Opinie o DTW Logistics Sp. z o.o. w Kopytów święcice błonie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DTW Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DTW Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTW Logistics Sp. z o.o. w Kopytów święcice błonie

Zuzanna

Wynagrodzenie nie jest podane w ogłoszeniu na magazyniera, ale czy to najniższa krajowa czy można coś więcej wyciagnąć. Teraz czasy ciężkie zastanawiam się czy można się "targować"? Co prawda pisaliście o niskich zarobkach, ale może sytuacja na rynku coś zmienia

Lidia

jako kierowca jakie masz tegoroczne warunki zatrudnienia? widziałam w dawniejszym ogłoszeniu, że przysługują premie, ale jakie? zauważyłam też w aktualnym ogłoszeniu dla managera oddziału, że zapewniana jest premia roczna, w jaki sposób liczona? każdy otrzyma te samą kwotę?

Widzę zmiany na lepsze.

Agnieszka Nowy wpis

Hejka. :) na stronie jest dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds. administracji magazynowej. Nie trzeba mieć w teorii żadnego doświadczenia, więc mogę załapać. W opisie zawiera się wzmianka o awansie, na jakie stanowiska jest szansa i o ile zarobki mogą się zwiększyć? Tych aktualnych nie podają

Lord Nowy wpis

Witam czy ktoś z pracowników pracujących na wózkach widłowych wysokiego składowania w firmie w Błoniu na Passie może napisać szczerze jak jest w tej firmie .

Andżela Nowy wpis

Ktoś nowy parę miesięcy temu stwierdził, że widzi zmiany na lepsze, co mógł mieć przez to na myśli? Odniesie się ktoś do tegorocznego standardu pracy? i jak do teraz przeprowadzana jest w takim razie sama rozmowa rekrutacyjna? Było jeszcze w sierpniu dostępne ogłoszenie dla kierowcy C+E do 2 tyg ale już widzę ze jest wygasłe… czy od nowego roku tez będą możliwe przyjęcia? chłopak może się zainteresuje ale chce poznać przed tym bieżące warunki

Nowy Nowy wpis

Widzę zmiany na lepsze.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DTW Logistics Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko DTW Logistics powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zuzanna

Niezle
@Zuzanna

Oj Jacek, skoncz z tymi (usunięte przez administratora)

Damian
@Niezle

Nie bardzo rozumiem twój komentarz. Kobieta pyta o zarobki a ty wyskakujesz z takim tekstem. Mnie powiesz jak płacą czy dalej tajne przez poufne?

Lidia

A to po wrzuceniu komentarza można go usunąć? ja nawet edytować nie mogłam ostatnio... i skoro już tak twierdzisz, że pani kadrowa takie rzeczy tu robi to jaki jeszcze inny zakres obowiązków tu w firmie ma? jak płacą na kadrach?

Ciekawy

Czy możecie powiedzieć jaka panuje atmosfera w firmie w Siedlcach? Jak kierownicy ? Płaca ? Godziny pracy?

@Ciekawy

Odkąd z koncem lutego nastąpiły zmiany w kadrach na wyższych stanowiskach ( najgorsi odeszli) jest całkiem fajnie i milo. Ludzie są spoko, firmie zalezy na pracowniku, a jego zdanie w końcu jest brane pod uwage, a nie jak było do tej pory. Ci którzy są tutaj od paru lat na pewno odetchnęli, koniec despotycznych zachowań i zakazów jak w szkole. Teraz mogę polecić jak najbardziej, pracuje tu od paru ładnych lat, więc mam porównanie. Jeśli chodzi o płace to zależy, warto rozmawiać. Biuro nowoczesne, parking spoko. Na pewno jesli chcesz pracować, a nie liczysz, że przesiedzisz 8 godzin bez robienia czegokolwiek (praca 8:00-16:00), to będziesz zadowolony.

Izabela

Napiszesz coś więcej? Jaki to przedział finansowy? Czy oprócz podstawy są jakieś premie/nagrody?

Maryś

Jakie wynagrodzenie, w ogłoszeniu nie mogłam znaleźć ?? Do pracy na magazynie

Damian
@Maryś

Może wcale nie podali. Bo często to tajemnica i dopiero na rozmowie łaskawie mówią. Chcesz aplikować? Jakbyś coś się dowiedziała to napisz bo też jestem zainteresowany.

Tomasz
@Damian

Rzadkością jest podawanie konkretnego wyngarodzenia w ogłoszeniach, zazwyczaj są to widełki lub brak kwoty. Na rozmowie wszystkko konkretnie jest wyjaśniane- po to ta rozmowa. Jestem po rozmowie i nikt nie traktował wynagrodzenia jako ,,tajemnice''. Nikt nie mówił z łaską, więc nie rozumiem skąd ten komentarz. Jesteś zainteresowany to idź na rozmowę i wszystkiego się dowiesz.

Działowy
@Tomasz

Niedługo się to zmieni

Miła osoba

Pracownik jest dla nich nic nie wartą osobą. Ich zdaniem kierownik jest żeby ludźmi rządzić. Zaczęłam prace pod koniec września po krótkim wprowadzeniu kierownik zabrał mnie na zamówienia które powinien robić mężczyzna. Długo mi zajęło błaganie i latanie żeby dali mi coś dla kobiety, dostałam po inwentaryzacji a z tym wiązało się zapalenie kręgosłupa. Pracowałam krócej niż kierownik ( mojej zmiany) i potrafiłam więcej niż on, wysługiwał się nami jak tylko mógł. Nie raz były sytuacje przez które pracownice płakały przez kierownika w tym ja. Zaczęłam mówił prawdę w oczu to po kilku tygodniach dostałam wypowiedzenie. Nie dostałam w terminie wypłaty. (usunięte przez administratora))

@Miła osoba

Potwierdzam,tak jak 39 osób które polubiło ten komentarz,kierownik,który nie potrafi zarządzać zespołem,nic nie ogarnia,wysługuje się ludźmi,sam niczego sobą nie reprezentuje,zero autorytetu i poszanowania dla ludzi.

@Miła osoba

Praca tam to tragedia. Brak BHP, kombinują z nadgodzinami. Szkoda pisać. Najlepiej tę firmę omijać szerokim łukiem.

Lidia

O co chodzi z tymi nadgodzinami, o których piszesz? Jak kombinują niby?

renata
@Miła osoba

pensja jest najnizsza nie doplacaja za dojazd stołowka wyglada jak po niezlej imperzie porazka

Nie polecam pracy w firmie. Atmosfera średnia, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Na wsparcie ani docenienie nie można w niej liczyć. Firma niestety w ogóle nie szanuje swoich pracowników.

Pracowałam w firmie DTW logistics. Wynagrodzenie bardzo niskie. Brak perspektyw rozwoju, brak perspektyw godziwych zarobków. Kierownik nie szanuje ludzi. Dużo stresu, zero docenienia zaangażowania i starań. Rotacja jest bardzo duża. Nie polecam! Szkoda czasu!

Aneta
@Anonim

Serio tak kiepsko? A jak się pójdzie porozmawiać z szefostwem o podwyżce, to nawet to nic nie daje żeby mieć wiecej?

Były spedytor DTW
@Aneta

A pracownik musi biegać za kierownictwem, które straciło kontakt z rzeczywistością i martwi się tylko o własną kieszeń? Ach tak, można dostać podwyżkę kilka set złotych w momencie jak składasz wypowiedzenie haha. Odradzam pracę w tej firmie!!!

@Były spedytor DTW

Czekaj czy ja dobrze załapałam z tą podwyżką, że jak boją się, ze ktoś ucieka to wtedy płacą więcej?

Były spedytor DTW
@Lidia

Dokładnie tak. Jak pracujesz to nikt nie zauważy twojego zaangażowania. O żadnej podwyżce nie ma mowy. A jak składasz wypowiedzenie to kierownik od razu robi się łaskawy i proponuje dorzucić kilkaset złotych. Teraz dużo ludzi ucieka, konkurencja płaci więcej i szanuje pracownika.

Anonimmm

Atmosfera w Siedlcach w oddziale średnia, zarobki słabe, bardzo długa ścieżka drogi rozwoju, brak możliwości awansu.

Joł
@Anonimmm

Zarobki małe, brak awansu chyba że ktoś na emeryturę przejdzie ????

Helena
@Joł

a jakieś zalety pracy tutaj w ogóle się pojawiają? Jak z atmosferą wśród pracowników?

@Anonimmm

Pracuję w Siedlcach ponad pół roku, zarobki na początku jako osoba bez doświadczenia były adekwatne. Zdobyłem doświadczenie, poświęcono mi dużo czasu, chciałem się uczyć i dostałem podwyżkę i awans.

Łuko
@Helena

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, wynika to chyba z natury ludzi którzy tylko komentują to co złe a nie dobre. Jeżeli chce sie zarobic i rzetelnie pracować a nie obijać i mieć z tego profity ( bo firma to szybko weryfikuje) to polecam z czystym sumieniem. Duże możliwości rozwoju, zarobki wyższe niż u konkurencji ! Ludzie pracują po wiele lat w tej firmie, fajna atmosfera.

Anonimmm
@Anonimmm

tak jak mówię, pracowałam w Siedlcach. W tamtym momencie - atmosfera to był jakiś błąd, większość wrogo nastawiona na nową osobę. Byłam rozliczana z każdego wyjścia na papierosa co 3 godziny. Wchodzisz równo o 8:00 do pracy? Jak to? powinnaś być przed 8 jak każdy. Teraz pracuje u konkurencji i jest o niebo lepiej. W DTW pracowałam tylko po to, aby zdobyć doświadczenie w branży. Nie oczekiwałam dużego wynagrodzenia, ponieważ moje doświadczenie w transporcie było nikłe. Zarabiałam bardzo mało - można powiedzieć ze pracowałam charytatywnie. Dużo poniżej średniej krajowej, dziwna umowa, niezgodna z prawem.

J.G

Firma godna zaufania. Widać, że dbają o relacje z klientem i pracownikiem-jak najbardziej polecam.

Paulina
@J.G

Super, że tak uważasz. A w jaki sposób to robią Twoim zdaniem?

Opiekun klienta
@J.G

Witam. Pracowałam w tej firmie jako opiekun klienta i cała zasługa udanej współpracy między klientem a firmą leży na rękach właśnie osób , które pracowały i pracują dalej na stanowisku opiekuna klienta. Bez tych osób firma nawet by nie wiedziała co u danego klienta się dzieje. Firma nie dba o relacje z pracownikami,mega się cieszę ,że sama zdecydowałam się odejść z tej firmy.

Opiekun klienta

Firma a dokładniej osoby zarządzające w niej ( kierownik magazynu a przede wszystkim kierownik zamiany) to tragedia. Jak innymi ludźmi może zarządzać ktoś kto nie ma podstawowej wiedzy o firmie ani o działających w niej systemach. Kierownik zmiany potrafił być agresywny w stosunku do podwładnych, wszystkie swoje błędy i niedociągnięcia zrzucać na innych a dyrektorowi mydlić oczy, że wszystko jest w idealnym porządku. Jeśli znajdą się osoby na tyle silne aby spróbować przedstawić realia dyrekcji automatycznie mogą szukać sobie pracy bo życia (przez kierowników) mieć nie będą, a usłyszą jeszcze tylko że " kierownik nie musi mieć wiedzy on ma od tego ludzi aby za niego pracowali". Najzabawniejsze jest to że każdy kierownik gada na drugiego i wytyka mu błędy ale gdy przychodnia co do czego to piją sobie z dzióbków. Braku możliwości rozwoju w tej firmie brak. Awansów, premii, czy zwykłego szacunku do pracownika również. Problem aby dostać dzień wolnego, natomiast potrafią zabrać pieniądze dosłownie za wszystko. Osobiście mi zabrali pieniądze za to że miałam odwagę powiedzieć że ktoś zrobił coś źle ( z kierowników). Podsumowując polecam firmę omijać szerokim łukiem, a jeśli ktoś mimo wszystko odważy się tam pracować to polecam dobrego psychologa sobie znaleźć na samym starcie bo psychika wysiądzie już po pierwszym miesiącu pracy.

XD

Totalnie nie polecam pracy w firmie DTW. Przepracowałam tam 9 miesięcy (nie wiem dlaczego byłam taką masochistką). Dla kierownictwa pracownik jest nikim, zero poszanowania z ich strony. Pieniądze, które można tam zarobić będą idealne jeżeli chcesz wegetować XD

Helena
@XD

to możesz chociaż powiedzieć jakie to było stanowisko, dział i czy przez te 9 miesięcy widziałaś więcej rekrutacji na podobne stanowiska co twoje?

Magazynier

Jak dla mnie praca w porządku, benefity są. Płaca jak na magazyniera w normie.

@Magazynier

Czyli nie jesteś zbyt związany z firmą? Daleko od niej mieszkasz, czy gdyby zaproponowano Ci pracę w podobnym miejscu bliżej domu to zrezygnowałbyś bez wahania?

Kakam5

Przepracowałam w tej firmie solidnych kilka lat. Nauczyłam się wiele rzeczy od podstaw. Atmosfera w zespole ze zwykłymi kolegami panowała spokojna. Plusem jest pakiet benifitów. To wszystko. Ale stosunek kierownictwa do pracowników - masakra. Wypłata niska, ciągle zmiany i rotacja pracowników. Ktoś z firmy pisze fałszywe komentarze, że rotacja jest niska, można nadrobić premią itd.. Czy to nie jest dziwne, że wpis pojawia się o 13, a za 10 minut pozytywna odpowiedź o firmie? :) Nie polecam!

J.K

Pracuje od jakiegoś czasu i jestem zadowolona , podstawa nie jest mega wysoka ale da się nadrobić premiami , atmosfera jest przyjazna , ludzie pracują latami. Odchodzą raczaj Ci co chcą zarobić ale się nie narobić .Polecam

Były stażysta

Firma porażka... Ta firma istenieje dzięki niskim płacom pracownikom i stażystom, którzy przychodzą na staż z nadzieją poznać logistykę , nabrać się doświadczenia , a dostają papiery i tabelki excel. Wiem, nikt od razu nie da ci zajmować się transportem, ale ŻADNEGO wdrożenia w logistykę , wykorzysują jak (usunięte przez administratora) żeby pomóc obecnym pracowników , którzy z braku czasu i nadmiaru nie mogą zajmować się papierami. Stażysta dostanie max do 2200 netto, zwykły pracownik zarabia średnio do 4000 netto , żadnych premii , bonusów itd. Liczba kierowników przekracza liczbę zwykłych pracowników , tzn na 1 pracownika przepada 2 kierownika. Jest to firma z założenia RODZINNA , więc nie trudno się domyślać ,że o żadnym rozwoju i awansie nie ma mowy. Strata czasu, nie polecam.

Honorata
@Były stażysta

hmm to czym w takim razie "zatrzymują" swoich pracowników? czy na rozmowie kwalifikacyjnej warunki pracy są od razu jasno przedstawione?

Maro
@Były stażysta

Nie wiem czym jest spowodowana ta opinia, ale w pełni się z nią nie zgodzę. Po pierwsze skoro stażyści podobno nic nie robią to dlaczego piszesz, że firma istnieje dzięki nim? Stażyści jeśli chcą się uczyć wychodzą z tej firmy z nabytą wiedzą a znaczna większość po zakończeniu stażu zostaje w firmie dłużej (sam jestem tego przykładem). A premie i bonusy (benefity) są uznawane w tej firmie. Następnym razem przed napisaniem opinii ochłoń i nie pisz pod wpływem emocji. Ponieważ Twoja opinia wprowadza w błąd przyszłych kandydatów :)

Czy pracownicy w DTW Logistics Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pomimo rożnych charakterów i temperamentów zawsze staramy się dochodzić do porozumienia. Pracuję kilka dobrych lat i nigdy nie miałem problemów z dogadaniem się- zgrany zespół to dla mnie duży plus!

Alicja

To super :) A jak jest z rotacją w firmie? Zespół ten sam, czy często przychodzą nowe osoby?

@Alicja

Pracuję w firmie od 8 lat i jest to moja pierwsza firma w której NIE MA tak częstej wymiany składu. Mój skład nie zmienił się, dochodzą tylko nowi pracownicy ze względu na rozwój firmy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o DTW Logistics Sp. z o.o. - Kopytów święcice błonie

• Jak się pracuje w DTW Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTW Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTW Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTW Logistics Sp. z o.o.