Opinie o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Selgros

Są podwyzki dane przez państwo ale Selgros nie jest głupi i zrobił tak abyś nie zarobił więcej a oni wyszli na swoje . Pozmieniali umowy zabrali premie zrobili pełno kar więc zarobisz tyle samo co w tamtym roku albo jeszcze mniej . Idzie ...idzie ....a ludzie durni dalej tam pracują .

Pracownik h

I zaczęło się latanie budżetu pracownikiem . Oczywiście najlepiej wziasc premie i dać durny system 10 gr brutto za linię ha ha to jakieś ochłapy . Już taniej się nie da . A i sprawa Uz . UZ mam prawo wziasc w tym samym dniu a nie wypisywać dwa dni wcześniej skąd mogę wiedzieć kiedy wydarzy mi się coś losowego . Oczywiście ktoś na górze umie przepowiadać przyszłość z kierownictwa jak widać ha ha ale na szczęście szukanie nowej pracy idzie dobrze więc już parę osób zmienia ta benzdziejna firmę . Nie polecamy Selgros Horeca !!!!!!!!

Selgros

Zaczyna się szukanie oszczędności kosztem pracownika . Redukcja nocek redukcja premi , weźmiesz UZ to tracisz premie , szkoda że góra nie szuka oszczędności u siebie tylko kosztem pracownika . Zarobki marne ale jeszcze trzeba wydusić z pracownika ostatnie grosze . Wstyd i żenada

@Selgros

czyli odnośnie tego co teraz tutaj opisujesz, jesteś w stanie przytoczyć potencjalne zarobki przed tymi zmianami a te, które mają być docelowo?

Niesty ale pani dyrektor zrobi wszystko aby pracownik nie zarobił więcej u niej w markecie . Są podwyżki dane przez państwo więc już jej nie w smak dać więcej to zaczyna szukać oszczędności oczywiście kosztem pracownik . Już kombinuje jak uwalić premie jak uwalić nocki i zaraz się okaże że w styczniu na wypłacie zamiast mieć więcej to zarobisz mniej niż w poprzednim roku . Już pracownicy myślą o wypowiedzeniach bo inflacja w górę a zarobki w dół . Tam się nie da pracować .

ByłyPracownik

Pracownicy tylko ....myślą o wypowiedzeniach...ale zazwyczaj , po za kłapaniem po kątach jadaczkami ...to nie robią nic w kierunku polepszenia sobie warunków pracy ...czekają ,aż im się da , powyższy ,albo zajdzie za nich lepszą pracę ...zostaje jeszcze ewentualnie kapowanie do Emilki ????

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Gosia

Praca w sellgros to tragedia , bardzo dużo pracy za małe pieniądze. Nie szanowanie pracownika. Najlepsze są wizytacje z Poznania wtedy następuje na hali popłoch. Wszystkie palety muszą być w strefie wysokiej ,kierownicy wystraszeni dyrektorka wystraszona każdy boi się o swoją pozycję, bo gdzie znajdą taka prace gdzie nic nie muszą robić.

Aleksandra
@Gosia

A co dla ciebie znacza małe pieniądze? :) Mógłbys podac wynagrodzenie jakie proponuje firma w widełkach? Faktycznie, z tego co opisujesz to musi być stresująco :/

Krzysztof

Najlepszym kierownikiem na hali jest Pan (usunięte przez administratora)i Pan (usunięte przez administratora) wszystko mają w jednym palcu , nie to co inne osoby !są na wysokim stanowisku a nie mają pojęcia o różnych rzeczach .(usunięte przez administratora)

Jaca

Kiedy skończy się mobbing ze strony "pani" O. Z horeca.Kierowcy przez nią zwalniają sie od początku jej istnienia w dowozie.

Aneta
@Jaca

Co ta Pani robi, że tak uważasz? Możesz jakieś konkretne sytuacje przytoczyć?

Po rozmowie z kierownikami wszystko pięknie ładnie wygląda. Natomiast po rozmowach z kierowcami tej firmy nie jest już tak kolorowo jak mi przedstawiono. Pensja na czas reszta nie do końca pokrywa się z tym co usłyszałem na rozmowie. Zdrowie trzeba mieć jak koń? Może ktoś w końcu powie jak jest?

