Opinie o Betacom w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Betacom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Betacom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betacom w Warszawa

rekrutowany

Firma nie wie czego chce, wystawia ogłoszenie jako junior a wymagania jak mid/senior i ciągle im mało umiejętności. Nie warto aplikować do tej firmy.

Bartek
@rekrutowany

Na jakie stanowisko aplikowałes ? Ponieważ na stanowisko service Desk nie ma wymagań z kosmosu

Zofia
@Bartek

Czy ktoś tu wie, ile taki Desk zarabia? Co do wymagań od kandydata się nie wypowiem, ale mnie też interesuje ta konkretna posada. Znacie stawkę lub widełki płacowe?

Radek

Opinię wystawiam na temat procesu rekrutacyjnego w firmie Betacom. Jego kilkuetapowa struktura, poparta regularnymi informacjami na temat postępów rekrutacji, stanowiła bardzo dobrze zorganizowany proces. W trakcie każdego etapu otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania, co pozwoliło mi na utrzymanie pełnej przejrzystości w trakcie rekrutacji. Zadanie do wykonania wydawało się być proste, jednak okazało się dość podchwytliwe ;-) Pani Monika zajmująca się rekrutacją w firmie Betacom była bardzo kompetentna i przyjazna. Niestety tym razem nie udało mi się dostać do pracy, więc nie jestem w stanie napisać nic więcej na temat samego zatrudnienia w firmie.

Zofia
@Radek

Czy po wykonaniu tego zadania rekrutacyjnego był jakiś feedback, nie tylko z odpowiedzią finalną, ale generalnie z omówieniem, co poszło nie tak z wykonaniem i jak trzeba było to zrobić?

Proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Cały czas wiedziałem na jakim etapie jestem i czego się ode mnie wymaga. Niestety nie dostałem swojej pierwszej pracy, mimo to oceniam pozytywnie. :)

przyszły pracownik

Dzień dobry, proces rekrutacji przechodziłam w listopadzie. Sam proces oceniam bardzo pozytywnie: - dostosowanie godzin i formy spotkań online do kandydata - u mnie 3 rozmowy: pierwsza z HR, druga z kierownikiem i dyrektorem działu (omówienie zadania, które dostałam do przygotowania po pierwszej rozmowie), trzecia to spotkanie i z HR i z szefami - złożenie oferty. - pani Monika z HR na bieżąco informowała mnie o postępach rekrutacji, dalszych działaniach, planowanej agendzie spotkań, słowem - wiedziałam czego się spodziewać i jak mogę się przygotować - rozmowy były w formie dialogu (a nie klasycznej odpytki) i daje się odczuć, że zależy im na poznaniu kandydata - zarówno pod kątem kompetencji na dane stanowisko, jak i po prostu - jako człowieka. Przyjęłam ofertę i już po jej przyjęciu miałam okazję spotkać się osobiście z osobami prowadzącymi rekrutację, która w całości odbyła się online. Niedługo zaczynam... ;)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ciekawe

Bardzo ciekawe są te opinie kopiuj - wklej, niektóre dodane z kilkuminutowym odstępem czasu, wszystkie zachwalają rekrutację, jaka to jest wspaniała, a fakt jest taki, że nie do końca jest to prawdą. Pierwszy etap rekrutacji, rozmowa z HR, tutaj nie mam zastrzeżeń. Pozytywny feedback, otrzymany przeze mnie mail z zadaniem i prośbą o podanie terminu kiedy będzie gotowe i możemy odbyć drugą rozmowę. Mail z terminem wysłany, jednak brak odzewu. Ah, przepraszam! Pojawił się automatyczny mail z oceną procesu rekrutacji, nic więcej. Szkoda czasu, wystarczy prześledzić pozytywne opinie o rekrutacji, przeanalizować je, żeby dostrzec, że wszystkie parafrazują siebie nawzajem ;) Nie ma to jak autentyczność.

@ciekawe

Dzień dobry, Bardzo nam zależy, żeby nasz proces rekrutacyjny był na najwyższym poziomie. Bardzo się staramy, ale jesteśmy ludźmi i mogło nam się zdarzyć przeoczenie. Jeśli pojawiła się sytuacja, że powinniśmy coś wyjaśnić, chętnie to zrobimy. Prosimy o przesłanie maila, przeanalizujemy sytuację i wyciągniemy wnioski. Monika Pardej Specjalistka ds. HR hr@betacom.com.pl mpardej@betacom.com.pl

Łukasz

Bardzo profesjonalny, czytelny i miły proces rekrutacji. Ostatecznie inna firma była o 1 dzień szybsza, ale chyba tak już bywa w IT. ???? Kontakt z Panią Moniką z HR bardzo dobry, kierownik IT również kompetentny, rzeczowy. Spotkania online, telefoniczne i wymiana mejli na wysokim poziomie. Chyba jedna z najbardziej profesjonalnych rekrutacji z jaką miałem styczność w ostatnim czasie. Jasne warunki zatrudnienia, pracy i płacy. Pozdrawiam, Łukasz.

Grażyna
@Łukasz

A jak wyglądała ta rekrutacja? Ile było etapów i czy były jakieś zadania do wykonania?

kandydat

Dzień dobry, Czy rekrutacja jest prowadzona w formie zdalnej zarówno dla I jak i II etapu? Czy II etap rekrutacji odbywa się już w siedzibie Firmy? Pozdrawiam,

@kandydat

Dzień dobry, cały proces rekrutacji jest prowadzony zdalnie. Pozdrawiam Betacom S.A

Niedoszły pracownik
@Betacom S.A

To dlaczego na stronie firmy, w dziale "Jak rekrutujemy?" nie ma o tym ani słowa?

Niedoszły pracownik
@Niedoszły pracownik

Już jest. Zmienili.

Weronika
@Niedoszły pracownik

ciekawe że dopiero teraz, jak już niby jest po pandemi i mozna by 2 etap rozmów robic stacjonarnie, chyba ze o tym znowu nie ma info ze wrocono do starych zasad?

Halina

Piszecie o zadaniu rekrutacyjnym, ktoś może zdradzić szczegóły? :)

Dmytro ????????

I do not work for Betacom, however, I went through several stages of the recruitment process and concluded that It is an excellent company where professionals work. Thank you Monika Pardej and Sławek Krawczyk for a great job interview!

alex

Proces rekrutacyjny w firmie Betacom wspominam bardzo dobrze. Podczas każdego etapu dostawałam konkretną informację o tym, jak wyglądają kolejne kroki i podsumowanie tego, w jakim momencie jestem. Zadanie rekrutacyjne było bardzo konkretne i dostałam satysfakcjonujący feedback. Benefity w umowie, którą dostałam przewyższyły moje oczekiwania. Co więcej, pierwszy miesiąc pracy mogłam poświęcić na samodzielną naukę według rekomendowanej ścieżki rozwoju i na bieżąco otrzymywałam wsparcie od bardziej doświadczonych osób w zespole. Na ten moment jestem bardzo zadowolona :)

Urszula
@alex

Możesz coś opowiedzieć o tej rekomendowanej ścieżce rozwoju ?? O co w niej chodzi:)?

Lack
@Urszula

Tutaj nie ma czegoś takiego, chcesz się rozwijać musisz samemu się uczyć, firma nie oferuje żadnych szkoleń ect.

m

Rekrutacja przebiegła w następujących etapach: pierwsza rozmowa, zadanie rekrutacyjne, omówienie zadania rekrutacyjnego i na końcu oferta :) Sama rekrutacja była przeprowadzona w miłej atmosferze. Zadawane mi pytania nie były bardzo sprecyzowane, był to raczej dialog pomiędzy mną i Panią prowadząca rekrutacje, aniżeli lista pytań do odhaczenia. Została mi zaoferowana umowa i na ten moment jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która opiera się na rozwijaniu umiejętności wzdłuż wspólnie ustalonej ścieżki rozwoju, a do tego powoli jestem wprowadzana do pracy przy komercyjnych projektach. Polecam, do tego atmosfera w pracy jest znacznie luźniejsza niż w typowym korpo, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (aktualnie 100% zdalnie) i brak spotkań, które mogłyby być jednym mailem to zdecydowane +

MK

Rekrutację do Betacom wspominam bardzo dobrze. Przebiegała profesjonalnie, w miłej atmosferze i wyjątkowo sprawnie. Cały proces rekrutacyjny został mi przedstawiony na samym początku, a po każdym etapie dostawałam informację zwrotną w obiecanym terminie. W razie pytań miałam możliwość kontaktu i również w tym wypadku szybko dostawałam odpowiedź. W pracy trafiłam na bardzo życzliwy i pomocny zespół, panuje tu fajna atmosfera :) Prowadzone projekty są ciekawe i dają szansę na rozwój i naukę, a na tym bardzo mi zależało. Polecam aplikowanie do Betacom :)

Nie polecam. Trzeba podlizywać się przełożonym zeby jako tako mozna bylo funkcjonować. Jesli nie, to z dnia na dzien jestes zwalniany. Podsumowując: firma-rodzina-d*po lizy wszędzie.

Marko

Serio? W jakim dziale pracowałeś? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy na stanowisko sales. Czy rzeczywiście tak jest?

Account Manager
@Marko

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, ale moim zdaniem zdecydowanie warto aplikować. Pracuję w dziale handlowym Betacom dobrych kilka lat i trudno jest mi się odnieść do zarzutów, o których pisze "Były Pracownik", bo nigdy nie doświadczyłem, nie zaobserwowałem ani nie słyszałem o podobnych sytuacjach w dziale handlowym. Myślę, że warto spróbować swoich sił w aplikowaniu do działu handlowego, ze względu na: -Dużą samodzielność działania, -Szeroką ofertę produktów, które oferuje spółka, -Możliwość rozwoju, szkoleń sprzedażowych i technicznych. Jestem przekonany, że jeśli masz pytania lub potrzebę bezpośredniej rozmowy z osobami z działu handlowego to z całą pewnością HR udostępni Ci taką możliwość po wcześniejszym umówieniu mailowym na priv. Adres mailowy to: rekrutacja@betacom.com.pl

@Account Manager

Tak dla pewności. Te szkolenia sprzedażowe oraz techniczne to rozumiem, że opłaca pracodawca?

Przeczytałem, że w tej firmie jest dużo nadgodzin. Czy są one dodatkowo płatne?

Lukas

Witam Najlepszy proces rekrutacyjny w jakim uczestniczyłem na stanowisko młodszy deweloper RPA, proces przeprowadzony bardzo konkretnie pierwsza rozmowa z HR krótka zwięzła i na temat. Drugi etap zadanie, pozytywne które czegoś uczyło, trzeci etap rozmowa z przełożonym również konkretna plus ocena zadania. Niestety nie dostałem pracy, feedback mailowo trochę nie wyjaśniał czemu nie Ja, co mnie zdziwiło. Po rozmowie telefonicznej feedback uzupełniony podane konkretne powody dlaczego ktoś inny. Opinia o rekrutacji jak najbardziej pozytwyna

Alesio223

Samo spotkanie rekrutacyjne (zdalne) przebiegło dość sprawnie. Natomiast pytania na temat doświadczenia były trochę poniżej pasa i stwierdzenie, że kandydat ma za małe doświadczenia - taka złota rada na przyszłość: warto czytać wcześniej CV i przygotowywać się do spotkań - jeśli uważasz, że ten kandydat jest nieodpowiedni, to nie rób "pustych przerobów", żeby odbębnić ileś rozmów, Droga Rekruterko!

@Alesio223

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za feedback. Pytania oraz pojawiające się zadania na rozmowie mają ugruntować i sprawdzić wiedzę kandydata, która jest wypisana w CV. Do każdego CV podchodzimy bardzo indywidualnie. Jeśli widzimy otwartość i chęć kandydata do współpracy pomimo negatywnej decyzji, często poszukujemy innych możliwości czy wolnego stanowiska do zatrudnienia kandydata i podjęcia współpracy. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.    Pozdrawiamy Betacom S.A

Czym w Betacom zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Betacom S.A

Dzień dobry, podchodzimy do każdego pracownika indywidualnie i zapewniamy satysfakcjonujący rozwój. Zapewniamy liczne szkolenia, kursy oraz warsztaty. Posiadamy pakiet medyczny i kartę Multisport. Pozdrawiam Betacom S.A

BP

Nie polecam. Ciągła kontrola i sprawdzanie pracowników, konieczność robienia nadgodzin, telefony z pracy nawet na urlopie.

amigo

Konkretne podejście do procesu rekrutacji, która przebiegła szybko i zakończyła się pomyślnie. Atmosfera w pracy przyjazna, sprzyjająca efektywności. Plusem zdecydowanie jest rekrutacja osób o różnym poziomie doświadczenia - zarówno studentów, jak i pracowników na wyższych szczeblach.

fiołek
@amigo

Dzień dobry, Jak długo czeka się na odpowiedź po odbytej rozmowie z działem HR? Mniej więcej widziałem na stronie jak to wyglada i po komentarzach tutaj ale jestem ciekaw. Zastanawiam się nad aplikacją na PM

@fiołek

Dzień dobry, do tygodnia czasu dajemy sobie czas na podjęcie decyzji. Staramy się zawsze w krótszym czasie wrócić z odpowiedzią do kandydatów. Zapraszam do wysłania swojego Cv na Project Managera. Pozdrawiam Betacom S.A

@Betacom S.A

Betacom, a co jeśli miałem u Was rozmowę rekrutacyjną 1 etap z Panią z działu HR, która zapewniała mnie że do tygodnia czasu będzię informacja o tym czy się dostałem do kolejnego etapu czy nie. Minął ponad tydzień a odpowiedzi w dalszym ciągu brak...

@Kandydat

Dzień dobry, poprosimy o kontakt z działem rekrutacji. Pozdrawiam Betacom S.A

Ela

Proces rekrutacyjny był zdecydowanie profesjonalny. Mimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia w pracy komercyjnej zostałam potraktowana poważnie i merytorycznie. Proces rekrutacyjny wyróżnił się spośród innych w jakich brałam udział pod względem krótkiego czasu oczekiwania na odpowiedź ze strony rekrutera. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Betacom - Warszawa

• Jak się pracuje w Betacom?

Zobacz opinie na temat firmy Betacom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Betacom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Betacom?

Kandydaci do pracy w Betacom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Betacom
2.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Połczyńska 31A
    01-377 Warszawa