Import-Export Bona

Mikstat

Opinie o Import-Export Bona

anonim 2010-12-09 12:43:45
Zaklad Produkcyjny ul Olszowa 16 Ostrów wlkp.
Pracodawca obiecuje gruszki na wierzbie.
Kierownik majster produkcji - Brak wychowania - krzykacz prostak nie potrafi zachowac i utrzymac ladu i porzadku.
Pracownicy ktorzy pracuja ktorys rok z koleji zarabiaja mniej niz ci nowo przyjeci.
Ogolnie nie polecam jak juz to lepiej szukac czegos innego chyba ,ze ktos nie ma wyjscia.
były pracownik 2012-07-16 19:53:23
cała prawda
Zadowolony 2013-07-17 00:34:05
Pracowałem tam i było dobrze jak jechałem do Francji dorobić to przywoziłem szefowi wino za to ,ze mi pozwolil jechac i dał urlop bezlpatny na dwa miesiace.
obserwator 2013-07-17 10:11:04
Andrzeju co do pensji to nie wiem może na początku dostaniesz więcej ale potem" stoisz w miejscu z pensją" i tak do zasranej emerytury ale zawsze możesz sobie przy okazji [usunięte przez admina] jeśli dobrze zagadasz........
Zadowolony 2013-07-19 00:36:37
Przestawialem tłocznie i jezdzilem widlakiem 2 z przodu byla 3 lat temu teraz slyszalem ze nie jest na wesolo
Pracownik 2014-01-31 19:25:53
TEn kto tej firmie dal certyfikat EN ISO 9001:2008 od razu Powinien zostac zamkniety.
Tak samo koles od kontroli BHP ile razy przechodzil i widzial jak tam pracownicy pracuja - zwlaszcza w drugiej ukrytej czesci zakladu + zima praca przy 0 stopni i palenie w piecu paletami to sie dotyczy tej ukrytej czesci zakladu. POzdro
Pracownik 2014-03-08 19:27:51
Adamie nie wiem ,czy jestes pracownikiem tego zakladu ,ale wystarczy tam tydzien by zobaczyc ile jest warte to ich ISO i jaki to zakład.
Był zwrot np brakow to szef te braki rozklazal zapakowac i dokladac do nast wysylek bez poprawki.
A co tam sie dzieje wiecej to ksiazke mozna by napisac pt "Jak nie prowadzic firmy"
Ktos 2014-06-11 15:00:35
Jeśli chcesz się tam załapać to znaczy ,ze bardzo nisko się cenisz.
Polecam tylko dla wytrwałych i głupich.
Krzysztof 2014-06-23 01:19:32
Byłem tam na rozmowie o prace zobaczyłem takiego cwaniaka w czarnych włosach w biurze od razu pomyslalem: to cwaniak i miał zachowanie chamskie.
Podszedłem do jednego pracownika zapytac jaka atmosfera w firmie uslyszalem : Daj sobie Pan spokój bo ostatnio jeden chłopak to płakał tak został zgnojony przez majstra tego wyzej patrz :cwaniak. Tyle mnie tam wiecej widziano. W firmie panuje brud i widać ,ze lepiej uciekać.
powazna sprawa 2015-01-31 19:52:20
od opinii heliosa minelo jzu troszke czasu - czy cos sie zadzialalo w bonie - bo mam nadzieje ze cos z tego wyniklo i cos sie zaczelo zmieniac ale jesli nie to tez bede aplikowal ale najpierw chcialbym poznac jak to wyglada na ta chwile. jest ktos kto moze o tym owpoeidziec dokladniej - prosze bardzo o taka wypowiedz .
CZeslaw 2015-03-15 21:27:47
Fajnie tam jest Szef troche nerwowy ,ale po 3 tys placi polecam
Gakika 2015-08-11 19:53:16
Planuje przeprowadzkę do Mikstatu. Przyjmują tam kobiety? Obecnie pracuję na wykrawarce CNC.
Gakika 2015-10-08 19:30:14
Dzięki arni za odpowiedź :)
bl@ck 2016-08-19 11:04:18
Pracowałem niespełna kilkanaście lat w tej firmie...
Plusy:
- umowa o pracę,
- płaca terminowa,
- możliwość rozwoju (samodzielnego, nie ma kursów, szkoleń etc)

Minusy:
- traktowanie pracownika jak przedmiot,
- nierealne wymagania, zrób to i to, ale narzędzia sobie poszukaj po hali a najlepiej wykombinuj,
- BHP nie istnieje,
- atmosfera niestety nerwowa, idzie to z góry,

Reasumując ja żałuję że tak długo tam pracowałem, przyznać muszę że sporo się nauczyłem, aczkolwiek to zasługa własnych ambicji.
Ludzie jak wszędzie część spoko, część nie.
Kadra mówiąc delikatnie nieporozumienie, totalna rozpierducha.
Brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika, brak rozsądnej organizacji pracy, wszystko na tzw "hurraaa", i ciągłe pretensje.

Dla doświadczonego pracownika który chce sobie polepszyć, raczej bym odradzał.
Dla młodego jako "przejściówka" jest ok.
Mikstat 2016-08-31 08:25:23
Szef Pan EB trochę jest zagubiony. Od kilku lat próbuje coś zrealizować, zmieniać, przekształcać, jednak to tylko plany. Nie jest konsekwentny w swoich poczynaniach. Kilka lat temu proponował współpracę, dzwonił, obiecał, dzwonił, obiecał i nic. Kilka lat zwodził, wymyślał co róż coś nowego. Uważam, że w dzisiejszych czasach, biznes opiera się na szybkim dorobku, mając w d... ludzi, którzy ją w tle budują.
w 2016-09-01 13:18:15
@redt dobrze ze pytas dla mnie to tez jest istotne
Zostaw swoją opinię o Import-Export Bona - Mikstat
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Import-Export Bona