KSK

Solec Kujawski

Opinie o KSK

tomek 2013-01-02 22:03:17
nie polecam tej firmy! pracownicy (usunięte przez moderatora)! i te humorki prezesika - nie spotkalem sie jeszcze zeby tak traktowac ludzi. nie bez powodu taka duza rotacja tam jest. ktos kto nie ma kredytow na pewno tam dkugo nie zagrzeje.
juras 2013-06-14 02:39:48
słyszałem że ten cały prezesik to cwaniak i kombinator, ma złe podejście do ludzi nie tylko pracowników
Wojtek 2014-03-24 19:44:21
witajcie czy moglby ktos mi napisac cos o tej firmie ksk w solcu-dostalem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy na kierowce czy moglbym sie dowiedziec jakie zarobki tam sa,atmosfera mam prace i nie chce wladowac sie w gorsze bagno
bobol 2014-04-04 14:52:28
Wojtek byłeś tam na rozmowie? Co zaproponowali i jak wygladala?
Zawisza Czarny 2014-05-22 18:22:06
Pracowałem tam jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o atmosferę to lipa. Bardzo dużo "uprzejmie donoszących" Ciężko stwierdzić z kim można pogadać w spokoju. Prezes rzecz jasna choleryk. Miewał humory ale szybko mu przechodziło. Potrafił kogoś zrugać po czym przyszedł i normalną gadkę uskuteczniał. Co do zarobków nie można było narzekać, bo z premią wyglądały całkiem sensownie (Były to czasy kilku lat wstecz gdzie zatrudnienie sięgało ~70 pracowników, a pracy było w bród) Rozstałem się z KSK z własnej woli, choć sporą część osób zredukowano w późniejszym czasie. Jeżeli masz pracę i jesteś zadowolony to sobie daruj.
Szok 2015-03-12 00:14:23
Uciekajcie.
pendol 2016-04-04 23:05:16
4red, z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomych to na pewno trzeba mieć sporo doświadczenia. Nikt w firmie nie będzie się zajmował zbyt długo szkoleniem i niańczeniem nowych ludzi :)
Zostaw swoją opinię o KSK - Solec Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSK