Opinie o Ochrona Boss w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ochrona Boss. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ochrona Boss o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Boss w Gliwice

Byłem osobiscie w urzędzie skarbowym i urzednik udzielił porady :rozliczamy się z tego co nam pracodawca dostarczył jeżeli nic to rozliczamy się tylko z tego co mamy emerytura inny pracodawca po oddaniu pit zgłaszamy że byliśmy pracownikiem firmy BOSS od daty do daty i firma nie dostarczyła w terminie rozliczenia pit 11i za[usunięte przez moderatora] BIORA SIĘ [usunięte przez moderatora] Z BOSSA A NIE UCZCIWYM PRACOWNIKOM KTÓRZY BOJA SIĘ BO KTOS IM GŁUPOT NAGADAŁ ludzie macie za dużó pieniędzy a w psudo firmie boss smieją sie słyszałem jak czekałem pod drzwiami na swoje pieniądze

a jak wyglada sprawa podatku - ktorego do US nie odprowadzal ani boss ani my bo z czego ? jak oddamy sprawe do sadu to Us dowali nam kare za niewykazanie w pitach dochodu ? to za to ze nie mamy kasy mamy jeszcze doastac po (usunięte przez administratora) od urzedu skarbowego ? Kto wie jak to rozwiÃ��zac?

P.O

nareszcie coś się ruszyło i ktoś znowu prawdę pisze pracownicy którzy nie otrzymali pieniędzy zostali[usunięte przez moderatora] do sądu idźcie nic to nie kosztuje bo za niedługo upadłość będzie i tyle zobaczycie

boss z małej litery bo na dużą nie zasługują

teraz schroniska dla zwierząt BOSS będzię ochraniał za friko przez 15 lat za to co zrobili i robią z psami na obiektach .LUDZIE TO DO GAZETY I TELEWIZJI SIĘ NADAJE

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Boss? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
BYŁY

wiśnia a co tam podkradać u was ma inna firma jak ten BOSS TO PADAKA HAHAHA

DO JANKA W. czyli iniciały ( P, K ,B itd )

JANEK WIŚNIEWSKI PADŁ NA DRZWIACH PONIEŚLI NA .... SONG SOLIDARNOŚCI . DROGI JANKU CZYTAM CZYTAM TWOJE WYPOCINY I JESTEŚ BARDZO ROZGORYCZONY SKORO PISZESZ TAK ŹLE O FIRMIE ANG OCHRONA CZYŻBY NIE ZATRUDNILI CIEBIE DO PRACY ZA MAŁE KWALIFIKACJE TWOJE LUB ICH BRAK W TWOIM PRZYPADKU. A PROKURATURA ? KPISZ SOBIE TERAZ I WPROWADZASZ NIEPRAWDZIWE KŁAMLIWE INFORMACJE DO ŚRODKÓW PRZEKAZÓW PUBLICZNYCH ( A TO KARALNE PRZYPOMINAM TOBIE ) . MAM PEWNE DANE POTWIERDZONE DOTYCZĄCE SPRAW SĄDOWYCH ZARZUTÓW PROKURATORSKICH DZIAŁAŃ POLICJI WOBEC INNEJ FIRMY Z GLIWIC ? ?? PONIEWAŻ ZAJMUJE SIĘ RYNKIEM OCHRONY NA TERENIE ŚLĄSKIM OD 15 LAT I JUŻ BARDO DUŻO WIDZIAŁEM NIE BĘDĘ ZNIŻAŁ SIĘ DO TWEGO NISKIEGO POZIOMU I OBSMAROWYWAŁ FAKTEM I PRAWDĄ UDOKUMENTOWANĄ FIRMY KTÓREJ JESTEŚ PRACOWNIKIEM I TAK WSZYSCY WIEDZĄ O KTÓRĄ SIĘ ROZCHODZI . A POD TYM CO ANONIM OPISAŁ O RYNKU FIRM OCHRONIARSKICH GLIWIC PODPISUJE SIĘ OBIEMA RĘKAMI

janekwisniewski

totalna bzdura jest informacja ze[usunięte przez moderatora] obsluguje monitoring i nieprawda jest ze jest alkoholikiem a jedynie aktywnym degustatorem (praca w bossie do latwych sie nie zalicza wiec chlopowi dziwic sie nie mozna) a co do preznie rozwijajacej sie super firmy ANG to szanowny pan zapomnial dopisac malutki detalik o tym iz prokuratura prowadzi dochodzenie przeciw elicie rzadzacej w tej pseudo firemce ktora istnieje wylacznie dzieki podkradaniu obiektow bossowi.

na Toszeciej to jest pan prezes a na Studziennej jest pan ksiegowy - celowo bo odsyla pan prezes do ksiegowego a ksiegowy do prezesa .I tak lazi sie z jednego konca gliwic na drugi .Od chodzenia juz czlowiek glupieje i da sie zwiesc na kolejne obietnice .A tak apropo moritoringu bossa - sam widzialem jak sekretarka zastepowala osoby z moritoringu ktore szybko sie przebieraly bo potrzeban byla grupa do konwoju SZOK ponadto na moritoringu pracowaly osoby ktore nie mialy jeszcze umowy a kadrowa nawet nie miala dokumenow w rece tych osob. Wiec o czym mowa???? jak firma powazna pozwoli sobie na takie matactwa .DO SADU Z TYMI [usunięte przez moderatora] Z KRATY BO TAM ICH MIEJSCE

Ochrona w Gliwicach Ten tekst jest skierowany do wszystkich którzy zastanawiają się nad wyborem firmy ochroniarskiej na terenie Gliwic. Nie jest to tekst reklamujący jakąkolwiek firmę ochroniarską tylko pokazujący prawdziwe realia firm ochroniarskich na terenie Gliwic. Na terenie miasta Gliwic mamy do czynienia z nie zliczoną liczbą firm ochroniarskich ale opisze tylko te najpopularniejsze. Na porządku ochrona formie monitoringu elektronicznego z dojazdem grupy interwencyjnej była czymś luksusowym. Nie wielu Gliwiczan mogło sobie pozwolić na załażenie systemu alarmowego w domu za kwotę powyżej 3500 zł i do tego dochodzący abonament za Monitoring i grupę interwencyjną około 150, 300 zł oraz operatorowi GSM lub TP. Zbiegiem lat rynek się rozrastał i większa konkurencja sprawiła że w Gliwicach system alarmowy (Podstawowy) można już mieć poniżej kwoty 500 zł a abonament za Monitoring i GI już od 39 zł ale czy rzeczywiście większa konkurencja sprawiła że ten rynek stał się lepszy za tańsze pieniądze? Odpowiedz jest prosta i jednoznaczna. Rynek ochrony sam się pogrąża z tak tanimi abonamentami. Co się odbija na jakości pełnienia przez nich usług. Ostatnio w Gliwicach bardzo popularny systemem transmisji sygnałów do centrum monitorowania stał się system radiowy. Klient szczęśliwy bo nie musi płacić dodatkowego abonamentu operatorowi GSM lub TP, zmienia system na radiowy lecz żadna firma ochroniarska nie powie jakie wady ma przesył sygnałów przez radio. A ma duże i nie warte tych 20 zł zaoszczędzonych na dodatkowym abonamencie GSM czy TP. Transmisja przez fale radiowe może dość do centrum monitorowania z kilku dniowym opóźnieniem i to nie są rzadkie przypadki a jeśli chodzi o nasz dobytek czy zdrowie to czas przybycia sygnału do centrum monitorowania i reakcja operatora monitoringu i GI jest bardzo ważna. Wiec Ja polecam tylko nadajnik GSM lub na linie telefonii stacjonarnej a najlepiej polaczenie jednego i drugiego co da nam pewność że sygnał włamania czy napadu doszedł do centrum monitorowania. Parę słów o każdej firmie ochrony w Gliwicach (kolejność przypadkowa) F8 – firma która rzeczywistości nie ma centrum monitorowania i koordynacji grup interwencyjnych. GI ma palmtopa na którego przychodzą sygnały alarmu, Brak jakichkolwiek procedur działania w czasie interwencji lub brak podjęcie jej np. Jeśli w Pub bije się parę osób (byłem na ocznym Świadkiem takiego braku kompetencji) Biuro ochrony Security System (B.O.S.S) - jednym słowem żenada!!! Ostrzegam potencjonalnego klientów firmy boss. Do lipca ubiegłego roku była to jedna z lepszych firm ochrony ale po „przewrocie” jaki był tam z pracownikami odradzam. Strona www nie ma nie prawidłowych danych. Siedzibę teraz mają chyba na toszeckiej(wcześniej Zwycięstwa 30 później wrocławska.) Monitoring to osoby które nie maja pojęcia o pracy w tym zawodzie. Często siedział na monitoringu księgowy firmy mówią że jest z niego pijaczyna. GI jest jedno osobowa, Nie wypłacają wypłat od kilku miesięcy swoim pracownikom ochrony fizycznej. Certum Ochrona – w nocy dwie grupy interwencyjne dwu osobie, Osoby znające się na swojej pracy. Tylko minus za nadajniki radiowe. Nova System – Brak grup interwencyjnych na terenie Gliwic (samochód GI Nova System widziany na Gliwicach jeździ Pan marketingowiec) Jeśli nawet Nova ochrania jakiś sklep czy bank to i tak przyjedzie GI jakieś innej gliwickiej firmy. A dzieciarnia (ochrona) w Forum Gliwice nie ma pojęcia o swojej pracy a mają nosy wyżej niż …… Securitas Polska /Alert – Brak grup interwencyjnych na terenie Gliwic jeździ dla nich inna firma. Bardzo profesjonalny monitoring z dobrymi procedurami. Argus – O firmie Argus można powiedzieć że ARGUS = Biedronka. Firma ochrona przede wszystkim w całej Polsce Biedronki, nie mają GI jeżdżą dla nich inne firmy. Profesjonalny Monitoring Solid – Najpopularniejsza firma ochrony w Gliwicach. Jedna GI na całe Gliwice czyli około 1000 obiektu. Jest nie możliwe obrobienie tego jedną GI o jakimś normalnym czasie dojazdu to można zapomnieć. Czasem pomaga im GI z Zabrze. Jeśli człowiek ma za dużo alarmów mogą zerwać umowę (nowy punk w umowie) cena nie równa się jakość szczególnie przez nadajniki radiowe i jedną GI ANG Ochrona – Nowa firma prężnie się rozwijająca Dobry monitoring i GI znająca się na swojej pracy. Duzy plus za możliwość dzierżawy nadajnika z kartą GSM. Drogi ale profesjonalny serwis. strona www z modułem sprawdzenia stanu obiektu w czasie rzeczywistym EkoTrade - Brak grup interwencyjnych na terenie Gliwic jeździ dla nich inna firma. Bardzo profesjonalny monitoring z dobrymi procedurami. Borg – Praktycznie firma na papierku kilka obiektu ochrony fizycznej, Brak monitoringu i GI (jak jest już obiekt na monitoring to „sprzedają” F8) Maximus - Praktycznie firma na papierku kilka obiektu ochrony fizycznej, Brak monitoringu i GI (jak jest już obiekt na mo

JA

wypłace jak tylko napłyną srodki - znamy to na pamięc [usunięte przez moderatora]

smieszy mnie to

wiecie co? BUJAĆ TO MY A NIE NAS!!![usunięte przez moderatora] wygrał w totka czy co? chce to zobaczyć na koncie

ZAPEWNIAM ŻE W CI�GU TYGODNIA WSZYSCY DOSTAN� ZALEG�E PIENI�DZE

ktos

to pracuje ta pani na dwa etaty :) jednak to prawda co mowią o tek firmie ....ze to [usunięte przez moderatora]

byly pracownik

i firma W Y P A R O W A L A zmienli adres i nawet nie napisali kartki pocalujcie nas w (usunięte przez administratora)

były

hihih ale odlot super brawo za pomysł

B.o.s.s

Polecam wszystkim zobaczenie NOWEJ NAKLEJKI NA OBIEKTY FIRMY BOSS (usunięte przez administratora)

janekwisniewski

na miescie mawiaja o nowej pelnej nazwie legendarnej super firmy... Agencja (usunięte przez administratora)

janekwisniewski

oj ta cisza na forum jest zwiastunem burzy jaka wywolaja przesluchania na komendzie w Rudzie Slaskiej. szczere pozdrowienia dla super uczciwych zalozycieli super firmy (usunięte przez administratora)

gigi

"były" myślisz ze leżenie coś by dało? trzeba było wpaść i zrobić (usunięte przez administratora) i działąć tak jak oni

były

a co mnie obchodzi konsalnet? Pracowałem w bossie i chce od nich pieniądza!! Już wszystko zgłosiłem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Boss - Gliwice

• Jak się pracuje w Ochrona Boss?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Boss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ochrona Boss
3.7/5 Na podstawie 160 ocen.

Ochrona Boss