Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

Rososzyca

Opinie o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof

Mateusz 2014-08-21 17:40:07
Świetny zakład, bardzo miła i przyjemna atmosfera, czysta laboratoryjna praca, pracownicy bardzo poważni inteligentni i uczciwi, kierownik zawsze idzie na rękę pracownikowi żeby miał jak najlepiej w zamian czego kierownik oczekuje tego samego, szef z każdym się wita nie wywyższając pracowników na wyższym stołku, zarobki najlepsze i zawsze na czasie gdzie niestety zdarza się, że są wcześniej ;) , Jak to zawsze mawiał szef "inwestowanie w pracownika kluczem do sukcesu firmy".
on 2014-10-31 15:13:01
Czyżby to syn napisał?
don diego 2015-04-24 23:54:01
Płacą tyle że starczy na miche ryżu i nic więcej.
lulek 2015-08-06 00:37:13
Ja osobiście polecam, bardzo miła atmosfera, szef pierwsza klasa no i każdy zarabia tyle, na ile jest tego wart
Janek 2016-02-03 21:00:51
Witam. Na jakie zarobki można liczyć w firmie na dzień dzisiejszy? Czy trudno dostać pracę osobie dopiero zaczynającej pracę z maszynami CNC ?
~on~ 2016-03-10 19:56:56
jako osobie dopiero zaczynająca praca to będziesz mile widziany, na początek najniższa krajowa, po pół roku pewnie dostaniesz 10 zł na h na rękę o ile będziesz kumaty. Jeśli faktycznie będziesz dobrze łapał wiedzę ( nauczysz się ustawiać i programować ) to po 3 latach możesz liczyć na 13 - 14 zł za h na rękę.
Janek 2016-03-11 21:33:14
Dzięki za odpowiedź
Brak 2016-09-01 19:07:28
Z tego co mi wiadomo to podwyżki są co pół roku, a ludzi potrzebują
sa 2016-09-03 23:17:51
Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof - Rososzyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piwek - Centrum Obróbki Numerycznej Piwek Krzysztof