Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Exploit

Przyjazna atmosfera w pracy, bez stresu i napięcia o tempo realizacji zadań. Wieloletni pracownicy chwalą sobie ten zakład, bo praca jest tam pewna, nie ogranicza się jedynie do zawarcia na okres próbny.

InDaBeat93

Zarobki na bardzo przyzwoitym poziomie, szef wymagający ale bardzo przyjazny i miły człowiek :) Zdecydowanie polecam firmę !

kasiaza

Z moich doświadczeń wynika, że Lamar jest rzetelną firmą. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie.

LAMAR

Dziękujemy za wszystkie opinie na temat naszej firmy, zarówno za te pozytywne, jak i te, które nie są zanadto przychylne. Niezależnie od ich formy, są one dla nas bardzo wartościowe, bowiem pozwalają nam na zwrócenie uwagi na rzeczy istotne. Z poważaniem, LAMAR.

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

firma sie rozwija... czemu ludzie odchodza ? nie ma zadnych podan o prace ?

LAMAR
@pracownik

Drogi Pracowniku, zapewniamy, że podania o pracę napływają do nas regularnie.

Lamar

Dziękujemy za wszelkie opinie na temat Naszej firmy. Wymagania wobec poszukiwanych pracowników produkcyjnych nie są skomplikowane. Prawdą jest, że sercem firmy są osoby pracujące fizycznie, natomiast nie wyklucza to zapotrzebowania na ich wyspecjalizowane kompetencje. Pracownik, który wyróżnia się efektywną pracą oraz zaangażowaniem z pewnością zostanie doceniony. Jesteśmy firmą, która stawia na wysoką jakość swoich produktów, a także lojalność wobec swoich pracowników. Przedstawiciele handlowi poszukiwani są ze względu na szybki rozwój firmy, natomiast zarzut o rotacji jest absurdalny, biorąc pod uwagę, iż najmłodszy stażem przedstawiciel jest w firmie od 2 lat, najstarszy natomiast od 7 lat. Pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie opinie, nawet te czytane z trudem są dla Nas bardzo wartościowe, bowiem w przyszłości pozwolą nam stworzyć jeszcze lepszy zakład pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, z chęcią wysłuchamy i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Z poważaniem, Lamar.

znawca firm
@Lamar

pierdu pierdu...

killer

znowu szukaja nowego ph hehe rotacja jak na stacji benzynowej

serce

kochani są za to że szanują narzędzia prywatne pracownika

rozum

Wymagania: - doświadczenie/umiejętności w laminowaniu. Oferujemy: 1) Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 2) Intensywne wsparcie merytoryczne przełożonych 3) Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy Jaka szanująca pracowników firma poszukuje pracowników taką ofertą np.na tablicy. (usunięte przez administratora)

tytus

Panowie może ktoś napsiac ile mozna zarobic jako specjalista transportu w firmie lamar i jakie ma obowiazki

Morda

Jakie sa zarobki na stanowsku konstruktora w lemarze?

husar

Witam. Dostałem propozycje pracy w lamarze jako laminiarz. Jakie tam są warunki i wynagrodzenie?

nono

hej,kto to jest kiero?

pracuj na 20 letnia BMW

słaby dojazd z bieruta, hubo żydzi na wahe,, bo merc i automaty są złe, powiem Ci tak 123 zł w automacie lepsze niz w lamarze cebulaki

Stanley

Super ! Kraina miodem i mlekiem płynąca. Kiero super człowiek, elokwentny, finezyjny, bardzo miły i kulturalny po prostu człowiek na poziomie !

cujo

Jakie są tam warunki pracy , 1 czy 2 zmiany chodzi mi o stanowisko montażysta , jaka stawka godzinowa?

rychu

pewnie jak w każdej firmie jeśli w jakiś sposób wyróżniasz się z tłumu i masz dobre stosunki w górą to Cie zauważą

mistrz

Lipa ogólna.. (usunięte przez administratora)kasa słaba... Tak to jest jak ktos kto sie na tym nie zna bierze sie za zarządzanie firmą...

x pracownik x

ludzie nie czytajcie tych glupot... wiekszosc tych komentarzy to napisala konkurencja anie ten kto pracowal w tej firmie. jajestem juz tam od ponad roku czasu i nie narzekam.warunki w miare w miare wynagrodzenie tez .. da sie robic ;]

s

Chodziłem po różnych stronach internetowych i z ciekawości zajrzałem tutaj i powiem wam że to co tu piszecie to jedna wielka bujda heh. Naprawdę uśmiałem się jak to czytałem bo ewidentnie piszą tu ludzie z jakiejs konkurencji i byli pracownicy z urażoną dumą po byli za cieńcy, popracowali 3 dni i upominają sie o swoje pieniądze heheh mi po 3 dniach było by wstyd jeszcze tam przychodzić czy dzwonić. Jest dużo takich przypadków i takich dziwnych ludzi. Ja pracuję w Lamarze juz 7 rok i niemogę powiedzieć żadnego złego słowa a tym bardziej na kierownika wyzej wspomnianego ponieważ ten facet naprawde wie oco chodzi i trzyma porządek i naprawde można się z nim dogadać tak samo jak z zarządem. Był pewnien okres w moim życiu gdzie potrzebowałęm pomocy, nawet nie przyszlo mi do głowy żeby o tym w firmie mówić to kierownik sam zobaczył że coś się dzieje i po rozmowie z szefem naprawdę dużo mi pomogli i dużo im zawdzięczam dlatego niepozwolę pisać takich głupot. Uważam że jest to firma naprawdę na wysokim poziomie i bardzo dbają o kadrę no chyba że ktoś jest słaby i nie poradzi sobie to może iść na kase do supermarketu.

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.