Opinie o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik w Poznań

No name

hello zainteresowanym, szybka prośba na podsumowanie jak wygląda teraz tam praca, szefostwo ok? wyrozumiali czy bezwzględni? z góry dzięki za szybka odpowiedz Pozdrawiam życząc miłego dnia.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik? Chętnie zatrudniają?

Hshs

Nie współpracują

Dawid
@Hshs

Skoro firma ta nie współpracuje ze studentami to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakie w ogóle warunki trzeba spełniać, aby móc myśleć o zatrudnieniu u tego pracodawcy? Nie ukrywam, że fakt ten mnie interesuje, dlatego liczę, że dzięki Tobie się tego dowiem. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz? Dzięki.

Czy pracodawca P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Leble

Nie ma żadnych szkoleń, żałują.. ogólnie firma nie godna polecenia

Aneta

Piszecie coś o mobbingu czy ktoś jeszcze miał z tym problem? W jaki sposób się to objawiało?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

A mi się wydaje, że jeśli ktoś chce mieć naprawdę dobrą prace i nie straszny mu przedstawiciel handlowy to powinien spróbować właśnie tutaj powierzyć i zapracować na swoją przyszłość, to dobra rzecz jest

xzy

nie :) tak się chce zorientować jakie warunki pracy czy wogole jest sens sie wkręcać

Lublin we wtorek może? :)

xyz

sluchajcie... jakie auta oferuja i jaka jest podstawa. wybieram sie na rozmowe i takie info beda bardzo przydatne

zadowolony

Tak oczywiście, że jak prywatnie jedziesz tankujesz za swoje, a służbowo Orlen karta Flota.

zadowolony

Generalnie wygląda to tak,pracujesz tutaj za najlepszymi naprawdę super ludzie ogarnięci (choć kilka przypadków leserów). Płaca super pod warunkiem że pracujesz a nie ściemniasz, jeżeli rozwijasz rynek i chcesz to robić to zarobisz jeżeli nie to lepiej nawet nie zaczynać, rynek ciężki ale da się wycisnąć jeszcze sporo. Kasa zawsze na czas, telefon służbowy, samochody extra, jak jedziesz gdzieś prywatnie tankujesz . Jak jesteś dobry to zapraszamy jak nie czujesz się na siłach to szukaj szczęścia gdzie indziej.

J.S.

bardzo miło spędzony czas pracy, z możliwością adekwatnych zarobków do wytoczonych sobie celów i wyników :)) w rezultacie to co zrobisz to masz

antyk89

Dobrze powiedziane tomek, myślę, że chciałbym podjąć tego typu wyzwanie. Orientuje się może ktoś czy będąc odrazu po studiach jest szansa na dostanie się do tego typu pracy ? Bardzo odpowiadałby mi fakt firmowego auta i frimowego telefonu. Macie może jakieś sugestie na co powinienem zwrócić uwagę w przypadku ewentualnej rozmowy ?

Byly

Nie moja bajka troche ta praca byla. Ogolnie masz duza swobode dzialania tylko, ze tak jak juz pisalem ciezko pozyskac kogos nowego, trzeba sie najezdzic po wioskach i naszukac. Moze byc warto zaczac tam prace jezeli masz wysoka samodyscypilne

Byly

Umowa najnizsza krajowa ale wyrownuja do tysiac piecset plus premie od pozyskanych sklepikow. Dostajesz auto firmowe z ktorego mozesz korzystac prywatnie ale w granicach zdrowego rozsadku jak i telefon. Ogolnie ciezko pozyskac nowych klientow poniewaz rynek przesycony jest juz tymi programami ale to tez zalezy od regionu w jakim walczysz. Kasa na czas, zawsze mozesz zadzwonic do kierownika i pytac o byle bzdury. Brak szkolen to tyle

ja12345

wlasnie nzostalem zaproszony na rozmowe a nie wiem czym ta firma sie w ogole zajmuje!!! Wyslalem kilka CV do roznych firm i nie zwrocilem dokladnie na to uwagi:(. Prosze o pomoc i info, z gory dziekuje:). ps. warto dla tej zmienic prace na stanowisku ph?

były PH

Koledzy i koleżanki- Szczerze to żałuję że narzekałem i marudziłem pracując w tej firmie..chciałem sobie poprawić i..poprawiłem.. teraz już wiem jak pracuje się w firmach i w "korpo" i jak traktuje się człowieka..za 200zł więcej Mervey to sielanka. Cele i wymagania są wszędzie, ale nie wszędzie można mieć własne zdanie, pomysły i być za to docenionym choćby dobrym słowem. Z perspektywy czasu bardzo miło wspominam pracę.

może pracownik

Skro się fajnie pracuje, proszę napisz na jakim poziomie odbierasz pensję, ile możesz swoją ciężko pracą wyrobić jako przedstawiciel?

obecna

a (usunięte przez administratora) prawda robić wam się nie chce po prostu i tyle patałachy ja pracuje 3 lata i zarabiam ok do roboty lenie!!!!!!!!!!!!!

obiektywny

Kazda firma ma plusy i minusy ja uwazam osobiscie ze to dobra firma dla ludzi ktorzy potrafia sie dogadac z innymi a przeciez to podstawa pracy jako PH... Nie jest to (usunięte przez administratora) i zna sie dobrze swoje otoczenie. Kasa jest srednia ale wiem ze da sie tez zarobic w zaleznosci od staran. Wypłaty na czas. Polecam kazdemu na poczatek zeby nauczyc sie zawodu :)

szczerze nie polecam firmy lepiej smieci zbierac na ulicy niz pracowac u tych (usunięte przez moderatora), obiecuja duzo a pozniej duzo sciemniaja....nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik - Poznań

• Jak się pracuje w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik
4.1/5 Na podstawie 134 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 49
    21-300 Poznań