Opinie o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Gość Ja

Koniec miesiąca się zbliża czy znowu będą zwolnienia? Może w końcu ktoś z kierownictwa poleci. Jest was tam bardzo dużo. Pozdrawiam tych co naprawdę pracują a nie tylko biegają z telefonem po hali.

misia

TAK!!!

Olo

Tylko to potrafi, bez tego byłaby bezużyteczna.

Tylko jak się skontaktować ??? Bo myślę że kilku z nas zwolnionych ale nie tylko by się uzbierało ..

PRAWDA WAS WYZWOLI

Proszę pisać na email,... potem się umówimy i spotkamy np.na parkingu Selgrosa. Nr telefonu na razie nie podaję, ze względu na donosicieli zaglądających na forum. laptopicgooglus@gmail.com

Kama

Nie spotkałam wcześniej tak idealnej definicji tego co mnie spotyka. Brakuje tylko dyskryminacji.

;]
@Kama

Lepiej usuwać komentarze niż zająć się problemem? Gratuluję

Piker
@misia

(usunięte przez administratora)na całego ze strony dyrektorki, predzej czy pozniej kazdy poczuje

@Piker

Zastanawia mnie jak taka osoba moze funkcjonować na stanowisku dyrektora hali. Bez umiejetności zarządzania personelem na każdym szczeblu, bez kultury osobistej przedewszystkim ...

Maciek

Kto tam teraz siedzi jako kierownik hali, dużo się zmieniło od 2018 roku ?. Pracowałem tam na dziale napoje jako murzyn, więc pytam.

MiśUszatek
@Maciek

Ze starej ekipy pozostała pani kierownik. A z kim pracowałeś?

Czekajcie jak to wszystko ruszy na początku czerwca. Zaś będziecie tam u góry płakać bo ludzi nie będzie. Wy myślicie ze macie teraz 10 cv na miejsce jednego zwolni ego pracownika. Tak jak przyjdą na miesiąc to po miesiącu się zwolnią. Za taką kasę taka praca bez jaj. Będziecie jeszcze e się prosić żeby kto u was robił jak się zacznie normalne życie

Ciekawe ile jeszcze osób zwolnią. Może w końcu wezmą się za kierowników i tak większości wydają tylko polecenia a co poniektórzy są wogole nie potrzebni. Potrafią jedynie robić tabelki. Wkrótce zabraknie doświadczonych ludzi a dla przypomnienia nową osobę trzeba wyszkolić. Przeważnie po pierwszej wypłacie zwijają się z takiej firmy.

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Pracownik działu

Nie rozumiem tego dlaczego zwalnia się pracowników których i tak jest mało a którzy ciężko pracują w tym czasie epidemi. W końcu utargi są takie jak były. Wy myślicie ze po tej epidemi nowi będą chcieli tu pracować za najniższa krajowa. Nikt taki głupi nie jest poza starymi pracownikami. Nie pamiętacie już jak niedawno ludxmzi szukaliście i prosiliście żeby ktoś chciał u was pracować. Życzę wam aby po wszystkim całe kierownictwo wraz z góra zapieprzali na hali bo nie będzie komu robić. Pracowników na palcach policzyć za to kierowników i zastępców od groma i trochę. Śmieszna firma

Pracowałem dość długi czas niestety selgros wolał pozbyć się starego pracownika który miał więcej niż minimalna krajowa i zwolnić a znając życie na moje miejsce zatrudnia osobę za najniższa krajowa w końcu mają wymówkę ze jest pandemia. Utargi w selgros ie są takie same jak i nie lepsze ale wymówka musi być żeby pozbyć się pracowników niechcianych i z ciut większą minimalna. Nie polecam firmy.

Czy Selgros Cash&Carry narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Zawiedziona

Ależ nie narzuca.... Najwyżej jak im coś nie będzie pasowało, to zamiast podpisu na wniosku urlopowym dostaniesz wypowiedzenie od kierownictwa.... Taki przypadek z ostatniego miesiąca :)

Alex

Nie

Może szefostwo się zastanowi nad ilością kierowników w sklepie???? oni więcej kosztują niż szeregowi pracownicy. Wkrótce okaże się, że nie będzie komu pracować na hali. Może warto to przemyśleć. Do rządzenia jest tam wystarczająca ilość osób ale niestety nie potrafią podejmować decyzji i pytają o zdanie szeregowych pracowników a potem sobie przypisują ich zdanie. Pozdrawiam tych co są najniżej w hierarchii a odwalają kawał dobrej roboty.

Filip

Myślę że ten komentarz powinna pani zamieścić na stronie Selgros cash and carry a nie na stronie gdzie pracownicy opisują swego pracodawcę.pozdrawiam

Porażka ta pani dyrektor. Plus kierowniczka hali. Wiecznie nie zadowolone. Mają problem ze sobą ???? Połączyli dowóz z Gliwic, Katowic do Bytomia i jest różnie. Co hala to różny obyczaj. Widać, że panowie się starają tylko dlaczego zwalniają naszych!!! Po co tylu tam kierowników!!! Zamiast odstrzelić (kierowników z Katowic a przynajmniej jednego z nich po co ich tylu- z tego co zauważono nie są lubiani przez swoich kierowców katowickich, za to dysponet jest ok, więcej potrafi od tych dwóch nie robów) jest ich tam za dużo to zaczęli od kierowców i pikerów. Nie którym na działach po tylu latach mózg wyłączyło. Jak jest ktoś nowy to jest pomiatany. Przykre niestety ale prawdziwe. Jak potem zachęcić taką osobę do pracy jak na starcie jest obijana. Niestety sami pracujemy na taki wizerunek a nie inny. Ludzie trzymajmy się razem inaczej bez tego sami się pogrążamy. Nowym dajmy szansę. Sami kiedyś zaczynaliśmy i ktoś nam pomógł. Co do góry i na nich przyjdzie pora.

Wkurzong

Jak wy traktujecie pracowników selgros Bytom. Utarg macie, klientów macie ale ludzi zwalniacie. Wstyd i żenada. Oby po tym wszystkim nikt już u was nie chciał pracować bo już mieliście problem z pracownikami a po tym co teraz wyprawiacie to opinie będziecie mieli niezła. Nie dojze pracuje się za najniższa krajowa i tyra za dwóch to teraz w czasie epidemi zwolnieniami straszycie. Może by tak zacząć od was u góry bo jest was więcej niż zwykłych pracowników. (usunięte przez administratora)

Remik

Zaczyna się zwalnianie pracowników. Epidemia gdzie wiadomo że ciężko z pracą to teraz zaczynają zwalniać gdzie ruch mają większy niż kiedyś. Tak kierownictwo dba o ludzi w selgrosie. Potem po wszystkim zaś będą się prosić o to żeby ktoś tam pracował oczywiście za najniższa krajowa bo więcej nie dają. Ale za to list pochwalny dostajesz ze jesteś bohaterem na Lini frontu w czasie epidemi a za plecami dostajesz wypowiedzenie. Żenada

Mały

Pracownicy mają jakies zniżki lub coś w tym stylu?

mele
@Mały

tak maja 5% i 10%

kierowca

interesuje mnie praca na stanowisku KIEROWCA KAT. B,C - czy ktoś coś, mógłby opowiedzieć: po ile pkt dziennie(to są sklepy czy jakieś inne firmy?) jakie godziny pracy, towar pakujemy sami czy robią to magazynierzy, jaka kasa na początek?

@kierowca

Kolego zależy jaki dzień tygodnia. Praca 8h musisz zrobić. Towar na wózkach, sam sobie pakujesz na auto, rozładowujesz sam. Punkty od 6-12. Zarobki nie bardzo. Polubisz albo nie. To tak samo jak z kurierką. Chociaż znajomy tam robi i bardziej sobie chwali niż kurierke.. Na kat C co chwilę jest rekrutacja więc chyba nie bardzo.

Jakby było dobrze to nie byłoby co chwilę rekrutacji na dany dział. (usunięte przez administratora) mają dobrze. Kierowców ściągnęli z Gliwic i jeszcze mają braki. Brakuje jeszcze aby z Katowic ściągnęli. Jako pierwsza praca ok. Przyjdź zrób swoje i do domu.

Kamil

Z pewnością nie każdy zarabia tyle ile by chciała ale wystarczy solidność i sumienność w pracy a zupełnie inaczej mówimy o firmie!

sodomita

Bardzo słabo w firmie, pensje głodowe, atmosfera napięta że odechciewa się żyć ale w tej nędzarni jaką jest Bytom taki jest poziom miejsc pracy a ludzie się na to godzą bo wyboru raczej nie ma.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Selgros Cash&Carry?

Po 27mcach

@Gość

Dlaczego wprowadzasz w błąd? Umowa na okres próbny zawierana jest przeważnie na okres próbny 3 miesięcy. Mógłbyś odpowiedzieć na to pytanie zgodnie z prawdą? Jaką formę umowy i stawkę zapewnia się nowemu pracownikowi?

Umowę o pracę dostajesz od razu na 3 miesiące. Następnie na okres 2 lat/ lub zwolnienie/ lub sam uciekniesz :) Na kasach jest inaczej. Dostajesz pracę z agencji, nie wiem ile musisz przepracować, aby dostać etat firmowy. Pytaj kogoś z kas. Wynagrodzenie to najniższa krajowa + 15% z (usunięte przez administratora)jako premia.

Witam mam pytanie do pracowników dział kierowców? Dlaczego w Bytomiu ciągle wam brakuje kierowców. Slyszalem, że wasi koledzy z Katowic nie narzekają i czy to prawda. Z Gliwic podobno ściągnięto kierowców i dalej wam brakuje. Dziwna sytuacja. Byłem kilkukrotnie u was jako dostawca i faktycznie słyszałem negatywne opinie. W Katowicach rozmawiałem z szoferami i nie narzekali na robotę.

Pracowałem w tym Selgrosie od września do końca do końca listopada. Kierownicy tacy sobie. Pracownicy spoko (dział konserwy/słodycze). Ale śmieszyło mnie to że zarabiałem więcej (z agencji) niż Ci, którzy pracowali tam po kilka lat. Ogólnie spoko się pracowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Bytom

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry