Polska Grupa Drogeryjna

Bielsko-Biała

Opinie o Polska Grupa Drogeryjna

anonim 2010-12-09 19:19:06
a na swieta paczki za 50 zl. szynka w puszce ,kawa rozpuszczalna ,rodzynki,batonik,ananas w puszce... wstyd.
anonim 2010-12-12 07:57:27
praca w nocy po 10 godz=ok.2000zl.placy nie mozna wyliczyc bo zalezy od humoru kierownia(usunięte przez administratora)
anonim1 2011-04-20 07:54:03
Praca po 10 godzin w nocy, nie ma mowy o 8 bo innaczej podziekują, w rzadkich sytuacjach idą na rękę. Urlop na żądanie zależny od kierownika.
W zimę temperatury w niektórych sektorach dochodzi nawet do -15C, aż płyny zamarzają. wysokość wypłaty zależy od kierownika, najwyższe mają ci co(usunięte przez administratora). Zero socjalu. Wodę w dni upalne dadzą raz na miesiąc. Atmosfera wśród pracowników "człowiek człowiekowi wilkiem". Towar niezadbany oraz brudny. Trzeba wykonywać daną normę, żeby nie nie podziękowali. Po niektórzy pracownicy leniwi i bez kompetencji. W firmie jest bardziej załatwiane po znajomości. Zero szacunku dla pracownika.Za urlop L4 liczą jak na bezpłatnym aż do podstawy. Jedyny plus że wypłaty w terminie. Drabiny w stanie opłakanym i nie każda na wymiar do regałów.Kiwajkii ubogie i zniszczone. Pytanie jedno: Gdzie jest PIP ??
mg sragic 2012-01-28 23:32:52
Dzial handlu,praca ph:poza atmosfera miedzy ludzmi ktora jest fajna reszta tragedia.praca na umowe zlecenie poczatkowo,potem wlasna dzialalnosc.zarobki przez pierwsze 2lata spoko,bo panstwo doklada do zus i masz kolo 2000,potem1200-1400zl na reke.wszyscy robia na zasadzie: mam to w (usunięte przez administratora),jak mnie zwolnia to i tak wiele nie strace.kiedys byly dodatki za wykonanie planow na koncernach a potem amba(usunięte przez administratora)
TM 2012-11-21 22:45:04
Niech pan prezes inwestuje w grzejniki na bramach bo zima sie zbliza i odwiedza go panowie z PIP. W tym roku nie bedzie pracy przy minus 20 stopni.
bibik 2013-06-24 13:50:55
bohen ma racje... plany mega kosmos, nacisk na sprzedaż marnej marki własnej, o której wstyd opowiadać na sklepach, auto panda bez klimatyzacji < w upał pocisz sie na maxa>, brak karty paliwowe, prosisz się o zaliczki na benzyne, które przychodzą po tygodniu a ty martw sie sam martw o zatankowanie, prosisz sie o zaliczkę na naprawe pandy jak sie zepsuje, generalnie działalnosc gospodarcza, miliony faktur do wystawiania, niby mieli płacic na księgowa a tu lipa, śmieszna postawa, śmieszene premie wyliczane z nie wiadomo jakich wspołczynników, sam opłacasz zus, vat itp spotkania co miesiac z dyrektorem oddziału odbywaja się o 16tej i kisisz w bielsku do 20tej, jak jest ok to ok, a jak nie to rzuca papierami i wszystkim co popadnie po sali a ty siedzisz jak (usunięte przez administratora), nikt go nie słucha i tylko czeka az sie to kazanie skonczy, ipaqi psujące się, jak coś uszkodzisz sciagaja ci z wypłaty, płacisz za wynajem auta < niby ci płaca na to ale nie da sie doliczyc>
dobry 2013-07-16 22:16:48
Omijajcie tą firmę szerokim łukiem
Mateń 2016-08-08 21:12:15
Pracowałem 10 lat i podziękowałem gdzie nie pójdziesz na start masz więcej niż tu po 10 latach a kierownicy to banda nierobów a pip przychodzi i zostaje w biurze u p. G bo na dole jest wszystko ok
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna