P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik

Poznań

Opinie o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik

gal 2011-04-08 16:39:34
Nie polecam Firmy, gdyż oczekują nie wiadomo czego a sami nie oferują nic w zamian. Od samego początku mówią co innego a jak przychodzi co do czego to co innego też wychodzi. Najlepiej przekonac sie samemu. Dużych pieniędzy tam nikt nie zarobi chyba ,że starzy wyjadacze.
stary wyjadacz 2011-04-11 20:57:16
kolego jak się nie pracuje to się nie zarabia, tak na prawdę wystarczy realizować naprawdę realne plany i kasa jest ok. Ja się tu nie przepracowuje a narzekają tylko Ci którym nie chce nic robić....
były 2011-04-13 12:11:23
Masz racje kolego dużo obiecują a później wszystko na swoją stronę przerobią pomimo tego, że się dobrze pracuje.
były pracownik 2011-09-27 20:03:04
szczerze nie polecam firmy lepiej smieci zbierac na ulicy niz pracowac u tych (usunięte przez moderatora), obiecuja duzo a pozniej duzo sciemniaja....nie polecam
obiektywny 2012-02-07 20:22:49
Kazda firma ma plusy i minusy ja uwazam osobiscie ze to dobra firma dla ludzi ktorzy potrafia sie dogadac z innymi a przeciez to podstawa pracy jako PH... Nie jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zna sie dobrze swoje otoczenie. Kasa jest srednia ale wiem ze da sie tez zarobic w zaleznosci od staran. Wypłaty na czas. Polecam kazdemu na poczatek zeby nauczyc sie zawodu :)
obecna 2013-03-01 18:41:41
a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda robić wam się nie chce po prostu i tyle patałachy ja pracuje 3 lata i zarabiam ok do roboty lenie!!!!!!!!!!!!!
może pracownik 2013-03-01 19:38:33
Skro się fajnie pracuje, proszę napisz na jakim poziomie odbierasz pensję, ile możesz swoją ciężko pracą wyrobić jako przedstawiciel?
były PH 2013-05-19 11:38:20
Koledzy i koleżanki- Szczerze to żałuję że narzekałem i marudziłem pracując w tej firmie..chciałem sobie poprawić i..poprawiłem.. teraz już wiem jak pracuje się w firmach i w "korpo" i jak traktuje się człowieka..za 200zł więcej
Mervey to sielanka.
Cele i wymagania są wszędzie, ale nie wszędzie można mieć własne zdanie, pomysły i być za to docenionym choćby dobrym słowem.
Z perspektywy czasu bardzo miło wspominam pracę.
anonim 2013-06-22 14:13:27
@były PH Mógłbyś napisać coś więcej? Jakie warunki finansowe oferują. Jaka jest atmosfera pracy w P.H.U. MERVEY (usunięte przez moderatora)?
ja12345 2014-06-10 19:26:52
wlasnie nzostalem zaproszony na rozmowe a nie wiem czym ta firma sie w ogole zajmuje!!! Wyslalem kilka CV do roznych firm i nie zwrocilem dokladnie na to uwagi:(. Prosze o pomoc i info, z gory dziekuje:).
ps. warto dla tej zmienic prace na stanowisku ph?
Franek 2014-07-02 15:26:41
coś mało osób pisze o Merveyu. pewnie brak negatywow oznacza ze moze byc spoko. powiem Tobie ja12345, ze mialem podobny problem. tych cv sie wysyla mase i nigdy sie nie pamieta ile tego zostalo i gdzie sie wysylalo. Z tego co znalazlem to mervey zajmuje sie programami lojalnosciowymi. Pewnie juz byles natej rozmowie to moze powiesz jak ona wygladala ?
Byly 2014-07-25 21:04:37
Umowa najnizsza krajowa ale wyrownuja do tysiac piecset plus premie od pozyskanych sklepikow. Dostajesz auto firmowe z ktorego mozesz korzystac prywatnie ale w granicach zdrowego rozsadku jak i telefon. Ogolnie ciezko pozyskac nowych klientow poniewaz rynek przesycony jest juz tymi programami ale to tez zalezy od regionu w jakim walczysz. Kasa na czas, zawsze mozesz zadzwonic do kierownika i pytac o byle bzdury. Brak szkolen to tyle
Franek 2014-07-28 14:44:25
dzieki za konkretna odpowiedz byly. powiesz może dlaczego już nie pracujesz, bo patrzac na nick tak wnioskuje. to co opisales to wyglada calkiem konkretnie, nie mam dosiwadczenia za duzego i mysle ze taka praca moze byc okej. co prawda jak wchodzilem na strone firmy to moze nie jest do konca zahcecajaca, ale sporo tam informacji. szkoda, ze firma z tej branzy nie postarala sie o lepsza strone internetowa.
Byly 2014-07-30 15:30:46
Nie moja bajka troche ta praca byla. Ogolnie masz duza swobode dzialania tylko, ze tak jak juz pisalem ciezko pozyskac kogos nowego, trzeba sie najezdzic po wioskach i naszukac. Moze byc warto zaczac tam prace jezeli masz wysoka samodyscypilne
Adolf 2014-09-02 15:14:07
Wiecie, tak trafiłem tutaj przypadkiem i sięzastanawiam nad tym co napisał np Byly. Zawsze chcialem być sam dla siebie szefem i sam sieb ie kontrolowac. bo jeśli się przyłożę to pewnie w pracy zdobędę sporą kasę i uzyskam klientów spokojnie. Ale jeśli będę mial dzień lenia to odpuszczę i nie dostanę kasy - dobrze sobie to wszystko widzę ? w ogole ciekawe czy są ludzie, którzy są zadowoleni z pracy...
tomek 2015-01-16 14:45:53
tak naprawdę wszystko zależy od tego jak się pracuje jednak.. moim zdaniem jak się siedzi i nic nie robi to nie ma się co dziwic, że pieniadze sa takie a nie inne tak naprawde, więc sami sobie jesteście winni, tak to łatwo komuś wytykać błędy, ale jak trzeba coś samemu zrobić to już tak łątwo nie jest
antyk89 2015-02-02 19:10:22
Dobrze powiedziane tomek, myślę, że chciałbym podjąć tego typu wyzwanie. Orientuje się może ktoś czy będąc odrazu po studiach jest szansa na dostanie się do tego typu pracy ? Bardzo odpowiadałby mi fakt firmowego auta i frimowego telefonu. Macie może jakieś sugestie na co powinienem zwrócić uwagę w przypadku ewentualnej rozmowy ?
J.S. 2015-02-28 18:04:58
bardzo miło spędzony czas pracy, z możliwością adekwatnych zarobków do wytoczonych sobie celów i wyników :)) w rezultacie to co zrobisz to masz
zadowolony 2015-03-01 09:41:58
Generalnie wygląda to tak,pracujesz tutaj za najlepszymi naprawdę super ludzie ogarnięci (choć kilka przypadków leserów).
Płaca super pod warunkiem że pracujesz a nie ściemniasz, jeżeli rozwijasz rynek i chcesz to robić to zarobisz jeżeli nie to lepiej nawet nie zaczynać, rynek ciężki ale da się wycisnąć jeszcze sporo.
Kasa zawsze na czas, telefon służbowy, samochody extra, jak jedziesz gdzieś prywatnie tankujesz .
Jak jesteś dobry to zapraszamy jak nie czujesz się na siłach to szukaj szczęścia gdzie indziej.
kermit 2015-04-30 19:44:32
Nawet dobrze to brzmi, ale rozumiem, że tankowanie samochodu na potrzeby pracy odbywa się na firmę tj. macie karty paliwowe, czy jakiś dystrybutor? Tylko na użytek prywatny płaci się prywatnie?
zadowolony 2015-05-28 16:08:31
Tak oczywiście, że jak prywatnie jedziesz tankujesz za swoje, a służbowo Orlen karta Flota.
xyz 2015-06-07 18:52:51
sluchajcie... jakie auta oferuja i jaka jest podstawa. wybieram sie na rozmowe i takie info beda bardzo przydatne
:) 2015-06-07 20:43:06
Lublin we wtorek może? :)
xzy 2015-06-08 08:53:23
nie :) tak się chce zorientować jakie warunki pracy czy wogole jest sens sie wkręcać
Kacu 2015-06-17 16:05:52
No i co - miał ktoś rozwinąć temat sensu pracy z Mervey a tu cichosza. Interesowałyby mnie zarobki jakie oferują na początek i szanse jakie są na przyszłość na rozwój. Teraz co prawda nie widzę żadnej oferty pracy ale może pracownicy mają jakieś przecieki - coś w międzyczasie będzie grane, dzięki za info.
rt 2016-03-04 20:11:30
hej a niie chcielsibyscie podjac pracy u nich? szukaja przedstawieicla handlwoego w Oławie do zadan naezy aktywne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami Programu Profit
bardzo 2016-03-11 14:11:33
W sumie to są ich jedyne oferty pracy na tych przedstawicieli. Dobrze, że można liczyć nie tylko na wynagrodzenie podstawowe, ale również na prowizyjne.
cento 2016-03-13 14:18:58
MARVEY poszukuje przedstawicieli handlowych, oferują podstawowe narzędzia pracy telefon oraz samochód służbowy oraz inne, @bardzo ile można spodziewać się wynagrodzenia podstawowego
modner 2016-03-15 14:25:54
cento, w pracy jako przedstawiciel i tak większość zależy od twojej efektywności. Myślę, że średnio jest szansa dostać spokojnie ponad 2,5 tyś na rękę i do tego podstawa..
tadek 2016-03-17 14:37:22
modner, no jasne, jak wyrobisz plan sprzedazowy i dostaniesz premię, a także prowizję to spokojnie 4-6 brutto zarobisz, najlepsi mają nawet więcej z tego co słyszałem.
foszka 2016-03-19 14:44:22
@tadek jesteś pewien, ze 4000 - 6000 zł brutto da się zarobić na takim stanowisku? Wydaje mi sie, że można zarobić jednak mniej. A jak z premiami wygląda?
hgf 2016-05-06 12:22:12
no to pwoiem Wam ze 4- 6 tysiecy to spore zarobki sa
klientka 2016-07-20 20:20:24
Firma Krzak. Od 2 tygodni brak kontaktu z ich strony. Zbierałam punkty 2 lata i tyle widzę nagrodę. Po urlopie oddam sprawę do sądu. Wiarygodność firmy???????????
Zostaw swoją opinię o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik