Opinie o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. w Złotniki

SNP > A41

Co tu dużo pisać, jako Administrator IT (helpdesk dla klientów i pracowników) nie ma na co liczyć względem benefitów (niby taki atrakcyjny system, trzeba wybierać miedzy dofinansowaniem do wakacji, a mulisportem). Jeśli ktoś nastawia się na to, że będzie dużo zarabiać, bo IT itd to jest w błędzie, po kilku latach pracy można dojść do poziomu 5 - 5,5k brutto. Zespoły głównie składają się z młodych osób/studentów czasami praktykantów. Na start miejsce jest ok, bo duże korpo, więc ładnie w CV wygląda. Jeśli chodzi o rozwój to dla osób bez doświadczenia, nauczą się sporo z podstaw IT (przygotowanie komputerów, AD, DC, itd). No i wisienka na koniec :) Od jakiegoś czasu jest time tracking [TT] (kolejny system, który pokazuje słupki szczeblowi menedżerskiemu). Mimo systemu ticketowego, wymaga się, aby te same tematy przeklepać raz jeszcze do TT (byle słupek 8h został zapełniony), jeśli brakuje czasu do 8h, trzeba ściemniać i wymyślać lub co gorsza dodawać czas do zgłoszeń Klientów za który płacą. Spotkania zarządu z pracownikami są tylko po to, aby pokazać, że oszczędności na pracownikach przekładają się na dużo większe słupki niż pół roku/rok wcześniej. Reklamy typu employer branding pokazują jak to pięknie i cudownie wygląda firma na rynku. Jak już ktoś wcześniej napisał, firma szuka taniej siły roboczej. Upomnisz się po podwyżkę, otrzymasz 300-500zł brutto

ty

To nie jest typowa kompletacja, zleceniodawca zrobił z pokoju pracowników magazyn na sprzęt i usługi kurierskie. Pracy jest sporo i pakowanie przesyłek tylko zabiera czas na realizację ważniejszych zadań. Wypłata wypłatą, zbliżona do najniższej krajowej. To co masz na umowie tyle dostaniesz podstawy + ew. niskiej wielkości premie (chyba, że chorujesz = L4).

Tak odnośnie tej oferty dla młodszego konsultanta SAP PI spodobała mi się sekcja z wymogami, gdzie w wymaganych znalazły się Python / Java / VB /JS / C++ a sam SAP w mile widzianych. :D widzę też, że wymaga się wykształcenia wyższego ale informatycznego. Czy po logistyce jeśli spełniam pozostałe wymogi to mam szanse? Zastanawiam się na ile trudno jest się przebić

Może kiedyś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

cześć, czy startując na junior konsultanta SAP można liczyć na 8-9k brutto?

Adka Nowy wpis

Czy podacie w końcu widełki dla konsultantów? Teraz szukają od SAP PI. W opisie w skrócie napisane jest, że wymaga się doświadczenia ale w jakim stopniu? Jeśli ktoś ma rok to ile mu zaproponują na start a co z osoba z trzyletnim stażem? Chyba, że to w trakcie dopiero wychodzi? Warto pójść?

SNP > A41

żart
@SNP > A41

Zgadza się w 100%, wisienka na torcie to pakowanie paczek dla klienta w ilości hurtowej jako Administrator IT. Nie polecam.

@żart

Masz na myśli po prostu pomoc przy kompletacji zamówień? dzieje się to wtedy gdy nie masz i tak niczego więcej do zrobienia? I czekajcie, fakt faktem dostaniesz wypłatę na swojej stawce? jak to wygląda z rozliczeniem za prace?

ty Nowy wpis

1 rozmowa z HR, proste sprawdzenie angielskiego + niemieckiego. 2 rozmowa "techniczna". Bez niespodzianek. Na 2. rozmowie prowadzacy Niemiec nie potrafil sformulowac konkretnych pytan. Generalnie mowil o sobie - bez zainteresowania kandydatem do pracy. Moim zdanie prowadza pozorowana lipna rekrutacje - wymagania spelniam z nadwyzka a pracy nie dostalem bez podania konkretnych przyczyn. NIE TRACCIE CZASU! - pracy tam nie ma tylko lipa.

Cos o sobie. Czym sie pan zajmowal.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Mnie mimo wszystko także zastanawia to, czemu w zasadzie nie ma podawanych widełek placowych? Należy uznać ze są one po prostu rynkowe, czy może większe? myślę teraz głównie o tej ofercie dla programisty SAP ABAP która obecnie widnieje. Interesuje mnie to czego w zasadzie można się spodziewać na samej rozmowie? czy wiecie?

Witam, na takim portalu są oferty od spółki i w zasadzie ta dla Programisty SAP w obszarze MM mnie zainteresowała. Atutem dla mnie jest to, że to praca zdalna. Warunki rzecz jasna spełniam, dlatego się interesuje. W apkach Webowych tez siedzę, a to akurat jest w mile widzianych i ciekawi mnie czy to z marszu może podbić oferowaną stawkę? Ile wynosi ona docelowo? Wysokość wynagrodzenia została oznaczona jako zależna od aktywności, możecie omówić ją szerzej?

gigachad

Mi się na przykład bardzo przyjemnie pracuje. Jak w każdej pracy są wymagania ale za to jest też odpowiednia pensja (która swoją drogą jest atrakcyjna). Ludzie mega mili, przełożeni bardzo kompetentni i skorzy do pomocy.

Karo

Nie wiem, jak to jest z innymi stanowiskami, ale konsultant wdrożeniowy SAP MM/WM/EWM teoretycznie może pracować z dowolnego miejsca Polski, jeśli ufać ofercie pracy. Mam pytanie, jak to w praktyce wygląda, możecie w przybliżeniu napisać, ile i jakiego rodzaju wizyt w Złotnikach trzeba by odbyć np. miesięcznie, rocznie itp.? @M. Twoja odpowiedź Łucji zamiata. "Złóż CV, to się dowiesz". Czy o taką pomoc chodzi na tym portalu? Chyba jednak nie :3

Agata
@Karo

Wszystko zależy od poziomu doświadczenia. Jeśli jesteś doświadczonym konsultantem to bez problemu można od razu pracować zdalnie. Osoby mieszkające w Poznaniu zazwyczaj są w biurze raz w tygodniu, osoby spoza ok. 1x na miesiąc-dwa (w zależności od realizowanych tematów w zespole i ew. konieczności spotkania w większym gronie). Dla osób z mniejszym doświadczeniem lub bez niego przewidziany jest w ramach wdrożenia szeroki program szkoleń. Warto w tym czasie częściej pojawiać się w biurze, ale wszystko jest kwestią "dogadania". Ten temat jest omawiany podczas rozmowy rekrutacyjnej, więc od razu wiadomo czego można się spodziewać.

Czarna
@Agata

Tutaj piszecie o szkoleniach wdrożeniowych? One są obowiązkowe dla każdego, prawda? A co z tymi pozostałymi? była kiedyś opinia na temat tego, że szkolenia nie są równe miedzy stanowiskami. Czy to prawda? Macie co do tego szersze odniesienie? z jakich przyczyn i czy samemu ciężko jest się ubiegać o konkretny ich zakres?

A41

Zdecydowanie polecam. Pensja niekoniecznie z góry puli, ale corocznie podnoszona powyżej inflacji, szef ludzki, a za ewentualne nadgodziny dostawało się wolne w innym terminie więc w sumie czas pracy wychodził uczciwy. Zero problemów, jak ktoś musiał w czasie pracy wyskoczyć do lekarza, czy odebrać dziecko.

Łucja

Widzę, że pracownicy IT sobie tutaj pomagają, podpowiadają. Miłe :) A czy jest ktoś z tzw. obsługi? Firma szuka do centrali Specjalisty ds. Ochrony Danych. To samodzielny specjalista, więc jego zarobków nie da się wywróżyć ze stawek stażystów IT, bo to nieporównywalne :/ Może ktoś się orientuje, jakie mogą być widełki w budżecie na to stanowisko?

M.
@Łucja

Cześć, firma zazwyczaj nie publikuje wynagrodzeń, tylko prosi o określenie oczekiwanego wynagrodzenia w ankiecie przy aplikacji. Najlepiej aplikować, jeśli zostaniesz zaproszona na rozmowę rekrutacyjną to kwestie wynagrodzenia są na niej poruszane. Konkretne warunki w tym dokładna propozycja wynagrodzenia mogą być określone po spotkaniu. Plusem jest to, że nawet jeśli firma ma określone widełki wynagrodzenia to nie skreśla osób, które od nich odbiegają.

damdam

ile czeka się za odpowiedzią po aplikowaniu?

snp
@damdam

Jest to zależne od działu do jakiego się aplikowało, średni czas to +- 2 tygodnie

Kamil
@snp

Każdemu dają feedback czy tylko tym co przeszli? Ile jest etapów rekrutacji? W razie co chociaż na jedną rozmowę można się umówić zdalnie?

snp
@Kamil

Wszystko zależy od działu do którego aplikujesz. Głównie kończy się na 1 rozmowie. Co do zdalnej to trzeba się dogadać

Software engineer

Bardzo dobra firma na start w branży IT. Wypowiadam się tu jedynie o dziale rozwoju oprogramowania. W całym dziale panowała dobra atmosfera do pracy - jeżeli było się ambitnym bardzo łatwo można było zabłysnąć i szczebel managerski raczej dostrzegał to. Ciekawe technicznie projekty, możliwość rozwoju i awansu. Dobrych kilka lat temu, problemem było, że zatrudniali głównie juniorów i brakowało doświadczonych osób, ale na szczęście po kilku latach zaczęli odchodzić od tej strategii. Pod względem pieniędzy było przeciętnie (nie źle - przeciętnie). Oferowali raczej średnio rynkowe stawki (2020), ale z każdym rokiem dział miał coraz poważniejsze projekty i lepszy budżet, wiec mogło się to zmienić.

ciekawy

Stanawiam się nad aplikacja do tej firmy na SAP Consultanta. Mam rok doświadczenia. Jakie proponują zarobki, godziny pracy, dostęp do Learning Huba i czy można na b2b?

@ciekawy

I jak tam, aplikowales czy zrezygnowałem jednak? :)

@ciekawy

Godziny raczej standardowe, ale można też podpasować sobie czas pracy pod siebie. Dostęp do Learning Huba jest + do całej listy szkoleń modułowych. Na B2B można, ale ale o faktycznych pieniądzach trudno mi coś powiedzieć, bo to zależy od doświadczenia i umiejętności.

Zuza
@ciekawy

Ciężko określić jakie zarobki zostaną Ci zaproponowane. Zależy jakie projekty realizowałeś i co faktycznie potrafisz. Godziny pracy: start między 7-9 (można się dogadać inaczej też), jest dostęp do learing huba i można pracować w oparciu o kontrakt B2B.

@Zuza

A co biorą po uwagę podczas ustalania stawki?

@ciekawy

Firma proponuje B2B. Zarobki, jakie proponują pracownikom z małym doświadczeniem są raczej niskie. Firma zapewnia dostęp do laerning huba i organizuje certyfikaty. Ogólnie praca bez szału, ale może być.

@Były

No faktycznie coś tu jest. Czyli nie ma Cię już tutaj, bo tego "szału" nie udało się poczuć? Po jakim czasie pracy?

@Zuzanna

Po roku pracy podziękowałem, a miałem już przed nimi rok doświadczenia. Nie mogę mówić o dokładnych zarobkach, ale są niskie jak na branżę i komentarz sprzed wielu lat "3000 na rękę na start" niestety nie odbiega znacznie od obecnych realiów. Dla mnie to śmieszne stawki, bo w innym miejscu na start zaproponowano mi 2x więcej niż miałem i wyraźnie więcej niż wynegocjowałem na zasadzie "dajecie podwyżkę lub odchodzę".

@Były

No rozumiem w takim razie. Tylko jeszcze aż musze się upewnić: w innym miejscu za dokładnie to samo stanowisko / obowiązki dwa razy więcej kasy? Bo teraz się zastanawiam czy ta nowa firma zawyża czy tutaj jest zdecydowanie za nisko

@Zuzanna

Tak, zarabiam 2x więcej niż w obecnie All For One i uważam, że obecna praca jest przyjaźniejsza. All For One to dobry start, ale na tym pozytywy się kończą.

Dominika
@Kasia

W jaki sposób można podporządkować czas pracy pod siebie? To co tam jest za umowa, to jest jakaś prowizja czy są te ustalone godziny ale można zrobić drobne zmiany w grafiku, o co chodzi?

@Były

dosłownie 2 razy czy troszkę naciągnąłeś? a orientujesz się może tylko jeszcze w tegorocznych stawkach? ciekawa jestem czy warunki może nieco się polepszyły. bywało tu tak, że od następnego roku coś wdrażali?

PanOdSAPa
@Zuzanna

Pracowałem w BCC/SNP, którym teraz jest ALL-for-one prawie 7 lat. Firma od zawsze zaczynała od naprawdę niskich stawek jednak przez ten czas moje zarobki wzrosły 3 krotnie i nabrałem tonę doświadczenia. Nie zmienia to faktu, że w nowym miejscu pracy wyłącznie z mojej nie znajomości rynku dostałem "tylko" 50% więcej podstawowego wynagrodzenia niż miałem w SNP razem z premiami :)

Wiktoria
@PanOdSAPa

Wiesz ile jest tak teraz aktualnie dla początkującego? Od jakich stawek się zaczyna? Piszesz, że trzykrotnie wzrosła twoja stawka, to fajnie. Firma sama podwyższała wynagrodzenie? Czy sam wnioskowałeś o podwyżki?

Lena

Cześć, 6k na początek jako konsultant przejdzie?

Cudzoziemiec

Witam, czy firma zatrudnia obecnie cudzoziemców ???

Pracuję tu od jakiegoś czasu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Warunki finansowe na dobrym poziomie, liczne szkolenia (zarówno wewnętrzne i zewnętrzne) plus możliwość certyfikacji - aktualnie stoję przed drugą. Firma bardzo dobrze poradziła sobie z realiami funkcjonowania w czasach Covid-19, od początku możliwość całkowitej pracy zdalnej dla mnie była dużą zaletą. Zdecydowanie polecam!

Już nie pracuję w tej firmie
@:)

Warunki finansowe są raczej poniżej średniej, z tego, co się orientuję. Szkolenia są niestety bardzo nierówne. Co do certyfikatów - klienci chcą certyfikowanych konsultantów, więc oczywiste jest to, że się można certyfikować. Szkoda tylko, że umowy, które daje się pracownikom są dla mnie odrzucające. Możliwość pracy zdalnej to też dla firmy oszczędność.

elko

Z tego co wiem to tak @hutnik, nawet widziałem ogłoszenia do tej firmy na to stanowisko, zazwyczaj na stanowisko konsultanta wdrożeniowego, zarobki jednak są bardzo dobre, na samym początku bowiem możesz liczyć na jakieś 3000 złotych netto, później rzecz jasna jest lepiej

chybaciePJBAO
@elko

3000netto dla konsultanta to "bardzo dobre zarobki" ???!?!!!?!

konsultant
@elko

Nie wiem, czy to jakiś sarkazm, czy po prostu kwestia tego, że ten komentarz był napisany wiele lat temu, ale zarobki konsultantów są znacznie wyższe niż to, co ktoś tutaj podał.... 3 tys netto to śmieszna kwota i chyba nikt nie wierzy, że firma znalazłaby konsultanta za taką stawkę Pzdr

Franka
@konsultant

to ile zarabia taki konsultant obecnie?

@Franka

Raczej niewiele. Praca ma swoje plusy, ale do nich nie należą zarobki.

Sylwia
@Były

to co do tych plusów należy według Ciebie?

@Sylwia

Ludzie są spoko, da się dogadać pewne rzeczy (pozmieniać grafik czy zmienić etat na inny zakres godzin bez problemów i szybko). Firma raczej stara się dbać o to, aby pracownicy polepszali swoje kompetencje, ale dofinansowaniem szkoleń bym tego nie nazwał.

Kandydatka

Czy dostaje sie negatywny Feedback w przypadku braku rekrutacja czy cisza następuje ?

@Kandydatka

A byłaś już może na rozmowie i dlatego pytasz, bo czekasz? Ja sama nie wiem co o takim feedbacku myśleć, chyba może nawet czasami teoretycznie lepiej jak nie dadzą, bo przynajmniej mniej żal jest, że nie przyjęli?

pozi97

Szukają na pracuju na programistę ABAP (FI/CO) / jestem początkujący w tej branży, ale czy ktoś może podrzucić z pracowników jak wygląda proces rek i sama praca? bo nie wiem czy warto wysylać swoje cv. Dzięks!

Barbara
@pozi97

Cześć :) podeslesz info gdzie taka oferta ? Bo tutaj na goworku nic nie widze na temat pracy u nich?

SNP Poland

SNP Poland tak to się teraz nazywa. Firma szuka tanich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Krzemowa 1
    62-002 Złotniki

ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.