P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik

Poznań

Opinie o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik

gal 2011-04-08 16:39:34
Nie polecam Firmy, gdyż oczekują nie wiadomo czego a sami nie oferują nic w zamian. Od samego początku mówią co innego a jak przychodzi co do czego to co innego też wychodzi. Najlepiej przekonac sie samemu. Dużych pieniędzy tam nikt nie zarobi chyba ,że starzy wyjadacze.
stary wyjadacz 2011-04-11 20:57:16
kolego jak się nie pracuje to się nie zarabia, tak na prawdę wystarczy realizować naprawdę realne plany i kasa jest ok. Ja się tu nie przepracowuje a narzekają tylko Ci którym nie chce nic robić....
były 2011-04-13 12:11:23
Masz racje kolego dużo obiecują a później wszystko na swoją stronę przerobią pomimo tego, że się dobrze pracuje.
były pracownik 2011-09-27 20:03:04
szczerze nie polecam firmy lepiej smieci zbierac na ulicy niz pracowac u tych (usunięte przez moderatora), obiecuja duzo a pozniej duzo sciemniaja....nie polecam
obiektywny 2012-02-07 20:22:49
Kazda firma ma plusy i minusy ja uwazam osobiscie ze to dobra firma dla ludzi ktorzy potrafia sie dogadac z innymi a przeciez to podstawa pracy jako PH... Nie jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zna sie dobrze swoje otoczenie. Kasa jest srednia ale wiem ze da sie tez zarobic w zaleznosci od staran. Wypłaty na czas. Polecam kazdemu na poczatek zeby nauczyc sie zawodu :)
obecna 2013-03-01 18:41:41
a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda robić wam się nie chce po prostu i tyle patałachy ja pracuje 3 lata i zarabiam ok do roboty lenie!!!!!!!!!!!!!
może pracownik 2013-03-01 19:38:33
Skro się fajnie pracuje, proszę napisz na jakim poziomie odbierasz pensję, ile możesz swoją ciężko pracą wyrobić jako przedstawiciel?
były PH 2013-05-19 11:38:20
Koledzy i koleżanki- Szczerze to żałuję że narzekałem i marudziłem pracując w tej firmie..chciałem sobie poprawić i..poprawiłem.. teraz już wiem jak pracuje się w firmach i w "korpo" i jak traktuje się człowieka..za 200zł więcej
Mervey to sielanka.
Cele i wymagania są wszędzie, ale nie wszędzie można mieć własne zdanie, pomysły i być za to docenionym choćby dobrym słowem.
Z perspektywy czasu bardzo miło wspominam pracę.
ja12345 2014-06-10 19:26:52
wlasnie nzostalem zaproszony na rozmowe a nie wiem czym ta firma sie w ogole zajmuje!!! Wyslalem kilka CV do roznych firm i nie zwrocilem dokladnie na to uwagi:(. Prosze o pomoc i info, z gory dziekuje:).
ps. warto dla tej zmienic prace na stanowisku ph?
Byly 2014-07-25 21:04:37
Umowa najnizsza krajowa ale wyrownuja do tysiac piecset plus premie od pozyskanych sklepikow. Dostajesz auto firmowe z ktorego mozesz korzystac prywatnie ale w granicach zdrowego rozsadku jak i telefon. Ogolnie ciezko pozyskac nowych klientow poniewaz rynek przesycony jest juz tymi programami ale to tez zalezy od regionu w jakim walczysz. Kasa na czas, zawsze mozesz zadzwonic do kierownika i pytac o byle bzdury. Brak szkolen to tyle
Byly 2014-07-30 15:30:46
Nie moja bajka troche ta praca byla. Ogolnie masz duza swobode dzialania tylko, ze tak jak juz pisalem ciezko pozyskac kogos nowego, trzeba sie najezdzic po wioskach i naszukac. Moze byc warto zaczac tam prace jezeli masz wysoka samodyscypilne
antyk89 2015-02-02 19:10:22
Dobrze powiedziane tomek, myślę, że chciałbym podjąć tego typu wyzwanie. Orientuje się może ktoś czy będąc odrazu po studiach jest szansa na dostanie się do tego typu pracy ? Bardzo odpowiadałby mi fakt firmowego auta i frimowego telefonu. Macie może jakieś sugestie na co powinienem zwrócić uwagę w przypadku ewentualnej rozmowy ?
J.S. 2015-02-28 18:04:58
bardzo miło spędzony czas pracy, z możliwością adekwatnych zarobków do wytoczonych sobie celów i wyników :)) w rezultacie to co zrobisz to masz
zadowolony 2015-03-01 09:41:58
Generalnie wygląda to tak,pracujesz tutaj za najlepszymi naprawdę super ludzie ogarnięci (choć kilka przypadków leserów).
Płaca super pod warunkiem że pracujesz a nie ściemniasz, jeżeli rozwijasz rynek i chcesz to robić to zarobisz jeżeli nie to lepiej nawet nie zaczynać, rynek ciężki ale da się wycisnąć jeszcze sporo.
Kasa zawsze na czas, telefon służbowy, samochody extra, jak jedziesz gdzieś prywatnie tankujesz .
Jak jesteś dobry to zapraszamy jak nie czujesz się na siłach to szukaj szczęścia gdzie indziej.
zadowolony 2015-05-28 16:08:31
Tak oczywiście, że jak prywatnie jedziesz tankujesz za swoje, a służbowo Orlen karta Flota.
xyz 2015-06-07 18:52:51
sluchajcie... jakie auta oferuja i jaka jest podstawa. wybieram sie na rozmowe i takie info beda bardzo przydatne
:) 2015-06-07 20:43:06
Lublin we wtorek może? :)
xzy 2015-06-08 08:53:23
nie :) tak się chce zorientować jakie warunki pracy czy wogole jest sens sie wkręcać
Nick 2016-08-04 22:47:00
A mi się wydaje, że jeśli ktoś chce mieć naprawdę dobrą prace i nie straszny mu przedstawiciel handlowy to powinien spróbować właśnie tutaj powierzyć i zapracować na swoją przyszłość, to dobra rzecz jest
Zostaw swoją opinię o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik