informuje że się zostaje dłużej. Ale to nie ma nic wspólnego z elastycznym czasem pracy. To jest porostu naciągane godzin. (usunięte przez administratora) Przecież i tak nikt nic Ci nie powie. Tak to wygląda.

Johny

Rekrutacja to jest tylko po to żeby zrobić wrażenie że szukają ludzi(usunięte przez administratora)

Łukasz
@Johny

Teraz jest trochę więcej pracy więc trzeba ludzi dojechać i kazać im cisnąć do 18 jakby ktos zycia osobistego nie miał puszczali ludzi bez słów na wypowiedzenia a teraz szukają nowych kpina przecież tu w okolicy to każdy wie co się w lamarze dzieje

Łukasz

Słuchajcie teraz jest tam wielki kociokwik szykują pozal się Boże auta na targi ludzie walą po 12,14 godz za (usunięte przez administratora) w sumie bardziej jest to naciąganie P. Kuz. Tak ludzie ciągną godz na nic nierobieniu bo inaczej się nie da zarobic a szefostwo niestety ograniczone kadra kierownicza skupioną na paleniu fajek zresztą pracownicy też poza przerwa regul. oblegaja palarnie na przeciw magazynu bo tam nie widac jest taka ściema na poszczególnych działach że szok no cóż nie moje pieniądze nie mój cyrk szkoda że nie docenia się rzetelnych pracowników a Pan kartofel porażka oposcilbym go dwa szczeble nizej i trochę szacunku do ludzi życzę osobom zarządzającym dzięki nam jeździcie Range Rover

@Łukasz

W Miliczu nie robią po 8h, ale z tego wynika ze w smardzowie tak...

Jaro
@Nit

To po ile godzin robią w Miluczu?

@Jaro

Po 8h

Nit

Jak wyglądają zarobki w smardzowie

Jaca

Raczej nie bardzo skoro firma zwalnia coraz więcej ludzi.

Tym razem do Agaty

Cieszę się, że padło to pytanie, szkoda, że tak późno. Nie, nie można. (usunięte przez administratora)widzi w ludziach tylko wydatki. Czekam na moment, aż sami będą wszystko robić, jak już wszystkich zwolnią :) Umowa na czas nieokreślony w tej firmie nie istnieje. Zresztą... To akurat nie jest problem :) Nawet prośba o długopis jest ryzykowna.

Iza
@Jaca

@Jaca A możesz napisać jaki jest powód licznych zwolnień w LAMAR? Firma zwęża swoją działalność? Będę wdzięczna za info.

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak z atmosfera w biurach? Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko aczkolwiek nic o tej firmie nie wiem.. Dzięki

@Ania

Jeśli chcesz pracować w atmosferze gdzie trzeba uważać na kazde slowo, do człowieka nie ma szacunku bo jesteś i tyle to firma idealna dla Ciebie

Olo

Taaa, klasyka gatunku. Tam się oszczędza nie na tym, na czym powinno. Wieczny problem z papierem do drukarki, a marnuje się go w dziale handlowym od cholery...

do Ani
@Olo

Oszczędza się na papierze, na ręcznikach do rąk... :D Już nie mówiąc o pracownikach. Dobrze, że też się sami zwalniają, bo z czego mieli by zapłacić firmie consultingowej...

Damian

Dlaczego w taki sposób wyrażasz się o firmie LAMAR? Czyżbyś miał jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Chciałbym poznać Twoją opinię.

Byly
@Damian

Jeżeli pisze tak o Lamarze to z pewnością coś o tej "firmie" wie. Co do opinii to jest to firma która nie potrafi szanować pracowników, nie rozlicza ani nie wypłaca nadgodzin. Brak rozliczeń delegacji. Ludzie którzy jeżdżą na montaże zamiast mieć płacone wg stawiki godzinowej dostają stała umowna kwotę bez względu ile godzin są w delegacji. Pracownika "szanują" tylko wtedy gdy baaardzo jest on w danym momencie potrzebny, a gdy już nie jest to potrafią go zmieszać z błotem.

Nit

Najgorsza firma!!! Zero szacunku do pracownika.. (usunięte przez administratora)

Maja
@Nit

Mocnych słów użyłeś, ale szczegółów już nie napisałeś. Skoro masz taką opinię to warto ją rozwinąć. Chyba, że była napisana w emocjach, to warto ją przemyśleć raz jeszcze.

@Maja

Opinia jest przemyślana, nie ma co rozwiać tego skoro wiadomo jak jest.

miro

Witam Później jest gorzej zero szacunku do pracowników .A kto przeprowadzał rozmowę i na jakie stanowisko się starałeś/aś

Jaca

Niestety w trakcie pracy jest jeszcze gorzej.

RR
@miro

aplikacja na mistrza produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.