Opinie o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monier Braas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monier Braas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

frequent_traveller

Cos mi mowi,ze we firmie ciagle jest [usunięte przez moderatora] ! ;)

lolo

Widzi widzi,zapadają decyzje,czy wymienić kierownictwo czy zamknać zakład.to pierwsze rozwiąże wiele problemów na korzyść wszystkich,to powinno być zrobione 8 lat wcześniej.

były pracowik

A mnie to dziwi że dachówka nadal wychodzi zła . Naczelnik twierdzi że go wszyscy oszukali , dlaczego tak perfidnie kłamie .Znaczy to że w zakładzie brak technologa a tatuś tylko wali w boki Ostatnio coś milczy [,zły znak .]Czy tego na górze nikt nie widzi ,myślę że nie długo

buli

Wiadomo że chodzi o brygadę C ale się to skończy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Monier Braas Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
???

Haha, dobrze ze się zwolniłem, bo widze ze w firmie nie jest dobrze:) Ale kazdy jest sobie tam winien, a jesli komus nie pasuje to powinien sie zwolnic a nie narzekac jak mu zle i nie dobrze:):)(usunięte przez administratora)

olo

ale cos sie zwalniajom ludzie na własnom proźbe ostatnio to cos tam sie szykuje chyba. i tak teras nie idzie ten towar ja nie wiem co to bedzie... zeby tylko robota byla.

ino

Wkońcu ten terror się skończy, i rozwalą te klike ludzi ugrywających swoje interesy.

ojciec

Oj dobże sie zaczyna dziac we zakładzie... łupać, łupać. a ciepło tera jak cholera na firmie

gość

ty byles kiedys z ukladu ale juz nie jestes wiec po kiego teraz glosno krzyczysz jak to ci zle jest. na moje oko wcale tak zle nie masz wiec nie wiem... juz ci kiedys mowilem...

olo

a skond ty wiesz ile zarabia brygadzista? dobrom robote robi bo ludzmi kieruje i na zebrania o 9 lata na gure.

ori

Zamiast znowu uszczuplać brygadę trzeba zredukować zarobki zaczynając od brygadzisty w górę,brygadzista zarabia dwa razy tyle od pracownika praktycznie za mierną robotę.TO FARSA.

Kierwonik

jaka placa taka praca, jaka praca taka placa w dwie strony dobre kropka i basta. Lepiej nie bedzie nie tylko w firmie ale i w kraju sami widzicie jak jest, takze zastanowta sie lepiej co Wam sie lepiej oplaca praca w firmie czy moze zabranie sie za robote na roli.

olo

No wreszcie premia porzondna bo już sie martwilem. Jednak pracodawca porzondny jest i docenia nas.

laszlo

na forum każdy jest mądry i wygadany, ale jakby przyszło co do czego z górą porozmawiać to jeden z drugim nawet by połowy nie powiedział z tego co tu pisze. A co do czego nie podoba Ci się i sobie nie dajesz rady to się zwolnij. Na pewno ktoś znajdzie się chętny na twoje miejsce.

i TY bądz elektrykiem

olo

elektryki to mają zycie co nie;)

olo

tata - 2012-01-15 23:21:50 po co to pisanie,czemu to służy czy cały świat ma wiedzieć co się u nas dzieje i tak nam nikt nie pomorze" pomorze"... -----> to taki obszar nad morzem

tata

olo

kolo Prezesa to ty nawet nie stales...robaczku

Prezes

Najpier naucz się poprawnie pisać!!!! a potem napisz w czym masz problem!!! z Tymi mechanikami, przecież robią co mogą , a że glina jest (usunięte przez administratora) to nie ich wina. Oni też mają uszczuploną premię, Pzdr Prezes.

Zostaw merytoryczną opinię o Monier Braas Sp. z o.o. - Przysucha

• Jak się pracuje w Monier Braas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monier Braas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monier Braas Sp. z o.o.