Opinie o KFC w Bytom Plac Tadeusza Kościuszki 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KFC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Bytom Plac Tadeusza Kościuszki 9

Jackbigdickaf Nowy wpis

Praca w KFC może być wyzwaniem z powodu niekompetentnego zarządzania i braku zrozumienia dla pracowników. Niestety, doświadczenia wielu pracowników wskazują na to, że atmosfera w miejscu pracy pozostawia wiele do życzenia. Zarządzanie w tym zakładzie gastronomicznym wydaje się być chaotyczne, co sprawia, że praca staje się bardziej stresująca niż to konieczne. Brak jasnych wytycznych i wsparcia ze strony kierownictwa sprawia, że pracownicy czują się pozostawieni sami sobie, co wpływa negatywnie na efektywność ich pracy. Dodatkowo, elastyczność w planowaniu godzin pracy może być zarówno zaletą, jak i wadą. Wielu pracowników skarży się na niewystarczającą ilość godzin, co wpływa na ich stabilność finansową. Nieadekwatne planowanie grafiku, szczególnie gdy pracownicy są zobowiązani do pracy w dni, w których są np. chorzy, prowadzi do obniżenia morale oraz pogorszenia jakości pracy. Ogólnie rzecz biorąc, praca w KFC może być trudna ze względu na nieprzejrzyste zarządzanie i brak wsparcia dla pracowników. Dla osób poszukujących stabilności i profesjonalizmu, może to być wyzwanie, które warto rozważyć przed podjęciem zatrudnienia w tym miejscu.

Jackbigdickaf Nowy wpis
@Jackbigdickaf

Przepraszam za przeoczenie wcześniej istotnego elementu. Warto zaznaczyć, że w przypadku pracy w KFC, zauważalny jest problem z działaniem okapów na kuchni. Te urządzenia są kluczowe w kontroli i odprowadzaniu dymu z oleju, ale niestety, w praktyce nie spełniają swojej roli efektywnie. W wyniku tej niedoskonałości, cały dym z oleju rozprzestrzenia się po kuchni w stopniu, który powoduje u pracowników dolegliwości zdrowotne. W szczególności, gdy przychodzi więcej klientów do lokalu, problem ten nasila się, a praca w takich warunkach staje się nie tylko uciążliwa, ale wręcz szkodliwa dla zdrowia.

Aleksandra Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera, młody dynamiczny zespół, zawsze z uśmiechem.

Ilona

No aż mnie też zaciekawiła ta sytuacja odnośnie obecnej Pani menadżer. Podobno jakieś dziwne układy wchodziły tutaj w grę i wobec tego zastanawiam się jak do dziś sytuacja z tym się rozwinęła? Orientuje się ktoś?

Zadowolona Nowy wpis
@Ilona

Tak tak, sytuacja uległa poprawie zwolnieniu zostali pracownicy którzy stosowali (usunięte przez administratora) w stosunku do Managerów młodszych niż załoga. Aktualnie pracują pracownicy którym chce się pracować. Restauracja została wyremontowana i dostosowana do potrzeb zarówno pracowników jak i gości.

Alex

Obsługa bardzo (usunięte przez administratora) profesjonalnie przygotowywanie jedzenia wiadomo że jeśli jest dużo zamówień to się na to trochę czeka tak jest wszędzie klientka która robi lobby jest nieziemsko piekna menadżerowie pomocni i bardzo mili

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KFC? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
RR

Koniec smażonych kuraczkow z pseudo hodowli. Uwolniłem się i cieszy mnie to że już nie będę smażył chorych kurczaków. Mało tego jeśli przy zamówieniu kubełka(często wtorkowego) powiecie że chcecie na wynos to zawsze dostaniecie o kawałek lub dwa za mało. Takie polecenie z góry! Pozdrawiam.

Prawdziwy

Tragedia w Bytomiu kfc tak ocieka tłuszczem przepieczone nie dobre tak się zepsuło że masakra do tego talerzykow brak papieru brak ciągle popsuła domagala i ten szary papier w kubku (usunięte przez administratora)!!!!

Zla

Moze ktos sie zaintetesuje obecna pania menadżer...samowolka zwalnia bez powodu gdzie jest nadzur. Chodzi mi o kfc pl kosciuszki bytom. Chyba trzeba PIP wezwac.

Witold
@Zla

No to pracownicy chyba wiedzą, kto jest przełożonym tej menadżerki? Firma z tradycjami, międzynarodowa, to chyba nie będzie problemu, by zgłosić komu trzeba niewłaściwe zachowanie i doczekać się naprawy sytuacji?

@Witold

Tam chyba sa uklady....niedosc ze brak ludzi do pracy to zwalniaja lub chca przenosic na kato.....zobaczymy jak sobie poradzi pani menadżer z grafikiem ? Kto bedzie pracowal. Zostali sami nowi pracownicy prawie.

Ciekawa

Często odwiedzam po KFC po całej Polsce, ale takiej sytuacji, gdy absolutnie nic nie zostało zrobione poprawnie to nigdy nie miałam. Wszystko było mylone/przez Panią w obsłudze, generalnie brudno. Czy to wina osoby zarządzającej, że daje na kasę świeżą osobe/niekompetentą? No dobra-niemiłe osoby tam nie pracują (choć wygląda jakby pracowali za karę), ale po ludzku ciekawi mnie z czego to wynika taki brak kompetencji w doborze pracowników. Wie ktoś tam może co się tam wyrabia, że lokal spadł na na psy(bywalam tam często parę lat temu i chyba nikogo z tamtej kadry nie ma).

Zla

Aaaa jak juz pani menadzer chce sie wykazac niech zrobi porządek z mrowkami i szczurami na kfc pl.kosciuszki ...a nie pracownikami.

Grzegorz

Dzis wtorek 03.03.2020 o godzinie o 22:40 gdzie pani kieownik zmiany Sandra powiedziała ze juz nie zjemy zadnego kurczaka na cieplo ewentualnie z laski moze nam zrobic polędwiczki bo sie szybciej robia. Zostaliśmy wyproszeni bo juz sprzątają i nie obsluguja kliwntow. Nie polecam

Marzena
@Grzegorz

Byłam w piątek,tak mnie ekspedientka (usunięte przez administratora) bo brałam na wynos 2 kubełki niby drugi za połowę ceny tak . Zapakowała wszystko do maxi kubełka.Przyszlam do domu dzieci czekają otwieramy a tam na dnie parę kawałków kurczaka dodam że za kwotę 69.00.Śmiechu warte (usunięte przez administratora) w żywe oczy człowieka.

@Marzena

Parę to znaczy ile? Może po drodze gdzieś Ci wypadło? ;) A tak poważnie to masakra, zrobiłaś fotę i zgłosiłaś to do reklamacji? Ja już nawet nie pytam, co na to biedne dzieciaki...

Beata

Kiedyś pisaliście że praca ciężka. Pewnie tylko dla młodych i zdrowych? Z orzeczeniem nie biorą?

Kurczak złoty
@Beata

Przyjmują z orzeczeniem i je respektują. Atmosfera ogólnie jest spoko. Z pewnością w tej pracy się posiedzisz. Najgorzej jest latem - "klima" nic nie daje, od maszyn jest gorąco i przy upałach można oszaleć z gorąca. Jest to korpo, więc ciągle ciśnięcie na wyniki typu sprzedaż, ograniczenie strat itp Wypłata zawsze na czas, ale nie spodziewaj się kokosów - najniższa krajowa. Tak jak pisał ktoś wcześniej - idealna praca dla studentów lub osób chcących sobie dorobić.

@Kurczak złoty

Piszesz, że najniższa no ok a co z nadgodzinami? Extra płatne? I jak tutaj wyrobić sobie u was jakąś spoko premię?

AA

Praca ciężka, dużo klientów, gorąco od maszyn, cały czas na nogach. Kierownicy w porządku, otwarci, jak się ma jakiś problem to można spokojnie z nimi porozmawiać. Płaca taka sobie, ale to jak wszędzie. Raczej polecam studentom, którzy chcą dorobić.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Bytom

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC?

KFC