Opinie o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Prawdomówny

NIE POLECAM !!!!!! Kierownictwo to (usunięte przez administratora) z krótką pamięcią dobrze ktoś tam niżej napisał ,premia naliczana na zasadzie Lubię/Nie lubię. Pracując ciągle nocami(ubój) zarabiasz śmieszne pieniądze,okradają ludzi jak tylko mogą. Atmosfera w pracy gorsza niż tragiczna ,sprzedają ludzi w żywe oczy do pseudo kierownictwa by zyskać uznanie w ich oczach . Podsumowując zakład ten schodzi na psy albo i już zeszedł jak to jest możliwe że 2 pracowników pracujących tyle samo godzin w miesiącu dostaje inne wynagrodzenie i to nie jest różnica 100czy 200zl jest to około 500zl ..... OMIJAJCIE LUDZIE TEN (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!

wipasz mława
@Prawdomówny

tak właśnie jest w tej firmie jak pisze prawdomówny tam jak chodzisz przy mistrzu lub przy brygadziście mozesz chrować pół roku i tak cię nie zwolnia mozesz nie przychodzić do pracy wszystkp jest ok a już na uboju szczególnie możesz nawet pić abyś był na taśmie wogóle całe tz kierownictwo na uboju jest do wymiany bo nie nadają sie na te stanowiska kryją swoich i jest wszystko w porządku zastanawiam się gdzie jest dyrektor tego zakładu chyba że jest taki sam jak reszta ale o tym też się dowie prezes

@Marcel

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy operatora wózka widłowego. Jak to wygląda jeśli chodzi o pracę pieniądze i ludzi. Czy warto?

Eco Nowy wpis

Słaby chłop nie da rady.Trzeba być strongmanem. A najmądrzejsi ci co nic nie robią.Szczerze ci mądrale od wózków 1 dzień na taśmie i poszli by do domu.

Czy pracując w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Kamil

Wszystko jest przecież zależne od umiejętności wiedzy w danym zakresie. Często się zdarza że ktoś jest awansowany z niższego stanowiska

nikt
@Kamil

w sumie awans to jest przejście z niższego stanowiska na wyższe :-) nic to odkrywczego , a co do wiedzy i umiejętności , niekoniecznie one decydują o awansie :-(

Eugeniusz Bodo Nowy wpis
@Kamil

To trochę nie prawda. Istnieje wiele tajemniczych czynników. Nie wszystko zalezy od wiedzy i umiejetnosci. Konwenanse mają kluczowe znaczenie

Malvina

Witam jaka jest temperatura na hali w zakładzie wipasz? Jakieś opinie o stanowisku kontrola jakosci?

Ice T Nowy wpis
@Malvina

Niska. Kolo lub ponizej zera troche. Chyba najbardziej lajtowa fucha na kontroli , oczywiscie pod wzgledem fizycznym

G a Nowy wpis

Pracowalo sie dobrze .Z poczatku ciezko sie przyzwyczaic do tempa, temperatury nocnych zmian i halasu dla kogos kto nie pracowal nigdy w podobnym zakladzie , ale po paru tygodniach przywyklem. Pracowalem na wszystkich stanowiskach po trochu a bylem opiniowany z jednego dedykowanego. Staralem sie , pracowalem sumiennie. Mialem pelna frekwencje , niestety zostalem zwolniony. Trzeba liczyc sie z wysokimi wymaganiami. Zaklad solidny, ale praca intensywna i szybka. Niestety okazalem sie zbyt wolny. Ludzie fajni , tylko trzeba ich poznac troche i zrozumiec specyfike pracy. Polecam kazdemu kto nie boi sie monotonnej i intensywnej pracy i szuka stabilnych warunkow i solidnej firmy. Radze trzymac sie stanowiska zatrudnienia , z niego zostalem rozliczony a przydzielany bylem wszedzie i pracowalem wszedzie , na swoim stanowisku tylko poczatkowo , bez realnego przyuczenia rzucony na gleboka wode. Nie bylem w stanie nadazyc z marszu , nie dostalem czasu sie nauczyc , zostalem odstawiony. Drugich szans nie bylo , pracowalem wiekszosc czasu gdzies indziej. Na koniec opiniowany bylem tylko ze stanowiska na ktorym bylem zatrudniony , pracowalem tam najrzadziej , i tylko poczatkowo. Pilnujcie swoich spraw , dbajcie o swoje interesy , uwazajcie na niedopowiedzenia i mozecie liczyc na stabilna posade i uczciwa prace. Kasa na czas , zaklad zapewnia dobre warunki , wszystko co potrzebne do pracy , pelna sanitarka , wyzywienie , woda , dba o pracownika. Solidna robota , stresujaca i meczaca ale stabilna i uczciwa. Sympatyczna obsluga na szatniach i biurach. Bardzo mile panie Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi z wipaszu. Pracownikow obecnych , przyszlych i bylych :)

Ok

Spoko normalne

Galus Anonimus

Zimno szybkie tempo presja opór ale byłoby spoko , gdyby nie brak kultury czesci kolowych , krzyki , wulgaryzmy , wydzieranie sie po polsku na obcokrajowcow ktorzy nie rozumieja polskiego , wymagania z kosmosu , nie pokaza Ci , nie naucza , nie wytlumacza , masz wiedziec i robic. Brygadzisci akurat raczej spoko , jedna pani niesprawiedliwa , kieruje sie tym czy kogos lubi , nie jak kto pracuje. Nie spodobalem sie i ciagle bylem poganiany , napominany i rugany z zasady , choc pracowalem za dwoch czasem. A Ci ktorzy robili gorzej i wolniej niz ja nie uslyszeli nawet slowa. Reszta brygadzistow nie narzekala wcale na mnie , natomiast jedna pani narzeka glownie na mnie , traktuje mnie z uldzedzeniem i wymaga wiecej od innych , bo mnie nie lubi. Profesjonalne podejscie. Gdyby nie pare hamskich i glupich kolowych i jedna ciemna brygadzistka co sie uwziela i uprzyksza zycie bez powodu bylo by spoko. Praca ciezka , ale dbaja calkiem , szama , woda , do toalety bez problemu , chyba ze pani Kasia Cie nie polubi, panie ktore zajmuja sie szatniami raczej pomocne sympatyczne. Bhp przestrzegane , praca jak praca , trzeba pracowac. Ludzi sporo wrogich , wscieklych , zwlaszcza na kolach i magazynach Dra japy i szukaja problemu , nie powiedza Ci jak sam nie zapytasz , a jak czegos nie wiesz bo jestes nowy to sie pruja jak stare gacie. Oczywiscie nie wszyscy , jest wiele pomocnych i milych osob , ktore wytlumacza , pokaza , podpowiedza. Jednak duzo hamstwa , z cudzoziemcami sie lepiej dogadasz czasem co nie znaja angielskiego na gesty niz z niektorymi koparami na kole. I uwazajcie bo pani Kasia patrzy na to czy was lubi , czy jej pasujecie personalnie , nie na to jak pracujecie. Takze radze skupic sie na przypodobaniu sie i pucowaniu z prywatnych spraw zamiast pracy

Aleksandra
@Prawdomówny

Takie rzeczy jak piszesz to chodzi o cały zakład? Czy tylko o ubój? Jest oferta na elektryka UR, myślałam żeby mąż spróbował. Dasz znać czy warto w tym dziale szukać pracy?

@Prawdomówny

Ale szczera prawda to nie jest ZAKŁAD tylko PRZEDSZKOLE premie jak dawać to na równo bez wyjątku i nie ma w ogóle a dyscypliny niema każdy robi co chce i dlatego nie będzie dobrze

Cyrk
@Prawdomówny

Bo to prawda, takie polskie piekiełko, zasady i procedury dla niektórych, tych co na górę nie łażą z informacjami

wipasz mława
@Prawdomówny

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w przypadku pracy jako Analityk?

@Marcel

Czy firma Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Edek

Można liczyć na dobry (usunięte przez administratora),za nie duże pieniądze .Nie słyszałem o żadnych pożyczkach niestety.

Chętny

Jakie są teraz stawki na zawieszaniu?

3600-3800 i licz się z tym że to jest praca nocną od 18-3 3 do 10.30/11.30

Jan
@Prawdomówny

Na którym dziale tyle dostajesz i jakie stanowisko . 3800 to jak (usunięte przez administratora) godzin

@Jan

Na zawieszaniu po 3800 jeśli tak dalej będzie to jest to mój ostatni miesiąc w tym pseudo zakładzie.Pracujemy po9 h nocą za najniższą krajową gdyby odjął tą śmieszna premię

Chętny

Jakie są teraz staw ki na zawieszaniu?

Bardzo dobre

Krystyna
@Pracocholik

Bardzo dobre to ile? Jeżeli nie możesz podać konkretnej stawki to przynajmniej widełki finansowe. Z góry dzięki.

Leon
@Chętny

Stawki dobre pytanie bo co ci po stawce ,tu nie zarabiasz za pracę tylko za lizanie (usunięte przez administratora) przełożonym

Obserwator

A czy to jest sprawiedliwe że jak puścili busy ja Z 1 miejscowości jest 3 osoby to busa nie dadzo bo się nie opłaca A po 2 Lub 4 osoby opłaca się jechać a nawet po 1 osobę się opłaca a po 2 lub 3 już nie to gdzie to sprawiedliwe niech wkonicu zacznie sprawdzać bo to śmiechu warte. Albo dać to wszystkim bez wyjątku

@Obserwator

Jeszcze się nie urodził taki, co by wszystkim dogodził. Ludzie ozory to mają nadzwyczajne do paplania głupot. Kto mądrzejszy to nie siedzi na takich forach.

Obserwator

Ale tu można wypowiedzieć swoje zdanie

Ukraina

Jeżeli chcesz stracić rodzinę przez Ukraińców to zapraszam. Częste rozwody przez zdrady w kurczakach.Na strefie czystej samowolka i zero kontroli nad ludźmi. Można wychodzić kiedy się chce oraz używać telefonu zamiast pracować.

Cyrk
@Ukraina

Bo to prawda , zasady, procedury nie obejmują przyjaciół ze wschodu

Iza
@Cyrk

Jak to? Jakiś przykład czy to tylko takie hasełko mające wywołać emocje?

Ha
@Iza

Najwidoczniej byłeś (usunięte przez administratora) i nudny skoro odeszła. Standard...

@Iza

Przykład "Улежик Галущак" Cały czas na telefonie lub przerwie oraz inni ... Nowi pracownicy

Polaczki
@Ukraina

ogarnij swoją żonkę. Bo lata za każdym czy mlody czy stary dopiero się wypowiadaj

@Polaczki

Jeżeli lata za każdym to przyślij zdjęcia lub filmik że chodzi bokiem i będzie temat zamknięty. Tylko tego do sprawy rozwodowej brakuje.

Magdalena
@Cyrk

a Polscy są za to kontrolowani?

adriano
@Ukraina

a ja tam umawiam sie na bara bara z anią , (usunięte przez administratora) jak koza ale obsłużyć chłopa umie ,

Rolnik

To w wipaszu pracują Ukraińcy? A mówią że tylko Polacy

Urszula
@Rolnik

A w zasadzie to jest jakaś różnica? Może mówią, że Polacy, bo mają ich za swoich. To w sumie byłaby dobra opcja jeśli o atmosferę chodzi. wiadomo czy to prawda o tym co napisał? Kto jest odpowiedzialny za nadzór takiej sytuacji tutaj?

@Ukraina

Nie skladaj wszystkiego na Ukrainę, jak by nie oni i ini z zagranicy to by już dawno było ciężko w tej firmie. Jest samowolka w strefie czystej to wtedy jest lepsza wydajność pracownika, zadowolony pracownik jest wydajniejszy ☺

@Ukraina

Nie straci się rodziny to jest najlepsza firma w Mławie.

Kto pyta nie błądzi

Czy dostaliście już przelew wyplatę? Jutro 10 październik niedziela... A ja znow nie mam kasy na czas... Z tego co wiem gdy 10 przypada w niedzielę to przelew powinienem mieć na koncie 8.10 w piątek, a nie mam nic do tej pory.

Urszula
@Kto pyta nie błądzi

Banki czasami popołudniu transakcje robią. Ciekawa jestem czy wpłynęło w piątek czy w poniedziałek jednak?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wynagrodzenie jest zawsze na 10 każdego mca

Sylwia
@ja

I zawsze jest na czas?

Wipasz Mława. Ludzie pracują w ciężkich warunkach zimno bez ubrania odpowiedniego. Pracodawca nie wyposaża w struj roboczy. (usunięte przez administratora) Pracownicy przekraczają normy godzinowe pracy zawarte w KP. Praca okropna, szkoda zdrowia. Brak poszanowania pracownika na produkcji. (usunięte przez administratora)Brawo firma Wipasz Mława powinna dostać medal ???????????????? albo cztery. Pozdrawiam kierownictwo.(usunięte przez administratora)

@Marcin

O czym Ty piszesz?! Na wejściu dostajesz ubranie robocze (przepraszam "struj roboczy") - od butów po czapkę. Zimno - fakt, ale jak ma być skoro to ubojnia drobiu, nie ustawią na halach produkcyjnych po 30 stopni. A za nadgodziny albo płacą albo możesz je odebrać tylko trzeba umieć z kierownikami rozmawiać. Powodzenia i pozdrawiam