@Kandydat

A powiesz co jedni i drudzy Ci powiedzieli? Wtedy wspólnie rozstrzygniemy

@Hanna

Zgadza się, że pensją na czas. Socjal też jest. Praca 8-10h. Załadunek i rozładunek sam robisz. Starzy kierowcy pomagają. Co się nie zgadza np. nowe auta, szkolenia, rozwój, awans na wyższe szczeble. Problem z grafikiem. Mandaty niby firma opłaca co do końca nie jest prawdą. Szefowie niby znają każdy punkt i nie ma problemu z dojazdem do punktów. To taka namiastka tego.

@Kandydat

No w sumie dokąd kierowca mógłby się tak właściwiwe rozwinąć? Z tymi mandatami nawet jak będziesz się rościć nie zwrócą?

@Kandydat

100% się z Tobą zgadzam. Na uszy najpierw cud miód a potem to już pozostają tylko obiecanki. Hehe Ale kto nie sprawdzi ten sie nie dowie. Ja nie polecam tam pracy.

@Kandydat

Szefowie znają każdy punkt???? Aaaaaaaahaha Chyba , szoferzy znają każdy punkt i pomagają sobie nawzajem. Plus czasem koordynator jeden czy drugi. Szefowie to mają Cie w (usunięte przez administratora).... Ważne aby towar wyjechał i dojechał i to nie ważne o której i aby wszystkie auta wróciły najlepiej przed upływem 12h. Choć bywa że kierowcy wracają i po 15 godzinach pracy. Rzadko ale bywa i tak. Z reguły kilku stale wraca normalnie albo przed czasem a reszta lata przeważnie z dwoma lub trzema lub więcej nadgodzinami. Ale Ci mimo że narzekają to widać to lubią bo dalej tam pracują . Hehe.

Marcin.Z
@Rafał R.

W punkt.Liczy sie tylko obrót nie ważne jak kierowca to dostarczyc ma dostarczyc i tyle w temacie czy trzeba wniesc 1tone na 2-3 pietro nikgo nie interesuje.(usunięte przez administratora)

@Marcin.Z

Z tym wnoszeniem to tak na poważnie? Generalnie to wszystko z umowie jest i nie można się od tego wykręcić? Bo zrozumieć idzie jakiś drobiazg ale żeby tona się zebrała z tego?

Tyson
@Hanna

Z tym wnoszeniem to niestety prawda i wszyscy kierowcy wiedzą o które punkty chodzi. Kierownictwo ma wywalone, ważne, że towar wyjechał a to że później kierowca ma się zajechać to już ich nie obchodzi, ewentualnie pośmieją się z tego przy kawce w klimatyzowanym biurze z którego cie rano wypieprzą bo im przestrzeń (usunięte przez administratora)zabierasz. Jak zdarzy ci się mieć jakieś pretensje to zawsze jest jedną odpowiedź: "co ja mogę? Idź do góry i tam możesz sapac". A jak już to bier funka i jazda zbierać do 11 bo pickery poszli do domu.

Alibaba
@Tyson

Smutna prawda.Ciekawe co na to ITD ;)

@Tyson

Aha. no to jeszcze lepiej. Ciekawa jestem czy by tak bagatelizowali temat jakby nikt niczego nie robił i to by tak sobie stało. A ci pickerzy? Czemu mogą iść do domów a inni nie?

Aleksandra
@Hanna

Nie mogą iść tylko uciekają bo są (usunięte przez administratora)przez kierowników.

@Hanna

A to z tym prawda. Pierwsze piętro nie zawsze jest sobie równe

@Hanna

Mógłby się rozwinąć w skoczyć na miejsce zastępcy szefa transportu

@Rafał R.

Z tego co widzę i spotykam kierowców Selgros to większości te same twarze. Może jeden najwyżej dwóch ma czas porozmawiać. Reszta tak zapieprzaz towarem, że jakby mogli to by człowieka stratowali (pełne uznanie dla nich, nie są to małe ciężary). Szczególnie tych dwóch się rzuca w oczy (pierwszy kolczyki ma jak kobieta, drugi zaś mówi nie wyraźnie ale też spoko człowiek) Był większy ten z kolczykami kiedyś ale najwyraźniej praca tam mu nie służy może służy albo jest sadomasochistą????Nie obrażając gościa. Jego punkty pokrywają się z moimi. Z tym drugim też często z nimi zamieniam zdanie. Tak pracują różnie 8-12h. Krótka ich odpowiedź lubisz to albo nie. Spytałem co z ich czasem po robocie. Wszystko da się ogarnać???? Takich kierowców tylko szanować dlatego po nowym roku tam gdzie pracuje i rozmawiałem z szefem wyciągniemy ich wam a przynajmniej się postarmy. Pozostała część ześć waszych kierowców narzeka nie miłosiernie. (usunięte przez administratora) Byłem skłonny do was przyjść prócz kasy na czas i to jest ok. Reszta same nie zgodności

Onaaa

Praca w selgrosie to jakaś pomyłka. (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Praca za najniższą krajową. Kasjerki tam mają gorzej niż w (usunięte przez administratora). Traktowane jak najgorsze popychadła przez kierowniczkę hali, przez pożal się boże rewidentów. Kierowniczka kasjerek traktuje ludzi niesprawiedliwie, zależy jak mocno ktoś jej się podlizuje. Nigdy nie wstawi się za kasjerkami. Zawsze był problem z załatwieniem czegokolwiek. Kasjerki nie mają życia prywatnego liczy się tylko Selgros. Trzeba prosić czy można iść do ubikacji. Na przerwy wysyłają po 2 godzinach pracy, a potem człowiek stoi 6,5 h na kasie, bo nie można usiąść odpocząć. Mamy cały czas być w ruchu jak roboty. Większość dniówki się spędza na dziale odwalając robotę za pracowników z działu. Wieczne poganianie i obserwacja z każdej strony. Co by się nie stało to zawsze wina kasjerek. Panuje tu zasada klient nasz pan, a pracownik to (usunięte przez administratora). Na hali zimą i latem można pluć lodem, potem się dziwią, że ludzie chorują. Bardzo niefajna atmosfera. Nie polecam nikomu podejmowania tam pracy. Szkoda życia i zdrowia.

Uwaga . Na hali pracują sami (usunięte przez administratora). Takiego sprzedawania pracowników nie widziałem w żadnym innym zakładzie . Kierownicy chcą wejść w łaski kapuja każdego . Zresztą pracownicy idą ich śladem i donoszą na siebie . (usunięte przez administratora)

Aneta

A czemu donoszą? Przecież to psuje całą atmosferę. Jakie maja profity z tego, że to robią?

Prawde piszesz . Pełna zgoda. Ale tak nie tylko tu. Niestety

Kierowcaaa

Witam. Widzę ofertę pracy w Bytomiu na kierowcę kat C. Jakieś doświadczenia ktoś coś wie jak tam wygląda praca kierowcy? Dziękuję za odpowiedzi

Były
@Kierowcaaa

Daruj sobie. Właśnie wprowadzają nowy system premiowania- przelicznik śmiechu warty.

@Były

Oni są daremni.

@Kierowcaaa

No jak jest przychodzisz rano dokładasz towar.Kłócisz się z główno dowodzącymi, z szefami działów większość nie roby chodzą dyrygują gadają cały czas przez telefon. Do pomocy swoim ludzia nie chętni. Szefy dowozu za bardzo nie mają pojęcia jak śmigać i wjechać w dane punkty (nie zawsze ich wina, przedstawiciele osobówka wszędzie wjadą, ciężarówka niestety niestety nie. Potem jest nerwówka, przekleństwa itd.) Dostajesz papiery do ręki, pakowanie, faktury i but na trasę. Trzeba mieć sporo siły do towaru. Trafisz na normalnych klientów jest ok. Trafisz na buców i są schody. Zjazd na firmę rozliczanie. Rozpakowanie auta, wyjasnianie reklamacji, które rzadko są z winy kierowcy i do domu. Pomoc ???? jest ze strony kolegów kierowców i ewentualnie tych co pakują. Kasa regularna na czas. Premia???? jak chcesz mieć kręgosłup nie daj z siebie zrobić kalekę. Atmosfera na szoferce z rana są jaja, przekleństwa, żarty. Nie wolno dać sobą pomiatać. Kierowca już nie długo będzie wszystko robił w tej firmie. Nawet serwisowi sprzątającemu pomagają. Tak w wielkim skrócie.

Kamil
@Fajera

Kierowca kat. C zarobi chociaż te 3000 na rękę?

Mer

Prawda! Dokładnie jak napisane

@Kamil

Przyjdź pokaż co potrafisz. Spodoba się lub nie. Kasa???? Jak sobie wynegocjujesz. No chyba, że będziesz kozak jak takich 2 szoferów. Są skubańcy dobrzy w tym co robią to i pewno kasa się im zgadza inaczej by odeszli. Nie owijają w bawełnę. Jak się nie podoba mówią o tym. Ich podejście mi się podoba. Niestety nie mam na tyle odwagi, żeby mieć tyle w gębie jak oni ale w większości mają rację. Próbuj Co ci szkodzi. Nie spodoba się pójdziesz dalej. Szoferów wszędzie brak. Pozdrawiam

ABc
@Fajera

Sama prawda tylko trzeba dodać do tego wysłuchiwanie pretensji klientów na braki i czas dostawy bo od kilku miesięcy wyjazdy o normalnej porze to rzadkość (później płacz że nadgodziny), problemy z zakazami wjazdów które dowództwo ma w D a kiero i tak ma jakoś dostarczyć towar. A o nadmiernej biurokracji już nie wspomnę.

@Mer

Park maszyn zaczyna być porażką. Jeden dba o sprzęt drugi ma to w (usunięte przez administratora) Pupile mają lepiej ale i przyjdzie na nich pora. Fajery, które stoją bo są nie sprawne generują straty. Niestety kierownik blada twarz. Hasło zrobi się ???? jak ruszy wszystko to taczka będzie rozwoził.

@Kamil

Tak

Trafione w punkt

@Kierowcaaa

Daj se kolego spokój z tą pracą. Poważnie.

Alicja

Witam. Mam pytania : w jakich godzinach pracuje pracownik działu wsparcia sprzedaży? Czy na tym stanowisku jest praca zmianowa? Na jakie zarobki na początku można liczyć? Czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Jerzy
@Alicja

Masz już w ogóle doświadczenie na takim stanowisku?

Alicja
@Jerzy

Tak, 15 lat w obsłudze klienta w dużej firmie handlowej.

Jakie zarobki na Kat.C? I czy warto

Jak się pracuje z ludźmi z Selgros Cash&Carry?

mele

(usunięte przez administratora) Dysponenci nie znajacy sie na swojej pracy myslacy ze umieja podniesc glos na pracownikow i wydawac rozkazy to sa odpowiednimi osobami na danym stanowisku. Nojgorsi dysponenci na dzialach(napoje konserwy chemia) pracownikow z ktorymi mozna pogadac mozna policzyc pa palcach jednej reki

@mele

Widzę, że niestety atmosfera nie sprzyja pracy. A jakie są plusy pracy?

Jogi00
@mele

Zapomniales tez wspomniec o nabiale....

Bulu00
@mele

Zapomniałes tez o dziale nabiał tam rowniez dysponenci pozostawiaja wiele do zyczenia...(usunięte przez administratora)i tyle.

Tołdi

Jedyny dział w tej firmie, gdzie można liczyć na czyjaś pomoc to chłopaki z dowozu. Nie mylić z ich przełożonymi. Nigdy nie odmówili POMOCY jak ktoś podkreślam zwrocił się do nich z taką prośbą. Jedyni co mają odwagę powiedzieć co myślą o tym całym interesie i jako nie liczni nie boją się wyrazić własnego zdania. Przy pierwszej fali tego covid. Rzucili ich do pomocy na działy. Oczy mi się otwarły jak zasuwali w półkach z towarem. Wystarczyło pokazać i powiedzieć dziękuję. Niestety inni ich krytykowali bo było ciężko im pokazać co mają robić( to dostali od nich pseudopomoc. Co poniektórzy zapomnieli jak sami zaczynali) To co zwykły pracownik działu robił pseudo cały dzień oni uwijali się jak mrówki i robili nie zła robotę. Niestety, nie którzy kierownicy działów na tym żerowali i mieli pecha, że nie którzy to usłyszeli i się skończyła owocna ich pomoc. Ot tacy tu są szefowie działów. Trzeba uważać co się mówi bo potem można utonąć w lyzczce wody. Reszta w miom odczuciu negatywna. Przyjdź spróbuj i się przekonaj czy praca tu jest dla ciebie.

Subiektywna

Pracowałam jakiś czas jako zwykły "szeregowiec". Rotacja pracowników ogromna, nowi są przyjmowani na okres próbny za najniższą krajową i często na tym współpraca się kończy. Nawet jeśli ktoś chce pracować i się wykazać zazwyczaj nie ma na to szans. Przyzwoitych pracowników można zliczyć na palcach jednej ręki. Wszyscy trzęsą tyłkami przed (usunięte przez administratora) i jej świtą.. Organizacyjnie - chaos zarówno na hali jak i w innych działach. Nie polecam ogólnie.

Beata
@Subiektywna

A ile wynosi taki okres próbny? Czy w tym czasie pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę, czy zlecenie? Nie polecasz pracy w firmie, nie podajesz jednak uzasadnienia. Powiedz proszę, co chciałabyś zmienić. Może dostrzegasz także jakieś pozytywne strony?

Jagoda

Nie respektują zarządzeń dotyczących godzin dla seniora (wchodzi kto chce) ,noszenia maseczek i przepisowych odległości. Myślałam ,że to sklep dbający o klienta zwłaszcza w dobie pandemii. Nie polecam.

Selen
@Jagoda

To jest hurtownia godziny nie obowiązują więc radzę zmienić sklep jak nie pasuje

Stefan

Pracownicy spoko nie mam zastrzeżeń tylko nie które kasierki dorabiają po za pracą na swoim stanowisku. ????

PanX

To w Selgrosie ktoś dużo zarabia???

Masz rację tak to wygląda. Wywalili pracowników z ciut wyższa pensja niż minimalna i takich co za dużo mieli do powiedzenia i byli niewygodni a na ich miejsce zatrudnia za minimalna krajowa nowych. Zresztą to są słowa pani dyrektor. Przyjdą inni za minimalna. Tak właśnie selgros szanuje pracowników. Widać jak firma dba o swoich pracowników. Wstyd i żenada. Nie zapomnijcie iść na imprezę selgrosowska i wchodzić kierownictwu w (usunięte przez administratora) za to jak was traktują

Ha ha
@PanX

Poza kierownik twem to nikt. Minimalna krajowa. Niektórzy mieli coś więcej może o maks (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)zł do minimalnej ale już zostali zwolnieni bo na ich miejsce sa nowi za minimalna krajowa teraz.

@Marcin

Potwierdzam słowa w 100% Jak ktoś ma inne zdanie jest zwalniany bądź nie przedłużają umowy. Wkrótce też innym nie zostanie przedłużona umowa. Nie widać chętnych do pracy, którzy walą drzwiami i oknami. Kierownictwo do bani nie mający wyobraźni na temat pracy.

Klient Hali Katowice

Witam państwa. Moze ktos odpowie mi kompetentny w jednej ważnej sprawie. Handluje z wami długie lata i byłem zadowolony. Były małe nieporozumienia ale zawsze można było się dogadać czy to z przedstawicielami handlowymi ewentualnie z kierowcą. Odkąd państwo przenieśli dowóz z hali Katowice do Bytomia nic nie funkcjonuje tak jak trzeba. Dostaje zły towar, spóźnienia kierowców to jest dramat ( wydawanie posiłków mam o 10 a dostawa przyjeżdża 12 to jest skandal!!! ), przedstawiciele pomimo usilnych starań i zapewnień ,że więcej nie będzie to miało miejsca powtarza się notorycznie. Proszę kogoś tu o rzetelną opinie w tej sprawie. Funkcjonowało to dobrze ale te zmiany, które tam zaszły dramat. Jeszcze jedna uwaga. Jakim prawem ktoś narzuca mi w jakie dni mam zamawiać towar skoro wiem, że dziennie przejeżdża samochód waszej firmy? Wypełniam wasze kryteria wywozowe a nawet często je przekraczam. Prośba do dyrekcji może tu ktoś taki zagląda? Idziecie w nie właściwym kierunku. Dam wam jeszcze chwilę czasu. Jeśli nie ulegnie to poprawie to zrezygnuje z usług dowozu Selgros ale nie ukrywam, że będzie mi to nie na rękę

PRAWDA WAS WYZWOLI
@Klient Hali Katowice

Szanowny kliencie, wszystko w Bytomiu funkcjonuje..... Tak jak P. Dyrektorka, proszę poczytać opinie o niej,... To dowie się Pan wszystkiego, o tym w jakiej atmosferze pracują tam pracownicy... A jak wiadomo, ma to duży wpływ na ludzi przygotowujących Pańskie zamówienia, jak i kierowców. Tyle w temacie.

Klient Hali Katowice
@Klient Hali Katowice

Dziękuję za odpowiedź. Poczytałem na temat waszej hali. Nie wygląda to za dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Bytom

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry