Neo24.pl

Wrocław

Opinie o Neo24.pl

xl 2011-08-30 14:55:59
Szukam czegoś innego, zbyt dużo nerwów kosztuje mnie praca w tej firmie przy obsłudze infolinii. Tu nie myślisz o tym co robisz masz być jak robot, kierownictwo ciągle dodaje Ci obowiązków dodatkowych do wykonania. nawet nie można w spokoju zjeść. Owszem dostałem podwyżkę po 3 miesiącach ale zapierdol się podniósł nie miłosierdzie. Żałuję że tu przyszedłem i liczę że to moje ostatnie tygodnie w tej firmie. Odradzam !!!
anonim 2011-08-30 17:45:57
a to tam trzymaja cie na sile? jakie umowy daja?
Observe 2011-11-08 12:33:14
Kiedy zaczynałem pracę w NEO24.PL w Punkcie Wydań w 2009 roku, praca ta była naprawdę świetna. Firma traktowała swoich pracowników wtedy jak ludzi. Może był brak pakietów socjalnych i bonów na Święta ale za to nadrabiała to pensja, która na wtedy była odpowiednia w stosunku do wykonywanych obowiązków (ogromna odpowiedzialność za lokal, sprzęt i przede wszystkim za gotówkę). Później wydłużyli godziny pracy do 20:00, ucięli premię o kilkaset złotych. Wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom dawali niższe pensje. Brak jakichkolwiek podwyżek a firma przecież się rozwijała. Sprzedaż towarów rosła, co chwila otwierały się nowe Punkty Wydań w wielu miastach w Polsce...aż zrobił się z tej firmy jeden wielki moloch. Pracownicy zarabiają teraz nieco ponad minimalną krajową. Wszystkich pracowników "ze starą pensją" (wyższą) pozwalniali. Do tego dodać chore plany sprzedażowe, niemożliwe często do zrealizowania i nie mające nic wspólnego z efektownością pracowników (dosprzedaż, współczynnik 0,7 na który pracownicy Punktów Wydań nie mają realnego wpływu) i wychodzi z tego kiepski pracodawca, który jest nastawiony na zysk zapominając o ludziach , którzy pracują w firmie. Muszę jeszcze wspomnieć o lekkim psychicznym mobbingu ze strony Kierownika Punktów Wydań na całą Polskę (maile+sposób rozmowy face to face z pracownikami kiedy nikt tego nie widzi i nie słyszy). Jest to człowiek, który absolutnie nie nadaje się do tej pracy. Jest zapatrzony tylko w swoje cztery litery i nie szanuje swoich pracowników. Wydaje mi się, że jest na to ciche przyzwolenie ze strony centrali.
Na koniec jeszcze dodam fakt, że jesli zachoruje w tej firmie to tylko teoretycznie możesz isc na zwolnienie bo w praktyce nie ma kto Ciebie wtedy zastąpić (presja a co za tym idzie forma mobbingu).
Okres urlopowy...to samo. W okresie urlopowym pracuje się po 5-6 tygodni bez przerwy po 10 godzin dziennie od poniedzialku do piątku plus w soboty 4 godziny....bo firma tez nie jest w stanie zorganizować zastępstwa a nazywając sprawę po imieniu jest to wyzysk.
Kończąc, Neo24 do 2009 roku było naprawde świetną firmą, z którą mam naprawdę miłe wspomnienia ale po roku 2009 wszystko zmienilo się o 180'. Nie ma teraz tygodnia aby na infolinii nie rezygnował ktoś z pracy. W Punktach Wydań także są bardzo częste rotacje pracowników.
W stosunku do powierzonych obowiązkow, zysku dla firmy i olbrzymiej odpowiedzialności - praca w Neo24.pl nie jest warta uwagi. Lepiej zatrudnić się na produkcji przy taśmie - Pensja wyższa, mniej stresu i zdecydowanie mniej odpowiedzialnosci.
Pozdrawiam Wszystkich obecnie pracujących w PWO oraz na infolinii.
Trzymajcie się
kandydat 2012-03-07 13:15:37
może mi ktoś szczegółowo odpowiedzieć jak zarabia się w neo24.pl. interesuje mnie podstawa w okresie próbnym jak i po nim, system motywacyjny, premie itp. itd. i ogólnie jak w miesiącu można tam zarobić.

z góry dzięki za info
razzzi 2012-03-30 17:42:48
kandydat - 2012-03-07 13:15:37

z góry dzięki za info
Na początku dostaje się( usunięte przez administratora )
aspirant 2012-04-13 13:18:14
Jesli pracownik jest chory to idzie na L4 chyba, ze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołową i sie boi pozatym pracuje dwoch pozostalych czesto gesto generujac sobie ładne nadgodziny- to źle? Warto by tez moze nadmienic mimo tych twoich minusów, ze jesli pracujesz te 5tygodni pod rzad chociaz nie wiem czemu (skoro na PWO jest 3 pracownikow wiec nawet jak by kazdy wzial po 2tyg urlopu to za chiny nie wychodzi 5)to dostajesz platne 50% lub100% nadgodziny.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ale nie rozumiem po co sie tyle czasu meczyles skoro bylo Ci tak źle?!!
Blablabla 2012-05-24 18:45:08
aspirant - 2012-04-13 13:18:14

Ojej!

A co jeśli jeden pracownik weźmie 2 tygodnie, a drugi 3 tygodnie? Wychodzi 5? :D

Kłaniaj się matematyce!! :)
a. 2012-08-16 17:12:36
Miałem rozmowę kwalifikacyjną z jakimś napakowanym kolesiem, był tak śmieszny, że aż żałosny... pomijam fakt, że miał c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie zachowania i mu się ciągle odbijało!.. to nie umiał odpowiedzieć na proste pytania typu: za co otrzymuje się premie i jaka jest ich stawka... porażka, porażka, porażka w życiu bym tam nie podjął pracy to typowe call center - specjalista ds. sprzedaży internetowej... ludzie nie warto. p
idę na rozmowę 2012-08-19 18:37:51
Powiedz coś więcej, o co pytają, jakie mają wymagania i co oferują.
. 2012-09-14 18:56:13
Dla tych co chcą zacząć -( usunięte przez administratora ) . brutto na próbnym, na normalnej umowie( usunięte przez administratora ) W prac( usunięte przez administratora ) maile, telefony, zamówienia, klientela koszmarna - co drugi to tuman, który się kłóci o jakieś bzdety, albo chce złożyć zamówienie, bo mu się nie chce na stronie, idzie zwariować. Przed rozmową kwalifikacyjną trzeba wypełnić kwestionariusz typu( usunięte przez administratora ) ogółem nie ma lekko.
chętny 2012-09-14 19:48:33
Poważnie tak ciężko? Zastanawiam się właście czy składać aplikację. Ile tam wytrzymałeś?
tymon 2012-09-22 08:53:16
Czy specjalista do spraw reklamacji to po prostu praca na infolinii?
100krotka 2012-09-22 15:55:54
Reklamacje to kilka godzin użerania się przez telefon z Klientami i kilka godzin wypełniania papierów. Jeżeli ktoś chce osiwieć w wieku 27 lat to praca jak najbardziej. Ogólnie tylko dla twardzieli za ( usunięte przez administratora )
Khan 2013-09-25 18:32:32
Ta firma przestaje istnieć. W dniu dzisiejszym w wielkiej tajemnicy przed wszystkimi zamknięto WSZYSTKIE (oprócz jednego we Wrocławiu) Punkty Wydań Osobistych. Nie poinformowali pracowników, nie uprzedzili, nic, zero, nada, null!
Każdemu podsunęli pod pysk umowę z Neonetem kusząc zachowaniem pracy ale nie uprzedzili, że jeśli ktoś jej nie chce podpisać to należy mu się stosowny okres wypowiedzenia plus odprawa. Chcieli ugrać, jak najwięcej dlatego namawiali do przejścia do Neonetu.
Trzymałbym się z daleka od tej firmy bo w jeden dzień wywalili na bruk połowę załogi (pracę straciło około 60 osób). Należy domniemywać, że niebawem całe Neo24 przestanie istnieć. Nie pracować tam, nie kupować!
john 2013-11-04 19:13:50
jest ok
neonista 2014-02-07 09:20:43
Oj tam, pracodawca jak każdy inny, stawia warunki, wymaga, nieraz się czepia ale ogólnie to dobra firma, chwalę sobie pracę w niej.
neo 2014-04-03 13:48:02
Neo24 chwali się dbaniem o klienta, moim zdaniem to prawda bo obsługa jest miła dla klienta, ceny przystępne i szybko dostarczają towar
neo24 2014-04-04 10:01:02
polecam sklep Neo24 bo są the best
nonono 2014-04-07 11:41:39
jestem ciekawy czy są podobne sklepy pod względem cen, obsługi i dostawy jak w neo24
zoro 2014-04-08 13:26:56
polecam neo24 ponieważ kupowałem już w niejednym sklepie internetowym i zauważyłem że w neo24 jest taniej jak w konkurencji wiec polecam ten sklep
klient 2014-04-09 12:11:34
jestem klientem sklepu i będę chyba że obniżą standardy ale na to raczej się nie zanosi
greg 2014-04-14 12:14:03
Zamówiłem miesiąc temu kino domowe i podczas transportu zostało uszkodzone to sklep mi bez żadnych problemów wymienił ten sprzęt
krecik 2014-05-25 16:42:00
Stanowczo odradzam. Kilka lat tam spędziłem nie jedno widziałem, mógłbym dużo napisać ale to juz nie ma sensu, gdyż nie ma mnie w tej firmie od jakiegoś czasu ale ponoć jest coraz gorzej w ost patek ponad 20 osob wylecialo... zostaja miernoty, ludzi ambitnych sie nie szanuje. Radze dwa razy sie zastanowić przed wysłaniem CV.
już były pracownik 2014-07-16 23:28:51
Jak dobrze pracować gdy co chwila ktoś odchodzi albo jest zwolniony? W marketingu zostają dosłownie 3 osoby z 10 które kiedyś tam były. W IT są dwie, a było 6. Można wymieniać bez końca. Na miejsce zwolnionych albo nikt nie przychodzi, albo zastępują ich ludzie, którzy popracują 3 miesiące po czym pójdą po rozum do głowy i zmienią pracę.

Kiedy było tak:

atmosfera - dno
zarobki - żenujące

I jak? Zatrudnisz się?
Grześ 2014-08-08 10:13:25
jestem ciekawy jak ta usługa neoexpress działa ale mi to nie jest dane bo w moim miescie jeszcze jej nie ma mysle że do konca roku bedzie
killer 2014-08-13 18:02:23
tam nie ma komu pracowac, paczki ida tydzien, unikajcie ich sklepu netowego!!!
flay 2014-08-21 10:11:47
Ja jeszcze nigdy nie czekałem długo na zamówiony towar a od kąt jest ta nowa usługa neoexpress to dostawa jest jeszcze szybsza
poważnie? 2014-08-23 22:53:59
i pracujesz na Bogedaina ? :)
Klientka 2014-08-25 07:41:29
Usługa Neoexpress to od niedawna nowość w Neo24 i na razie działa tylko we Wrocławiu i Łodzi, ale do końca roku będzie dostępna na terenie całego kraju. Śledzę tą usługę, bo często kupuję w Neo24 i cieszę się, że wciąż wychodzą do klienta.
kabaryniarz 2014-08-25 15:03:08
a coś ty, ja się tu tylko obijam :D
Jakub 2014-08-26 10:08:36
Od lat pracuję w neo24, w tym czasie wiele innych osób przyszło i odeszło. Nie wnikam w powody, mi pracuje się bardzo dobrze, zwłaszcza na telefonicznej obsłudze klienta. Prawda, że dzwonią różne osoby, nieraz mocno wkurzone ale jesteśmy tam po to by rozwiązywać problemy i sprawiać aby klient chciał wrócisz po następne zakupy.
dek.ster 2014-08-27 11:03:10
Neo24 wprowadza nowe usługi dla klientów więc potrzebuje pracowników, tak sobie myślałem składając potrzebne dokumenty. Okazało się, że miałem rację, przyjęto mnie bez zbędnych formalności, zaoferowano ciekawe warunki pracy i płacy.
Już od roku tam pracuję, przygotowuję zamówiony towar do wysyłki.
ewa 2014-08-28 10:07:47
Osiem lat istnienia dla sklepu internetowego to, moim zdaniem, całkiem niezły staż i nic nie wskazuje aby nie miało być tych lat dużo więcej. Wprowadza nowe usługi to i potrzebuje dużo pracowników. Zapewne sklep popełnia błędy lecz kto ich nie popełnia
marcin82100 2014-09-02 08:06:05
polecam neo 24 super sklep atrakcyjne ceny zawsze z przyjemnoscia robie w tym sklepie zakupy
ivone 2014-09-02 09:50:17
I ja pracuję w neo24 od początku istnienia sklepu. Oczywiście bywają różne problemy zarówno z koleżeństwem z pracy jak i z klientami lecz ogólnie jest świetna atmosfera, zrozumienie. Klienci, moim zdaniem mają prawo do humorów, w końcu jesteśmy dla nich a nie oni oni dla nas i w naszym interesie jest rozwiązywanie ich problemów z zakupami.
janek 2014-09-04 08:04:15
Witam ,ja robie często zakupy przez internet ,a jak już kupuje sprzęt agd,rtv,tv to tylko w sklepie neo24.pl.Maja fajne promocje ,super sprzęt i dobre ceny.Ostatnio kupowałem unich właśnie tv w dobrej cenie i dobrego producenta.Tv dostarczono mi szybko i sprawnie beż żadnych problemów.Polecam warto wejść na ich stronę i kupić coś unich
poldek 2014-09-04 10:08:29
Tyle tu negatywnych opinii o pracy w neo24 tu napisaliście a to przecież całkiem przyzwoity pracodawca. Płaci nieźle to i wymaga, ma do tego prawo, jakby nie było.
janek 2014-09-12 08:27:28
sklep super ,towar znakomity ,ceny przyzwoite .Robie w tym sklepie od lat zakupy sprzętu do kuchni czy salonu.Sprzęt działa jak należy ,bez żadnych problemów z dostawa czy reklamacja.Ostatnio wymieniałem Tv w salonie dostarczyli mi go szybko wnieśli panowie do mieszkania.Polecam
Margotka47 2014-09-18 13:26:05
Sklep internetowy Neo24 ma zawsze bogatą ofertę, niskie ceny, wiele promocji i sprzęt znanych i dobrych firm. Piszę to z czystym sumieniem, bo kupuję u nich dużo i często. Zawsze jest bez problemu, szybko, solidnie i bezpiecznie.
Łoś 2014-09-19 11:33:14
Ale mydlicie oczy... To nie jest miejsce do opisu oferty sklepu lecz miejsce wymiany opini o pracodawcy, PR to nie miejsce dla was! Podtrzymywanie Relacji z klientami to nie tu!
zyx 2014-09-19 16:42:01
Nie polecam, kierownictwo ma postawę bardzo roszczeniową i tylko wam zszargają nerwy. Zarobki ujdą, socjal żaden.
mery 2014-09-22 13:33:10
hej , w piatek zadzwonila do mnie pani, zadawala rozne pytania, taka rozmowa wstepna przez tel, dzis zadzwonila i zaprosila na rozmowe z dyrektorem sprzedazy na stanowisko spec do sprzedazy internetowej, napiszcie prosze jakich zarobkow moge sie spodziewac na poaczatek, czy plan sprzedazowy jest do wyrobienia? pracowalam juz w sklepie internetowym, tam za godziny i sprzedaz zarabialam lekko ponad 2000zl netto,czy tu tez sie tak da? napiszcie konkrety,a nie wylewajcie zale jak to was wyzyskuja, dzieki
zulu 2014-10-03 12:38:54
mery - pewnie jesteś już po, ale podstawa jest znacznie mniejsza, z premiami nawet nie wyrobisz tyle ile podałaś (jest może szansa 5%), plany są zawyżone.
Lol 2014-10-23 13:27:09
Siema, trafiłeś doskonale, tu na staż zatrudniają w miejsce doświadczonych pracowników, a tych zwalniają. Doskonałe miejsce na pierwszą pracę. Zarobki ocenisz sam. No i dużo sam się nauczysz.
Ania 2014-11-04 07:22:05
Na nyskiej w neo 24od roku pracuje ochraniarz o imieniu jarek jest chamski nieuprzejmy pali papierosy w pomieszczeniu pije alkohol w trakcie pracy pijany wraca autem kierownictwo akceptuje taki stan zeczy wchodzi w układy z pracownikami neo i kryją jemu tyłek
Roman 2015-01-17 18:47:32
Beznadziejna firma, szkoda czasu.
wroclaw 2015-03-31 10:54:50
WITAM, ZAMOWILEM TOWAR W LUTYM I MIALA BYC DOSTAWA 3 DNI TEMU SPRZETU DO KUCHNI I NIC NIE PRZYJECHALO ZERO TEL DRAMAT TO JEST NIE UCZCIWE KTO TERAZ ZAPLACI ZA FACHOWCOW? NIE WARTO KORZYSTAC Z NEO 24 BO STRACISZ I NERWY I PIENIADZE
NIEZADOWOLONY 2015-03-31 10:57:43
uwaga nie dotrzymują terminow i towar dochdzi uszkodzony szkoda czasu obsluga tragiczna
jaro 34 2015-03-31 10:59:39
no potwierdzam kolego to jakiś dramat zaluje ze stracilem 20 groszy na tel do nich pelne ignorowanie
toros 2016-05-15 16:14:20
tylko , że w tej chwili już chyba ofert pracy aktualnych brak niestety. Ktoś wie czy to się zmieni ?
Zostaw swoją opinię o Neo24.pl - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neo24.pl