@Marcin

Jeśli chodzi o strój ... Nie masz racji to jest kłamstwo.... każdy pracownik jest wyposażony w odzież !!! To jest obowiązek już nawet nie ze względu na kodeks pracy czy regulamin ale przede wszystkim .. konieczność ze względu na mięso!!! Nikt nie wejdzie na produkcję bez odpowiedniej odzieży !!! To jest surowo pilnowane !!!

jak zwal tak zwal
@pracownik

twoj wybor ja to bym zakonczył prace w takiej firmie pojechał za odre i masz inna lepsza walute ba kierowcow zachod potrzebuje oferuja 40 e na godzine kilku chłopakow pojechało z mławy tam jezdza potrzebuja elektrykow budowlancow slusarzy tokarzy mnostwo ludzi nie masz co narzekac tylko jest wolnosc a nie kecki mamy czy zony trzymasz sie sa tez zakłądy miesne tonnes reda wiedensbruck to ammer taufkirchen vils to bombardier berlin siegen sporo z mławy pracuje wiec nie bojcie sie ruszyc pozdrawiam

@pracownik

O to dobrze że jest ubranie robocze. A jak z nadgodzinami o których wspomniałeś? Stawka jest wtedy wyższa? Zależałoby mi żeby sobie coś dorobić.

M.
@Andrzej

Jest wyższa.

Roman

Tak potwierdzam!!pracuje w tej firmie tu tylko romanse i rozwody a w roli głównej mistrzowie,kierownicy ....brak słów na to wszystko niektórym można wszystko a niektórym nic.Mistrz produkcji (uboju)pan T.....chodzi i robi tylko dobre wrażenie ogólnie rozpierdol jakich mało za dużo kierownictwa a za mało roboli od czarnej roboty.....system premiowania śmiech ....konfidenci dostają po tys i wzwyż ,zaś zwykły pracownik max400 a nawet i 200pln czyli ochłapy NIE POLECAM!!!!!chyba że chcesz przyjść,by znaleźć se innego ogona!!!!!

On
@Roman

A brygadziści to przygłupy z ulicy z krótką pamięcią.

Jeżeli 10 jest niedziela to wypłata jest kiedy 11

Rafi
@Rafał

Jest wiele darmowych pożyczek jeśli potrzebujesz naprawdę. Haha Będzie 11.

@Rafał

Chodzi o to że zwyczajnie się martwię po 2 czy aby rozwiązać umowę trzeba iść do kadr czy do mistrzów

Roman

Powinna być 8 go .

Uwolniony

Dramat od tego trzeba zacząć pod każdym względem. Zero szacunku dla człowieka i pracy jaka wykonuje, wulgarne zachowanie i zwracanie się do ludzi. Jest podział na tych do pracowania i słabego wynagradzania i na tych od zarabiania i niepracowania. Normalny człowiek ucieka, patologiczne miejsce i kadra zarządzająca to niewyedukowane chłopki które dostając stanowisko z automatu zapomnieli skąd są i ze bez ludzi daleko nie zajada. Nie polecam nikomu! Po pracy tam można mieć traumę!

Yes
@Uwolniony

Niestety wulgarne zachowanie i (usunięte przez administratora) to fakt

@Uwolniony

Dokładnie tak jak kolega pisze tam jest w punkt.

pracujący za darmo

Kiedy szanowny pracodawca zamierza wypłacić wynagrodzenie?, wg przepisów jeśli umowa informuje pracownika , że wypłata powinna być do 10 dnia miesiąca a rzeczona data wypada w sobotę lub niedzielę to wynagrodzenie powinno być w dyspozycji pracownika już w piątek. Więc pytam: gdzie jesteś moja pensjo, no gdzie?

Magdalena
@pracujący za darmo

to pierwszy raz dzisiaj Ci się tak wydarzyło? czy wcześniej już jakieś opóźnienia były?

@Magdalena

pierwszy raz

@Magdalena

zdaje sobie sprawę że pracodawca czy przełożony będzie mi chrzanił o godzinach sesji bankowych itp tyle tylko że przepisy mówią jak wyżej nadmieniłem tzn pracodawca powinien dostosować swoje operacje księgowe tak aby pracownik miał wynagrodzenie do dyspozycji w dacie z umowy

@pracujący za darmo

Ja też nie mam pieniędzy na koncie

Weronika
@pracujący za darmo

a za te przelewy odpowiada sam właściciel, czy osoby z kadr? Czy jakiś pracownik zaniedbuje obowiązki i dlatego pieniądze nie wpisują się w te sesje bankowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie - Mława

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Kandydaci do pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie