Opinie o TENDER W. MŁOT w Święcice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TENDER W. MŁOT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TENDER W. MŁOT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TENDER W. MŁOT w Święcice

redd

Nigdy nie narzekałem na pensje czy na atmosferę. Mam spoko ziomkow w ekipie. Po takim czasie pracy dogralismy sie jak trzeba i zmiany dosc szybko zlatują.

Jacek
@redd

Atmosfera jest bardzo ważną częścią zatrudnienia. Jeśli ekipa jest zgrana jak piszesz z przyjemnością przychodzi się do pracy i pracownik jest wtedy bardziej zmotywowany i wydajniejszy. Jeśli chodzi o motywacje to czy są premie lub inne dodatki, które dają doping do osiągania dobrych wyników. Czekam na Twoją odpowiedź.

redd
@Jacek

No normalnie jest podstawa + premie. A wydaje mi się że każdy sobie stawkę sam z szefem uzgodnił ja tam nikomu w portfel nie zaglądam ale w administracji musza być jakieś prowizje od sprzedaży.

A_xx

Pracy dużo ale wypłata zawsze w terminie. Nie powiem złego słowa na pracodawce. No i spoko jest tez to, że nie ma tej nudy i rutyny. Czasem wpadają nietypowe zlecenia i trzeba się troche wysilić, ale klient nasz Pan i jak chce miec zrobione, to raczej nie odmawiamy tylko staramy się to jakoś ogarnąć. I uważam że takie podejście jest spoko.

Krzychu
@A_xx

pewnie że spoko dzięki temu marka się wybiła. ja tez jak mam cos do zrobienia to wole podjechac do was bo wiem, ze mi to zalatwicie niz jezdzic i sie zastanawiac czy uda mi sie u kogos innego kupic czesci czy nie

Transport
@Krzychu

Nawet nie tyle co się zastanawiać, co zajechać i być odprawionym z kwitkiem. U nas głównie jeździmy na Scaniach i jak coś to od razu uderzamy do Tendera, już nawet nie bawimy się w szukanie innych firm.

Przyjemniaczek

Wstaje rano, budzę się i już uśmiech na twarzy jest! Wiem, ze to będzie dobry dzień, bo... czas do tendera zbliża się. Premie same gonią mnie, nawet nie muszę upominać się. Niekiedy az serce kraje sie kiedy widzimy jak nasz Prezes chce dla nas jak najlepiej i na swej glowie staje. Zawsze wyslucha, doradzi, jak potrzeba - zaneguje, nawet jak On sam cos zepsuje... W tenderze praca to współpraca i zawsze sie opłaca kiedy na koncie kasa zgadza się. Tolerancja wszechobecna w firmie jest, nawet nie jest obcy tutaj gender... takze nie wahaj sie! Dołącz do ekipy Tender! Tu zawsze atmosfera miła jest kiedy prezes uśmiechnięty jest - Wtedy premia fest zawsze jest the best!

Dido

Ja mysle ze zespół to chyba największy plus tej pracy. Nawet jak już mi się zwyczajnie nie chce, to można pożartować na przerwie i od razu jakoś tak lepiej się robi. Różnych prac sie łapałem ale jedno wiem napewno, ze do poprzedniej już nie wróce. Zdrowie i spokój głowy trzeba szanować.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TENDER W. MŁOT kandydat na stanowisko Pomocnik lakiernika/zbrojarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Prawdziwy

Nie bede sciemniac ze zawsze jest łatwo, bo fakt czasem wiecej roboty wpadnie a klientow mamy naprawdę dużo ale jak zespol pomocny to i czas leci. Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. A jak warunki sa dobre i hajs się zgadza, to wiadomo, że to wszystko się przekłada na zaangażowanie .

Logic
@Prawdziwy

No tak szef wie co robi jak o pracownikow zadbal to wiadomo ze my zadbamy o klienta wszedzie to tak dziala

MarcoPolo
@Logic

W sumie nigdy nawet o tym nie myslalem w ten sposob ale coś w tym jest. Już trochę w firmie siedzę a nigdy nie miałem żadnych kryzysów czy demotywacji.

arok276
@MarcoPolo

Bo jak się robi dobry produkt i widzi się, że to faktycznie się sprawdza, a ludzie do nas wracają to ma się zupełnie inne podejście do pracy. A jeszcze jak się do tego hajs zgadza, to nie ma nawet o czym dyskutować.

Wolność

Nie no, Tender jest całkiem spoko. Przynajmniej jak dla mnie, bo raczej nie myślę o zmianie pracy. Cenię sobie swój czas wolny, a tu jest tak, że nikt nie męczy mnie po godzinach, nie wydzwania. W poprzedniej pracy było inaczej, więc tym bardziej się cieszę, że mogę odizolować życie prywatne od zawodowego.

prod
@Wolność

Ja też bym nie mogl pracowac w takich warunkach ze nie sznauje sie mojego czasu wolnego. No ale fakt tu koniec pracy to koniec pracy. I dobrze bo czlowiek przeciez tez musi odpoczac choc nie powiem ze akurat trafilo mi sie i akurat taką grzebanine w czesciach to ja lubie. Poza tym klienci w wiekszosci sa spoko. Widac ze wracaja i to daje kopa do dalszego dzialania bo to znaczy ze doceniaja nasza robote.

stec
@prod

trudno nie doceniac jak sie popatrzy po okolicy to tylko u was mozna dobre czesci dostac

Zbigniew W.

Jako jedyni podjęli się regeneracji części mojego pięknego Mercedesa. Inni ''fachowcy'' jak tylko słyszeli, że to model z lat 80 to znajdowali milion wymówek, aby odesłać mnie z kwitkiem. Zupełny brak wiedzy i poszanowania dla klasycznych samochodów z historią. Włożyłem już dużo pieniędzy w to auto i jestem gotów włożyć jeszcze więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba, tym bardziej dziwi mnie, że dopiero trzecia firma z którą się skontaktowałem podeszła do sprawy profesjonalnie. Koniec końców dziękuję za cierpliwość i dokładny zarys kosztów oraz doprowadzenie części do porządku. Zamierzam udać się na zlot samochodów zabytkowych i nie będę się wstydził, że coś nie jest takie, jak powinno. Dzięki wielkie Panowie. Pozdrawiam.

Dawido
@Zbigniew W.

widze ze mial pan podobna historie co ja. co jak co ale ogarniecie trzeba im przyznac solidne. w innym temacie sie nie wypowiem, ale jak chodzi o starsze modele to dobrze sobie radza

Dziekuje
@Zbigniew W.

Pamiętam ten samochód, bo ten projekt naprawde byl wyzwaniem, ale przyjemnie sie przy nim pracowalo. Milo, ze docenil Pan nasza prace. Bylismy zadowoleni z efektow koncowych i cieszymy sie, ze sprostaly one Panskim oczekiwaniom. Wlanie za to lubię tą robotę, że mozna sprawdzić się w czyms nowym i ciekawym.

dorado333
@Dziekuje

Zabytki, jak zabytki kolego ale Ci się trafiło ja to najwięcej części do ciężarówek naprawiam. No ale nie narzekam bo prawda jest taka że i porobic i zarobic się tu da. A jak jest praca, to i hajs się zgadza.

Anonimowy
@dorado333

I tu Ci trzeba przyznać rację. Grunt, że pieniądze się zgadzają i człowiek jest traktowany jak człowiek, a nie maszyna. Pracy dużo ale wypłata w terminie. Nie tak jak poprzedniej firmie z łaską. I to w monetach.

Z
@Anonimowy

NO RACZEJ każdy wie PO CO pracuje i ZA CO pracuje. To chyba pierwsza praca, gdzie udało mi się zdobyć tyle doświadczenia i wiedzy i jednocześnie mieć satysfakcję z tego co robie.

Lila

Wolał słuchać innego i się dopytywać... nie bać się, sam się cię obawiam :/ ale negatywy lecą od konkurencji... pozytywy od swoich :)

Jasiek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sądząc po ciszy na forum to macie fajną pracę.

Patrycja

@Anonim dlaczego tak uważasz? Za co w firmie TENDER W. MŁOT są premie? Czy można liczyć na awans w firmie? Jeśli tak to po jakim czasie pracy? Od jak dawna pracujesz w tej firmie? Będą to ważne informacje dla nowo zatrudniających się osób do firmy.

@Patrycja

Awans jest niemożliwy, bo nie ma wyższych stanowisk. Zatrudniasz się wyłącznie na jeden stołek Premia od sprzedaży. Jeżeli jeszcze nie dostaniesz dodatkowych obowiązków, które wliczają się w najniższą krajową, to premie może być dobra w zależności od miesiąca. Oczywiście premia pod ladą, bo inaczej się nie da. Można starać się o podwyżkę, ale jeżeli zasuwasz tyle ile możesz, to jeżeli chcesz na cokolwiek liczyć, to musisz podwoić te prace inaczej nie ma szans Nie pracuje już dłuższy czas, więc może coś się zmieniło, ale jedynie to chyba na gorsze

Pierwsze 6 miesięcy będzie dobrym szkoleniem, dalej, to już tylko katorga i dokładanie dodatkowych obowiązków za najniższą krajową i premie, które raz są raz nie

gnk

Prawda jest taka, niestety większość prywaciarzy i prezesików tego nie rozumie, że 99% zadowolonych finansowo i socjalnie pracowników dobrze pracuje. Jeśli ktoś udaje że płaci pracownikowi, to pracownik udaje że pracuje. Nie da się zachęcić pracującego do lepszej pracy jedynie za pomocą kar finansowych i krzyków.

wm

Ostatnio miałem okazję z kimś rozmawiać i powiedział mi że znalazł taki wpis w internecie. Szczerze mówiąc czytając ten post nie miałem wątpliwości kto go napisał. To była opinia opinie Maciej Chodrokowski ZICKO Ożarow Mazowiecki , który był ostatnio przyjęty jako firma zewnętrzna w roli handlowca . Czytając ten wątek da się odnieść takie wrażenie , że jest to pewien rodzaju splot słow, który ma na celu obrażenie mnie w sieci bez merytorycznej dyskusji czy argumentów. Wracając do początku , przyjąłem Pana na stanowisku handlowca . W rozmowie wyszło na to, że mimo młodego wieku jest szansa że sprawdzi się Pan , ponieważ prowadzi Pan własną firmę i wie jak trudno ja utrzymać, żeby pogodzić klientów i pracowników. Pierwszym zadaniem jakie Pan otrzymał było spotkanie się z naszym Brand Managerem który miał Pana wysłać do fryzjera , następnie wytłumaczyć jak się ma Pan ubrać , żeby odpowiednio wyglądać wśród ludzi i przed wszystkim jak ma Pan rozmawiać z klientami – mówiąc delikatnie, nie było to Pana mocna stroną. Zapytałem potem Brand Managera , co sądzi o Panu, powiedział że nic z tego nie będzie , ale zobaczymy. Potem przekazałem kilka informacji na targach jak powinno się zaczynać rozmowę z klientem. Jak widać nie przyniosło to żadnego efektu , patrząc na słownictwo użyte powyżej i klientów którzy nie wyrażali chęci rozmowy z Panem. Uważam za karygodne , nazywanie klienta odchodzącego od stoiska „ dziaduniem” oraz cytuję „ toczeniem z niego beki” To tak gwoli informacji , jakby się Pan zastanawiał, co poszło nie tak. Myślę że przyszły pracodawca powinien zwrócić na to uwagę jak traktuje Pan potencjalnych klientów, bo jak sam Pan stwierdził „ nie szata zdobi człowieka”. Nie będę się zniżał do poziomu Pańskiego opisu. Jeżeli chce Pan na ten temat porozmawiać to proszę powiedzieć mi to prosto w oczy, zapraszam , skoro mieszka Pan od mnie 2 km , a do firmy ma Pan 7 km. Mimo wszystko rozwinę ten temat zaginionej butelki alkoholu na targach, żeby rozwiać mgłę tajemnicy jaka nad tym krąży . Na targach tak się Pan napalił na zakup wódki węgierskiej z MAKU , że nawet hostessy się zastanawiały czy Pan się jej napił i tak Panu odbiło , czy po prostu zobaczył cos nowego i cieszył się „ jak szczerbaty na suchary” ))) Problem polegał na tym, że przedstawiciel tej firmy nie mógł sprzedać wódki , bo nie miał koncesji na sprzedaż alkoholu na targach , mógł ja tylko dać , ale też nie chciał całej butelki bo była ostatnia na wystawie. Ja się z nim dogadałem i odstąpił mi tę butelkę. No i tu już P. Maciej zbladł. Przez następny dzień chodził Pan wokół tej wódki w lodówce jak kot , który szuka mleka do wypicia  . Do końca na to nie zwracałem uwagi , bo i tak pomyślałem że ja tego nie będę pił , tylko dam Panu po powrocie, skoro tak Panu na tym zależy. Co się okazało , butelka zginęła , a Pan był ostatnią osoba która ładowała lodówkę, w której znajdowała się butelka do samochodu, a ja sam dopilnowywałem żeby wszystkie rzeczy zabrać ze stoiska. Żeby już dalej nie rozwijać co się działo potem, podsumuje to tak. Czy ktoś kto nie ma nic na sumieniu i wystawił f. vat za swoje usługi , nie upomniał by się o swoje pieniądze ??? Zwłaszcza że ma 7km do firmy , nie zadzwoniłby do firmy do księgowości kiedy ma przyjechać po pieniądze, skoro nie ma przelewu ??? No właśnie …. lepiej przecież siedzieć w domu i obrzucać kogoś w sieci, bo może w Hejcie uważa się Pan za dobrego , bo handlowca z Pana raczej nie będzie. Myślałem że się Pan pojawi lub zadzwoni , to bym Pan przekazał jeszcze zawieszkę od tej butelki bo spadła w lodówce , to miałby Pan do kpl. Odniosę się jeszcze do całości komentarzy w tym poście i wcześniejszych postach. Może to nie miejsce do takiego opisu, ale skoro ktoś zaczął kiedyś, to ja podsumuje. Przed wszystkim nie wszyscy którzy czytają te komentarze zdają sobie sprawę że osoby które je piszą to najczęściej takie którym cos nie wyszło , nie dogadali się ze mną czy innymi pracownikami czy klientami i wylewają swoje żale. Nie napisali co się stało tak naprawdę, tylko dziwią się że nie jest tak jak chcieli żeby było. Ktoś obcy jak to czyta, to myśli, jak tu musi być strasznie. Tylko mała część osób wie , że ten portal utrzymuje się z tego że tu sa głównie niepochlebne komentarze , bo pracodawcy którzy nie chcą mieć takich komentarzy płacą po kilka tys. zł za dostęp do swojego profilu i mogą go moderować , albo pisać sami o sobie w superlatywach ! Tak, to prawda , jeżeli czyta się o innych firmach i tam jest ok i pięknie to proszę to sprawdzić w innym źródle. Najlepiej się wtedy tam zatrudnić i poznać rzeczywistość. Jest jak wszędzie, czyli zależy na jakiego współpracownika się trafi. Ja mogę powiedzieć o sobie, że zawsze lubiłem pracować w ten czy inny sposób i to co robię zawsze robiłem z pasją i może to być moją wadą, myśląc że inni też tak powinni i może dlatego jestem wymagający od siebie i od innych. Dlatego z częścią osób czasami nie mogę się dogadać którzy przychodząc do pracy wychodzą z założenie ż

wm
@wm

....cd że jak dostanę to może popracuje. Druga sprawa to nie jest takie proste żeby pogodzić wszystkich pracowników ze sobą i z szefem, bo każdy ma inny temperament i charakter i błąd w postaci zatrudnienia kogoś, kto ma inną wizje pracy niż inni powoduje zawsze konflikty w każdej dziedzinie. Nie bez powodu w niektórych firmach są testy osobowości które się wypełnia, a na koniec ktoś z HR dzwoni do poprzedniego pracodawcy i jeszcze poprzedniego i prosi o opinie , żeby sobie porównać z tym co mu wyszło na rozmowie. Wiele osób które w firmie Tender pracowało i potem gdzieś indziej, to ktoś zadzwonił z innej firmy pytając o opinie , powiedziałem jakie sa słabe i mocne strony tego pracownika , żeby dobrał odpowiednie stanowisko, bo bardziej mi zależało na tym żeby znalazł swoje miejsce, niż skakał z miejsca na miejsce zastanawiając się co nie działa. Ja nie mam żadnych uprzedzeń do kogoś, tym bardziej że wiem że ta osoba to rodziny który też musi na nią zarobić. Kolejna sprawa podejścia do współpracy. Znam wielu Pracodawców którzy sobie odmówili, czegoś nie zrobili tylko żeby pracownik miał dobrze, a w końcu i tak dostali po tyłku i zostali z tym sami, pracownik mu w tym nie pomógł i był zdziwiony że dlaczego to nie działa w obie strony. Bo tak po prostu się czasami dzieje. Ludzie sa różni, nie potrafią stanąć myślami po drugiej stronie. Stąd biorą się konflikty że obie strony się nie rozumieją. Mimo to na głowie pracodawcy , jest zapewnić zlecenia do firmy , utrzymać płynność finansową, utrzymać i ściągnąć klientów, którzy jak wiemy są coraz bardziej wymagający, a na koniec mieć pieniądze na wszystko. To jest taki stres na koniec miesiąca że tylko osoba na podobnym stanowisku to zrozumie. Kiedyś byłem na spotkaniu i Prezes dużej firmy powiedział, że on zawsze będzie Prezesem , a nie właścicielem, bo on nie byłby w stanie znieść stresu związanego z tym że ma zainwestować swoje pieniądze w firmę i mieć pieniądze na koniec miesiąca dla wszystkich. Co do miejsca i tego co robimy w firmie, już nie raz słyszałem że motoryzacja i ten segment rynku – który robimy, to jest najtrudniejszy temat, bo większość klientów wychodzi z założenia że od razu coś jest źle naprawione , a nie to że jego mechanik czy serwis postawił nie tą diagnozę co trzeba. No i oczywiście nie chce za usługę zapłacić , a nawet jak mu się pokaże jego błąd , to nie powie przepraszam pomyliłem się. Dlatego tak wiele zależy od wiedzy pracowników i mojej i podejścia wszystkich do klienta czy współpracy w firmie. Ja porównuje czasami złożoność tematów, to wygląda to jak praca lekarzy na izbie przyjęć. Mają w mgnieniu oka ocenić sytuacje co z takim pacjentem zrobić, a nie wolno im się pomylić na 100 przypadków na dobę. Ma to także swoje i dobre strony bo przy tak złożonych tematach jakie robimy , konkurencja jest znacznie mniejsza. Na koniec dodam tylko że nie do końca tak jest ze jest mi wszystko obojętne z kim pracuje i jak. Gdyby tak było , to jak większość wie, 3 lata temu w pewnym sensie świat mi się zawalił i z tym problemem zostałem sam. Nikt mnie nie zapytał jak mi pomoc. Miałem ochotę wszystko to zostawić, zająć się czymś innym i wyjechać. Nie zrobiłem tego bo zrozumiałem że ponad 30 osób straciłoby pracę , a blisko 30 firm współpracujący straciłoby zlecenia od nas i też w rezultacie straciłoby pracą. Może to dziwne , ale wziąłem tą odpowiedzialność na siebie, że każda decyzja jaką bym wtedy podjął pochopnie, miałby duże konsekwencje. Pozdrawiam Wszystkich Włodzimierz Młot

Pięknie napisane, w dodatku 100% prawdy. Że ta firemka jeszcze istnieje, to chyba cud. Albo raczej naiwność pracowników i Klientów.

MC

Człowieku, co Ty w ogóle pitolisz. Zaczynałem tam na szpadlu i u Włodka nauczyłem się tyle, że teraz mam swoją firmę z milionowymi obrotami rocznie. Może też powinieneś tak u niego zacząć, bo handlowiec to za wysoko?

fire molly

a jakie w takim razie są te minusy i plusy możecie napisać?

prawda

Lista plusów i minusów? Rozumiem, że dalej funkcjonuje. Minusów więcej....

gnk

Buahaha, brak rotacji w Tender W. Młot :-D tam się nie da zapamiętać imion pracowników, tak często się zmieniają. Nie licząc stałej ekipy kilku pracowników, którzy tam siedzą bo można tankować i w czasie pracy, to rotacja jest jak w wirówce.

karma is a bitch

niestety też tu pracowałem ale w przeciwieństwie do opinii innych mam dużo gorsze zdanie (usunięte przez administratora) szczerze to pierwszy i mam nadzieje ostatni raz trafiłem w takie miejsce. większosc pracowników jest ok(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TENDER W. MŁOT - Święcice

TENDER W. MŁOT
2.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Długa 33
    05-860 Święcice