Opinie o neo24.pl - NEONET S.A.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Neo24.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Neo24.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo24.pl w Wrocław

Krystian Nowy wpis

Hejka. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Neo24.pl? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Krystian

Marianna Nowy wpis
@Krystian

Czołem Krystianie. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia! Marianna.

Pojawiło się ogłoszenie na infolinię, czy jest szkolenie z produktów, czy atmosfera jest do zniesienia? Piszcie tylko szczerze.

@Gość

Szkolenie - wszystkie informacje są w karcie produktu. Atmosfera? Pracownicy są ok, przełożeni to już inna bajka. (usunięte przez administratora)

blealele
@aleleble

aleleble dalej tam pracujesz? Jak wygląda praca na infolinii? Jaki jest przełożony?

Beata Nowy wpis
@blealele

Nie wiem nie dzwoni !!! A tym bardziej nie pisze. PS nie wiem jak u ciebie mam 3 przełożonych sami się nie umieją dogadać wiec na mnie ten (usunięte przez administratora) spływa w tych pięknych kontynentach :)

blealele Nowy wpis
@Beata

Jak to 3 przełożonych?

roman

"Nie polecam tego sklepu nikomu . Pralka dotarła o jeden dzień wcześniej niż deklarowano...to świetnie. Musiałem się wyrwać tego dnia z pracy, kurier nerwowy już czekał, mnie też się bardzo spieszyło no i nie rozpakowałem przesyłki w obecności kuriera. Jak się okazało pralka była poobijana z dwóch stron styropiany ochronne połamane a opakowanie bez jakichkolwiek usterek. Po rozpakowaniu miałem wrażenie, że pralka była już wcześniej u innego klienta (worek nylonowy, w którym były instrukcje był już otwierany). Poproszono mnie o zdjęcia uszkodzeń na pralce, później o zdjęcia kartonu (opakowania). Reklamację w końcu uznano i cisza. Poprosiłem Allegro o wsparcie i pomogło. Na Allegro mają wystawionych ponad 20 000 przedmiotów i nie mogą sobie pozwolić na pogrywanie z nimi. Dla tego sprawa ruszyła z miejsca. Wszystko skończyło się pozytywnie, pieniądze odzyskałem po miesiącu. Od teraz omijam wszystkie sklepy, które mają w nazwie NEO" a zakupy robił będę tylko za pośrednictwem Allegro.

Czy jest potrzebna wiedza sprzętowa , żeby rekrutować na stanowisko pracownika infolinii?

@Gość

Generalnie nie, bo wszystkie informacje masz w karcie produktu, ale wiadomo, iż jeśli masz wiedzę to Twój plus (za który nikt ci nic dodatkowego nie zapłaci). Generalnie to trzeba wciskać jak najdroższe produkty (niekoniecznie najlepszej jakości).

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Czy pracodawca Neo24.pl organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aleleble

Niby tak, ale w rzeczywistości nie.

Starasz się, dajesz z siebie wszystko a i tak Cię zwolnią z chwili na chwilę. Wzywają Cię na dywanik do dyrektora, wreczają wypowiedzenie - "Dziękuję, możesz już iść do domu." Nawet do końca dnia pracy nie pozwolą Ci zostać jakbyś był jakimś przestępcą, który zaraz wyniesie cały dobytek firmy. Na rozmowie mówią, że nie wymagają wiedzy typowo sprzętowej a zwalniają Cię z powodu "braku samodzielności" i zbyt dużej ilości pytań. Chyba, że powodem mojego zwolnienia było L4 - faktycznie mogłam się wstrzymać z wymiotami i problemami z sercem do końca okresu próbnego. W takiej sytuacji jednak normalny pracodawca dałby jeszcze szansę na wykazanie się do końca okresu próbnego zamiast wręczać wypowiedzenie tuż po powrocie że zwolnienia (dla niepoznaki 3 dni później). Chyba po to jest 3 miesięczny okres próbny, aby ocenić pracownika po upływie tego czasu. Tym bardziej, że wreczajac mu wypowiedzenie słyszy się "Na prawdę doceniamy starania, było je widać". Jak dla mnie żenada. Żadnych szkoleń produktowych, nic. Żałuję tyłki tego, ze wielu osobom zdążyłam już pracę w tej firmie pochwalić bi tak jak mówię - nic nie wskazywało na takie zakończenie. Być może w ich oczach jestem za głupia,ale to już nie moję zmartwienie.Akurat kompleksów w związku z inteligencją nie mam. Na pewno mam natomiast zdecydowanie więcej klasy aniżeli sam dyrektor i kierownicy. Reasumując - serdecznie nie polecam!

Andrea Bocelli

Jeśli po miesiącu pracy nie jesteś w stanie powtórzyć nazwiska przełożonego - to nie jest "brak wiedzy produktowej"

Trener z Działu HR
@Andrea Bocelli

Może nie było z tego szkolenia? "Napisz 100x..."

@Andrea Bocelli

Starasz się, dajesz z siebie wszystko a i tak Cię zwolnią z chwili na chwilę. Wzywają Cię na dywanik do dyrektora, wreczają wyp... Rozumiem, że powinnam rzucać w internecie cudzymi nazwiskami na lewo i prawo? XD Niech będzie, że jestem niedouczona.

IM

Mimo, iż moja przygoda z neo nie zakończyła się pozytywnie ( uważam ,że gdyby nie pani dyrektor byłoby inaczej) to musze stanąć w obronie firmy. Po 2 tyg pracy poszlam na l4 i to na 3 tyg, a po powrocie żadnych pretensji wręcz przeciwnie. Pracowalam prze pół roku i nie było takiego przypadku aby na okresie próbnym kogoś zwolniono. Szkolenia były chociażby w postaci testów a także Webinaru, które z tego co wiem nadal są. Także uważam, że powód był inny niż Pani podaje.

Dato

Rzeczywiście inteligencja widać nie grzeszysz, po co Ci wiedza sprzetowa jak zapewne sprzety te są wysyłane z magazynu po kodzie i nr rei placu czy regalu...

Arture85

Niepolecam zamówiłem za pobraniem pada do ps4 szybko przyszedł itp ale na fakturze zobaczylem że to jest wersja V2 więc odesłałem no jakoś mi on niepasuje z podświetlanym panelem touch pad a oni mi wysłali zdjęcia jakiegoś używanego zajechanego pada i wmawiają ze go używalem jak nawet nie otwierałem pudełka 14dni umownych na zwrot kasy mina parę dni temu i do tej pory zero odzewu pomimo pisanych meili teraz muszę jakoś odzyskać swoje pieniądze sprawdzę zgłaszam dziś idę do zecznuka praw konsumenta niepopuszcze im 260zl dotego buedotrzymali umowy do 14 dni że zwracają kasę i dlatego też będę ubielam się o odszkodowanie czy jak to nazwać z niewywiązania się z tel 14dniowej umowy niepopuszcze im tego a jak będzie trzeba to i wytoczę sprawę cywilna może to czegoś nauczy ten sklep Stanowczo odradzam kupowania czegokolwiek

JEŻELI NIE MACIE ODPOWIEDZI NA PRZESŁANE CV TO MACIE JĄ PONIŻEJ. OTRZYMANY MAIL Z DZIAŁU REKRUTACJI: Dzień dobry, Jeszcze raz bardzo dziękujemy za chęć dołączenia do naszego zespołu, poświęcony czas oraz zaangażowanie w rekrutację. Ponieważ zależy nam, aby z jednej strony wybrana osoba była dopasowana do wartości firmy i zespołu, a jej doświadczenie odpowiadało zakresowi obowiązków, a z drugiej, aby oferta pracy była odpowiedzią na potrzeby kandydata, zdarza się, że ciężko nam jest dokonać wyboru spośród kandydatów, którzy do nas aplikują. Jednak prosimy się nie zniechęcać! To nie znaczy, że w przyszłości nie pojawi się ponownie szansa na współpracę - nie wykluczamy tego! Każdy codziennie rozwija swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenie. Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego w przypadku, gdy pojawi się oferta, która Pana/Panią w przyszłości zainteresuje zachęcamy do ponownego aplikowania. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, załączamy również link do naszego Poradnika skutecznego tworzenia CV – oby okazał się pomocny i przydał się w przyszłości:) Poradnik skutecznego pisania CV Dodatkowo, by ciągle udoskonalać nasz proces rekrutacji i odpowiadać na potrzeby kandydatów, przygotowaliśmy również dla Pana/Pani krótką ankietę oceniającą cały przebieg procesu rekrutacji. Jej wypełnienie zajmie mniej niż 5 minut, a każda informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna!

Jak długo czekaliście na odzew z Neo24.pl? Oddzwaniają zawsze?

NIE

Nie

Kandydatka

Do mnie nie zadzwonili. Mimo Kilkukrotnych zapewnień że tak będzie...

Czy oni zatrudniają tylko po znajomości? Po wysłaniu CV brak odzewu choć spełniam wymogi ( których tak naprawdę nie ma :)

Gucio

Kupiłem golarkę za prawie 300zl która po 13 dniach się zepsuła a że wypadał to weekend z reklamowano mi ją w poniedziałek gdzie minęło ponad 14 dni na zwrot ok to przebolałem naprawa zajęła im ok 14 dni po odebraniu sprzętu podziałał 9 dni i znów ta sama awaria prosiłem o zwrot kasy lub wymianę na golarkę innej firmy ponieważ jest to uciążliwe posiadając sprzęt za nie małe pieniądze i nie módz z niego korzystać bo wiecznie zepsuty gdzie odmówiono mi twierdząc że zgodnie z prawem mogą ją naprawić i tak też zamierzają ostatni raz coś u nich zamawialem

aleleble

Praca jak praca. Sądzę, iż za te pieniądze, które proponują (proponowali jakiś czas temu podstawę 3000 brutto) + premie (frekwencyjna + jakościowa = maks 750 zł brutto, tj. 25% podstawy) to nie jest aż tak źle. Problemem są warunki zatrudnienia, które daleko odbiegają od tego co jest napisane w ofercie zatrudnienia np. oprócz odbierania telefonów (składanie zamówień, doradztwo w wyborze produktów, informacja o złożonym zamówieniu) doszło jeszcze kilka innych obowiązków, ale pensja w górę nie poszła (dodatkowo: przyjmowanie reklamacji, wykonywanie połączeń do klientów, obniżenie wrap-up z 90 sek. na 30 sek, ale w praktyce jest to 10 sekund, czyli pomiędzy jednym a drugim telefonem mamy tylko kilka sekund przerwy; prowadzenie rozmowy jak najkrócej, tj. nie dłużej jak 3 min., oraz wyrabianie za kierownika p. Mariusz D. Jego współczynników, za które otrzymuje premie tj.: 95% odebranych telefonów oraz średnia rozmów nie większa jak 3 min --> oczywiście takie podejście powoduje, że premia jakościowa jest ciężko do osiągnięcia, gdyż mając na uwadze 3 min. rozmowy musisz ją maksymalnie skracać czyli nie zawrzesz w niej wszystkich elementów jakościowych).

coto

@kadrowiec co to są te /owocowe czwartki'? Bo brzmi jak jakaś atrakcja dla przedszkolaków..

lol
@coto

rzucają pare skrzynek jabłek i bananów. jeśli będziesz szybko biec, to może się na coś załapiesz. generalnie żenada, ale fakt, musza sie tym chwalic bo to jedyny benefit, jaki mozna tam dostać

Łukasz
@lol

Serio "owocowe czwartki" to jedyny benefit, jaki zapewniają w Neo24.pl? Nie ma nawet ubezpieczenia grupowego?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Neo24.pl?

lol

hahahaha. nie ma systemu, bo nie potrafią go ustalić. a nawet jeśli coś obiecają, to i tak nie dotrzymają słowa.

kadrowiec

owocowe czwartki :}}}

Weronika
@kadrowiec

No tak - ale to przecież zawsze jakiś plus. A co, jeśli chodzi o jakieś świadczenia urlopowe,dodatkowe ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku dzieci czy zapomogi pracownicze? Można na to liczyć, pracując w Neo24.pl?

@Weronika

Brak dopłat do urlopu wypoczynkowego, Luxmed w cenie 150 zł/ miesięcznie, podobnie Multisport...zero benefitów.

Hania 1

Odradzam zakupow w tym sklepie. Bardzo dużo problemów robią. Zareklamowany towar nie wraca na czas a reklamacja trwa długo ponad miesiąc

Dana

Jestem klientem Neo24 po raz pierwszy i mam nadzieję że po raz ostatni. Zamówiłam lodówkę z zaakceptowanym kalendarzem Neo24 terminem dostawy. Po czym okazało się że o terminie dostawy decyduje firma kurierska a nie mój wybór. Konsultanci Neo24 są bardzo mili ale nie zmienia to faktu że nie mają żadnego wpływu aby realizacja dostawy przebiegła zgodnie z zamówieniem. Klient Neo24 jest więc bezsilny i może jedynie zgrzytać zębami. Prezesi Neo24 tkwią bowiem w błogostanie bo do nich nie dotrą żale klienta.

....
@Dana

A co to ma wspólnego z pracą w neo?

Ryszard

Uwagi dla firmy niewłaściwie zostały skierowane gdyż to jest forum pracownicze!!

Robert

Stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie !!! Wysłali mi wadliwą pralkę z której cieknie woda od pierwszego włączenia. Serwis potwierdził usterkę. Sklep odpowiedział z tyt rękojmi dopiero po 16 dniach od zgłoszenia i odmówił mi zwrotu pieniędzy proponując naprawę. Fatalny kontakt z działem reklamacji. Klienta traktują jak intruza.

Daria

Idealnie pewnie nigdzie nie jest, wystarczy, że ktoś zawalił a oceniana jest firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Neo24.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Neo24.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Neo24.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo24.pl?

Kandydaci do pracy w Neo24.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo24.pl
1.9/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Nyska 48A
    50-505 Wrocław