Opinie o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy C.Z.B Hadex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie C.Z.B Hadex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.Z.B Hadex w Jastrzębie-Zdrój

heniek

kierowca a kierowca-magazynier mają taki sam zakres obowiązków? jak z płacą jak mają różne obowiązki? i czy wymaga sie żeby kierowca u klinta ręcznie towar rozładowywał?

@heniek

Zamiast czekac na odpowiedz kogos niezadowolonego zadzwon do firmy albo pogodej z kims kto tam robi

marek
@heniek

mogę z czystym sumieniem polecić tę ofertę pracy

@marek

to twoje sumienie to na pewno czyste nie jest, stanowczo odradzam - tragedia

koleżanka
@heniek

praca tu zależy od tego pod czyje ''skrzydła''się dostaniesz jeśli to będzie ''główna dama'' tej firmy to długo nie popracujesz, nie wytrzymasz, już nie jedna osoba przez nią się zwolniła byli tacy, którzy pracowali kilka a nawet kilkanaście lat i odeszli z dnia na dzień nie wytrzymali rządów owej pani

gucio
@koleżanka

niektórym skrzydełek nie trzeba, a i tak mają klawe życie - w domu siedzą, dzieci bawią i jeszcze w tym czasie dla firmy harują - tytani pracy.

marta

nie polecam zakupów w hadexie w bieruniu zakupiony towar miał być bezpłatnie zdeponowany i przechowany po czym jakiś czas temu zostałam poinformowana że nie ma już miejsca i zostanie mi dostarczony nie ładnie gdybym wiedziała że tak będzie dokonała bym zakupu gdzie indziej

stefan

to nie miejsce na bzdurne przepychanki nie ośmieszajcie się panowie

@stefan

Stefan,jakie przepychanki?! piszemy o firmie i stosunkach tam panujących,rodzinnych wręcz haha, aaa,nic nie bede rozwijał,każdy wie swoje,a i tak wiadomo o co i kogo chodzi :)

aaa

to nie oskarżenia tylko zwrocenie uwagi na ewentualne następstwa - wskazane uważne czytanie, a nie przekręcanie

obserwator
@aaa

aaa wiemy też że gdzieniegdzie występuje mobing

aga

a co to jest tyn mobing

papuśnyfan

Te opinie to piszą zadowoleni pracownicy,którzy czują że w firmie mają jak w domu hehehe

karlik
@papuśnyfan

papuśny chyba sie w galoty zdrzystoł, że takie pierdoły pocisko buuhahaha

wd 50
@papuśnyfan

jak już nie ma po co do domu wracać to ta firma to dom, tu dostanie WSZYSTKO czego potrzebuje lub zaspokoji swoje potrzeby ha ha hi ......

wd40
@wd 50

psycholog może ci już nie wystarczyć

@wd40

Jak sądze,znasz to z własnego doświadczenia? :)

aaa

możesz bardziej naświetlić temat?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie C.Z.B Hadex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jan

większość pozytywnych opinii, to tak wygląda, jakby szefostwo samo sobie pisało

złoty co sie zeszczał w galoty
@jan

zawsze można się zwolnić a nie wypisywać złośliwości nie pasuje to droga wolna

zainteresowany

jestem zainteresowany pracą kierowcy znalazłem ofertę pracy w tej firmie która ukazała się kilka dni temu jestem ciekawy czy oferta jest jeszcze aktualna czy są duże wymagania jeśli chodzi o kierowców tej firmy jak wygląda tam praca kierowcy czy zakupiono kolejny zestaw czy nowy kierowca wskakuje na miejsce kogoś kto odszedł ogólnie czy warto tam startować

baleron
@zainteresowany

z tego co wiem zarobki ok

waldek
@baleron

zarobki ok i co najważniejsze zawsze na czas

jan
@waldek

to,że na czas, wcale nie znaczy że ok, bo pozostawiają dużo do życzenia. A o szczegółach lepiej nie pisać ...

Zbyszek

witam całkiem przypadkiem trafiłem na tę stronkę zastanawiam czy ktoś z szefostwa to czyta ale jeśli tak, to to co napisze może coś zmieni jestem kierowcą w spedycji mam przyjemność nie raz zawitać do różnych HADEXÓW na śląsku i jestem zadowolony z szybkiego rozładunku ale jest wyjątek bieruń tam tragedia pan od rozładunku niemowa nie komunikatywny ciężko mu nawet odpowiedzieć gdzie postawić auto, pracuje chyba tam za kare robi łaskę, jest zły że musi wyjść i cokolwiek zrobić rozmawiałem z kilkoma kolegami i nie jestem jedyny który takie ma zdanie pozdrawiam i życzę silnych nerwów

ogier
@Zbyszek

szkoda że nie można lajkować

Warto warto zostać tam kierowcą,firma ok,dba o pracowników.Kierownictwo zajefajne,szczególnie na oddziale w Zebrzydowicach :) POLECAM GORĄCO :)

kierowca

czy warto to nie wiem ale jak widzę samochody z hadexu to ten nowoczesny tabor wcale nie jest taki nowoczesny ciągniki 10 + a naczepy 15+ . może kupili coś nowszego ale nie wydaje mi się by nowego pracownika posadzili na dobry zestaw

zenon

uu to kierowca też już uciekł z tego oddziału pewnie nie wytrzymał tej przemiłej rodzinnej atmosfery ,wcale mu się nie dziwie

xyz
@zenon

z tej firmy wszyscy uciekają

@xyz

Dziwne,przecież,tam jest tak miło,od jednego jegomościa usłyszałem,że to jedna z najlepszych firm w regionie,hehehehe

Niestety nie wiem co miał na myśli ten gość.Pracowałem tam i swoje wiem,dużo widziałem i słyszałem,więc opinie na temat firmy mam,a że niezbyt dobrą,no cóż sam zakład sobie na to zapracował.W szczególności kilka osób z tzw ,,Góry''.Jak zacząłem tam pracować kilka lat temu,było ok ale to co później sie tam zaczeło robić,to dzięki bardzo :)

wacław
@123

borynia tak to się zgadza jeden z najlepszych i najbardziej konkurencyjnych składów moim zdaniem ale w oddziałach (nie wszystkich ) siedzą od lat te same darmozjady i częsą gaciami żeby tylko właściciel nie przyjechał i może coś kazać zrobić a to jest dla co poniektórych już straszna kara

mati

witam kolegów mam pytanie znalazłem ofertę pracy na olx-sie może ktoś by doradził czy warto zostać tam kierowcą

obserwator

nareszcie się skończyło płacenie za godziny nadliczbowe bardzo mocno naciągane może się to nie wszystkim podoba ale ile oszczędności dla firmy od dobrych paru lat już tak się nauczyli pewni pracownicy żeby siedzieć ile się da w pracy czy trzeba czy nie ale jak to mówili w domu sie nie wysiedzi, a jak teraz nie można to wielce urażeni brawo bardzo dobre posunięcie

bemben

spoko ja uważam że pracuje się dobrze i co najważniejsze to wypłata ZAWSZE na czas jak ktoś robi co do niego należy to jest wszystko ok. jaknajbardziej polecam

ddddd

znalazłem ofertę pracy w firmie hadex, czy może mi ktoś powiedzieć czy warto próbować składać dokumenty. z opisu wynika że są tam niezłe warunki, jestem ciekawy jaka jest opinia osób tam pracujących. chodzi mi o stanowisko kierowcy w zebrzydowicach

@ddddd

Trzymam za Ciebie kciuki,żebyś sie dostał.Miła spokojna atmosfera w pracy,wręcz można powiedzieć,że rodzinna,szefostwo i kierownictwo zarąbiści są.W tej firmie naprawde liczy sie człowiek,a nie żadne tam cyferki :)

m
@123

123 chyba cie podmienili

@m

Ależ skąd hehe

apollo
@m

ciebie podmienili pajacu jeden nie podoba ci sie to zwolnij do (usunięte przez administratora) w tej firmie czas na zmiany szykuj się nastepny będziesz ty czas zacząć porzadki

@apollo

Wiosenne porządki zbliżaja sie wielkimi krokami :)

m
@apollo

tych z góry się nie rusza więc sie nie boje a ty apollo uważaj bo te zmiany mogą dotyczyć właśnie takich jak ty

salwador

wie może ktoś czy to prawda że odział w Bieruniu zostanie zlikwidowany takie słuchy chodzą ??? pracownicy odchodzą

życzliwy człowiek

szanowny panie właścicielu pozwalniaj tych niezadowolonych pracowników puki cie jeszcze nie doprowadzili do bankructwa albo daj więcej władzy ludziom którzy zrobią to za ciebie, nie można patrzeć na to co się wyrabia w twojej firmie pojeździj trochę po oddziałach zobacz ja pracownicy udają że pracują i niech nikt nie mówi że donoszenie jest złe tak mówią ci co mają sporo na sumieniu jak ktoś pracuje to nie ma się czego obawiać pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku

człowiek
@życzliwy człowiek

szanowny życzliwy człowieku- tak zakład ok ,właściciel ok ,personel ok, ale 10 lat temu, co do ludzi z władzą są tu takie osoby i to właśnie przez nie personel jest niezadowolony, może władzy zwalniania nie posiadaja ,ale potrafią eliminować pracowników nie koniecznie tych którym się nie chce pracować ,ale tych którzy są niewygodni lub zbyt dużo wiedzą

@człowiek

Trafione w sedno ...a Ci którym sie nie chce robić,trzymają sztame z osobami trzymającymi władze,i mają sie całkiem fajnie

rudolf

z tego co tutaj wyczytałem wnioskuje jedno zakład jak i właściciele ok a co do personelu jaki tutaj się wypowiada to zwolniłbym ich od razu pracować się nie chce i nie szanujecie tego co macie zawsze powtarzam jak ci nie pasuje to się zwolnij a nie wypisuj bzdur

rudolf

nowy

Ludzie! zmieńcie forum dyskusyjne. To jest forum o firmach i pracodawcach, a nie prywatne rozmowy pracowników. To tylko świadczy o waszym niskim poziomie.

na etacie

na nadchodzący Nowy Rok życzę sobie jak i innym pracownikom firmy Hadex by wróciły dawne dobre czasy w których liczył się człowiek- pracownik ,a nie zysk, by szef wreszcie zobaczył że są ludzie w tym zkładzie którzy uczciwie pracują i chcą być uczciwie traktowani,że nie pracuje tylko jedna osoba, by z firmy nie musieli sie zwalniac ludzie którzy pracowali tu całe lata, bo komuś się ich obecność nie podoba, by nie trzeba było się zastanawiać kto będzie następną osobą która z Hadexu musi uciekać

@na etacie

Oby Twoje życzenia sie spełniły.

oracz

lepiej być świniopasem niż paciulokiem czy dupowłazem

bemben
@oracz

no ja tam wole być dupowłazem ale fajnie se żyć... a nie swiniopasem masturbującym się i szukającym usprawiedliwienia dla swojego nie udanego spapranego życia

po co taki głupek jak ty tutaj zagląda ??? masz jakieś problemy idź do psychologa a nie tu zaśmiecaj ludzie chcą o czym innym się tutaj dowiedzieć jesteś człowieku żałosny

@321

Bo mam taki kaprys tu zaglądać,żeby sobie popisać z takimi żałosnymi głupkami jak ty :)

Zostaw merytoryczną opinię o C.Z.B Hadex - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w C.Z.B Hadex?

Zobacz opinie na temat firmy C.Z.B Hadex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.Z.B Hadex?

C.Z.B Hadex
2.4/5 Na podstawie 205 ocen.

C.Z.B Hadex